>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [6-7marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
07.03.2018 g. 20.45 Tottenham- Juventus
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 3,53
Marathonbet
Stawka 6j

Emocje powoli chyba już opadły po wczorajszym hicie w Paryżu. PSG po dobrym pierwszym spotkaniu nie zaprezentowało zupełnie nic w rewanżu na własnym stadionie. Widoczny był brak Neymara, nie było zawodnika, który wziąłby ciężar gry na siebie, ale to już historia, przejdźmy do hitu dnia dzisiejszego. Koguty podejmują na Wembley Starą Damę. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 2-2, mimo że Juve prowadziło już 2-0 i mieli szanse na 3-1 jeszcze przed przerwą ale karnego zmarnował Higuain.
Juventus w moim odczuciu przespał większość pierwszego spotkania, dziś jeśli chcą awansować muszą zagrać przez 90 minut na pełnej koncentracji. Nie mogą dopuszczać do swobodnego wyjścia HK sam na sam z bramkarzem, druga kwestia to babol Gigiego przy drugiej bramce.
Mimo faktu że Tottki zagrały naprawdę dobry mecz w Turynie, to uważam że duża w tym zasługa Juve, który pozwolił gościom na zbyt wiele. Dzisiaj do składu wraca Dybala, który na pewno wiele wniesie do gry ofensywnej.
Za Juve przemawia na pewno doświadczenie w takich spotkaniach, bardziej wyrównany skład i większa liczba zawodników w ofensywie, którzy mogą jednym przebłyskiem rozstrzygnąć losy meczu. Zdecydowanie idę w kierunku Włochów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Juventus do 30 min @4.5 STS
Po pierwszym spotkaniu odnoszę wrażenie, że brak gola z karnego załamał Juventus, a przyjezdni uwierzyli, że los jest po ich stronie na tyle, że się podnieśli. Mam nadzieję, że Allegri pokaże, że jego Juventus to dalej klasa i wyciągną wnioski, bo w 1 meczu tak naprawdę przeważyło oddanie całkowicie inicjatywy. Brak Mandzukica na pewno trochę odczują obrońcy Juve, bo on bardzo dużo pracuje w obronie, ale ostatecznie oni muszą wygrać i z Dybalą będą na pewno bardziej otwarci na szybkie rozegrania, co powinno skutkować kilkoma golami. Ostatnio nikt nie czekał i tutaj też liczę na otwarte spotkanie, aczkolwiek wychodzę z założenia, że Juventus pokaże dlaczego są tak uznaną marką.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tottenham - Juventus
typ: Juventus awans @2.9✅✅
LVbet

Bądźmy poważni, ale taki kurs na Juventus? Rozumiałbym, gdyby przyjechał np. Inter, ale przyjeżdża Juventus, który stać na awans. Ekipa, która można odmienić losy tego spotkania. Najbardziej prawdopodobne ustawienie Starej Damy:
Juventus (4-3-2-1): Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala; Higuain.
Faktem jest, że ławka Juventusu będzie wyglądać tragicznie. Jednak takim ustawieniem Max pokazuje, że zrobią wszystko aby strzelić minimum dwie bramki.
Juve mimo czasami okropnej gry dla oka, często zamykał buzie hejterom. Idę w doświadczenie... Oczywiście Tottenham pokazuje się z bardzo dobre strony, jednak dwie bramki które zdobyli w Turynie, to poprzez błędy Higuaina i Buffona.
Czas by &quot;mityczna wiosna&quot; w końcu nadeszła, i to spotkanie jest najlepszą okazją ????
Obie strzelą @1.72✅✅

Wiadomo, że Kane i Eriksen robią konkretną robotę dla Tottków... dochodzi jeszcze Alli. Co ciekawe Tottenham strzelał w każdym z ostatnich 25 spotkań minimum jedną bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Tottenham - Juve;
Eriksen o0.5 celnego strzalu @1.45 ⛔
Dybala o1.5 celnego strzalu @1.85 ⛔
ponad 4.5 spalone w meczu @1.65 ⛔
Tottenham win @2.25 ⛔
Juve over 4.5 rr @1.95 ⛔
Najgorszy dzień ever ????
kursy z unibet
Bukmacher?

Dziś mam nadzieję że stara dama zakończy swoją tegoroczną przygodę z LM. Stracenie dwóch goli u siebie może tutaj okazać się kluczowe, bo jeśli tylko Tottenham strzeli bramkę to Juve będzie musiało zdobyć je aż 2 a wg mnie będzie to zadanie arcytrudne. W ostatnim meczu Juve tak naprawdę nie miał nic do powiedzenia, sytuacje które zamienili na bramki były podarowane przez Anglików, sami wykreowali ich bardzo niewiele a głównie jak jakieś były to za sprawą Costy. Dziś co prawda wracają moim zdaniem kluczowi zawodnicy jakimi są Matuidi i Dybala, a szczególnie Francuz wnosi bardzo dużo jakości w rozgrywaniu piłeczki, dlatego uważam że juventus mimo wszystko dziś zaprezentuje już trochę więcej. Dlatego też postanowiłem uderzyć w rzuty rożne Juve oraz strzały celne Dybali - Juve ma średnią na mecz cornerów 5.0 a Dybala ma średnią strzałów na mecz 4.0. Dlatego wystawione linie oraz widniejące przy nich kursy wydają mi się być naprawdę atrakcyjną ofertą. Nie będzie dziś Mandzukicia, w jego miejsce wskakuje niejako Dybala, więc w ataku spodziewać się należy costy dybali i higuaina, uważam to za dużo szybszy i bardziej niebezpieczny napad, Chorwat przydaje się bardzo w obronie oraz przy stałych fragmentach, jeśli chodzi o szybsze akcje to dzisiejszy napad sprawuje się lepiej, co może też poniekąd wpłynąć over właśnie cornerów i strzałów Argentyńczyka, zwłaszcza że lubi on huknąć z dystansu. Także rożne i te strzały są moimi głównymi dzisiejszymi betami.
Gram do tego jak wspomniałem na początku zwyciestwo Tottenhamu, naprawdę ta drużyna bardzo mi się podoba w tym sezonie w LM, wszystko w niej funkcjonuje jak należy, zwłaszcza formacje ofensywne są niesamowite, to co Eriksen z Kanem robią to poezja futbolu, do tego Son czy Alli również potrafią zakręcić przeciwnikiem czy dograć idealną piłeczkę, Lamela mimo wszystko sprawdza się lepiej w grze fizycznej i tyłem do bramki. Także formacja atakująca naprawdę solidna. Między słupkami jeden z najlepszych bramkarzy ligi angielskiej - Lloris. Dla mnie zespół angielski prezentuje się lepiej niż klub z Włoch, a zwłaszcza ich gra może się podobać dużo bardziej. Kluczowe dla rozstrzygnięcia tego meczu może okazać się szybka bramka, bo wtedy Juve musi atakować i strzelić aż 2 bramki, a jak wiemy zdobywanie bramek Włochom nie przychodzi z dużą łatwością, zwłaszcza na wyjeździe, a i brak tej bramki wcale nie powinien jakoś odmienić tej gry, bo to juventus musi strzelić, tottenham może grać spokojnie na remis, najważniejsze na 0 z tyłu a ewentualnie coś strzelić.
Z tym wszystkim wiąże się typ na spalone, dziś formacja ofensywna juve dużo żywsza, do tego powrót matuidiego, przymus atakowania z powodu wyniku, to sprawia że spalone powinny się pojawiać, a i dla tottenhamu powinny pojawić się więcej okazji na kontry co się często wiąże ze spalonymi, zwłaszcza że w poprzednim meczu mieli ich 0. Powodzonka życzę!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale chyba wypada Higuain... który był chyba najlepszym graczem w poprzednim meczu
Dlaczego wypada?
Ok były wcześniej wątpliwości bo zmagał się z urazem kostki i stąd tak pisałem, ale już sprawdziłem i ma dzisiaj jednak grać więc może naprawdę pograć ten awans Juve ? Sam nie wiem...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Juventus
Typ: Padnie gol 76 min. + ⛔ Juve wystrzeliło 10 min za szybko ::zoltakartka:
Kurs: 2.15
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Długo się zastanawiałem co wybrać z tego meczu, najpewniejszym typem jest chyba obie strzelą, ale został on już podany, zastanawiałem się również nad rożnymi, kartkami, faulami czy spalonymi, ale w każdym coś mi nie grało, więć mój wybór padł na bramkę od 76 min do końca meczu, uważam, że żadna z drużyn nie zdobędzie do tego czasu takiej przewagi, aby ostatnie minuty spokojnie wyczekiwać na zakończenie i awans do kolejnej rundy, a nawet jakby się tak stało to rywal będzie do końca dążył, żeby zniwelować straty i w jak najlepszym stylu pożegnać się ze swoimi kibicami w tej edycji Ligi Mistrzów. Faworytem do awansu jest zespół gospodarzy, który z pierwszego meczu w Turynie przywióżł bardzo korzystny remis bramkowy przez co to dzisiejsi goście są zmuszeni do odrabiania strat, ponieważ rezultat startowy promuje Koguty. Jeżeli uda im się przełamaqć obronę londyńczyków to prawdopodobnie nie cofną się, bo jedna bramka gospodarzy i to ponownie oni są w kolejnej rundzie, ogólnie dużo zależy kiedy padnie pierwsza bramka, jeżeli szybko to oba zespoły mogą pójść na wymianę ciosów i zobaczymy emocjonujące widowisko, jeżeli długo się będzie utrzymywało 0:0 to Stara Dama będzie musiała coraz bardziej ryzykować co stworzy okazje do kontrataków dla Totków, więc pod koniec meczu w zależności od wyniku może być bardzo gorąco pod jedną czy drugą bramką i o błąd, któregoś z zespołów będzie łatwiej, a co za tym idzie liczę, że jedna z ekip w ostatnim kwadransie zdobędzie bramke na wagę awansu czy też honorową, aby godnie pożegnać się z Ligą Mistrzów. Powodzenia.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z kolegą Lukas88 ale wchodzę z podpórką @1.69
Do tego zastanawiam się z linią over 10,5RR @1.80 Skoncentrowany Juventus nie da dojść do bezpośrednich zagrożeń ze środka a boczne wejścia według mnie będą kasowane przez obrońców z drugiej strony Higuain, Dybala czy też Costa rogów też mogą nabić.
Co do kartek Szymon Marciniak sędziuję 4,2 kartki średnio na mecz w 1 meczu Brych który pokazuje średnio 4,4 kartek na mecz pokazał ich 5. Uważam, że będzie to dość czysto sportowy mecz i under 5,5 kartek za @1.80 jest całkiem niezły.
AKO 5.17
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wiecie co będzie kluczowe dzisiejszego wieczoru? Boki obrony Tottenhamu.
Trippier i Davies to nie jest poziom na cwiercfinal LM. Douglas Costa i Dybała mają grać szeroko i zamęczą ich. Tam też doszukiwała się słabość stacja SKY mowiac, że środek będzie u obu ekip bardzo &quot;ciasny&quot; i spotkanie może rozegrać się na bokach. Co by sie zgadzało bo ma zagrać Matuidi i Khedira. Dodatkowo mamy Alexa Sandro, który również może zaskoczyć z bocznej obrony. Juventus dwa razy słabego meczu nie zagra i mysle, że gdyby Higuain strzelił z karnego w 1 spotkaniu nie byłoby czego zbierać w dwumeczu. Niejako on podał pomocną dłoń Kogutom. Teraz będą skoncentrowani przez 90 min,.
Żeby nie było, że nie doceniam Tottenhamu, ale maja oni zdecydowanie lepsza ofensywę od defensywy. Nie są tak zbilansowani jak Juve. Co za tym idzie Juventus musi zagrać perfekcyjnie w obronie i strzelić gola. Na pewno nie pójdę w gole bo to będzie zamknięty mecz. Tottenham nie rzuci się do ataku bo ma wynik, Juve to są stare lisy i pewnie z początku przytrzymają Koguty i raczej będą się starali może jakaś akcja indywidualna zaskoczyć. Gdy w drugiej połowie będzie wynik nadal remisowy, wtedy dopiero Max Allegri wprowadzi roszady.
Po takim kursie to musowo trzeba stawiać na finalistę zeszłorocznej edycji, choćby za samo doświadczenie w LM.
AWANS JUVENTUS @2.90
✅✅✅

Dawno nie widziałem tak dziwnego meczu w LM ???? po pierwszej połowie szanse na awans Juve oceniałem na 10%. Ale to piłka. Jak to mówią Anglicy &quot;Football, bloody hell&quot;... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie bez przesady. Juve dzis leci i to mocno ale do Turynu z podwinietym ogonem.
Tottenham w niezlej formie juz od dwu lat, w tym roku poprawili gre obronna. Maja mega solidna ekipe i graja strasznie rowno. Minusem Totkow sa wyjazdy, gdzie potrafia czasem zagrac gorszy mecz ale u siebie sa niemalze niedopokonania i nawet jak zdarzy sie im gorszy mecz i przegrywaja 0:1 np. z WHU to i tak biora sie do roboty i strzelaja na wyrownanie. Ciekawy mecz z MU i wygrana 2:0 kilka tygodni wstecz. Spojrzcie sobie na bilans meczy w Premier i nie tylko. Sam Higuain meczu nie wygra. U siebie zaskoczyli totkow i mieli farta z tym ze argentynczyk gola na 3:0 z karnego nie strzelil, ale potem juz sie Totki obudzily i pokazaly klase. U siebie Koguty nie pozwola na gradobicie graczom Juve i wg mnie ze dwie bramki strzela. Son w mega formie, Kane , Alli , Eriksen pomoga , tylko patrzec na wygrana Tottenhamu. 2.3 fortuna.
1:2. Totkom mozg sie wylaczyl na 3minuty i gole w 64 i 67 minucie daly wygrana ekipie,ktora nie podobala mi sie w zadnym z tych dwu meczy, mam nadzieje,ze w kolejnej rundzie odpadną bo swoj pokaz sily Juve pokazalo w finale z Realem dostajac lanie..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - FC Basel
City i poniżej 4,5 1,50 forBET
Pierwszy mecz zakończył się 4:0 dla City i sprawa awansu jest już rozstrzygnięta...
Dziś pora na postawienie kropki nad &quot;i&quot; ...
City na pewno nie będzie się dziś przemęczać i J. Guardiola powinien dziś rotować troszkę składem. Oczywiście za pewne nie wymieni całej 11-stki ale nawet Ci z podstawowej 11-stki nie będą dziś grali na 100%. Oczywiście nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem ale czy strzela dziś sporo bramek? Szczerze wątpię...
Dziś liczę na wynik 2:0, 3:0 bądź max 3:1.
Tottenham - Juventus Turyn
obie strzelą 1,64 Fortuna
powyżej 2,5 i obie strzelą 2,11 Fortuna
Tottenham (A) 1,45 - Bet dnia dla mnie Fortuna
Przed nami świetnie zapowiadające się spotkanie, Juventus, który słynie z gry obronnej i wyniku minimalistycznego 1:0 musi dziś atakować, Tottenham zaś świetnie kontruje, grają u siebie na Wembley - który już dawno odczarowali stadion.
Tottenham już w pierwszym meczu pokazał, że potrafią grać, przegrywali już 0:2 i niejedna drużyna by się załamała i przegrała wysoko ten mecz ale nie Tottenham.. grali swoje cały czas, stłamsili Juventus grający u siebie ...
Dla mnie mocnym faworytem do awansu jest Tottenham i dla mnie niespodzianką będzie awans drużyny Włoskiej.​
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
07.03.2018 g. 20.45 Tottenham- Juventus
Typ: Rzuty rożne handicap -1.5 w 1 połowie/Tottenham✅✅✅
Kurs: 2.55

forBET
Tottenham u siebie nabija dużo rożnych, na 6 ostatnich spotkań w tym jedno z Arsenalem i Man Utd w pierwszej połowie przeważał w kornerach. Wiadomo przyjeżdża Juventus, ale myślę, że Stara dama nie rzuci się na hurra do przodu, bo wiedzą że to może grozić kontrą, a co za tym idzie stratą bramki, co poważnie pokrzyżowałoby im plany. Więc Juve będzie wyczekiwać swojej okazji, a Totki zaatakują i będą nabijać rożne i myślę, ze pokryją Handi. Powodzenia
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Tottenham - Juventus / BTS @1,77 1xbet
ryzykowniej 1X + BTS @2,45 1xbet
Widzę, że sporo osób typuje podobnie, ale to chyba teoretycznie najprostszy bet na to spotkanie. Juventus zawsze ma potencjał w ofensywie i niemalże na każdym stadionie potrafi strzelić, niemniej jednak zawsze jest groźny. Igła w ostatnim meczu 2 bramki, miało go braknąć, ale nie widzę aby był w gronie niepowołanych na spotkanie czy kontuzjowanych więc powinien być, dodatkowo wraca Paulo Dybala co jest dodatkowym atutem w ofensywie. Co do Tottków, no mają świetny wynik na wyjeździe i na pewno będą chcieli od początku zaatakować, aby przechylić szalę na swoją korzyść w jeszcze większym stopniu. Natomiast zabraknie w obronie Auriera i Toby&#39;ego. Odnośnie tego pierwszego to może i lepiej bo głupie błędy w Turynie mu się zdarzały, w tym te wślizgi w polu karnym... Co do potencjału ofensywnego w KFC no też jest niemały, Kane, Alli, Son, Eriksen. Jest kim postraszyć do tego grają &quot;u siebie&quot;. Wembley już chyba zostało odczarowane, choćby 3:1 z Realem. Są w gazie, natomiast po stronie Bianconerich stoi większe doświadczenie. Wydaje mi się, że mecz z lekką korzyścią dla Tottenhamu, choćby przez korzystny wynik na wyjeździe i grę przed własnymi kibciami, co może wpłynąć na komfort psychiczny, jednak idę w bramki i wydaje mi się, że BTS jest najrozsądniejszą opcją.
City - Basel / City ov 7,5 RR @2,09 1xbet
Granie tego meczu 1X2, gole czy handi bym odpuścił bo będzie jak wczoraj z Liverpoolem, natomiast fajnie wygląda kurs na rożne, których City robi sporo. Mają szybkich skrzydłowych i oddają sporo strzałów, w ostatnich 5 meczach u siebie pokryli ten over 4x, więc wydaje mi się, że można rzucić ale nie robić inwestycji.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Tottenham - Juventus
Powyżej 8,5 celnych strzałów @ 1,82 LVBET✅
Tottenham lub remis i powyżej 1,5 @ 1,91 LVBET⛔
W pierwszym meczu w Turynie wynik celnych strzałów był 6:5 dla Tottenhamu, a więc 11 razy musieli interweniować bramkarze lub wyciągać piłkę z siatki. W pierwszym spotkaniu mimo dużej ilości sytuacji bramkowych oraz strzałów jednak gra nie była aż tak otwarta. Juventus po dwóch trafieniach Gonzalo Higuaina, wyraźnie się cofnął głęboko i dał znak nie zależy im tylko i wyłącznie na utrzymaniu czystego konta. Tottenham pokazał jednak że jego siła ofensywna jest potężna i zdołał zdominować Juventus, przez co ugrał bardzo dobry wynik na wyjeździe. Wynik sprzed 3 tygodni, sprawia że Juventus musi zaatakować, bo jeżeli dzisiaj nie wygrają tego spotkania to awansują Koguty (lub wyższy remis niż 2:2). Tottenham to nie jest zespół, który będzie się ttuaj jakoś dramatycznie bronił, dlatego wydaje mi się że będzie to mecz otwarty, tzw. &quot;wymiana ciosów&quot;, co oczywiście nie muszę pisać że przyniesie bardzo dużą liczbę strzałów na bramkę i pewnie samych goli.
Jeżeli miał bym postawić na, którąś z drużyn to zdecydowanie byłyby to Koguty. Mają doskonały wynik z Turynu i dzisiaj to oni będą rozdawac karty. Dodatkowo przy wspomnianej wyżej wymianie ciosów mają więcej argumentów, lepszych zawodników do takiej gry i tez filozofia klubu jest stricte ofensywna, w przeciwieństwie do Mistrza Włoch, który stawia na szczelną obronę. Stawiam a wynik 3:1 dla Tottenhamu.
Manchester City - FC Basel
Gabriel Jesus strzeli gola @ 1,91 LVBET✅
Poniżej 3,5 @ 1,71 Totolotek✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tobias 359

tobias

Użytkownik
Tottenham - Juventus​
Rewanżowe spotkanie, które zapowiada się arcyciekawie. Przejrzałem temat i większość typerów idzie w stronę Juve. Przyznaje, jestem podobnego zdania. Pierwsze starcie mnie zaskoczyło, mianowicie nie spodziewałem się tak szybkiego prowadzenia gospodarzy a później totalnie zaskoczyła mnie przewaga ,,Kogutów&quot;.

Dziś według mnie wyjdzie doświadczenie Juventusu, owszem Totki spisują się na Wembley bardzo dobrze (wygrane z Realem 3-1, Manu 2-0 czy Liverpoolem). Jednak do gry wraca największa gwiazda zespołu Dybala, strzelec gola z Lazio w 93 min w ostatnią sobotę. Po drugie Matiudi w środku pola zagra Khedirą i Pijanicem.
W pierwszym spotkaniu oglądaliśmy Bernardeschieco i Mandzukica, co zaowocowało ogromną swobodą Totków w środka pola. Dla mnie dziś będziemy mieć odwrotną sytuacje, czyli prowadzenie gry przez Juve.
Tottenham wciąż jest dla mnie nieopierzony w LM, a dziś kiedy są w niby lepszej sytuacji się spalą. Tak mniej więcej widzę dzisiejszy mecz.
Czysta dwójka oczywiście value, ale oprócz tego proponuje;
-Goście over 4,5 rzutów rożnych @1,8⛔
-Żółte kartki M. Dembele(3,2)✅, Blaise Matiudi(4)⛔
-Dybala over 1,5 celnego strzału @1,85⛔ Jeden celny strzał
Zakłady z Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
taidio 882

taidio

Użytkownik
przez pomyłkę dałem swój &quot;luźny&quot; typ odnośnie LM do innego tematu, ale że siadł to się pochwalę xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom