>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
20:45 Manchester United - Sevilla
powyżej 12.5 rzutów rożnych @ 2,78
Fortuna ⛔

Idąc tropem wytrawnych typerów z poprzedniego tygodnia, gdzie Totenham grał z Juve i świetnie pokryło linie na rzuty rożne przy meczu walki. Tutaj będzie podobnie. Będzie świetny mecz, zacięty obfitujący w wiele kornerów. Tak jak kolega wcześniej napisał dwa tygodnie temu było 16 rzutów rożnych to dlaczego w tym meczu nie miałoby być podobnie? U mnie w krótkim AKO nawet policzyło 3,09, biorę i czekam na mecz. Mam w kilku kombinacjach 02, więc emocji nie zabraknie choć stawki symboliczne ???? Powodzenia!
 
michal.1 0

michal.1

Użytkownik
Z mojej strony mogę zaproponować przedział goli w ilości w meczu MU - Sevilla. Trafność typu będzie polegał na czasie strzelenia pierwszej bramki - gdy padnie dość wcześnie, możemy liczyć na zupełnie inny mecz, niż ten w Hiszpanii. Stawiam na 2-1 dla Diabłów.
Manchester United - Sevilla
przedział bramek 2-3 kurs 2,02
efortuna
1-2✅✅
dla zabawy:

Rashford 2+ bramek za 11,50
efortuna
⛔⛔
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
co do awansów to nie podoba mi się takie granie na faworytów, aż 3 mecze, z czego każdy musi pójść po naszej myśli, a kurs niewiele ponad 3, manchester w ogóle nie przekonuje to że są w tak dobrej sytuacji przed rewanżem to tylko zasługa de gei, kurs na awans barcy w okolicach 1.2, przecież to żal takie coś brać tym bardziej że nie grają z las palmas tylko z chelsea która ma ochotę na awans taką samą jak barca, roma to jak dla mnie rzut monetą bo grają w kratke w tym sezonie
czemu sevilla to cien dawnej sevilli? 5 miejsce w lidze, wyszli z grupy, walczą w 1/8 lm i mają realne szanse na dalszy awans, no rzeczywiście kiepska sprawa, wygląda to tak jakbyś wybrał bardziej znane &quot;marki&quot; z każdej pary i do tego dokładał sobie argumenty jakie przyjdą ci do głowy, może szachtar nie da rady bo nie jest przyzwyczajony do ciepłej, włoskiej pogody hmm
W takim razie nie wiem co musiałoby zrobić MU żeby &quot;zaczęło przekonywać&quot;. W tym sezonie przegrali tylko jeden mecz u siebie i to z City, które jak wiemy przejechało po Premier League jak walec. Ostatnio ograli u siebie Liverpool czy wcześniej Chelsea. Drugie miejsce w lidze, prawdopodobnie najbardziej wyrównanej z pięciu najlepszych lig świata, w dodatku wypracowali sobie margines błędu - mogą przyjść najebani i przegrać jedno spotkanie, a i tak wszystko będzie zależeć od nich. Dlatego chciałbym żebyś wyjaśnił mi co miałby zrobić Manchester United żeby zaczął przekonywać, bo nie za bardzo ogarniam?
Co do samego spotkania o United już wiemy, że u siebie są bardzo dobrzy i stawiając na przeciwko nich drużynę Sevilli, która jak dobrze pójdzie to w przyszłym sezonie nie zagra nawet w Lidze Europy, bo jedna porażka w lidze lub remis i mogą wylądować na siódmym miejscu w tabeli La Liga. W dodatku bądźmy szczerzy.. ćwierćfinał LM to według mnie za wysokie progi jak na Sevillę. Mogą sobie ciupać punkty w takich meczach jak z Malagą - skromne 1:0 czy Las Palmas 2:1, ale jak przyszło czas na Valencię to Nietoperze pokazali gdzie jest miejsce zespołu ze stolicy Andaluzji.
Wszystko przemawia za drużyną Mourinho, a jak się wszystko potoczy to zobaczymy wieczorem. Ja dzisiaj gram na United. Nie dlatego, że są jak napisałeś &quot;znaną marką&quot; tylko według mojego rozumowania, mojego analizowania spotkań wszystko przemawia za nimi.

Co do meczu Barcelony z Chelsea to już naprawdę konkretny argument znalazłeś.. Granie na Chelsea, bo ma taką samą ochotę na awans, świetne przemyślenia - próbujesz się wymądrzać, a piszesz takie rzeczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
K 15

kembiix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Sevilla
Typ: Sevilla wygrana
Kurs: 5,50
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Manchester w ostatnich meczach jest w gazie, jedynie Sevilla zdołała ich &#39;zatrzymać&#39; na remisie. Z doświadczenia wiem że diabełki lubią mieć wpadki właśnie w takich meczach - mimo grania u siebie. Sevilla po ligowej porażce z Valencia i remisach w LM ma coś sobie do udowodnienia. United będzie musiało grać ofensywnie przez co narażone będzie na kontry w których Sevilla jest niebezpieczna, myślę że gole dla Sevilli padną właśnie w taki sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
jutro będzie to na pewno inne spotkanie, ekipa Mourinho będzie musiała zaatakować od początku i prowadzić grę na Old Trafford
Tak więc Czerwone Diabły będą musiały postawić na atak,
Autobus MU nie wchodzi w grę w tym meczu. O ile w pierwszym spotkaniu bronili się by wywieźc korzystny rezultat i się udało o tyle w tym meczu musza podjac ryzyko.
Nieprawda. Dla Junajted priorytetem numer 1 bedzie nie stracic gola. Moim zdaniem ten mecz bedzie podobny do meczu z Liverpoolem gdzie Junajted odda pilke Sevilli i beda grac w ataku podobne schematy jak z meczu w Sobote z Liverpoolem. Jak ktos ma czas i ochote to niech obejrzy raz jeszcz mecz z Sevilla w Hiszpanii to zobaczy, ze Junajted gralo dokladnie to samo i z Sevilla, i z Liverpoolem. Jak tylko dostaja pilke to szukaja podania do Lukaku ktory ma ja przytrzymac badz zgrac do wbiegajacych pomocnikow. Jak ktos mowi, ze Junajted musi atakowac bo graja u siebie to znaczy, ze nie zna Jose dla ktorego liczy sie awans a nie wygrana i piekna gra. Jedyne co moze zmienic ten mecz pod wzgledem taktycznym od strony Junajted i Jose to bramka Sevilli. Dopiero wtedy Junajted bedzie musialo przejac inicjatywe.
Owszem na Diabły spadło sporo krytyki za mecz w Hiszpanii
Nie chcę usprawiedliwiać postawy United w tamtym spotkaniu
Juz od dluzszego czasu &quot;eksperci&quot; z telepatornii w stylu Nevilla czy Carragera co grali kiedys w pilke i powinni rozumiec co to taktyka jada po Jose i Junajted, ze brzydko graja, ze daja sie zdominowac, ze to Junajted wiec musza napierdalac po 30 strzalow na mecz, miec 85% posiadania pilki i milion korkow, a nikt nie widzi, ze Junajted to jedna z najlepiej taktycznie poukladanych ekip w Europie i praktycznie kazdy mecz wygrywaja dzieki wlasnie swojej taktyce. Oni graja tak jak graja bo tak chca, takie maja zalozenia taktyczne i je perfekcyjnie wykonuja a do tego maja potencjal i umiejetnosci a nie dlatego, ze sa slabi i w ogole do dupy. Moze nie jest to piekny fotbal ale przynosi efekty i bylbym niespelna rozumu gdybym myslal, ze w dzisiejszym meczu dla odmiany wyjda zagrac cos zupelnie innego by uszczesliwic pseudo ekspertow.
Zeby nie bylo, ze tylko krytykuje a nie podalem swoich typow to tutaj lista:

Sevilla gol @ 1,55
WH ✅
Sevilla mysli tylko o jednym by strzelic gola, bo wtedy Junajted musi strzelic conajmniej dwa gole by o czymkolwiek myslec. Nawet jesli Junajted strzeli pierwsze to plan Sevilli nadal jest valid bo 1:1 daje im awans. Gol Sevilli to jest priorytet numero uno i mysle, ze sie o gola postaraja.
Sevilla over 4,5 korka @ 2.02 Uni bet ⛔ 3
A przy okazji beda nabijac kornery. Sevilla zapewnie wyjdzie podobnym ustawieniem do tego ktore gralo z Junajted u siebie i ktorym gra praktycznie zawsze 4-2-3-1 z bocznymi obroncami odpowiednio na lewej stronie lewonozny Escudero a na prawej albo Mercado albo Layun (obaj prawonozni). W srodku Sarabia i Correa ktorzy beda zbiegac do srodka zostawiajac wolne pole dla bocznych obroncow na dosrodkowania. Korki dla Sevilli powinny byc. Jesli Montella analizowal mecz Junajted z Liverpoolem to wie, ze obrone Junajted trzeba rozzciagnac grajac bokami i tak powinni zagrac (sczegolnie, ze nie jest im to obce)
A. Young kartka @ 4.25 Uni bet ⛔
W pierwszym meczu to wlasnie po prawej stronie Sevilla byla najaktywniejsza i licze, ze dzisiaj rowniez tak bedzie. Widzialem Heat Map poszczegolnym grajkow i wyraznie widze dzisiaj szanse na kartke dla Young. Gosc ma tendencje do wychodzenia dosyc wysoko z formacji i potem jest problem z powrotem, a po jego stronie beda aktywni N&#39;zonzi, Sarabia i boczny obronca - ktokolwiek nie wyjdzie na tej pozycji. Kurs na jego kartke w WH stoi @ 2,87 wiec Unibet daje promo z ktorego dzisiaj skorzysta.
Wszystko grane grubo...za 2 euro i 57 eurocentow :p
Po meczu wracam, rozliczam na minus i wszystkich przepraszam :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem nie ma o czym gadać. United to bierze i nie ma zmiłuj.
Forma, skład, trenerzy i stadion... wszystko przemawia za United.
Widziałem w weekend i United z LFC i Seville z Valencia i nie mam absolutnie zadnych watpliwosci ze to skonczy wygrana United. Typu na gol sevilii nie neguje ale przy czystej 1 za 1,58 (fortuna) uważam że nie ma sensu szukać kwadratowych jaj.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja ide dzisiaj w żółte kartki w obu spotkaniach. Kazda z druzyn wie o co gra dzisiaj, wystarczy jedna bramka i juz zrobi sie nerwowo a wtedy nikt nie bedzie sie oszczedzal i cofal nogi.
Man.Utd-Sevilla +4.5 1.60
Roma-Szachtar +4.5 1.55
Ako 2.50 Fortuna✅✅
Z fartem, dzieki Rashfordowi w 93 min. ????
A tak pozatym Man.Utd i Mou dali d...y
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szachtar awans &amp; Sevilla awans @5.14
Lvbet

Dla mnie osobiście w tych spotkaniach nic nie jest pewnie, i wcale się nie zdziwię, jeśli stanie się tak jak powyżej, czyli Szachtar i Sevilla awansują. Typ za mniejsze pieniądze... ale nie jest pozbawiony sensu. Mourinho zabija football... Trener, który już dawno się skończył, jednak przez osiągnięcia jest geniuszem, jednak szkoda, że nie potrafi przełożyć tego w United. Dostał kasę i widzimy, jak to wygląda. Dla Hiszpanów wystarczy remis oprócz wyniku 0:0 i przechodzą dalej. Czy ich na to stać? Oczywiście! W tym spotkaniu może wydarzyć się wszystko. United przyzwyczaiło nas do pewnego poziomu, który wcale nie zachwyca.
W drugim spotkaniu Roma podejmie Szachtar. Wynik pierwszego spotkania to 2:1 dla Ukraińców. Szachtar na pewno nie jest na straconej pozycji. Tutaj awans jest również sprawą otwartą, jednak mimo zwycięstwa w pierwszym meczu, stawiam na Ukraińców. Bramkę powinni zdobyć. Nawet gdy mecz zakończy się remisem, to przechodzą dalej.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Manchester 1:2 Sevilla

Faworytem w pojedynku Manchester - Sevilla są na pewno goście. Mimo tego, nie skuszę się na taki typ. Dlaczego? To jest 1/8 i w tej części turnieju nie ma miejsca na przypadkowy zespół. Uważam, że gra w krajowej w lidze, a w LM, czy LE nie musi się przekładać w 100%. Z tego powodu nie skreślam hiszpańskiej drużyny. Tym samym kurs na zwycięstwo Czerwonych Diabłów wydaje mi się za niski. Mimo to, zamiast szukać niespodzianki warto pomyśleć o overze. W tym spotkaniu nie ma za dużo miejsca na kalkulacje. Jedna bramka gości może wyrządzić sporo złego gospodarzom. A wiec, czy gra na 0:0 jest bezpieczna? Właśnie ... Manchester powinien wyjść z ofensywnym nastawieniem do tego meczu, a to zwiastuje bramki. Niestety, defensywa do najlepszych nie należy, o czym świadczą wyniki. Sevilla, mimo słabej skuteczności ma kim dokonać tego, co nie udało się w pierwszym meczu.
moja propozycja:
over 2.5 /około 1.75/ ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AS Roma - Szachtar Donieck
AS Roma strz. +1.5 1,52 Fortuna
Dziś dwa bardzo wyrównane spotkania, które jeszcze wszystkie ekipy mają praktycznie równe szanse na awans.
Ja zajmę się meczem Roma - Szachtar. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Szachtaru 2:1, skromne zwycięstwo ale zawsze to jest jakaś zaliczka przed rewanżem.
Ja na dziś stawiam minimum 2 gole ekipy Włoskiej, są faworytem i wydaje mi się, że mimo porażki pierwszego meczu to Oni awansują dalej.
Dwa ostatnie mecze Romy rozegrane świetnie 3:0 z Torino i niespodziewana wygrana w Neapolu aż 4:2 z Napoli.
Oczywiście Szachtar w lidze także wygrywa mecz za meczem ale nie ma co porównywać tych lig.
Szachtar to drużyna bardzo mocna u siebie ale już na wyjazdach nie jest aż tak mocna, pokazali to chociażby w grupie gdzie pokonali Napoli 2:1 u siebie a na wyjeździe przegrali 0:3 czy z City 0:2 a u siebie wygrali 2:1 (chociaż tego meczu nie biorę pod uwagę bo City miał już pewny awans).
Przed nami bardzo ciekawy wieczór.
Pozdrawiam
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Awans sevilli bardzo fajny kurs ok 2.9 w Uni.
Strzaja gola i bronia a nawet bramkowy remis daje typ na plus.
O meczu juz sporo napisano wiec ode mnie takie typy.
Zycze wielu wygranych.
Pozdrawiam
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jak czytam te bzdury o awansie Sewilli która jest słaba na wyjeździe i gra z MU który ma rewelacyjny bilans u siebie w lidze , w pucharach oraz z top team z Anglii to mi słabo. Do tego taktycznie slabiaka Montelle nie ma co porównywać do doświadczonego MU.
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
20:45 Manchester United - Sevilla
Typ:
Rzuty rożne handicap +0.5 w 1 połowie// FC Sevilla@ 2.20????⛔⛔

forBET
Typ opieram trochę na statystykach ostatnich meczy rozegranych przez ManU u siebie. Więc mamy Liverpool, który przegrywa, ale nabija więcej rożnych, ogólnie w statystykach też króluje. Następnie Chelsea, która również traci punkty, ale w pierwszej połowie nabija dwa rożne, a ManU zero.
Mourinho jak za dawnych lat, stawia na taktykę autobusu w polu karny i wyczekiwaniem swoich okazji. Myślę, że i tym razem Czerwone diabły zaczną spokojnie i będą czekać na swoją szansę, a Sevilla zaatakuję i przez to nabiję więcej kornerów.

20:45 AS Roma - Szachtar
Typ:
Rzuty rożne handicap -2.5 w 1 połowie// AS Roma@ 2.05????⛔⛔
forBET
W tym Typie również posiłkujemy się statystykami, Roma u siebie nawet jak przegrywa, to pierwszą połowę ma na swoją korzyść. W większości meczów nabijają dużo kornerów, a tutaj będą gonić wynik i będą chcieli już w pierwszej połowie zmienić go na swoją korzyść.
Więc myślę, że Typ ma szansę wejść, Tym bardziej że Roma ma dobrych skrzydłowych, którzy pomogą pokryć Handi
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Ja dzisiaj za nie wielką stawkę spróbuję dublet:
Sevilla Awans @2,85 ✅ ✅
Roma Awans @1,9 ✅ ✅
@5,42 Fortuna ✅ ✅
E: Brawo Sevilla, nie wiem czemu wszyscy tak jechali na Hiszpanów, United żeby to była taka potęga jak kiedyś to rozumiem, ale w tym czasie to oni takimi pewniakami nie są
Roma w lidze gra w kratkę, ale ma czasami bardzo dobre mecze. W lidze mistrzów mają ogromną szansę na awans, tym bardziej że mogli dostać mocniejszych rywali, a Szachtar jest do przejścia. Dodatkowo gol na wyjeździe także dzisiaj Roma jak strzeli to awans wydaje mi się przesądzony
Co do Sevilli gram to tylko dlatego że u siebie nie stracili, i dzisiaj jak uda się zdobyć bramkę to może być ciekawie, United wiemy jak gra w defensywie, jaką taktykę ma Mou ale to jest piłka nożna, a w grę wchodzi awans do kolejnej rundy LM. Manchester też nie gra idealnie i myślę że jest szansa na potknięcie, może nie zbyt duża ale nie skreślał bym już totalnie Sevilli, bo każdą złą passę czy wyjazdową, czy u siebie można przełamać w najmniej spodziewanym się momencie, a ten mecz zapowiada się na prawdę na ciekawe widowisko, oby tak było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 162

kuraso

Użytkownik
Myślę, że skoro Roma i Szachtar tak zaskoczyły overami rożnych w pierwszym spotkaniu, to poza typowaniem dzisiejszych wysokich wyników korków, również godnym zastanowienia się jest wydarzenie w forBecie: każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie po kursie 3,4.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Awans Szachtar @1.9 STS
Wg mnie sam fakt, że w serie A Alisson nie puścił gola zza pola karnego, a Szachtar będąc 0 1 w dupę strzelił 2 już brzmi ciekawie. Trochę nie na rękę, że Szachtar raczej nie będzie bronił, bo to nie ich styl, ale z drugiej strony w ofensywie nie mam im wiele do zarzucenia. Są braki w jakości, ale się nie boją wymiany i co ważniejsze umieją kreować akcje i je wykorzystywać, z czym problemy ma większość drużyn z Serie A. Można mówić co się chce, ale Szachtar jest mimo wszystko dość ogranym teamem w LM i nie mierzył się raczej z tymi słabszymi w większości swoich udziałów, wiec ja idę z wiarą. Co ciekawe w europejskich pucharach Szachtar to delikatnie mówiąc marni przyjezdni, ale jedyny ich win z włoska ekipa go właśnie zlanie Romy 3:2 kilka lat temu i pewnie gdzieś tam siedzi im to w głowie, że z nimi akurat mozna.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Zobaczymy czy faktycznie faworyci zwycieza... Dla mnie Chelsea ma szanse awansowac. Pierwszy mecz zremisowali, ale prawde mowiac powinni byli to wygrac. Ich blad zadecydowal o straconej bramce. No powiedzmy, ze bardzo glupi blad co tylko udowadnia, ze Barca ten mecz zremisowala fartem. Zlotowki bym nie postawil na awans gospodarzy. Dla mnie jest to wielka niewiadoma wieczoru.
Ciekawi mnie takze mecz Romy na ktora nie stawialem. Jedna wielka masowa w strone gospodarzy. Jedna wloska druzyna przeszla do kolejnej fazy, mysle, ze drugiej sie to nie uda i mit ze zwyciestwami faworytow zostanie obalony.
Calkowicie nie zgadzam sie z teoria, ze w LM faworyci zwyciezaja. Chyba, ze zle zrozumialem post.
Pozdrawiam i znikam sledzic moja kase.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Jak dla mnie overowo w żółtych kartkach w spotkaniu Barcy z Chelsea. Na sts niski kurs bo zaledwie @1,65 na over 4,5 jednak do dubla jak znalazł. Faworyt Barcelona, każdy inny wynik niż awans Blaugrany będzie niespodzianką, szykuje sie twardy mecz, 5 kartek to powinno być do 70 minuty już pokryte. Do tego luźno że Messi strzeli po @1,7 fortuna. Przełamał sie w Londynie, ciągnie za uszy całą gre Barcelony, widać w nim w tym sezonie tą zadziorność. Odpoczywał w meczu z Malagą więc jest głodny goli.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Składy!
De Gea
Valencia-Baily-Smalling-Young
Matic-Fellaini
Lingard-Sanchez-Rashford
Lukaku
Tak ja to widzę... Young zdecydowanie bardziej solidny w obronie jak Shaw, Lingard może płynnie uzupełniać się z Valencia. Fellaini i Matic murują środek pola. Sanchez wolny elektron a Lukaku egzekutor. Sevilla zostanie stłamszona i widząc taki skład nasuwa się na myśl jedno
Lukaku strzeli a United wygra 3.15 STS.
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Manchester U - Fc Sevilla 1 2
Spotkanie 13.03.2018 godz 20:45
Buk fortuna

Tutaj nie bedzie kalkulacji Mourinho wie ze stracona bramka rowna sie bardzo duzy klopot wiec od poczatku zacznie atakowac bo wiadomo ze najlepsza obrona jest atak tak jak to bylo w przypadku z Liverpoolem chociaz taki styl do Jose nie pasuje. Do dyspozycji sa wszyscy oprocz Ibrahimovica, Rojo, Herrery, Jonesa u rywali nie zagraja Navas, Jose Mena, Corchia, Carrico, Carole. To bedzie inny mecz niz w hiszpani i mysle ze tutaj Manchester bedzie chcial kontrolowac caly mecz. Tak jak napisalem ze hiszpanie beda chcieli trafic gola i pewnie go trafia ale ta druzyna do najlepiej broniacych nie nalezy i wiec bramki to kwestia czasu. Moim zdaniem mecz bedzie otwarty po strzeleniu bramki jedna i druga druzyna nie bedzie miala nic do stracenia i bedzie musiala zaczac atakowac i na to licze lecz uwazam ze Manchester bedzie to kotrolowal. Moj typ to +2,5 gola w meczu ✅ kursie 1,88.
Man U awans 1,43⛔
Man U/+1,5 1,94⛔
Man U + 1,5 strzeli w meczu 1,68⛔


As Roma - Szachtar Donieck⛔ 1 0

Spotkanie 13.03.2018 godz 20:45
Buk fortuna

Szachtar nie lezy Romie i to widac w historii. Ukraincy jak w przypadku Sevilli potrzebuja bramki i tak wlasnie bedzie. Historia mowi ze druzyna z Doniecka ma jakis zloty srodek na strzelanie bramek wlochom zreszta spokojnie ich na to stac. Beda do tego darzyc za wszelka cene. Wydaje sie to glupi typ przeciwko wlochom przeciwko obronie wloskiej lecz smiem twierdzic ze to juz nie ta sama pilka co kiedys i dzisiaj miedzy druzynami na arenie miedzynarodowej nie widac az takich przepasci jak kiedys.Ukraincy wiedza ze bramka zapewnia im spokoj i przewage psychologiczna i wlasnie to bedzie ich priorytetem w tym meczu nawet w najgorszym przypadku bedzie dogrywka. Szachtar to bogata druzyna i co roku liczy sie w LM, motywacja na pewno jest premie pewnie tez sa obiecane na pewno jedna jak i druga druzyna zostawi serce na boisku. Moj typ to Szachtar D strzeli gola⛔ po kursie 1,4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom