>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [6-7marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
PSG lub Real i obie strzelą @1.77✅✅
Lvbet

Czy PSG stać na odrobienie wyniku z pierwszego meczu? Czy może jednak to Królewscy postawią kropkę nad &quot;i&quot; i pewnie przejdą dalej? Odpowiedzi na te pytania poznamy nocą.
Paryżanie muszą rzucić swoje wszystkie siły, oni nie mają co bronić, więc bramkę powinni zdobyć, mimo że nie zagra Neymar, ale mają takiego killera jak Cavani. Real traci bramki z drużynami dużo słabszymi, więc PSG nie powinno mieć problemu, skoro ich ofensywa wygląda bardzo dobrze.
Real w bardzo komfortowej sytuacji. Cristiano Ronaldo strzela, a to jest bardzo dobry znak. Defensywa Królewskich czy PSG nie są jakoś trudne do przejścia, więc ilość bramek powinna się zgadzać.
Real jak to Real, lidze mistrzów potrafi zagrać zupełnie inne spotkanie niż w lidze. Tym bardziej, że oprócz tych rozgrywek nic im innego nie zostało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
GODZINA: 20:45
DYSCYPLINA: Piłka Nożna
MECZ: PSG – Real Madryt
TYP: PSG
KURS: 1.9
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA: Drugie spotkanie najgorętszej pary 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na Parc des Princes przyjeżdżają goście ze stolicy Hiszpanii. W pierwszym spotkaniu padł wynik 3-1 dla dzisiejszych gości. Oglądałem to spotkanie i uważam, że wynik ten można uznać za na prawdę sprawiedliwy. Co prawda Paryżanie mieli kilka na prawdę dogodnych sytuacji z których wykorzystali tylko jedną, jednakże Real wygrał to spotkanie w głowach. Szejkom zapewne jeszcze do dzisiaj śni się poprzedni sezon i wyjazd na Camp Nou, wyniku przypominać nie muszę. Tam również drużyna Emeryego przegrał z własnym sobą. Co się wydarzyło 2 tyg wcześniej w Paryżu również pamiętamy. Perfekcyjny mecz PSG na własnym stadionie. Dzisiaj kolejność meczy jest odwrócona, ale szansa na wygraną bardzo “realna”. Niewątpliwie brak Neymara wpłynie w jakimś stopniu na jakoś ofensywy gospodarzy, ale mam nadzieję, że dzisiaj w końcu zobaczymy byłego gracza Królewskich – Di Marie. PSG nie ma nic do stracenia, muszą zaatakować od samego początku. Nawet stracona bramka nie będzie jakąś wielką katastrofą, a pewnie trzeba bramkę dla realu liczyć już przed meczem. Liczę na świetne widowisko dzisiejszego wieczoru. Rozum mówi Real, serce delikatnie za PSG. O awans będzie ciężko, ale o samą wygraną powinni się pokusić. Mam nadzieję, ze po 90 min będzie 3:1 a o awansie przesądzi konkurs rzutów karnych. Powodzenia
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Jaki arbiter sędziuje mecz Psg - Real Madryt ? Może tak zagrać powyżej 5.5 żółtych kartek w mecz ? Na pewno jedni i drudzy będą walczyć i grać agresywnie, Real będzie szybko wychodzić również kontrami co myślę że zmusi piłkarzy PSG to przerywania akcji na żółtą kartkę .
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
PSG - Real;
o2.5gola+o10.5rożnych @2.25, ✅ (główny bet siedzi elegancko)
o1.5 celnych strzałów Di Maria @1.8 ⛔
Di Maria gol @2.3 ⛔
Real więcej spalonych @2.10 (3drogowo) ⛔ (1 za mało ;/)
Kartki; Casemiro @2.2, Kovacic @4, Marcelo @4, Veratti @2, Motta @2.2 ⛔ ✅ ⛔ ✅ ⛔
Ponad 28.5 faulów @1.85 (kursy z unibet) ⛔

Na dziś postanowiłem na celownik wziąć tylko jeden mecz, drugi kompletnie skipuje. Uważam że dziś w Paryżu tak naprawdę zdarzyć się może wszystko i żaden wynik nie powinien jakoś bardzo nas zadziwić, czy to 2;0, czy 0;2, mimo wszystko uważam że Real drugi raz tyle szczęścia mieć nie może i nie wygra raz jeszcze przegranego meczu, a dodatkowo w Paryżu PSG jest zupełnie inną drużyną. Mimo wszystko wyniku nie będę typował dopóki nie zobacze składów, obecność Kroosa i Modrica w moim przekonaniu może być kluczowa dla losów tego meczu, gdyby zabrakło obydwu, to Real żegna się z LM no ale dwóch niemal nie ma szans że zabraknie. Postanowiłem wybrać brameczki + rożne, bo paryż musi sprawnie i szybko zaatakować, do odrobienia mają w zależności jak spojrzeć tylko lub aż 2 bramki, ale patrząc na ofensywę Paryża, formę Di Marii i tragiczną obronę Realu to 2 bramki to to nic, nie wiem jak udało im się nie stracić dwóch już w pierwszym meczu. A to wiąże się z kreowaniem sytuacji i liczę że spora część z nich wyląduje za linią końcową czy to blokach obrońców czy interwencjach Navasa, a i Real nie może się kompletnie zamknąć w obronie bo to się może skończyć tylko w jeden sposób, należy się spodziewać najazdów Marcelo skrzydłem i liczę że te akcje czy z drugiego skrzydła również pare razy skończą się za linią końcową, w zeszłym meczu było ich aż 15, kurs na to wygląda naprawdę przyzwoicie. Szczerze mówiąc brak Neymara niekoniecznie musi być tak tragiczny jak by się to mogło wydawać, wiadomo, Paryż traci bardzo dużo bez niego podczas kreowania akcji ofensywnych, ale ja odnoszę wrażenie że w tych ważnych meczach Neymar chce za bardzo wziąć wszystko na siebie i w tych ostatnich fazach akcji, czyli tuż przed polem karnym albo w samym polu, gdyby nie grał tak samolubnie w pierwszym meczu to byłby zupełnie inny wynik, także jego nieobecność ma też tam jakieś jasne strony, zwłaszcza że Di Maria ostatnio dobra forma i właśnie dlatego idę w jego brameczkę jak i celne strzały - Argentyńczyk na mecz oddaje średnio 3 strzały, linia na celne strzały wynosi 1.5, zważywszy na sytuacje dwumeczu i dziurawą obronę Realu, myślę że warto pograć, myślałem o Cavanim, ale na niego linia wynosi 2.5 a on z kolei strzela średnio 3.5 razy na mecz a znany jest on z tego że lubi psuć sytuacje, dlatego odpuszczę jego. Spalone z kolei gram, bo to Paryż powinien grać piłeczką a Real grać z kontry, a wiadomo że w takich sytuacjach dużo łatwiej o spalony, do tego sam CR7 ma średnią 1.7 spalonego na mecz a najwyższą średnią w Paryżu ma Mbappe z ilością 0.7, także jest to różnica. No i faule, karteczki - mam nadzieję że zobaczymy dziś walkę na śmierć i życie na boisku, nikt nie będzie cofał nogi, nie trzeba tłumaczyć jak zapatrują się na LM te zespoły, za cel obrałem sobie kilku zawodników których upatruje do otrzymania karteczki, najbardziej podoba mi się Casemiro i Veratti, zwłaszcza ten drugi będzie odpowiedzialny za kasowanie kontrataków w zarodku czyli już za faul taktyczny może karteczka wlecieć, Casemiro z kolei ma najwięcej fauli na mecz ze wszystkich dzisiejszych zawodników na boisku, ponadto lubi też wdać się w indywidualne sprzeczki i porachunki z przeciwnikami. Do tego po kursach Kovacic i Marcelo, bardziej na czutke, młody Chorwat nie jest w najlepszej formie, a jeśli nie zagra Kroos czy Modric to istnieją szanse że go zobaczymy w 1 składzie (jeśli nie, to zwrot) obawiam się że może nie wytrzymać presji ciążącej na zespole i dopuści się nieczystych zagrań a kurs fajny, Marcelo z kolei w ostatnim meczu również typowałem jego kartkę i to naprawdę cud że jej nie otrzymał, sędzia bardzo ulgowo go potraktował przy kilku poważnie wyglądających przewinieniach a jedne całkowicie przeoczył, dziś uważam że Brazylijczyk nie będzie miał już tyle szczęścia. Na koniec Motta, dosyć wiekowy zawodnik, nie najszybszy, może mieć problem w zatrzymaniu młodziaków z Madrytu, bo pewnie zobaczymy dziś Asensio czy Vasqueza, a i Isco lubi podryblować z niezłymi efektami, także Włoch też myślę że może dziś otrzymać kartkę. Jak mówię, z kartkami na zawodników to bardziej na czutkę pograne. Ostatnio się udało w Premier League i La Lidze to liczę że w LM również pyknie, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris Saint Germain - Real Madryt (strzały celne)
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 2,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
A ja w tym meczu postanowiłem pograć coś takiego. Strzały celne z handicapem -2.5 na PSG. Myślę, że gospodarze w tym meczu będą dominować i oddają więcej strzałów na bramkę niż Real. Mam nadzieję przy tym, że będą to strzały celne w światło bramki i, że Paryżanie pokryją tego handicapa. Real wygrał pierwsze spotkanie 3-1 i raczej będzie tutaj wyczekiwał na błąd rywala i kontrę, skupiając się głównie na obronie niż atakowaniu. PSG musi atakować od początku, bo jest co odrabiać i myślę, że w strzałach będzie w tym spotkaniu zdecydowane zwycięstwo zespołu francuskiego. Według mnie Real będzie schowany na swojej połowie i będzie wyczekiwał kontr. PSG musi atakować i musi strzelać na bramkę, bo innego wyjścia nie ma. Gdybym miał stawiać na wygraną to postawiłbym na PSG ale spróbuję tego wariantu ze strzałami celnymi i zobaczymy co z tego wyjdzie. W końcu Real to Real i wyjdzie im jedna kontra i już PSG będzie musiało strzelić 3 gole aby do dogrywki doprowadzić. Jakimi kadrami dysponują oba zespoły to każdy doskonale wie ale na mnie PSG zrobiło bardzo duże wrażenie w tym pierwszym spotkaniu w Madrycie. Nie zasłużyli tam na porażkę aż 3-1 ale taka jest piłka. Dziś muszą ruszyć od początku, bo im dłużej nie zdobędą bramki tym będzie bardziej nerwowo. Myślę, że o te przynajmniej 3 strzały celne będą w tym meczu lepsi od rywala.
⛔ 2-6 w strzałach celnych
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Te kursy na under bramkowy w meczu kosmiczne. Pytanie tylko jak zagra Real .. Na wymiane ciosow nie powinni pojsc. Próbujemy for Fun :
under 3,5 gola 2.13 fortuna
under 2.5 gola 3.6 fortuna
under 1.5 gola 9.3 fortuna
Obie druzyny strzelą : Nie 3.35 fortuna.

Emery pokazal ze jest na poziomie Samiego Allardyce, totalne dno jesli chodzi o kreowanie gry, Emery zostan w PSG na kolejny rok, znowu sie wzbogacimy stawiajac na twoja porazke ???? under 3,5 pokryty po ladnym kursie a gdyby nie ta czerwona mogly by tez inne powchodzic. Verrati to slaby psychicznie gracz, rok w rok pokazuje swoja slaba psychike w waznych meczach, stres, faule ,placze, Verratti slaboo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
PSG - Real Awans PSG 3,80 Unibet, 3,86 Fortuna ⛔
PSG nie jest zespołem, który powinien stawiać na obronę. Przed rokiem zagrali pięknie, ofensywnie na własnym boisku z Barcą. Wielu osobom wydawało się, że sprawa awansu jest załatwiona przed meczem na Camp Nou. W rewanżu postanowili się bronić i z płaczem wrócili do domu. W tym roku wygrywali w Madrycie ale też zaczęli się bronić i z pięknego wyniku zrobił się bardzo zły. Na szczęście PSG rewanż gra u siebie, a że są mocni w stolicy Francji pisało już wielu moich poprzedników. Statystyki ligowe i grupowe LM tylko to potwierdzają. Wynik zmusza paryżan do ataku, a więc do tego co robią najlepiej. Brak Neymara to strata ale czy taka duża? W Madrycie zbyt wiele nie pokazał, a Zidane przy pomocy swoich zawodników dobrze go wyłączył i prowokował. Trener Królewskich był pewien, że on będzie kreował grę, a czy dziś ma pewność kto weźmie na siebie tą pracę. Moim zdaniem nie. Real ma większy orzech do zgryzienia jeśli chodzi o założenia taktyczne w defensywie.
W Madrycie gospodarze nie pokazali nic wybitnego, a mimo to wygrali. W ogóle ten sezon w wykonaniu obrońców tytułu jest mizerny. Pomijam już ucieczkę Barcy w lidze ale porażki czy remisy z drużynami ze środka tabeli dają do myślenia. W obronie nie spisują się najlepiej, a do tego pojawiają się dziury przede wszystkim na skrzydłach. Choć temat jakby ucichł to nadal nie ma pewności co ze środkiem pola. Modrić i Kroos dopiero wrócili do treningów i nawet Marca opisuje ich występ jako niepewny. Brak takiego środka to gigantyczna strata dla drużyny z Hiszpanii. Real jest ekipą, która od lat żyje kontrą i raczej można się spodziewać, że dziś będą na tym bazować, dlatego PSG będzie zmuszona to natychmiast kasować (warto zwrócić uwagę na kartki nie tylko w linii obrony ale też pomocy i skrzydeł). Nawet jeśli strzelą bramkę to PSG jest w stanie awansować, może właśnie poprzez rozegranie dogrywki. Władowali 3 bramki Bayernowi, 4 Barcy więc nie widzę przeciwwskazań by Realowi także zaaplikować sporą liczbę bramek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Takie tam..
W nocy, około godziny 1:30, grupa oddanych kibiców PSG postanowiła uprzykrzyć rywalom sen. Jakby śpiewy i petardy hukowe nie wystarczyły, do akcji chcąc nie chcąc dołączyła się policja, dokładając od siebie światło i dźwięk syren. Wszystko oczywiście podczas prób – o ironio – uciszenia kibiców.Jak podaje „Marca”, obudzeni zostali wszyscy piłkarze obrońcy trofeum.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dzisiejsze meczycho w Paryżu to spotkanie z gatunku &quot;albo 0:0 albo 5:2, no ewentualnie 2:1&quot;. Anita Lipnicka śpiewając &quot;wszystko się może zdarzyć&quot; miała na myśli właśnie to spotkanie. Myślałem prawdę mówiąc o graniu na zwycięstwo PSG, ew. z handicapem -1,5, a także o graniu na ich awans ale wiecie, mało to finezyjne;) Wybrałem opcję &quot;PSG wygra do przerwy&quot; za @2.17⛔. Za drobne wjeżdżam również w tę opcję: &quot;wyrzucenie z boiska w 2. połowie - Tak&quot; za @5.50✅✅✅. Myślę, że jest to dość prawdopodobne a na pewno nie wyceniłbym tej opcji tak wysoko zatem buk zapłać.
pozdrówki, e-koledzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
taidio 882

taidio

Użytkownik
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Lucas, Kovacic, Casemiro, Asensio - Benzema, Ronaldo
bez kroosa i modrica to czuję lipe, wbijam w psg
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
PSG under 60.5% posiadania piłki @1.70 forBET
Krótka analiza, PSG nie miało w tej edycji ligi mistrzów więcej niż 60% posiadania piłki. Trudno jest mi też wyobrazić sobie 39% po stronie Realu (choć wiadomo wszystko jest prawdopodobne). Dodam, że inne buki raczej wystawiają proporcję 58/42 niż 60/40 posiadania piłki i to po ciut niższych kursach. Ja widzę w tym typie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
PSG - Real Madryt
PSG ha -3,5 celnych strzałów @ 3,85 LVBET
PSG Awans @ 3,60 LVBET
PSG powyżej 6,5 rzutów rożnych @ 1,72


Długo czekałem z typami na to spotkanie, bo szalenie ważnym aspektem był udział w tym meczu dwóch kluczowych zawodników Królewskich Modricia i Toniego Kroosa. Już oficjalnie wiadomo że obaj usiądą na ławce rezerwowych. Brak Chorwata będzie moim zdaniem kluczem i światełkiem w tunelu dla piłkarzy Unaia Emerego. Casemiro i Toni Kroos grali zawsze niżej, bliżej linii defensywnej, natomiast Modric w środku miał bardzo dużo swobody i był odpowiedzialny za kreację gry Królewskich. Przez urazy Niemca i Chorwata Zidane musiał zmienić całkowicie ustawienie. na 4:4:2. W środku zagrają Casemiro i Mateo Kovacic, obaj zawodnicy stricte defensywni, raczej mało grający pod bramką przeciwnika. Na skrzydłach młodzież: Asensio i Lucas. Z przodu dwójkę napastników tworzyć będą Cristiano Ronaldo oraz Karim Benzema. Portugalczyk woli grać raczej bliżej lewej strony niż na pozycji numer 9, a Benzema jest w bardzo słabej formie. Dodatkowo na lewej obronie zagra Marcelo, na zastrzyku przeciwbólowym. Zizou nie ma dla niego na chwilę obecną odpowiedniego zmiennika. Jest bardzo dużo problemów w składzie Realu i tym samym PSG staje przed szansą odrobienia start z Santiago Bernabeu. Ważna będzie walka w środku pola, którą moim zdaniem Real przegra. Na Kovacicia i Casemiro wyjdą dziś Marco Veratti i Adrien Rabiot a od tyłu ubezpieczał będzie ich Thiago Motta. Casemiro i Thiago Motta zajmą się pracą na pozycjach numer 6, a Rabiot z Verattim zagrają przeciwko Kovaciciowi, który ostatnio grał bardzo rzadko. Rywalizacja na skrzydłach również po stronie Paryżan. Na Królewskich: Asensio i Vazquez PSG odpowiada Kylianem Mbappe i Angelem di Maria. Zwłaszcza 18-letni Francuski talent będzie walczył tak jak wspominałem z Marcelo grającym na blokadach. Wydaje mi się że Real nie ma wyboru, cofnie się głębiej i będzie chciał grać kontrataki, stąd szybkie skrzydła + Ronaldo, a PSG od pierwszej minuty zepchnie Real i będzie atakowac pozycyjnie. Główną siłą PSG są skrzydła i to tam będzie dużo pojedynków co przyniesie dużą liczbę dośrodkowań na znakomicie grającego głową Edinsona Cavaniego. Gra skrzydłami przynosi również sporo rzutów rożnych, a to również jest mocna strona Paryżan, bowiem doskonale czują się w grze głową czy wspomniany Cavani, Thiago Silva, Marqinhos czy Rabiot. Gra Królewskich ograniczy się do głębokiej defensywy a PSG raz po raz będzie zatrudniać Keylora Navasa co powinno przynieść łatwie pieniądze grając ten typ. Powodzenia!

Na drugi wtorkowy mecz polecam Obie strzelą @ 1,80 LVBET
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Są składy i o ile w 1 meczu stopę postrzelil sie Emery wystawiajac młodziutkiego Lo Celso ktory za duzo nie grał w LM a wyszedl w tak ważnym dla nich meczu i co by nie mowic 1 karny przez jego glupote i wgl slaby mecz to w dzisiejszym widze że Zidanowi zabrakło mózgu i wystawil Kovacicia. Ogolnie miałem grać X2 w tym meczu a kurs 2 czy nawet ciut ponad ale wobec tego jak wyglada pomoc realu na ten mecz ide w strone PSG.
PSG win fortuna 1.86
PSG i obie strzela 2.56
Ronaldo strzeli 2.1
A co do wyniku mysle ze 3:1 i dogrywka kurs 12 tez fortuna
 
S 112

spojler7

Użytkownik
Moim zdaniem brak neymara paradoksalnie jest wzmocnieniem drużyny... Wreszcie może pokażą że są drużyna... Ciężki mecz jeśli myślą o awansie. Real coś trafi... Czy PSG strzeli minimum 3??? W tamtym roku potrafili 4 Barcelonie to czemu nie. Real też nie jest mistrzem defensywy... Jak nie będą robić głupot pod swoją ramka to mogą powalczyć. Zbarcelona też na własne życzenie 6:1 dostali wtedy
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
PSG - Real 1 HT @2.1 STS

Widzę, że jak zwykle zdania podzielone. Moim zdaniem PSG u siebie będzie biło się do końca o awans i te kursy są dość przesadzone. Od początku na pewno ruszą do przodu, a jednak obrona to nie jest najmocniejsza strona Realu i to nie tylko w tym sezonie. Jeśli postawią na bronienie wyniku, może się skończyć różnie. Dodatkowo gram DW 3:1 @15 STS 4fun, liczę na emocje ????

Liverpool - Porto under 2,5 @2.2 STS

W tym spotkaniu jest już po frytkach. Liverpool nie będzie na siłę chciał strzelać, jeśli wygrają to minimalnie. A trzeba zauważyć, że w sobotę mają mega ważny wyjazd do Manchesteru i to tam trzeba rzucić wszystkie siły. Rewanż w LM musi się odbyć i to mniej więcej tyle można powiedzieć o emocjach w tym meczu. Dla mnie kurs na under tutaj to złoto, jeszcze próbuje DW do HT 0:0 @3.35 STS
E: Liverpool udało się złapać po fajnym kursie. Natomiast więcej o Paryżu - frajerstwo mentalne PSG przekracza granice. Emery do wylotu natychmiastowo, z nim nic nie wygrają nigdy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka LM
Godz: 20:45
Spotkanie City-Basel
Typ: bts
Kurs 2.20
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w którym Manchester City tym razem na własnym stadionie podejmował będzie Szwajcarski FC Basel. Gospodarze na wyjeździe ogrywając Basel o:4 już praktycznie zapewnili sobie awans do dalszej fazy tych elitarnych rozgrywek tutaj muszą tylko dopełnić formalności i myślę że właśnie tak się stanie bowiem Basel na pewno takiej straty nie odrobi, z racji tego iż goście nie mają czego bronić to uważam że będzie to bardzo otwarte spotkanie po obu stronach i zobaczymy w nim kilka bramek, tym bardziej ze strony gospodarzy , którzy u siebie na stadionie zazwyczaj pokazują jak strzelać bramki i zdobywają ich po kilka w spotkaniu. Goście natomiast moim zdaniem o jednego gola mogą się tutaj pokusić, pewnie w City zagrają zmiennicy , powinno być to okazją na bramki dla przyjezdnych, którzy przecież zagrają tutaj bardziej dla zabawy niż żeby cokolwiek ugrać powinni się więc cieszyć grą i próbować atakować,. Gospodarze moim zdaniem tutaj spokojnie wygrają,ale mój typ na dokładny wynik to 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
Mecz: Tottenham - Juventus
Zakłada: handicap 0:1
Kurs: 4,5 STS
Analiza:
Z tego względu, że ostatnio nic nie wchodzi (Real wygrał, ale co z tego jak Liverpool wtopił kupon;/) postanowiłem, że lekko się zabawię. Kurs 4,5 na to, że Tottenham wygra przynajmniej dwoma bramkami. Mam dziwne przeczucie, że gospodarze sprawią dużą niespodziankę i wygrają dużą przewagą. Można brać pod uwagę to, że z 7-u ostatnich meczach u siebie 6 wygrywali przynajmniej 2 golami. Juventus też co prawda wygrywał, ale w 7 spotkaniach na wyjeździe, tlyko trzy wygrywali więcej niż 0:1.
Dodatkowo do tego wbijam MC na podbicie i wychodzi kurs: 5,31.... zobaczymy, bo już powoli zaczynam tracić a nie zyskiwać na tych bukach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Tottenham - Juventus
21# BTS @ 1.75
22# over 10.5 rzutów rożnych @ 1.80
bah

Przed nami kolejne świetne widowisko ale tym razem na Wembley. W pierwszy spotkaniu Spurs ugrali dla siebie bardzo korzystny wynik remisując 2:2 i to oni są bliżej awansu. Zawodnicy Tottenhamu mogą mówić o dużym szczęściu, bo gdyby Higuain wykorzystał karnego w tamtym spotkaniu sytuacja mogła by być całkiem inna, ale teraz możemy tylko gdybać...
Sam jestem ciekaw jak zagra dzisiaj Juventus. Czy od pierwszych minut rzuci się na swojego rywala, czy jednak będzie solidny w obronie i z każda upływającą minutą będzie szukał swoich szans. Zdecydowałem się na BTS bowiem Tottenham nie jest tak mocny w obronie jak by się mogło wydawać, lecz ich trójka Kane, Alli i Eriksen są w stanie z przodu coś ustrzelić i to nawet tak mocnej obronie jaką prezentuje Juventus. Goście z pewnością będą mieli swoje sytuacje, a głodny gry po kontuzji jest Dybala, który w weekend uratował Starej Damie trzy punkty. Sporą niespodzianką by było odpadnięcie gości, lecz Tottenham musi zagrać perfekcyjny mecz żeby tak się stało.
Drugim typem na to spotkanie są rzuty rożne. W pierwszym spotkaniu było ich dziesięć, czyli wynik dość zadowalający. Dziś spodziewam się, że ta linia zostanie pokryta ponieważ z każdą minutą jedna z drużyn będzie musiała coraz to bardziej atakować. Tottenham w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach ma średnią 6,8 rzutu rożnego na meczu (w tym spotkania z Arsenalem, United i Evertonem). Juventus wykręca średnią 3,8 rzutu rożnego na meczu, czyli bardzo mało. Jednak to goście w obecnej sytuacji muszą atakować i strzelić bramkę jeśli chcą grać dalej...

Przewidywane składy
Tottenham (4-2-3-1): Lloris - Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies - Dier, Dembele - Son, Alli, Eriksen - Kane​

Zawieszeni: Aurier
Kontuzjowani: Alderweireld​
Juventus (4-3-3): Buffon - Lichtsteiner, Benatia, Chiellini, Alex Sandro - Khedira, Pjanić, Matuidi - Dybala, Higuain, Douglas Costa​

Kontuzjowani: Cuadrado, Bernardeschi
Transmisja telewizyjna
Transmisję z tego spotkania przeprowadzą stacje Canal+ i TVP 1​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom