>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [20-21 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: BaH
W kolejnym tygodniu również będzie ciekawie, a tak przynajmniej zapowiada się na papierku. Chelsea z Barceloną po raz kolejny ma rachunki do wyrównania. Jestem ciekaw czy Conte znajdzie sposób na Messiego. Bayern w pierwszym spotkaniu musi ugrać dobry wynik dla siebie, bowiem w Stambule czeka ich prawdziwe piekło zgotowane przez kibiców. Środa to wyrównane spotkanie Szachtaru z Romą, oraz Czerwone Diabły muszą się wspiąć na wyżyny aby wyeliminować nieobliczalną Sevillę!
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania pierwszych typów wyłącznie popartych analizą.

Zapraszamy do nowego tematu, do luźnych rozmów o 1/8 finału LM:

https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-o-1-8-finalu-ligi-mistrzow-20-21-lutego-2018-pierwsze-spotkania.150665/
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślę żeby pograć awans Romy w dubelku z awansem PSG. Ponieważ PSG będzie niebawem mam już teraz pytanie odnośnie Romy i Shaktara - jak spece piłki włoskiej oceniają szanse Romy. Osobiście widziałem w fazie grupowej kilka razy ich w akcji i zrobili na mnie świetne wrażenie, ale specem od piłki włoskiej nie jestem...
 
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik
Szczęśliwy los Bayernu ale aby pozbyc się emocji trzeba znokautowac rywala w Monachium. Besiktas z minimalną porażką na wyjeździe jest w stanie odrobic straty w domu z najlepszymi. Turcja to mega ciężki teren.
Roma też nie może narzekac. Rywal z Ukrainy powoli się odbudowuje ale do formy sprzed kilku lat jeszcze im brakuje. Stawiam również na awans Man UTD. Nie przepadam za trenerem ale lubię drużynę. Sevilla nie powinna się zbyt mocno postawic ale kolejny rywal anglików może byc już za trudny. Cieszę się, że jest coraz lepiej w tym klubie. No i na koniec Barca z Chelsea. Historii pojedynków tych klubów ciąg dalszy. W tym starciu dramaturgii bym się jednak nie spodziewał. Barca na fali a Chelsea trochę przygaszona. Musi się sprężac aby walczyc o TOP4 w Premier League. Te 4 typy gram jako awanse. Moim zdaniem kursy warto łapac już teraz bo mogą spadac.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kurs na awans PSG od 2 tyg spadł w Totololotku z 1,83 na 1,60. I tak się ma zasada do grania maksymalnie przed meczami do zasady spadku kursów. Nigdy nie przewidzisz... Jak grałem wcześniej okazywało się, że wpadały jakieś kontuzje, jak teraz czekałem kurs mi spadł i to mocno... 1,60 to nie jest do gry, ale to będzie jedyne co pogram z awansami Barcy i City więc trudno...
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Ja sądze ze Besiktas tanio skóry w walce z mistrzem niemiec nie sprzeda. Zespół ze stolicy Turcji pokazał w grupie ze posiadają wielki potencjał wygrywając ją z przewagą 4 pkt nad Fc Porto. Bayern w obecnym sezonie nie zachwyca co pokazał tracąc po 2 gole z z Hoffenheim oraz Werderem dlatego sądze ze Besiktas w pierwszym meczu jak i rewanżowych zdobędzie bramkę.
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Ja sądze ze Besiktas tanio skóry w walce z mistrzem niemiec nie sprzeda. Zespół ze stolicy Turcji pokazał w grupie ze posiadają wielki potencjał wygrywając ją z przewagą 4 pkt nad Fc Porto. Bayern w obecnym sezonie nie zachwyca co pokazał tracąc po 2 gole z z Hoffenheim oraz Werderem dlatego sądze ze Besiktas w pierwszym meczu jak i rewanżowych zdobędzie bramkę.
Co z tego, że stracili po te dwie bramki, skoro potrafili odwrócić losy meczu w efektownym stylu. Bayern pod wodzą Juppa to na nowo odrodzony zespół, który jak każdy ma lepsze i gorsze mecze, ale chyba nikt się nie spodziewa, żeby na Allianz dali sobie odebrać komplet punktów.
Nie umniejszam zasług Besiktasu, który wykręcił bardzo dobry wynik na fazę grupową, co na pewno było niespodzianką, ale w tym pojedynku wiele nie zrobią.

Bayern do zera - @1,7; fortuna
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Besiktas ładnie punktował w grupie na wyjazdach, aczkolwiek jego rywale byli o klasę słabsi niż wielki Bayern. Monaco to zupełnie inna drużyna niż rok temu, widać po ich wynikach, tak samo Lipsk. Porto w grupie trzymało jakiś poziom, ale wczorajszy mecz z megaofensywnym Live pokazał, że łatwo się gubią przy szybkiej piłce. Ale dość o nich, chodzi o to, że Besiktas wyszedł z grupy, która nie była najsilniejszą, a Bayern z Juppem za sterami gra o wiele lepiej. Myślę, że u siebie Bayern ugra sporą zaliczkę, bo Turcja nie jest najlepszym terenem, by tam rozstrzygać losy dwumeczu.
Bayern z handicapem (-1) - @1,5; STS
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Wtorkowe spotkanie będzie ważne nie tylko dlatego , że jest to bardzo ważny mecz dla obydwu ekip , ale też dla ponad 1.5 miliona Turków przebywających na emigracji zarobkowej w Niemczech. Oczywiście nie wszyscy zapewne są kibicami Besiktasu , ale biorąc pod uwagę to , że klub ze stolicy jest jedynym , który pozostał w grze w europejskich pucharach , siłą rzeczy Turkowie muszą im kibicować.:p
Na przeciwko ekipie z Vodafone Arena stanie Bayern , który pewnie , krok po kroku , notuje kolejne zwycięstwa w lidze , jak i w pucharach oraz już teraz można bez ogródek powiedzieć to , że Bayern ma mistrzostwo kraju w kieszeni.Przewaga aż 21 punktów nad drugim Bayer&#39;em , chyba nie pozostawia wątpliwości , kto jest głównym pretendentem do zdobycia mistrzostwa w tym roku.
Ostatnie pięć spotkań Monachijczycy wygrali i w większości tych spotkań strzelili przynajmniej 2 gole na spotkanie.
Oczywiście będzie liczyć tradycyjnie na bramkę naszego super asa , czyli Roberta Lewandowskiego. . który w klubie strzela jak na zawołanie. Warto zastanowić się na postawienie kurs na jego bramkę .
W tym meczu spodziewałbym się wyrażnej dominacji Bayernu , tym bardziej , że rewanż odbędzie się na gorącym , tureckim polu bitwy , jakim jest stadion w Stambule.
Główny typ: Wygrana Bayernu 1/+2,5 bramki Kurs: 1.47 fortuna✅✅
Poboczny typ: bramka Roberta Lewandowskiego Kurs: 1.5 fortuna✅✅
WYNIK:5-0
Bramki:

Muller 43&#39;
Coman 53&#39;
Muller 66&#39;
LEWANDOWSKI 79&#39; 88&#39;​
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅✅



No i przyszedł czas na zanalizowanie legendarnego , klasycznego już pojedynku Ligi Mistrzów pomiędzy The Blues a Blaugarną. Drużyny miały okazje ze sobą grać aż 13-krotnie , a historia ich batalii rozpoczęła się juz prawie dwie dekady temu ( pierwszy ich mecz odbył się już 5 kwietnia 2000 roku !)
Personalnie to Barcelona wydaje się mocniejsza od londyńskiej Chelsea. Jednak atut własnego boiska powinien działać lekko na korzyść piłkarzy z Stamford Bridge.
Jednak ( jak wspomniałem to w temacie o FA Cup) ,,Niebieskim&#39;&#39; nie wiedzie się piłkarsko , jak i personalnie zbyt dobrze. Wprawdzie dwia ostatnie spotkania Chelsea wygrała bardzo przekonywująco , jednak porażki 4:1 z Watford oraz 0:3 z Bournemouth mogą budzić niepokój . Dodatkowo Antonio Conte , według różnych angielskich ,,szmatławców&#39;&#39; jest już prawie na wylocie z swojego stanowiska.
Odsuwając na bok sprawy pozasportowe Chelsea ma naprawdę niezłych napastników , którzy mogą zagrozić bramce ter Stegena , jak choćby głównego strzelca bramek Moratę, który potrafi wykorzystywać sytuację bramkowe pod polem karnym przeciwnika , czy też Edena Hazarda , który może wyręczyć Hiszpana i wziąć na siebie odpowiedzialność za strzelanie bramek , kiedy Madrytczyk nie jest do dyspozycji trenera. Ale według ostatnich doniesień prasowych , Hiszpan powoli dochodzi do siebie po kontuzji pleców i na te spotkanie będzie już gotowy do gry.
Z kolei Barca do spotkania przystępuje po dość niespodziewanym , zremisowanym spotkaniu z Getafe 0:0 w 23 kolejce La Liga oraz wygranej (kiedy to piszę jest sobota 17 lutego) z Eibarem 0:2.
Barca w tym sezonie ( co każdy fan piłki nożnej wie) jest hegemonem ligi , i nawet Real nie jest w stanie zagrozić zdobycia tytułu mistrzowskiego przez Katalończyków.
Blaugrana ,aby spokojnie przystapic do rewanżu u siebie , potrzebuje przynajmniej 1 bramki strzelonej na wyjeździe , aby myśleć o awansie do półfinałów.
Dlatego warto zastanowić się nad typem na strzeleniem bramek przez obydwie drużyny , ewentualnie nad przedziałem bramek 2-3 bramki.
Główny typ: Obie drużyny strzelą bramkę Kurs:1.65 fortuna✅✅
Poboczny typ: przedział bramek 2-3 gole Kurs:2.00 fortuna✅✅
WYNIK:1-1

Wilian 52&#39;
Messi 75&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅✅
No i kolejne typy trafione :cool:
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Kurs na bramkę Roberta oscyluje w okolicach @1.40 u różnych buków. Polak Rodak co prawda strzela niemal w każdym spotkaniu, ale nie wiem czy warto grać tak niski kurs na strzelca bramki, której i tak oczywiście mu życzę ;)
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik

Postaram się co nie co dodać do tematu, jako kibic Chelsea. Wiadomo, kierując się sercem napisałbym żeby wszyscy ładowali czystą jedynkę i nawymyślał argumentów, które poprą takie stanowisko. Teraz dodaję rozum do tego i niekoniecznie sytuacja uległa zmianie. Przykład Realu pokazał, że nie można zestawiać ligi z LM. To, że jakaś ekipa gubi punkty w ligowych starciach nie musi oznaczać, że potknie się również na froncie europejskim, przeciwko silniejszemu rzecz jasna przeciwnikowi. Ustalmy jedno, obie ekipy nie grają rewelacyjnie ostatnimi czasy, aczkolwiek Barcelonie takie dreptanie mimo wszystko przynosi większe korzyści w postaci wyników. Niemniej jednak pewne wahania formy da się zauważyć zarówno w obozie Chelsea, jak i Barcelony. Historia spotkań pomiędzy obiema ekipami udowadnia, że nie będzie to mecz do jednej bramki. Ilekroć Chelsea walczyła z Barceloną w Lidze Mistrzów, tylekroć o awansie potrafiły decydować detale, jakaś jedna bramka, jeden błąd. Już pomijam futbolowe jaja, które w pamiętnym meczu zafundował niejaki pan Ovrebo... Chelsea liczy na dobry wynik u siebie, w kontekście rewanżu warto wypracować jakąś zaliczkę, wiadomo. Ostatni test zdany na solidną czwórkę, rozbite Hull City w FA Cup. Poza tym Hazard dobrze dysponowany, Willian od kilku spotkań prezentuje się nieźle, Giroud jest głodny gry i nowych wyzwań. Nie mam powodu żeby martwić się o ofensywę Chelsea. Alonso jest zdrowy, Bakayoko nie będzie gotowy na wtorek. O dziwo obie wieści większość fanów The Blues przyjęło z ulgą. Najpewniej obok Kante zagra Fabregas, który z wiekiem coraz bardziej zaczyna przypominać Pirlo. Co prawda nie wykonuje tak wolnych, ale ma ten magiczny dotyk, szósty zmysł, skrajnie niekonwencjonalne pomysły. Gorzej z zadaniami w defensywie, no ale coś za coś. W sumie nie wiadomo jednak, czy Conte nie zdecyduje się zagrać na 5 zawodników w środku pola, co tłumaczyłoby konieczność większej asekuracji dla Fabsa w środku. Jeśli w obronie zagra Azpilicueta, Christensen i Rudiger to powinno być dobrze. Alonso na wahadle to pewniak, druga strona ciężka do odgadnięcia, choć pewnie zagra Moses. Formacja 3-5-2 to z jednej strony zagęszczenie środka pola, z drugiej osłabienie siły ofensywnej. Mając tak dysponowanego Williana i Hazarda Conte pownien z nich skorzystać. Granie Belgiem na pozycji środkowego napastnika (partner Giroud/Moraty) to według mnie nie najlepszy pomysł. Hazard potrzebuje więcej miejsca. Reasumując: Mam nadzieję, że Conte nie wystraszy się Barcelony i zagra odważnie, bo stawianie busa to chyba najgorsze co można na taki mecz wymyślić. W takim układzie Chelsea nie powinna przegrać tego meczu, a kto wie, czy nie pokusi się nawet o wygraną. Kursy bukmacherów na awans Barcelony to w moim odczuciu żart, ale może to i lepiej. Niech presja spoczywa na podopiecznych Valverde. W moim odczuciu Chelsea nie zabraknie motywacji, zmobilizują się na Barcelonę i osiągną w tym meczu chociaż remis. Liga odjechała na rzecz City, trzeba będzie powalczyć na pozostałych frontach. A Duma Katalonii dawno nie była aż tak &quot;do ugryzienia&quot; jak teraz. Odnoszę wrażenie, że spośród wszystkich starć między Chelsea a Barceloną ta obecna Barcelona jest najmniej groźna. Czas pokaże co się wydarzy, zdaję sobie sprawę z problemów The Blues, jednak nie uważam żeby ten dwumecz miał się rozstrzygnąć już w Londynie. Gdybym miał typować wynik to 1:0 dla Chelsea lub 1:1.
Mój typ na to spotkanie: 1X
Kurs: 1.72 [Fortuna]​
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Ja biore zwycięstwo Barcelony z handicapem, moim zdaniem Chelsea nie ma tak naprawdę czym ograć Katalończyków, mówi się o ich fantastycznym środku pola i groźnym Hazardzie a pewnie skończy się na tym że mecz będzie rozgrywany pod dyktando Messiego. Kurs 4 na Fortunie, jest ryzyko ale jak to się mówi, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Ja biore zwycięstwo Barcelony z handicapem, moim zdaniem Chelsea nie ma tak naprawdę czym ograć Katalończyków, mówi się o ich fantastycznym środku pola i groźnym Hazardzie a pewnie skończy się na tym że mecz będzie rozgrywany pod dyktando Messiego. Kurs 4 na Fortunie, jest ryzyko ale jak to się mówi, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Albo jesteś skrajnym optymistą, albo fanem United. Powtarzam, to jest dwumecz i jeśli ktoś ma się bardziej postarać to będzie to Chelsea, z wiadomych względów. A propos dyktanda Messiego - grał przeciwko Chelsea 8 razy i nie strzelił jej ani jednej bramki. Także z tym piciem szampana to się tak nie napalaj. Nieważne jakbym do tego meczu podszedł to żaden handicap w grę nie wchodzi z mojej strony. ????
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
W mojej opinii Bayern u siebie będzie starał się wygrać wysoko bo teren w Turcji jest niezwykle gorący i może tam być różnie. Postawie na monachijczyków -2 po kursie 2,02 za fortunie.
Barcelonie będzie ciężko wywieźć z Londynu wygraną i typował bym tu remis lub poniżej 2,5 gola w meczu. Messi myślę że sobie nie pogra i będzie mocno pilnowany więc chyba Na wiele bramek ze strony gości nie ma co liczyć.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Albo jesteś skrajnym optymistą, albo fanem United. Powtarzam, to jest dwumecz i jeśli ktoś ma się bardziej postarać to będzie to Chelsea, z wiadomych względów. A propos dyktanda Messiego - grał przeciwko Chelsea 8 razy i nie strzelił jej ani jednej bramki. Także z tym piciem szampana to się tak nie napalaj. Nieważne jakbym do tego meczu podszedł to żaden handicap w grę nie wchodzi z mojej strony. ????
Szanuje twoje zdanie, ale wychodzę z założenia że jeśli Watford jest im w stanie wbić 4 bramki, a Wisienki 3, to czemu nie miałaby zrobić tego Barcelona? Tak czy inaczej liczę na fajne widowisko bez stawiania autobusów z dużą ilością bramek.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A Duma Katalonii dawno nie była aż tak &quot;do ugryzienia&quot; jak teraz. Odnoszę wrażenie, że spośród wszystkich starć między Chelsea a Barceloną ta obecna Barcelona jest najmniej groźna.
Moze i ofensywnie ta Barcelona jest najsłabsza spośrod poprzednich z ktorymi grała Chelsea jednak jest najbardziej zdyscyplinowana i cwana. Co z tego, ze np. w 2012r miała Messiego, Pedro, Fabregasa, Sancheza, Inieste i Xaviego, z 5 mega setek na stamford gdzie powinno byc juz ze 2-0 do przerwy jak przegrała 1-0 i w rewanzu podobnie, ogromna przewaga a skonczyło sie remisem po bramkach, ktore padły po jednym podaniu w kontrze. W 2009r podobnie. Był kosmiczny team, który lał wszystkich w europie czyli Messi, Etoo, Henry oraz Xavi z Iniesta w szczycie formy a gdyby nie magiczny strzał Iniesty to był by koniec bo Barca biła głową w mur 180minut i dawała wiele okazji w rewanzu. Teraz to z kolei Chelsea wydaje sie byc ofensywnie lepsza i z większą dozą wirtuozerii w przodzie ale znowu nie jest tak zdycplinowana i swietna w obronie jak wtedy. Barca traci bardzo mało goli, nawet grywając w eksperymentalnych ustawieniach w obronie typu Mina-Digne, a jak juz rywal ma sporo okazji to Ter Stegen chyba aktualnie najlepiej na swiecie broni sytuacje sam na sam.
Wyniku nie odważe sie wytypować. Jako, ze Chelsea w tym sezonie a szczegolnie w ostatnich spotkaniach nabija srednio po 7-8 roznych a Barca czesto nawet wygrywając wysoko mecz ma mniej rr odrywali to
Chelsea over 3,5 rr @ 1,53 Unibet
Chelsea wiecej rr @2,75 Unibet
I jako, ze w spotkaniach tych ekip mamy czesto do czynienia z jakimis cyrkami to
rzut karny w meczu @ 3,5 Unibet
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie:Bayern - Besiktas
Typ: bts
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Bayern dostał chyba najmniej wymagającego przeciwnika w tej fazie piłkarskiej Ligi Mistrzów, na pewno tak jest jeżeli chodzi o liczbę występów na tym poziomie, oraz o skład Turków , który przecież nie jest najmocniejszy, co prawda wygrali oni swoją grupę, ale ich rywale też nie byli najmocniejsi bowiem drugie Porto już pokazało swoją klasę w tamtym tygodniu grając z zespołem Liverpoolu, przegrali oni 0:5 , wcale by mnie nie zdziwilo jeśli Bayern już w pierwszym spotkaniu rozegranym na swoim stadionie zrobiłby sobie pokaźną zaliczkę, bowiem Besiktas na wyjazdach nie gra zbyt dobrze, na krajowym podwórku jak i w meczach sparingowych wygrywał tam w poprzednich 10 grach zaledwie 3 razy, a dodajmy iż ich przeciwnicy nie byli wysokich lotów . Bayern natomiast na swoim stadionie grać w piłkę potrafi strzela również mnóstwo bramek, dużo też traci, ale strzelenie przez Bayern 4 albo 5 bramek nie jest wielkim problemem. Patrząc na wyniki Ligi Mistrzów sprzed tygodnia można liczyć się z tym iz w dniu jutrzejszym przynajmniej w tym meczu znów sporo bramek obejrzymy, nie wydaje mi się żeby Besiktas tutaj bramki nie zdobył, bo coś może strzelić, tym bardziej iż nie ma Neuera i Bayern bramki traci praktycznie w każdym spotkaniu, stawiam na wynik 4:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bayern (-1.5) x Under 3.5 (CFC-Barcelona)
AKO: 1.93/unibet ✅

Taki delikatny dubelek na jutrzejsze spotkania. Bayern po odejściu Carlo zaczął wyglądać i grać dużo lepiej. Ostatnie spotkanie przegrali w Gladbach w listopadzie poprzedniego roku, a od tego regularnie wszystkich pokonują. Besiktas mimo odejścia Tosuna nadal znajduję się w czołówce tureckiej SuperLig jednak Negredo czy Wagner Love nie są aż tak dobrymi napastnikami. Bawarczycy wiedzą, że dostali najsłabszego zwycięzce grupy i wszystko powinni rozstrzygnąć w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością. W Turcji zawsze gra się ciężko i zapewne wiedzą o tym zawodnicy Bayernu. W weekend podczas spotkania z Wolsburgiem odpoczywał chociażby Lewandowski czy praktycznie cała linia defensywna, więc będą oni w 100% gotowi do wtorkowego spotkania z mistrzem Turcji. Drugie spotkanie to mecz, który moim zdaniem będzie bardzo ciężko ugryźć 1x2. Z jednej strony Barcelona zawsze miała ciężko z Chelsea, a z drugiej w tym sezonie grają tak dobrze, że są wstanie ograć każdego i to wysoko. Ja osobiście nie skreślam w tej rywalizacji Londyńczyków, gdyż Antonio Conte to geniusz, który z Mosesem na wahadle wygrał mistrzostwo Anglii. Zapewne ma on taktykę również na Barcelone i jeżeli jego zawodnicy wcielą ją poprawnie w życie to Katalończycy mogą mieć problem. Spodziewam sie tutaj piłkarskich szachów i tak naprawdę otwartego futbolu dopiero po 1 bramce, która moim zdaniem nie padnie za szybko. Underek wydaję się najlepszą opcją, dlatego powyższy dubelek wydaje się najbardziej prawdopoboną opcją.
Chelsea - Barcelona
Typ: Under 1 do przerwy - 1.96/unibet ✅
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
Mój pierwszy wpis! ????
Chelsea - Barcelona
Typ: Wynik meczu/obie drużyny strzelą - 2/tak - 3.85 STS ⛔

Barcelona o dziwo nie jest faworytem tego spotkania, co mnie zdecydowanie dziwi. W tym sezonie mają szansę na zdobycie praktycznie wszystkiego, więc będą chcieli już w Londynie zdominować ten dwumecz i moim zdaniem zwyciężą. Patrząc na ostatnie mecze Chelsea tylko w jednym nie strzelili gola, więc uda im się strzelić bramkę, ale będzie to tylko bramka, która nie zabije do końca tego dwumeczu. Mój typ to 1:2. Zobaczymy
Bayern - Besiktas
Typ: Wynik meczu/obie drużyny strzelą - 1/nie - 1.65 STS✅

Dorzucam do poprzedniego typu. Może Bayern nie jest ostatnio w jakiejś miażdżącej formie, ale nie ukrywajmy Besiktas to nie jest poziom LM. Zdecydowanie wygrana Bawarczyków. Ponadto Turcy w ostatnich 5 meczach na wyjazdach, wygrali tylko dwa razy i strzelili 7 bramek, jak na tamtą ligę wydaje mi się to słaby wynik, dlatego nie strzelą w Monachium nawet gola. Mój typ to 3:0. Jak ktoś chce zagrać to jeszcze: Bayern (-2.5)-Besiktas - 1.95 STS✅
Łączny kurs: 6.35 Zobaczymy, powodzenia!⛔ &quot;FAWORYCI&quot; wpłynęli na całość...
I tak dla rozrywki: Dokładny wynik Barcy 1:3, Bayern trzema golami, Sevilla - MU - X, Roma wygra = Kurs 151,25 ????????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Bayern vs Besiktas
Bayern to zdecydowany faworyt do awansu, ale Besiktas to nie leszcze. Turcy w Niemczech nie wygrają, ale to typowe walczaki. Będą faule i ostra gra, ale na strzelenie przynajmniej jednej bramki ich stać. Bayern od kilku miesięcy gra bez Manuela i dość często tracą głupie bramki podczas stałych fragmentów gry. Obecny bramkarz jest mocno niepewny, a zachowanie obrony momentami też pozostawia sporo do życzenia. Z kolei Besiktas ma kilku dobrych technicznie zawodników, którzy jednym podaniem czy zagraniem są w stanie zapewnić gola m.in. Quaresma. Ma swoje lata, ale sadzi takie asysty, że szacunek dla tego gościa. Nie on jeden, bo są też inni. Odszedł Tosun, więc trochę stracili w ataku, ale nie można ich lekceważyć. Trener ostatnio rotował składem czy to w lidze czy w pucharze, więc nie biorę tych wyników za bardzo pod uwagę. Ważni mieli wolne, a nowi w składzie się wdrażali. Liga krajowa, a LM to inny poziom i mimo mojej sympatii dla Besiktasu nie liczę, że są w stanie wygrać mecz na wyjeździe. Bayern to klasowa ekipa i mimo braku podstawowego bramkarza, nie przegra u siebie, ale to nie oznacza, że nie stracą bramki. Przyjezdni będą chcieli się pokazać i jeśli będą mieli dwie czy trzy klarowne sytuacje to któraś zostanie wykorzystana. Poza tym miliard lat temu grali w LM przeciwko sobie dwa mecze (?) i Besiktas nie wpakował Bayernowi żadnej bramki, więc jak nie teraz to kiedy?
Besiktas strzeli @2,0 Totolotek⛔
Obie strzelą @2,05 Totolotek⛔
Na Bayern za niskie kursy, a swoje luki mają. Może idę życzeniowo, ale są ku temu przesłanki.
Delikatnie i bez przesady. Domu nie sprzedałem.
E: 5-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom