>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [6-7marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
REWANŻE 6-7 Marzec

Kursy od: BaH
Wyniki Pierwszych spotkań:
Porto-Liverpool 0:5
Real Madryt - PSG 3:1
Juventus - Tottenham 2:2
Basel - Manch. City 0:4

Rewanże za dwa tygodnie, ale już dziś warto podawać Typy. Pewni awansu do kolejnej rundy mogą być gracze Liverpoolu oraz Manchesteru City. Ciekawie i to bardzo zapowiadają się pozostałe dwa spotkania. Sam jestem ciekaw czy PSG oraz Juventus będą w stanie odrobić straty z pierwszych spotkań by awansować dalej. Przed nami na prawdę świetnie zapowiadające się widowiska.
UWAGA
Ten temat służy tylko do podawania swoich typów z analizą. Każdy post, który nie będzie posiadał analizy zostanie automatycznie usunięty!. Temat do luźnych rozmów macie w linku poniżej:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-o-1-8-finalu-ligi-mistrzow-6-7marzec-2018-rewanze.150758/
 
M 1

maki

Użytkownik
PSG jest faworytem tego spotkania ale takim, zeby dawac na ich wygrana 1,70 i to z Realem? Niepewny występ Modrica, Krossa i Marcelo troche utrudnia sprawe, najbardziej bolesny by byl brak tego ostatniego, ze względu na sporo slabszego zmiennika ale mysle, ze na tak wazny mecz wszyscy trzej wroca i przypieczętuja awans, troche czasu jeszcze zostalo. Baa, nawet jesli nie to czy Kovacic i Isco, ktory zapewnie by zagral na troche cofnietej pozycji w porownaniu do pierwszego meczu sa gorszym duetem od Motty czy Rabiota? Real bedzie mogl grac to co lubi najbardziej czyli gre z kontry, PSG zapewne z takim przodem cos wcisnie ale bramkarz i obrona juz nie daja takiej jakosci.
x2 po 1,90 w iforbet zdecydowanie do grania, dawno juz nie widzialem takiego kursu na Real i zapewne za drobne zagram tez ich wygraną lub BTS i wygrana. Pozdro!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Neymar nie zagra w meczu rewanżowym z Realem Madryt, myślę, że to jest taka postawiona kropka nad &quot;i&quot; nad awansem Realu.
Jeszcze jak ktoś miał nadzieję, że PSG awansuje dalej to po tej wiadomości może o tym zapomnieć. PSG bez Neymara to jednak zbyt mało a i Real gra coraz lepiej.
Pewnie kursy pójdą na dół dlatego już teraz gram:
Real strz. +1,5 2,01
Real lub remis 1,97
powyżej 3,5 1,85
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Za połowe stawki zagrałem:
LFC - FC Porto
LFC win + BTTS @3.00
Jak wspomnial Ibis, Liverpool juz pewny awansu, dlatego myśle, że Jurgen troche zarotuje, wiec defensywa na tym straci. Nie sądzę jednak, że The Reds mogliby przegrac mecz na Anfield. Jak zapowiedzial Mr Normal One tak zrobil - czerwona twierdza odzyskala swą świetnosc i nikomu w miescie Beatlesów nie śni sie inny wynik jak zwyciestwo ich pupili. Do tego dochodzi fakt chęci nabijania goli przez magiczne trio, które powinno znowu znalezc sie w wyjsciowej 11, a jesli ktos z nich mialby oglądac mecz z ławki to mam nadzieje, że bedzie to Mane, czlowiek, ktory zaczyna pogrywac zbyt nonszalancko. W Porto strzelil hattricka, lecz moim skromnym zdaniem był jednym z najslabszych ogniw. Rozluźnienie, głód goli oraz plama na honorze portugalskich smoków skłania mnie jeszcze do BTTSa w Liverpoolu. Kurs fajny
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Jak ktoś chce grać awans PSG to polecam PSG-1.. Dlaczego? Wyniki 0:0, 1:0, 0:1, 1:1, 2:1, 1:2, 2:2 itd.to awans Realu i obydwa zakłady przegrane. 2:0 to obydwa zakłady wygrane. Ale już 3:1 to dogrywka w której Real może awansować a PSG-1 już wchodzi. Czyli prawdopodobieństwo wïększe i kurs też. Na teraz aw. 2,90 do 3,60 w STS.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
PSG wydało setki milionów na transfery mające zaprowadzić ich do triumfu w LM jednak rzeczywistość powoli wszystko weryfikuje. Nie zagra Neymar, mówi się też o problemach Mbappe z kostką. Czy Cavani razem z Di Marią są w stanie poprowadzić ten zespół do awansu? Nie sądze. W Realu do treningów na pełnych obrotach wrócili Kroos i Modric. Dodatkowo rozpoczął się marzec a to jest ten okres w którym bestia CR7 jest w najlepszej formie. 14 goli w ostatnich 8 meczach mówi samo za siebie. Królewscy zdają sobie sprawę że w Hiszpanii mogą sobie pograć tylko o prestiż i miejsce w LM, więc cały nakład sił zostanie z pewnością przeznaczony na rozgrywki europejskie. We wtorek liczę na zwycięstwo Realu 1:2,1:3.
Paris Saint Germain - Real Madryt ---&gt;2/BTS @4,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 19

lukasz95

Użytkownik
Widzę, że zdecydowana większość twardo jest przekonana o awansie Realu i tak się zastanawiam dlaczego. Moim zdaniem pierwszy mecz to bardziej PSG przegrało na własne życzenie niż Real wygrał po rozegraniu jakiegoś znakomitego meczu. Francuzi już nie raz pokazali, że na ważne wyjazdowe mecze wychodzą zbyt pewni siebie i przez to zbierają lekcje tak jak w meczu z Barceloną rok temu, czy właśnie z Realem i Bayernem w tym sezonie. Jednak u siebie PSG to jest inna bajka. Wygrali wszystkie mecze gdzie tylko raz padł wynik, który dałby awans Realowi (4:2 z Guingamp). Poza tym 2 razy wygrali 3:1, a reszta wyników pozwoliłaby zagrać PSG w ćwierćfinale. Można powiedzieć, że to tylko liga francuska. Co z tego, skoro nawet Barcelona, która niszczy w tym sezonie La Lige, zremisowała na Camp Nou z Getafe i Celtą Vigo co pokazuje, że nie jest łatwo osiągać regularnie takie wyniki na własnym boisku. Czy brak Neymara zrobi aż tak dużą różnicę? Tu również warto wrócić do meczu z Barceloną, który PSG wygrało 4:0. Z tamtego składu brakuje tylko Matuidiego natomiast Neymar grał przecież w Barcelonie. Dochodzi do tego Mbappe i wejdzie do składu Di Maria, który z pewnością nie będzie grał tak egoistycznie jak Neymar, co może stać się wręcz wzmocnieniem PSG. Wszyscy zwiastują wielki powrót formy Realu, ja natomiast uważam, że to kolejna chwilowa zwyżka formy, którą Real ma już za sobą patrząc na mecze z Espanyolem i Getafe, które grając w 10 od 47 minuty potrafiło strzelić bramkę na 1:2 i wcale Real nie był taki pewny wygranej. Ja w tym meczu atakuję PSG -1, gdyż jak już zauważył kolega wyżej granie awansu PSG nie ma sensu, bo i tak przecież muszą wygrać co najmniej 2 bramkami. Nie zdziwie się jak Real dostanie bęcki co najmniej jak w El Classico, przed którym też miał wrócić do formy po wygranej 5:0 z Sevillą.
PSG -1 @ 3.60
STS
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
PSG na własne życzenie u wyjezdzie się wy autowało w LM mieli na widelcu Real i tego nie wykorzystali już nie mówię że przy wyniku 0-1 mogli grać z kontry bo mają do tego piłkarzy ,wypunktowali by real na cacy a tak muszą odrabiać straty co wg mnie przy tak doświadczonej drużynie jak Real wydaję się nie do odrobienia nawet u siebie do tego bez Naymara .Paryżanie są sami sobie winni że odpadną jak zwykle na 1/8 w rewanżu nie przewiduję niespodzianki wygra Real i to na nich stawiam.
Typ:REAL ,Kurs:3,40✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Wraca Mbappe, zabraknie tylko Neymara. Tak naprawdę PSG nie ma nic do stracenia, zaatakują od pierwszej minuty. Ważne będzie zdobycie bramki w pierwszych 20 minutach, żeby potem nie było nerwowo. A potencjał mają, kwestia tylko skuteczności. Gdyby jej nie zabrakło w pierwszym spotkaniu to PSG spokojnie wywiozłoby remis z Madrytu. Teraz spodziewam się ze zagrają jeszcze lepiej w ataku. Real zagra podobnie jak w Madrycie, będzie czekał na kontry. Jednak tym razem mecz rozgrywany jest w Paryżu, tam PSG naprawdę dobrze radzi sobie z potęgami. Najpierw Barcelona a potem Bayern. Jestem zdania, że PSG tutaj postawi bardzo trudne warunki. W pierwszym spotkaniu PSG zagrało dobry mecz, teraz muszą odrabiać wynik i tak naprawdę nigdy nie byli w takiej sytuacji. Z drugiej strony są bardzo doświadczonymi zawodnikami i powinni sobie poradzić z ta sytuacja. Spodziewam się ze PSG będzie wygrywać do przerwy i w drugiej połowie jeszcze bardziej się postarają.
PSG -1@ 3,30 expekt
PSG wygrywa do przerwy @ 2,60 totolotek
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie PSG-Real M
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.70
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w Paryżu, w którym miejscowe PSG podejmowało będzie drużynę Madryckiego Realu, w Madrycie Real zagrał zdeterminowany i pomimo kilku słabszych występów ligowych zdołał wygrać dzięki temu iż w końcówce Emery zaczął stawiać na defensywę i moim zdaniem to był jego wielki błąd, bowiem PSG grało bardzo dobrze dopóki nie zaczęło się bronić, teraz na pewno PSG musi zagrać ofensywnie a i drużyna &quot;Królewskich&quot; powinna zawalczyć o jakięs bramki na wyjeździe bowiem wtedy będzie im się grało znacznie łatwiej, nie sądzę że PSG wygra tutaj do zera bowiem z taką ofensywą jaką ma Real to raczej nie możliwe, gospodarze również często tracą bramki z mocnymi zespołami nawet na własnym stadionie , więc tutaj może być bardzo podobnie. PSG gra bez Neymara m to może być nie mały problem bowiem on strzelał w tym sezonie bardzo dużo bramek i na niego głównie obrońcy drużyn przeciwnych zwracali uwagę, nie zobaczymy również Marquinosa oraz Ben Arfy, w Realu również nie wiadomo co będzie z Modriciem, Kroosem oraz Vallejo, ten trzeci pewnie i tak by nie zagrał,ale tych dwóch pierwszych na pewno by się ekipie gości przydało, bowiem bez nich będzie im niezwykle cięzko opanować środek pola, mój typ na to spotkanie to wygrana PSG oraz dogrywka. Myślę że taki scenariusz jest jak najbardziej realny.
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
moją propozycją na mecz PSG - Real Madryt jest under 2.5 @ 3.3 ⛔ - po pierwszej polowie bylo obiecujące 0:0
Pierwszy mecz przez błędy i dekoncentracje w końcówce przegrało PSG które teraz bedzie chciało odrobić straty, wie iż nie może sobie pozwolić na utratę chodź jednej bramki gdyż wtedy bedą musieli wcisnąć aż 4 do awansu.
real też może postawić autobus i nie dać sobie nic strzelić w pierwszej polowie z myślą że jedna skuteczna wyczekana kontra z upływem czasu może zabić mecz i przesądzić o awansie.
Wbrew pozorom na tym poziomie nie strzela się aż tak łatwo. Kluby niejednokrotnie pozywały że wygrywa się defensywą i autobus może nie jest atrakcyjny dla widowiska ale zapewnienie awansu jest ponad to.
na pewno nikt nie wda tu się w przepychanke i mecz nie ma prawa być otwarty. mając zaliczne z własnego boiska 3:1 można spokojnie skupić się na bronieniu wlasnej bramki a z upływem minut zawodnicy popełniają coraz to większe błędy.
Typ ma również szanse poparcia iż 2:0 daje awans PSG, i przy takim wyniku oni mogą skupić się na nie straceniu bramki, co również pokrywa under. ja jednak stawiałbym na coś w rodzaju 1:1 i skończone emocje w 70 minucie.
Myślę że obecny zwycięzca Ligi Mistrzów postawi na taktyczne podejście do meczu i over nie zostanie pokryty.
Powodzenia wszystkim grającym i udanego widowiska.
 
U 140

unknown98

Użytkownik
To ja zaproponuję coś na inne spotkanie.
Tottenham - Juventus
Typ: spotkanie/liczba goli w 1 połowie - Tottenham/ +1.5
Na fortunie kurs 5.4
Dobra, typuje w ten sposób, ponieważ Juve kompletnie do mnie nie przemawia, w pierwszym meczu u siebie ociężali, ospali, nie potrafili sobie poradzić z Kogutami, którzy są w świetnej formie na każdym froncie, ale w LM to po prostu maszyna do niszczenia swoich rywali. W tym sezonie jeszcze tam nie przegrali i jak dla mnie, nie ma opcji, żeby nastąpiło to w tym spotkaniu. Ich grą można się po prostu delektować. Zawodnicy wyglądają na bardzo zaangażowanych, jakby wiedzieli czego chcą, nie są takimi typowymi najemnikami posklejanymi w całość, lecz całością, którą jest tworzona przez najlepsze z możliwych ogniwa. Trzeba przyznać, że ten zespół na przestrzeni ostatnich lat zrobił niewyobrażalne postępy. To tyle, jeśli chodzi o wynik spotkania, nie ma się co dalej rozpisywać. Jeśli chodzi o bramki to liczę na bardzo mocny początek, przede wszystkim ze strony gospodarzy i sądzę, że pierwsi wyjdą na prowadzenia już w pierwszych minutach, zaskakując Włochów. W pierwszym meczu padły 3 bramki w pierwszej połowie, naprawdę sporo, teraz liczę na przynajmniej 2, dzięki skutecznym atakom Kogutów, aczkolwiek niewykluczone, że Juve ustrzeli. Oni nie jadą tam grać o pietruszkę, jadą po zwycięstwo, choć dla mnie - to niemożliwe. Za małą stawkę jak najbardziej można próbować, kurs zachęca.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real
Typ: powyżej 13,5 RR ✅ (15 RR)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Wielkie widowisko się nam szykuje dzisiaj w Paryżu, jak wszyscy wiemy Real wygrał u siebie 3:1 i to PSG dzisiaj musi zaatakować od początku, Real nastawi się na kontry, a to jest ich najmocniejsza broń. Kursy wystawione na bramki są całkowicie nie do gry, myślałem też, żeby zagrać awans Realu, ale jak zobaczyłem kurs to dałem sobie spokój. W tym meczu może zdarzyć się praktycznie wszystko, więc typowania 1x2 nawet się nie podejmuje. Postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych, jak wiadomo dwie ekipy są maszynkami do nabijania cornerów przez taktykę jaką stosują oraz potencjałem jakim dysponują z przodu. Może ostatnie mecze PSG we Francji tego nie potwierdzają, ale tam mają już praktycznie zapewnione mistrzostwo, więc ich gra nie wymaga już takiego zaangażowania, teraz ich cała uwaga skupiona jest na Lidze Mistrzów i tak jak wspomniałem, muszą zaatakować od początku, żeby odrobić straty z pierwszego meczu, a jak Real zdobędzie gola po kontrataku to bedą musieli strzelić w sumie minimum 3 gole, żeby doprowadzić do dogrywki, jeśli chodzi o rożne Realu to oni w lidze sami są wstanie pokryć linię ok 10 cornerów, tu wydaje mi się, że tych rzutów rożnych może być jesazcze więcej, ja wybrałem linię powyżej 13,5 RR z Totolotek, ponieważ była to najwyższa linia wśród polskich bukmacherów, jak ktoś woli grać bezpieczniej to można wybrać niższą linię, w pierwszym meczu w Madrycie było 15 rożnych, tu liczę na podobny rezultat, a może nawet lepszy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Real
Typ: Real over 1 azjan
Kurs:
1,42
Bukmacher: Lvbet
Real ma spory zapas z pierwszego spotkania. Scenariusz, że Ronaldo i spółka będą murować bramkę wydaje się mimo wszystko mało prawdopodobny. 1 gol dla przyjezdnych wydaje się niemal pewny typem, a kurs jest bardzo zachęcający. Nawet jeśli PSG wejdzie na wyżyny i strzeli 2-3 bramki to Real z pewnością odgryzie się minimum jedną brameczką.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45 Tottenham - Juventus
Typ: Juventus over 1 azjan
Kurs:
1,97
Bukmacher: Lvbet
Juventus nie ma wyboru. Musi przycisnąć od pierwszej minuty. Nawet jeśli spotkanie zakończy się remisem to z całą pewnością będzie to remis bramkowy. Szczerze mówiąc spodziewam się w tym meczu skromnej wygranej gości. Kurs na Juventus jest również zachęcający. Pozdrawiam!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PSG - Real Madryt 1:2
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,49 Fortuna
Przed nami rewanżowe spotkanie hitowego starcia między PSG a Realem Madryt. Pierwszy mecz pokazał dużo słabości ze strony PSG i trenera U. Emeryego... Dziś czas na rewanż bez Neymara.
PSG u siebie gra świetnie i nie patrzę tutaj na mecze ligowe ze słabeuszami tylko z top 4 i w lidze mistrzów - w lidze mistrzów z Bayernem 3:0, Anderlecht 5:0 i Celtic 7:1 w lidze z Marsylią 3:0, z Lyon 2:0, z Bordeaux 6:2 ... Oczywiście Real to półka wyżej od każdego przeciwnika.
PSG musi atakować by odrobić stratę 2 goli a Real będzie grał z kontry co potrafią robić kapitalnie. Myślę, że dziś na bokach powinien zagrać G. Bale - szybki zawodnik bardzo się przyda do takich kontrataków.
Za Neymara wejdzie Di Maria i myślę, że to nie będzie bardzo duże osłabienie, Argentyńczyk potrafi zagrać świetne zawody.
Reasumując PSG jest faworytem w tym meczu i myślę, że mogą wygrać ten mecz ale czy awansują? wątpię.
Real na pewno coś strzeli....
Mój typ to powyżej 2,5 gola oraz obie drużyny strzelą po golu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A ja sobie pogralem takiego dubla.
Liverpool v Porto / Liverpool wygra i btts
PSG v Real / PSG wygra i btts
Ako @ 8 - a ja zlapalem w WH jest promocja i kurs podwyzszony do @ 10 ⛔
I teraz dlaczego tak.
Liverpool v Porto
Liverpool jest obecnie w bardzo solidnej formie i moim zdaniem utrzymaja taka forme do konca sezonu. Widac, ze dobrze sie dzieje w zespole, atmosfera dobra, wyniki dobre, praktycznie zadnych zmartwien. Czytalem kilkunastu &quot;ekspertow&quot; ktorzy w rozny sposob podchodza do tego meczu, jedni twierdzac, ze Klopp bedzie rotowal skladem i da szanse takim zawodnikom jak Solanke i Lallana oszczedzajac Bobbiego i Saido na mecz z Junajted, inni uwazaja, ze wyjdzie najsilniejszym skladem. Sam Jurgen na konferencji prasowej twierdzil, ze z szacunku do rozgrywek i przeciwnika rotacji w skladzie nie bedzie tak drastycznej jakiej wiekszosc publicznosci sie spodziewa. Moim zdaniem Liverpool jest w takiej fazie i w takim momencie, ze tego typu mecze jak ten beda wygrywac z urzedu. Gra Liverpoolu w ataku wyglada rewelacyjnie. Mane + Firmino + Salah rozumieja sie jakby grali ze soba od lat. Ox dochodzi do przyzwoitej formy, i majac szanse gry tam gdzie chcial czyli na srodku pomocy widac, ze daje z siebie wszystko. Obronie wkoncu mozna zaufac. Liverpool ma po swojej stronie wszystkie argumenty, Porto nie ma praktycznie zadnego. Tak wiec wygrana Liverpoolu jest dla mnie prawie pewna. Dlaczego daje btts, bo wyczuwam, ze ten mecz potoczy sie w stylu Liverpool 2-3:0 do 60 minuty i zmiany. Wejda zmiennicy i mecz sie wyrowna bo po co cisnac przez 90 minut jak awans jest w torbie, i tutaj wyczuwam szanse dla Porto . Liverpool, jak pokazuja statystyki gra dokladnie tak. W 15 meczach ligowych granych na Anfield w przedziale czasowym od1 do 75 minuty stracil 5 goli, a w przedziale od 75 do 90+ stracil az 6. Widac, ze jak maja mecz rozstrzygniety to odpuszczaja i przeciwnik strzela. Porto z drugiej strony w wyjazdowych meczach strzelaja wiecej goli w drugich polowach i mysle, ze dzisiaj rowniez cos wcisnal.
PSG v Real
Jesli chodzi o PSG to moim zdaniem wygraja dzisiaj z Realem. Czy da im to awans tego nie wiem ale wygraja dzisiejszy mecz. Ja spodziewam sie podobnego spotkania do tego z Madrytu a tam PSG przez 80 minut bylo zespolem lepszym (moim zdaniem). Szybki i z uplywem czasu otwierajacy sie mecz to jest gwarant. Real ma t r a g i c z n a obrone. To co Madryt wyprawia w defensywie wola o pomste do nieba. Zero porozumienia, wiecznie ktorys lamie linie, Marcelo z natury ciagnie do przodu a potem ledwo co wraca, nikt go nie asekuruje, Ramos wyglada jak junior. Jesli Zidane nie wystawi asekuracji dla linii obrony w postaci defensywnych pomocnikow ktorzy zcisnal poslady i beda przykladac sie do defensywy to PSG dzisiaj strzeli over 2,5 w pierwszej polowie. Atak Realu - Benzema - cien zawodnika z przed kilku sezonow, Bale od czasu do czasu cos wcisnie, ale by powiedziec, ze jest w super formie to nie mozna, Ronaldo wskoczyl na wyzszy poziom, ale PSG zapewne przydzieli mu kogos kto bedzie caly czas przy nim wiec nie spodziewam sie by mial wiele do powiedzenia. Real na wyjazdach w La Lidze mial problemy z takimi ekipami jak Espanyol, Levante, Celta, Bilbao itd z kazdym z tych zespolow tracil bramki. PSG wygralo wszyskie swoje mecze domowe. I moze La Liga to mocniejsza liga niz League 1 to jednak zespoly takie jak Espanyol czy Levante nie sa lepszymi zespolami niz Lyon, Monaco czy Marsylia. Do tego chcialbym dodac, ze moim zdaniem PSG ma trenera ktory ma wieksze doswiadczenie niz Zidane. Unei Emery nie wygral CL jak Zidane ale nie dane bylo mu trenowac ani Realu ani Barcy. Z zespolami ktore trenowal osiagal jak na mozliwosci tych zespolow rewelacyjne wyniki. Zidane z drugiej strony jest trenerem seniorskiej druzyny od ledwo 2 lat (Emery trenuje od 13lat) i gdy w tym sezonie przyszedl kryzys widac jego braki w doswiadczeniu. Wiem, ze sporo osob sie ze mna nie zgodzi ale takie jest moje zdanie. Real cos strzeli bo potencjal ma ale straci gole rowniez i moim zdaniem PSG wyjdzie z tego pojedynku zwyciesko
I tak dla zabawy z meczu PSG v Real
Cavani i Ronaldo oboje strzela i oboje dostana kartke @ 71 WH ⛔
Liderzy musza dzisiaj walczyc. Po golu sa w stanie wcisnac, a kartke za jakis glupi faul, niesportowe zachowanie, pyskowke czy gol celebration moga dostac. Szanse marne bo marne ale moze lepiej bedzie sie ogladac ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 PSG - Real Madryt
18# over 11.5 rzutów rożnych @ 1.86
19# over 12.5 rzutów rożnych @ 2.28
20# over 13,5 rzutów rożnych @ 3.00
unibet


Na dzisiejsze zawody wybieram rzuty rożne. W pierwszym spotkaniu padło ich 15!, w tym Real miał 11, a PSG 4. Dzisiaj spodziewam się, że będzie to trochę wyglądało na odwrót, bo to gospodarze dzisiejszego meczu muszą gonić wynik i z każdą minutą coraz to bardziej nacierać. Wątpię też w to żeby Real miał w tym spotkaniu zamiar się bronić, to nie jest raczej ich w stylu. BBC może nie jest tak groźne, ale Benzema właśnie w takich spotkaniach potrafi pokazać się z świetnej strony i nawet uratować mecz. Po stronie gospodarzy nie zobaczymy Neymara, ale za jego miejsce wskoczy w bardzo dobrej dyspozycji Di Maria. Czego można się obawiać?, że to Real strzeli tutaj dość szybko pierwszy bramkę i zabije ten dwumecz. Jak będzie naprawdę?, przekonamy się już o 20:45.
Przewidywane składy:
PSG:
Areola; Alves, Silva, Marquinhos, Kurzawa; Rabiot, Motta/Lass, Verratti; Di María, Cavani, Mbappé.
Pozostali powołani: Trapp, Cibois, Yuri, Kimpembe, Meunier, Draxler, Lo Celso, Nkunku i Pastore.
Real Madryt: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos/Asensio; Bale/Lucas Vázquez, Benzema, Cristiano.
Pozostali powołani: Casilla, Luca, Vallejo, Nacho, Theo, Achraf, Llorente, Isco, Kovačić, Ceballos i Mayoral.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
taidio 882

taidio

Użytkownik
Psg przegrało ostatni mecz na własne życzenie, nie wiem czy oni chcą rok w rok dostawać order frajerów roku? Zupełnie niepotrzebny i głupi karny, a potem super zmiana defensywna obrońca za Cavaniego w 60 minucie, brawo panie Emery świetny plan
No nie idzie im na tych wyjazdach, to u siebie wygrali z Barcą 4:0(wtedy nie mieli Neymara, info dla tych co piszą że bez Neymara nie istnieją), z Bayernem wygrali 3:0, a na wyjazdach sami sobie strzelają w stopę oddając inicjatywę przeciwnikowi, w lidze też u siebie 14:zero:0, na wyjazdach już gorzej 10:two:2
Imo wystawione kursy to jest dobra podpucha buków, bo z tego co czytam to dużo osób idzie w stronę Realu tylko dlatego że widzą niesamowite value w takim typie - rzadko się widzi takie kursy na wielki Real Madryt, ja spróbuję w strone PSG
@
a co do rożnych to psg malo ich nabija
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
20:45 PSG - Real Madryt✅✅
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @ 2.40 forBET

Jeśli PSG myśli ugrać coś w tym meczu, to musi zacząć napierać od pierwszych minut. Na skrzydłach prawdopodobnie zobaczymy Ángel Di Marí i Mbappé, a więc myślę, że tu o rożne możemy być spokojni. Co do Realu to nie sądzę, ze ustawią autobus, tylko będą wykorzystywać błędy paryżan i uda im się ugrać te dwa rożne na połowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 46

klapcioo

Użytkownik
Również popieram typ na rzuty rożne, PSG musi atakować od samego początku, nie mają nic do stracenia a Real z szybkimi skrzydłami będzie kontrował i od siebie na pewno też kilka dorzuci. Myślę że to niezła opcja na ten mecz.
Po za tym uważam, że awans Realu po 1.30 można grać mocniej w jakimś dublu. Real to dużo bardziej doświadczona drużyna na tym etapie, Liga Mistrzów to ich rozgrywki, mają fajną zaliczkę i wezmą ten dwumecz.
Jeśli chodzi o spotkanie na Anfield spróbuję ov 2,5 + btts @ 1.95 totolotek. Liverpool dopełnia formalności, jest w gazie a ich siła ofensywna jest ogromna. Goście zagrają otwarty futbol bo tylko to im pozostało, powinni coś wcisnąć, spodziewam się wielu bramek tutaj. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom