>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Niemcy - Anglia [niedziela 16:00]

Status
Zamknięty.
C 0

carvallho

Użytkownik
Mimo iż wysoko to jednak Niemcy szczęśliwie wygrali ten mecz. Od stanu 0:2 Anglicy zaatakowali i zdecydowanie przeważali na boisku. Gdyby sędzia uznał im gola na 2:2 nie musieliby się odkryć i na pewno Niemcy nie wyszliby z zabójczymi kontrami. A tak w 70 min. 1:4 i wyspiarzom odechciało się grać. Dziwne to dla mnie bo ponoć grają do końca.
Niespodzianką było to to, iż mecz mecz był niezwykle czysty. Brak ostrych zagrań. Obie drużyny popełniły tylko 13 fauli (7-6)
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Nie, nie zasłużyła bo powinno być z 7:1 dla Niemców. A nie, przecież jeszcze nieuznana bramka, więc 7:2. Anglia dużo zawdzięcza Jamesowi. Zagrali niesamowicie słabo i nie ma co zwalać na sędziego (chociaż piłkarze powinni się cieszy, że mają na kogo zwalić winę).
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Sędzia też człowiek mógł się pomylić, poza ta nie uznaną bramką to nie popełniał znaczących błędów, nie powiem spodziewałem się że Niemcy wygrają z handi (myślałem że bedzie 2-0 lub 3-1), mówię tak ponieważ przypuszczałem że Anglicy będą dalej grać &quot;patologie&quot; (może za mocno, ale myślałem o słabej organizacji gry). Jedynym ratunkiem Anglików były gwiazdeczki które dziś nie zaświeciły.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
A ja uważam, że dużo zależało od tej sytuacji z nie uznaną bramką. Inaczej się wchodzi na drugą połowę gdy jest remis, a inaczej przy stanie 1:2. Po stracie kolejnej bramki, anglicy jeszcze bardziej się podłamali, i wyszło jak wyszło.
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
To co Anglia pokazała w przekroju całego ich występu na Mundialu to totalna porażka. Okazało sie że nie tworzą żadnego zespołu, a co najważniejsze wiekszość piłkarzy jest wypalona długim sezonem z Rooney&#39;em na czele. W dzisiejszym meczu Niemcy byli zdecydowanie lepsi, a Anglicy swoją postawą zasłużyli sobie na powrót do domu.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Fakt, to co Rooney pokazał na tych MŚ, nikogo nie zachwyciło. Warto wiedzieć, że wogóle na MŚ 06 nie strzelił gola. To pokazuje, jak źle gra po sezonie i jest przemęczony.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Wiadomo błąd sędziego mógł ułożyć spotkanie, do przerwy wynik był by 2-2, a nie 2-1. Taktyka na drugą połowę też by była inna jak by po 45 minutach gry był wynik remisowy. Można gdybać co by były gdyby...ale takie sytuację zdarzają się nie pierwszy raz i nie ostatni raz. Trzeba grać cały mecz dobrze, a nie przez 5 minut pierwszej połowy. Szacunek dla Niemców, że tak rozbili Anglików, spodziewałem się underowego meczu i zwycięstwa Anglików tak się jednak nie stało i to Nasi sąsiedzi byli drużyną lepszą w tym meczu. Owszem James jak dla mnie popełnił dwa błędy jak nie trzy ale to już problem Anglików nie mój, natomiast bramkarz Niemców wybronił kilka piłek takich po których mogły wpaść bramki. Widać, że drużyna Lowa gra naprawdę fajną piłkę choć uważałem Capello za lepszego stratega i trenera. Jeśli Argentyna wygra z Meksykiem będzie miała naprawdę ciężki problem z Niemcami i uważam, że drużyna w której jest kilku obcokrajowców ( Mam na myśli Klosego, Podolskiego, Ozila i Boatenga) może sprawdzić następną niespodziankę jaką będzie wyeliminowanie Argentyny choć sam wolał bym w dalszej fazie MŚ zobaczyć podopiecznych Diego Maradonny...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
my narzekamy na Polaków że nie grają nic a co mają powiedziec Anglicy a tym bardziej hiszpanie ci drudzy nie zdobyli nawet 3 miejsca na mistrzostwach swiata
co do meczu szkopów z angolami to rzeczywiscie zgodze sie z wami gdyby nie sędzia było by 2:2 i kto wie czy czasem nie było by dogrywki a w konsekwencji rzutów karnych lub ewentualnie wygrana Angoli

po francji włochach do faworytów i za razem wielkich przegranych dołanczają Anglicy którzy też nie błysneli na tym mundialu
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Nie ma co gadać. Wynik 4:1 nie jest sprawiedliwy. Sędzia wypaczył wynik spotkania w sposób skandaliczny. Wiekszość z Was mówi, że inaczej byłoby jak do przerwy byłoby 2:2. Śmiem twierdzić, że Angole jak w 2 minuty wyrównali to i daliby radę strzelić na 3:2 do przerwy - ale nie spekulujmy. Bramka Lamparda i remis 2:2 - no nie trzeba mówić, że oglądalibysmy inną taktykę w 2 połówce. Cały ten turniej ma zdecydowanie więcej minusów aniżeli plusów i niestety dużą cegiełkę dorzucają do tego sędziowie. Oby już takie kolosalne błędy się nie przydarzały.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wynik jak najbardziej pozytywny i oddający pełną przewagę drużynie niemieckiej !
i tu się mylisz. 25 minut I połowy to fakt pełna dominacja Niemców. Po golu na 2:0 Anglia się przebudziła i zaczęła grać. To co się działo od 30 min do 45 nie będę tego komentował bo aż szkoda. Drugą połowę dużo lepiej zaczęli Anglicy i nie wychodzili z połowy Niemców , którzy ograniczali się do kontrataków. Z biegiem czasu musieli bardziej ryzykowac co skonczylo sie dwiema zabojczymi kontrami i porazki Anglii ktora co jak co nie zasluzyla na taki wynik
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
my narzekamy na Polaków że nie grają nic a co mają powiedziec Anglicy a tym bardziej hiszpanie ci drudzy nie zdobyli nawet 3 miejsca na mistrzostwach swiata
prosze cie bardzo nie mieszaj piłki totalnie amatorskiej (Polska rzeczywistość) z profesjonalną piłką
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Gol nieuznany skandaliczny, to już pisałem. Niemcy byli jednak lepsi w przekroju całego meczu, grali bardziej drużynowo, byli zwrotniejsi i mieli lepszy pomysł na grę. Zdaję sobie sprawę, że przy 2-2 do przerwy Niemcy nie mogliby grać z kontrataków tak skutecznie jak to zaprezentowali, ale mimo wszystko podsumowując występ Anglii na mundialu muszę stwierdzić że były to ich najsłabsze MŚ odkąd pamiętam. W 98&#39; zawinił Beckham i jego głupia czerwona kartka, w 2002 przegrali z fenomenalnie grającą Brazylią stawiając jej chyba największy opór w przekroju całego turnieju, w 2006 odpadli w karnych po bezbramkowym remisie z Portugalią. W przedmundialowych typowaniach stawiałem Anglię jako jednego z faworytów, zaraz za Hiszpanią i Brazylią. Teraz widzę jak bardzo się pomyliłem i zastanawiam się dlaczego tak to się wszystko pos...zepsuło. Bradzo lubię oglądać Premier League i to różne zespoły bez jakiejś większej sympatii z jednym konkretnym i muszę poiwedzieć że niektórych zawodników nie poznawałem. Rooney, A. Cole, Carragher...wolni bez pomysłu, bez pasji. Brak zgrania, pomysłu, tempa akcji. Gdyby eliminacje były słabe nie zdziwiłbym się, ale tam grali naprawdę fajnie. Szczególnie dwumecz z Chorwacją. Wtedy i Gerrard z Lampardem mogli grać razem, Rooney był bramkostrzelny i Barry nie robił takich rzeczy jak w meczu z Niemcami. Więc co u licha stało się teraz?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Po prostu po dobrej grze w eliminacjach, po tym jak dominowali w rozgrywkach klubowych, stali się zbyt pewni siebie, źle ocenili inne reprezentacje pod kontem możliwości i słabo przygotowali się do turnieju, do tego dwóch kluczowych graczy wyleciało tuż przed turniejem. Taka jest recepta na porażkę. W przypadku Anglii tak wczesne odpadnięcie jest katastrofa. Ale po tym co pokazali w spotkaniach grupowych można było się spodziewać że Niemców nie ograją, przynajmniej ja nie wierzyłem że po słabych występach Anglia się odbuduje.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Tylko, że momentami wydawało mi się, że oni się pierwszy raz na boisku widzą. Co do tych dwóch graczy to wątpię by obecność Rio Ferdinanda czy Beckhama coś mocno zmieniła w całej grze Anglii. Raczej nie spowodowaliby lepszej dyspozycji Rooneya, albo tego że Gerard zacząłby współgrać z Lampardem. Najbardziej mi szkoda kontuzji Carrica, bo może te zawodnik zmieniłby coś w tyłach. Patrząc na Barrego napewno by coś zmienił...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom