>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [20-21 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
broda90 337

broda90

Użytkownik
eee... co? :v
to kto jest faworytem? bo z pewnoscia nie chelsea, kurs na gospodarzy dobija do 4.0
Pędzę z wyjaśnieniami. Pierwsze co to Buki jakis czas temu dawały kursy zblizone lub nieco nozsze na wygrana Chelsea, a druga sprawa to czytałem ostatnio i widziałem mały spadek formy w Barcelonie, dlatego wysunąłem takie przypuszczenia. Ale to lepiej dla mnie bo może wejść coś fajnego w tym meczu
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Bayern-Besiktas
Na fortunie znalazłem ty że obie drużyny strzelą i będzie powyżej 2,5 gola za 2,49

Bayern będzie chciał u siebie wysoko wygrać o czym już pisałem. Myślę że strzelą 2-3 gole bo argumenty ofensywne ku temu mają. Jak już kilka osób pisało Bayern ma luki w obronie i tracą ostatnimi czasy bramki. Nie oglądam spotkań Besiktasu ale liczę, że mając ciekawych aczkolwiek wiekowych piłkarzy w ofensywie, będą w stanie coś trafić.
Oczywiście stawka nie za wysoka
 
D 83

disek

Użytkownik

Zakład: Więcej goli w drugiej połowie.
Kurs: 2.05
Buk: STS
Trudno przewidzieć jak zagrają oba zespoły w tym spotkaniu, prosta analiza: w pierwszej połowie oba zespoły będą grać ze spokojem, próbując co jakiś czas zaszkodzić przeciwnikowi, jeśli któremuś klubowi uda się strzelić, zacznie się nerwówka.. Celuję nie pierwszy raz w taki zakład gdy gra Barcelona, ponieważ zawsze wydaje mi się że Barcelona potrzebuje się rozpędzić, żeby w końcu powpadało, a jak wpadnie jedna to zazwyczaj wysypuje się ten worek z bramkami.
Z mojej strony mogę jeszcze podsunąć jeden temat. Następne mecze Chelsea w lidze, dwa najbliższe to wyjazdowe mecze do Manchesteru, do obu czołowych klubów w tym mieście - United oraz City, może mieć to znaczenie w walce o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie, gdyż piąte miejsce - Tottenham traci zaledwie 1punkt do Chelsea. Gospodarze więc nie mogą poświęcić wszystkiego i skupić się wyłącznie na meczu z Barceloną, muszą mieć z tyłu głowy mecze z United oraz City. Bardzo ciężka sytuacja, jak i te spotkania. Chelsea będzie grała spokojnie i przemyślanie , niestety wróżę im srogą porażkę w drugiej połowie ????
Zakład poboczny: Barcelona wygra mecz.
Kurs: 2.15
Buk: STS

Zakład: Manchester wygra i Obie drużyny strzelą gola.
Kurs: 4.95
Buk: STS
Oba zespoły mogą wygrać, aczkolwiek chylę się tutaj w stronę Czerwonych Diabłów. Sevilla, klub z dużym potencjałem rozegrał bardzo przeciętne zawody jeśli chodzi o grupowe rozgrywki W LM, Przegrana aż 5:1 ze Spartakiem, remisy z Mariborem oraz Liverpoolem (po pięknym comebacku) , ale udało sie, wyszli z grupy i walczą w play offach. Tym razem jednak nie liczyłbym na cud, z Manchesteru przyjedzie &quot;The Special One&quot; wraz ze swą ekipą, któremu trzeba przyznać, że jest bardzo dobrym trenerem. W rozgrywkach grupowych Manchester prawie bez potknięcia awansowało z pierwszego miejsca i pewnie idą po swoje, myślę, że Sevilla nie będzie w stanie ich powstrzymać.. O ile na wyjeździe może być nieco ciężej, na pewno w domowym spotkaniu zapewnią sobie awans. Za bramką dla gospodarzy przemawia do mnie fakt, że grają u siebie, przed własnymi kibicami, oraz to, że od początku roku tylko raz nie strzelili bramki w 13 spotkaniach, nieważne czy wygrywali, przegrywali czy był to remis, w 12 z 13 spotkań udało im się trafić do bramki.
Manchester miewa potknięcia, przegrana na wyjeździe z Newcastle czy Tottenhamem, aczkolwiek jest to spotkanie o wyższej randze. Spodziewam się tutaj pewnego zwycięstwa gości, z dobrą zaliczką bramkową (1:2 / 1:3 ).
Bezpieczniejszy zakład (dla tych nielubiących ryzyka) : BTTS (Kurs: 1.85)
 
F 0

fansportu123

Użytkownik
Co wy z tym BTS w meczu Bayern - Besiktas? Bawarczycy zdają sobie zapewne sprawę, że każdy gol strzelony przez turków (nawet jak wygrają 2:1 czy 3:1, a nawet 4:1) daje im szansę na awans, bo stadion w Turcji jest gorący, a Bayern na wyjazdach w LM potrafi też przegrać. Ja myślę, że to będzie gładkie 2 lub 3:0, tak, żeby nie dać turkom nawet nadzieji u siebie plus fakt, że ostatnio gospodarze trochę tracili gole u siebie, więc na pewno musieli pracować nad tym aspektem gry i w dzisiejszy wieczór myślę, że zobaczymy tego efekty, czyli Bayern nie straci gola.
Co do drugiego spotkania, to z całym szacunkiem dla sympatyków The Blues, ale twierdzenie, że Chelsea w tym sezonie w ofensywie wygląda lepiej niż kiedyś to spore nadużycie. Chelsea jest słabsza niż w latach 2007-2012. W tym sezonie nie potrafili pokonać Romy i Atletico u siebie, a w lidze, z silnych zespołów potrafili pokonać tylko Manchester Utd i tylko 1:0 bo błędzie obrony United. Z Arsenalem było 0:0, z City porażka. Więc gdzie jest ta super ofensywa Chelsea? Drewniak Morata, nie lepszy Giroud? Hazard sam nie da rady na dobrze zorganizowaną w tym sezonie Barcelonę. Zdziwiłbym się bardoz gdyby Chelsea to wygrała, ale zapewne będzie remis lub Barca roztrzygnie dwumecz już na Stamford Bridge.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Jest ktoś w temacie żółtych kartek? Gdzie można sprawdzić który zawodnik jest zagrożony? Kusi mnie dziś kartka dla Pepe, każdy wie ze facet ma zryty beret a dziś na pewno po jego myśli szło nie będzie.
Pepe ŻK @ 3.0 ✅✅✅
Tak poza tym na luźno, grałbym Chelsea z podpórka, sytuacja ma się podobnie do meczu Realu z PSG, poszła masówka na PSG jednak to jest Liga Mistrzów i każdy wie jak ważne są mecze na swoim boisku, myśle ze jak Barcelona ma przejść dalej to zagwarantuje to sobie dopiero na Camp Nou.
Chelsea 1X @ 1.7 ✅✅✅
W Monachium najsensowniejsza opcja i jedyna proporcjonalna do kursu wydaje mi się ze Bayern wygra obie połowy.
Bayern obie połowy @ 1.92 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Chelsea +0,5 @ 1,82 Pinnbet ✅✅✅

Nie będę się rozpisywał o wynikach w lidze, bo to nie ma sensu, każdy może sobie to sprawdzić sam. Napiszę tylko,że Chelsea miała ostatnio dwie wysokie porażki w PL ale moim zdaniem dobrze, że one przyszły przed LM niż mieliby być w takiej dyspozycji w meczu z Barcą. Jednak moim zdaniem Londyńczycy u siebie mogą się mocno postawić i jak mają coś ugrać to muszą zagrać bardzo dobry mecz dzisiaj na Stamford. Nie patrzę na ligę, bo to w tym meczu nie będzie się liczyć. Liczy się to jak zespoły prezentują się w LM. Barca nie błyszczy w tym sezonie, to nie jest ich styl gry ale bronią ich wyniki w lidze. Wyjazdy w Champions League mają słabe. Wysokie porażki z PSG, Juventusem w fazie pucharowej, męczenie buły ze słabszymi rywalami. Taki mam obraz Barcy grającej na wyjazdach w LM w ostatnim czasie. Myślę, że Barca będzie się starała kontrolować spotkanie ale nie będą tutaj szaleć. Będą starali się poszukać bramki, remis ich zadowoli mając rewanż na Camp Nou.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie na rozrywkę różne ?
Bayer vs Bestikas - każda z drużyn więcej niż 1 rzut rożny w każdej połowie 4,2 na ForBet .
Bayern raczej będzie mocno atakował więc o różne się nie martwie, Bestikas w każdym meczu fazy pucharowej pokrywał linie 2 kornerow w polowie, uważam że to może wejść z racji zapowiedzi trenera Bestikas że będą atakować.
Takie coś prawie nigdy nie wchodzi.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Pędzę z wyjaśnieniami. Pierwsze co to Buki jakis czas temu dawały kursy zblizone lub nieco nozsze na wygrana Chelsea, a druga sprawa to czytałem ostatnio i widziałem mały spadek formy w Barcelonie, dlatego wysunąłem takie przypuszczenia. Ale to lepiej dla mnie bo może wejść coś fajnego w tym meczu
wypisujesz glupoty a pozniej wkrecasz kit... barcelona od poczatku byla duzym faworytem, kursy od wystawienia zakladow u wszystkich bukow zmienily sie nieznacznie.
 
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
Bayern- Besiktas
Typ: 2 drużyna strzeli gola w przedziale czasowym 1-72 minuta
Kurs: 3,05
Efortuna
Stawka 6 j

W tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden, Bayern Monachium. Aczkolwiek jest to już faza pucharowa i nie ma tutaj słabych zespołów. Można powiedzieć co to jest Besiktas, no może gigantem światowej piłki nie jest ale oklepać mistrza Francji, wicemistrza Niemiec i wicemistrza Portugalii w wyjazdowych meczach potrafili. Także to nie przypadek że znaleźli się w kolejnej rundzie. W 6 grupowych spotkaniach wygrali 4 i zremisowali 2, a przed startem rozgrywek byli skazywani na 4 miejsce w grupie. Jednak Turcy, zebrali całkiem fajny, aczkolwiek leciwy skład, ale za to doświadczony. Takich nazwisk jak: Pepe (przed rokiem Real Madryt), Adriano (2 lata temu Barcelona), Medel (przed rokiem Inter), Quaresma, Lens, Talisca, Babel, Negredo, V. Love nikomu przedstawiać nie trzeba.
Bayern to Bayern, na własnym stadionie potrafi zjeść każdego rywala, długie posiadanie piłki, dużo gry skrzydłami, błyskawiczne kontry, zespół z Bawarii, potrafi nastrzelać bramek każdej defensywie, dzięki niezwykle różnorodnym możliwościom w ataku.
Ja z kolei upatruję bramki ze strony gości, kurs na pewno zachęcający, biorąc pod uwagę fakt że Bayern w ostatnim czasie mistrzem defensywy nie jest, i w domowym meczu nie zachował czystego konta od 13 grudnia. Besiktas na pewno przyjeżdza tutaj by coś strzelić, bez tego o awans będzie cholernie ciężko, a potencjał ku temu jest, trio Babel, Negredo, Talisca strzeliło w lidze w tym sezonie już 21 bramek.
Weźmy pod uwagę że Besiktas w Lipsku i w Monako strzelił po 2 bramki, i w Porto 3.
Bayern natomiast ostatnio traci bramki z takimi tuzami jak Brema, Hannover, Hoffenheim, Wolfsburg.​
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
wypisujesz glupoty a pozniej wkrecasz kit... barcelona od poczatku byla duzym faworytem, kursy od wystawienia zakladow u wszystkich bukow zmienily sie nieznacznie.
OK, czyli mój błąd dopiero zaczynam grać i widać, że czascpopracować nad analizą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Chelsea u siebie w LM zawsze jest niebezpieczne. Oni wiedzą, że muszą wygrać na swoim boisku, jeśli chcą awansować. Wiele osób spodziewa się po nich defensywnej taktyki, ale ja czuję, że mogą zagrać odważnie.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chelsea – Barcelona
Typ: Luis Suarez otrzyma kartke
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Suarez znany jest ze swojego wybuchowego temperamentu. Czesto dostaje kartki za nurkowanie w polu karnym, agresywne wejscia w rywali lub a wlasciwie to przede wszystkim za pyskowki skierowane do sedziow. W tej edycji Ligi Mistrzow o dziwo jeszcze nie dostal ani jednej kartki ale mysle ze w wyjazdowym pojedynku z Chelsea to sie zmieni. Rywal trudny, teren trudny, charakter zawodnika rowniez trudny ???? . Stykowych sytuacji na pewno bedzie duzo tak samo zreszta jak innych decyzji sedziego anizeli by tego chcial Suarez. Barcelona mysle nie bedzie miala prostej przeprawy dlatego dyskusje z arbitrem na pewno sie pojawia. Do tego od kilku kolejek zawodnik Blaugrany jest bardzo spokojny poniewaz wisi nad nim zawieszenie za 5 zolta kartke dlatego w tym spotkaniu moze dac upust swoim emocjom. Suarez na Stamford Bridge spotka swoich dawnych rywali z Chelsea co rowniez moze byc dodatkowym elementem podgrzewajacym atmosfere. Kalkulowac w tym spotkaniu Urugwajczyk nie bedzie musial, poniewaz jak juz wczesniej wspomnialem przystepuje do potyczki z czystym kontem. Mysle, ze zawodnik Barcy nie wytrzyma cisnienia i wylapie w tym meczu zoltko.
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Nie rozumiem, ludzi stawiających na Anglików. Barcelona w tym sezonie gra bardzo wyrachowany futbol i jeżeli win w Anglii stoi pod znakiem zapytania tak bramka dla gości i nie przegranie tego meczu to raczej peffka
Nie rozumiem ludzi stawiających na Hiszpanów. Barcelona w tym sezonie wygrała z kilkoma pasterzami w swojej lidze i tak... Wygrała z Realem, który ma najsłabszy sezon mniej więcej tak od 5 lat...Wygrała też z Juventusem, który 75 min pojedynku z Tottechamem spędził na własnej połowie i jest tylko cieniem drużyny ze zeszłego sezonu. Niestety fanatycy Barcelony nic się nie uczą i tak jak w 2012 roku Chelsea miała być rozjechana we wszystkie 4 strony świat, zgwałcona, wydymana i Bóg wie co tam jeszcze, będąc obrońcą tytułu, mając pozycję wiece lidera w swojej lidze, będąc wtedy aktualnym mistrzem Hiszpanii nie potrafiła awansować, ba ! nie potrafiła wygrać nawet meczu z Chelseą, która zakończyła sezon na 6 miejscu w swoje lidze ????????????
Powiem krótko:
WAGONY ZE ZŁOTEM NA KLUB Z LONDYNU:
CHELSEA WIN- 3,7 (bet365)

 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Najrozsądniejszy typ to Barca (a w przypadku remisu zwrot stawki). Przypomnijcie sobie zeszły tydzień i mecz Realu z PSG - tez wielu szukało niespodzianek a skończyło się jak zawsze .... Tu bedzie podobnie, Barca tego nie przegra a poza tym Chelsea ze swoimi wynikami jest zbyt nieobliczalna, by w tym pojedynku na nią stawiać.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Może być dużo goli i zajebisty do oglądania mecz, mogą być szachy i bezbramkowy remis, może Messi odpalić i szybko będzie po meczu, może Morata będzie miał życiówkę i nawet uda mu się prostu w piłkę kopnąć, ciężko powiedzieć, każdy typ można w miarę logicznie uargumentować, dlatego polecam na ten mecz nie sugerować się opiniami innych, tylko samemu puścić jakiegoś singla za niedużą stawkę i delektować się(mam nadzieję) dobrym futbolem o 20:45
Ja prawdopodobnie rzuce jakieś grosze na overa, jako że zawsze ciekawiej wtedy mi się ogląda mecze(jeszcze nie wiem jaki over), a jako że napisałem że na ten mecz każdy typ można w miarę logicznie uargumentować to mam wrażenie że barca od paru meczu trochę odpuszczała ze względu na ligę mistrzów(nie uważam że to spadek formy, Bayern też ostatnio mulił w BL, ale punkty były), a Chelsea na pewno zdaje sobie sprawę że to mecz o wszystko bo z Camp Nou to mało kto wychodzi z dobrym wynikiem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja gram Bayern wygra obie połowy @1.97. ✅✅✅✅✅
Wg mnie dziś zaczyna się prawdziwe granie w LM i takie zespły jak Besiktas zostaną srodze ukarane przez tak doświadczoną drużynę jaką jest Bayern.
Granie bramki Besiktasu to spore ryzyko wg mojej oceny. ????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 7,1K

amerr

Użytkownik
A czy Barcelona jeździ na wyjazdy LM po to, by murować bramkę, grać bezpieczną piłkę i spokojnie wygrać u siebie? No nie. Na dzień dzisiejszy każda z pozycji w Barcelonie jest po prostu lepsza od Chelsea. Kto ma tam nadążać za Messim? Środek pola to w ostatnich meczach totalne bagno, gdzie zawodnicy gubią się w prostych, liniowych podaniach. Conte ostatnio bawił się składem, ale wciąż - 4:1 z Watfordem, czy 0:3 z Bournemouth jest jak na taki klub po prostu karygodne. Owszem, wygrali z WBA, ale gdzie aktualnie WBA jest, oraz pokonali Hull, gdzie Ci się biją o życie w Championship - no przekonywujące. Z drugiej strony Barcelona też złapała zadyszkę, tylko różnica pomiędzy zespołami jest taka, że Blaugrana może sobie pozwolić na zagranie spokojnej gry na remis, by nie stracić za dużo sił.
Nie uważam, by dzisiaj był nudny mecz. Chelsea jeśli chce coś wygrać, to u siebie. Barcelona zawsze chce strzelić i gra do samego końca by swojego dopiąć. Jedynie znakomita forma bramkarzy będzie w stanie zrobić z tego meczu 0:0. Moim zdaniem gra trwa do 1 gola, później to już się otworzy worek.
Przytaczanie meczu Real - PSG jest komiczne. Bo tak jak jeszcze Real nic nie gra, ale to wciąż mistrz LM, który w starciu z zespołami nie ze swojej ligi czuje się po prostu wspaniale, tak PSG, które klepie słabe zespoły samą trójką z przodu... Tutaj nie chodzi o szukanie niespodzianek, bo dla wielu niespodzianką byłoby właśnie wygranie tego meczu przez PSG.
Pytanie tylko, czy Chelsea chce. Następne mecze są dla nich tragiczne, pozycja w tabeli jest koszmarna, a gra z Barceloną nie będzie należała do najłatwiejszych. Moją odpowiedzą jest - tak, chcą. LM rządzi się swoimi prawami, tu nikt nie odstawia nogi, tu każdy gra za dwóch. Jednak, czy uważam, że Niebiescy wygrają ten mecz? Z aktualną formą i błędami w pomocy - nie.
Obie strzelą @1,75✅
Rzuty rożne + 10,5 @2,03⛔
Ilość kartek +4,5 @1,85✅
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Nie rozumiem ludzi stawiających na Hiszpanów. Barcelona w tym sezonie wygrała z kilkoma pasterzami w swojej lidze i tak... Wygrała z Realem, który ma najsłabszy sezon mniej więcej tak od 5 lat...Wygrała też z Juventusem, który 75 min pojedynku z Tottechamem spędził na własnej połowie i jest tylko cieniem drużyny ze zeszłego sezonu. Niestety fanatycy Barcelony nic się nie uczą i tak jak w 2012 roku Chelsea miała być rozjechana we wszystkie 4 strony świat, zgwałcona, wydymana i Bóg wie co tam jeszcze, będąc obrońcą tytułu, mając pozycję wiece lidera w swojej lidze, będąc wtedy aktualnym mistrzem Hiszpanii nie potrafiła awansować, ba ! nie potrafiła wygrać nawet meczu z Chelseą, która zakończyła sezon na 6 miejscu w swoje lidze ????????????
Powiem krótko:
WAGONY ZE ZŁOTEM NA KLUB Z LONDYNU:
CHELSEA WIN- 3,7 (bet365)

Hmm..
Real co by nie mówić jest mega mocny. Ma świetnych graczy, którzy są gotowi do gry 90minut. Wygrać z nimi to sztuka. PSG miało ich na talerzu, a jednak nie sprostali. PSG zawaliło, ale Real wygrał przegrany mecz. To świadczy o ich sile.
Juve grało z Tottenhamem ktory leje wszystkich w Anglii i jest mega rozsądną drużyną.
Umniejszanie zwyciestw Barcy bez sensu.
Jasne, można powiedzieć że Barca wygrywa z pasterzami. I byłby pieknie, gdyby nie fakt, że Chelsea ostatnio od pasterzy dostaje w swojej lidze
Widzę szanse na niespodziankę, ale argumenty które podajesz jak dla mnie nietrafione. I na pewno nie wagony ze złotem..
Ostatni mecz w lidze Barca grała na pół gwizdka
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Z Barca musisz wygrac organizcja gry a jak bylo 6lat temu? Cahill, Terry, Ivanovic, Lampard, Cole, Drogba, Ramires itd. Agresja, siła fizyczna i zaangazowanie. Po drugiej stronie była bajeczna technicznie ale.karłowata i słaba fizycznie Barca, z Adriano, Mascherano, Alvesem i Sergio na obronie. Obecna Chelsea ma potencjał w przodzie ale nie ma tamtego ducha w defensywie i organizacji. Za duzo tutaj mizerii miedzynarodowej. Mozna powiedziec, ze sytuacja jest teraz odwrotna. Lepsza defensywa, siła fizyczna i org. gry po stronie Blaugrany ale jest jeden feler- Messi i Suarez w przodzie. Paradoksalnie w tym sezonie Barcelonie idzie raczej lepiej na wyjazdach, moze nie punktowo ale wyglada wtedy lepiej i.pokonuje lepszych rywali. Stworzyli ekipe z takim srodkiem pola, ktory lepiej sobie radzi rozbbijajac ataki rywali a potem tylko w przodzie dwojka byków robi swoje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom