>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [20-21 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Szachtar-Roma
Typ: 1
Kurs 2.50
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja zespołów Ukraińskiego Szachtara oraz Włoskiej Romy, ekipa gospodarzy jest moim zdaniem delikatnym faworytem do zwycięstwa w tym jutrzejszym spotkaniu, bowiem włosi na wyjazdach często popełniają spore wpadki, całkiem niedawno mieli okres 6 spotkań bez wygranej na wyjeździe, co na pewno takiemu klubowi jak Roma po prostu nie przystoi. Gospodarze u siebie są bardzo groźni, przekonała się o tym między innymi ekipa Manchesteru City , który będąc w wybitnej formie uległ ekipie z Ukrainy 2:1 , gospodarze zdają sobie sprawę iż jak nie wygrają na swoim stadionie, to na wyjazd nawet nie mają po co jechać , bowiem Roma u siebie raczej powinna ich ograć, a na pewno tu gospodarze będą gryźli trawę żeby tylko wyjść zwycięsko z tej rywalizacji . Myślę że warto w tym spotkaniu również pograć na bramki, bowiem uważam że z tak do przodu grającymi zespołami powinno ich być sporo, tym bardziej iż goście na pewno przynajmniej raz do bramki Szachtaru będą chcieli trafić, bowiem ta bramka strzelona na wyjeździe jest niezwykle ważna w spotkaniu rewanżowym. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy, którzy nie będą mieli większych osłabień przed tym spotkaniem, nie zagra tylko srna i Malyshev, w ekipie z Włoch nie zobaczymy Kardorpa, Florenziego oraz Gonalonsa, Mój typ po 90 minutach to dokładny wynik 2:1 dla zespołu naszych wschodnich sąsiadów .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 1

ew93

Użytkownik
Najrozsądniejszy typ to Barca (a w przypadku remisu zwrot stawki). Przypomnijcie sobie zeszły tydzień i mecz Realu z PSG - tez wielu szukało niespodzianek a skończyło się jak zawsze .... Tu bedzie podobnie, Barca tego nie przegra a poza tym Chelsea ze swoimi wynikami jest zbyt nieobliczalna, by w tym pojedynku na nią stawiać.
Tylko że tutaj zawsze to raczej 1x. Ostatnie 10 potyczek tych drużyn to tylko jedna wygrana Barcelony...
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie Czerwonych Diabłów z ekipą Vicenzo Montelli będzie stało pod znakiem kontuzji kluczowych
zawodników obydwu drużyn. W meczu po stronie Manchesteru nie może zagrać Zlatan Ibrahimović , który nabawił się kontuzji kolana , czy tez Mauro Fellaini. Za to gotowy do gry powinien być Paul Pogba . który po wyleczeniu przeziębienia uczestniczył w wczorajszym , porannym treningu. Po stronie gospodarzy prawdopodobnie nie będziemy mogli i zobaczyć Sebastiena Corchi czy Nicolasa Pareja.
Co do przebiegu samego meczu , powinien ( według mnie i jest to oczywiście moja subiektywna opinia) być raczej spotkaniem otwartym i raczej nie skąpym w bramki i asysty. Liczę na bramki z obu stron boiska.
Typ na to , że obie drużyny strzelą bramke oraz na więcej niż 2,5 bramki na mecz.
Główny typ: obie strzelą bramkę Kurs: 1.79 fortuna
Poboczny typ: powyżej 2,5 bramki Kurs: 2.19 fortuna

A jeśli ktoś lubi duże ryzyko , to proponuje postawić na strzelenie bramki przez Paula Pogbę :p
Kursik 5.50 u Fortuny.


 
Otrzymane punkty reputacji: +15
funias 691

funias

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie Czerwonych Diabłów z ekipą Vicenzo Montelli będzie stało pod znakiem kontuzji kluczowych
zawodników obydwu drużyn. W meczu po stronie Manchesteru nie może zagrać Zlatan Ibrahimović , który nabawił się kontuzji kolana , czy tez Mauro Fellaini.
Ludzie, szanujmy się. Zlatan kluczowym graczem dla Manchesteru United? Co to za wynalazek MAURO Fellaini?
Oni są tak kluczowi w kadrze United, jak Sławek Peszko po kielichu w kadrze Nawałki.
Żeby nie było takiego całkowitego off topu.
Uważam, że Sevilla znalazła się w fazie pucharowej tylko dlatego, że w grupie mieli mizerny Spartak Moskwa i Maribor, mecze z Liverpoolem całkiem okej, ale wtedy The Reds byli bardzo nierówni, zwłaszcza jeśli chodzi o defensywę. Wydawać się może, że forma gospodarzy nieco wzrasta, ale uważam, że to nie wystarczy na Manchester.
Wiadomo jednak, że Hiszpańska ekipa da z siebie wszystko i zostawi serce na boisku, a jak chimeryczny potrafi być zespół Mourinho każdy wie, dlatego uważam że najlepiej w tym spotkaniu zagrać:
BTTS @1.79
BTTS i over 2.5 @2.44
over 2.5 @2.19

LM to inna motywacja dla wszystkich, tutaj City nie odjeżdża, także wierzę, że z obu stron zobaczymy pełne zaangażowanie i walkę o jak najlepszy wynik przed rewanżem.

Jeden, wielki ⛔ parodia zwłaszcza w wykonaniu ManUtd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik

Raczej po stronie Sevilli może to wyglądać gorzej jeśli chodzi o kontuzje. Mimo wszystko popieram bts oraz bardziej skłaniałbym się w stronę Man. Utd.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Przewidywane składy:
Sevilla: Rico – Navas, Lenglet, Mercado, Escudero – Banega, N’Zonzi – Sarabia, Vazquez, Correa – Muriel
Man Utd: De Gea – Young, Smalling, Bailly, Valencia – Pogba, Matić – Sanchez, Lingard, Mata – Lukaku
 
D 0

dr-power

Użytkownik
Ja bym tu poszedł w zagrania Ako Sts po kursie 3.33 na Bts w obu spotkaniach. Spotkanie Romy powinno być otwarte. Time spokojnie na jedna bramkę stać. A Ukraińcy coś im zostaje jak nie atakować wkasnie dziś, i siebie. Drugie spotkanie, moim zdaniem ciężko wskazać faworyci szczególnie ze to dwumecz. Każda ze swoimi problemami i islabienoami, ale z potencjałem na zwycięstwo. Jedyny ryzyko ze pójdę w taktyczne szachy ale 1 do 1 uważam że prawdopodobny wynik.
 
A 7,1K

amerr

Użytkownik
Jeżeli Sevilla chce cokolwiek ugrać, to wiadome, że u siebie. Sevilla u siebie, a na wyjazdach to dwie kompletnie inne drużyny i wiadomo to od dawna. United zapewne zamuruje bramkę jak to bywa w taktykach Mourinho, licząc na kontry. Sanchez może wnieść trochę wigoru do tego zespołu, bo pomimo, że jeszcze nie zabłyszczał, to słynie z samodzielnych akcji. Nad tym meczem nie ma co za dużo gadać, gdyby na ławce trenerskiej siedział ktoś inny, to może jeszcze.
Osłabienia w United, to żadne osłabienia, chyba, że ktoś na serio bierze brak Fellainiego jako problem. Braki w Sevilli pominę totalnie, bo tutaj to już nawet nie ma o czym gadać...
Typ na BTS wydaje się całkiem prawdopodobny, sam osobiście go pogram, bo wierzę, że Sevilla ukłuje zespół Mourinho, a wtedy Czerwonym Diabłom nie pozostaje nic innego jak granie na odrobienie wyniku. No chyba, że Portugalczyk postanowi grać totalnym murem i nawet po stracie bramki nie pójść w pełną ofensywę. Hm... W sumie to nawet prawdopodobne.
Dodatkowo pogram rożne, gdyż obie ekipy skupiają się w szczególności na graniu skrzydłami. Dodatkowo krycie obu drużyn przy rożnych jest no.. no średnie, więc nie zdziwiłbym się jakby to właśnie z nich powpadały bramki.
Rzuty rożne +10,5 @2.02
Oraz pomniejsze zakłady:
Sevilla pierwszy gol @2.05 ( Sevilla ruszy do ataku, Diabły się będą bronić, tak póki co wróżę ten mecz, a zważając, na ostatnie błędy w obronie drużyny Mourinho o gola dla Sevilli nie powinno być ciężko. Nie sądzę, by to właśnie Hiszpanie musieli odrabiać straty, mogą chcieć szybko strzelić gola, by grało im się już łatwiej. Montella z pewnością spodziewa się tego samego co ja, choć tego oczywiście pewny być nie mogę, więc nie zdziwiłbym się jakby nastawił zespół własnie na pełną ofensywę)
@Matic Kartka @3,50
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Sevilla - Manchester Utd.
Typ: Pierwsza drużyna pow. 1,5 żółtych kartek
Kurs: 1,5 (spadł z 1,55) Sts
Najpewniejszy dzisiaj typ. To już nie jest grupa, tylko 1/8. Nie ma miejsca na błędy. Trzeba walczyć o każdy kawałek boiska. Więcej walki spodziewam się po zawodnikach z drużyny Sevilla, którzy nie mogą dopuścić do strzelenia gola przez przeciwnika bo to mocno skomplikuje ich awans. Wcale się nie zdziwię, jeśli bet pokryją już do połowy, wszak linia niewysoka, a kurs zacny, w sam raz do dubelka.
Dodam jeszcze, że Sevilla z Liverpoolem pokryła ten over dwukrotnie.
⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sevilla - Manchester Utd.
Typ: Pierwsza drużyna pow. 1,5 żółtych kartek
Kurs: 1,5 (spadł z 1,55) Sts
Przy pisaniu analizy typu na kartki prosi się aż o podanie arbitra spotkania, będzie to dziś Francuz
Clément Turpin, który statystyki w tym sezonie Ligi Mistrzów ma takie:

Czyli kartkami nie szasta na lewo i prawo, stąd też taki kurs na kartki w tym meczu. Jeśli grać taki typ, to najlepiej poczekać chwilę, aż ten kurs urośnie na live chociaż do 1,8, bo przecież kurs 1,5 to malutki kurs, jak doliczyć jeszcze podatek to już w ogóle ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bardzo ciekawe szachy w wykonaniu wczorajszym graczy Conte. Mimo tego 1:1 z druzyna,ktora wg mnie w tym sezonie razem ze City jest najsilniejsza ekipa na świecie budzi respekt. Brawo Chelsea, szkoda tego bledu na 1:1. Mimo to w rewanzu to juz Barca powinna rozklepac The Blues ale zobaczymy, moze znow 1:1 i jakies karne ????
Dzis :
Sevilla vs MU. MU 2.84 fortuna.
Ciekawy kurs na graczy Mourinho. Sevilla u siebie potrafi bramki nastrzelac ale tez jest upośledzona jeśli chodzi o gre obronną, mnostwo dziur , ktore gracze MU powinni wykorzystac. MU w obronie jest solidny ekipa a i ukłuć potrafi. Dzis zobaczymy wg mej opinii mecz na 2:0 MU lub 3:1 MU . Juz w pierwszym meczu Mourinho powinien ogarnąć Seville. Trudny teren ale Sevilla w obronie kuleje , MU jest za solidny .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Apropos kartek, komentatorzy z Nsport powiedzieli dzisiaj, że nieoficjalnie na ostatnich zgrupowaniach sędziów przed LM, dano im do zrozumienia żeby nie dawali za dużo kartek, bo ludzie chcą oglądać &quot;gwiazdy&quot; grające, a nie pauzujące - to tak apropos ewentualnych typów w przyszłości na kartki.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
człowiek czeka tydzień żeby se oglądnąć fajny mecz i to nie na streamie z reddita, tylko na dużym tv popijając piwko i widzi takie coś, no zajebcie mnie jutro oglądając pilzno - partizan będzie więcej emocji
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
człowiek czeka tydzień żeby se oglądnąć fajny mecz i to nie na streamie z reddita, tylko na dużym tv popijając piwko i widzi takie coś, no zajebcie mnie jutro oglądając pilzno - partizan będzie więcej emocji
A o którym meczu mówisz ? Ja oglądałem Romę i było całkiem spoko do oglądania. Jeśli chodzi o Utd to przecież wiadomo jaką taktykę ma Mou - liczy się wynik i w sumie chyba dopiął swego bo u siebie będzie rozdawał karty. Meczu jednak nie oglądałem więc nie wiem co tam się działo. Kto waszym zdaniem awansuje: Sevilla czy Utd ?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
A o którym meczu mówisz ? Ja oglądałem Romę i było całkiem spoko do oglądania. Jeśli chodzi o Utd to przecież wiadomo jaką taktykę ma Mou - liczy się wynik i w sumie chyba dopiął swego bo u siebie będzie rozdawał karty. Meczu jednak nie oglądałem więc nie wiem co tam się działo. Kto waszym zdaniem awansuje: Sevilla czy Utd ?
Odpowiem pytaniem, a jaki mecz leciał w tv? Co człowiek &quot;wie&quot;, a na co człowiek liczy to dwie różne rzeczy, futbol w stylu laga na lukaku to ja mam na swoich meczach a-klasy w mieście, z całego serduszka trzymam kciuki za seville i szczerze mówiąc uważam że mają szansę - wynik 0-0 jest najlepszym możliwym remisem, są w stanie władować manchesterowi bramkę i liczę że w rewanżu tak się stanie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Odpowiem pytaniem, a jaki mecz leciał w tv?
No oba leciały... na Canal+ Sevilla, a na Nsport - Roma. Od 1/8 transmitowane są już wszystkie mecze. Sorry pogubiłem się - nie wiem co miałeś na myśli z tym pytaniem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Identcznie było na MŚ w 2014 i to jest już jawna ingerencja i świadome wypaczania wyników ;).tak wyników
bo gwiazdeczka lekko przyostrzy to przecież nie dadzą kartki mniej znanemu zawodnikowi
Dzisiaj nie ma już sportu, jest biznes... Jak wszystko tak i sport chce się sprzedawać, a ponieważ to są mega ogromne sumy to i klient powinien być zadowolony... Nie po to reklamodawcy płacą miliony za reklamy w przerwie meczu, aby ludzie nie mogli obejrzeć Messiego (choć on akurat to rzadko dostaje kartki) czy CR7 lub Neymara (tu już zdecydowanie gorzej pod tym względem). Oczywiście to piszę humorystycznie bo wg. mnie sędzia powinien po prostu sędziować dobrze, ale skoro były takie naciski to w sytuacji dać/nie dać - nie da. Napisałem to tylko po to, żeby uważać w przyszłości z overami na kartki - inna sprawa to kwestia etyki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom