>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Kolejka Bundesligi 09-11.08.2013

Status
Zamknięty.
P 907

pawel-1

Użytkownik
FC Augsburg - Borussia Dortmund
Borussia Dortmund over 2 @ 1.952 Pinnacle
Nie wiem jak Augsburg ma zatrzymać BVB. Gospodarze w rundzie rewanżowej ubiegłego sezonu wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie ale... trochę się pozmieniało. Odeszli Koo i Ji, a Azjaci gwarantowali sporo wiartu z przodu. Kontuzjowany jest Manninger. Robi to dużą dziurę na pozycji bramkarza, bo Austriak działał cuda praktycznie w każdym meczu. BVB bez Piszczka i nie wprowadzonego jeszcze do składu Mchitariana. Ale ekipa z ubiegłego sezonu wygląda bardzo dobrze. Gundogan na kierownicy powinien dać radę za Gotze, do tego Reus, Kuba i Lewy. Coś postrzelają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
flpman 292

flpman

Użytkownik
Hoffenheim - Nurnberg Typ: over 2.5 Kurs: 1.95 Bet365 ✅

Hoffenheim inauguruje nowy sezon Bundesligi na własnym stadionie meczem z Nurnberg. Oba zespoły bez spektakularnych wyczynów na rynku transferowym, aczkolwiek wyróżniłbym dwa ciekawe transfery Wieśniaków - doświadczony podstawowy lewy obrońca Twente Edson Braafheid oraz 25 letni napastnik Anthony Modeste, który ostatni sezon spędził w Bastii, zdobywając tam 15 bramek (zdążył już zadebiutować zdobywając dwa gole w ostatnim meczu pucharowym Hoffenheim). W drużynie Nurnberg szansę pogrania na pierwszoligowych boiskach otrzyma zapewne tułający się dotąd po niższych ligach Daniel Ginczek, oprócz tego warty zainteresowania wydaje się być 21 letni napastnik Josip Drmic, który w ostatnim sezonie zdobył 13 goli dla szwajcarskiego Zurychu oraz doświadczony defensor znany doskonale z niemieckich boisk Pogatetz. W przedsezonowych sparingach korzystnie prezentowało się Hoffenheim - warte wspomnienia zdobyte 4 gole przeciwko Olympiakosowi (tracąc jednego gola) i 3 gole przeciwko Apoelowi, w ostatnim meczu pucharowym również dobra forma strzelecka (9 zdobytych bramek). Gorzej na ich tle prezentuje się rywal, odpadli już z pucharu i min. ulegli 3:0 w meczu z Moenchengladbach. Na ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami tylko raz padło mniej niż 3 gole (1:1), a ostatnie 3 spotkania zakończone odpowiednio 3, 6 oraz 5 golami.
Gdybym miał prognozować w kontekście całego sezonu uważam Nurnberg za drużynę słabszą, a dzisiaj sądzę, że grę prowadzić będą Wieśniaki i liczę, że utrzymają formę strzelecką, ale i rywali stać na przeciwstawienie się im więc powinniśmy zobaczyć przynajmniej 3 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 246

krysti24

Użytkownik
No to i ja dodam coś od siebie.
Hannover-Wolfsburg
Spotkanie dwóch ekip, które po tym jak nie udało im się w poprzednim sezonie zakwalifikować do europejskich pucharów, mają wielkie ambicje żeby wrócić na europejskie salony. Jak już ktoś wspomniał wyżej, prezes H96 - Kind celuje w tym sezonie dość wysoko, jednak już sam powiedział, że gdy nie uda się osiągnąć założonego celu to świat się nie zawali, więc aż tak ogromnego ciśnienia w Hannoverze nie ma. Co do drużyny gości, to odkąd przyszła tam dwójka Hecking-Allofs to wszystko wydaje się u Wilków stabilizować. Allofs powiedział w mediach, że tym razem nie będzie ze strony Wolfsburgu wielkich, buńczucznych zapowiedzi, a będą raczej chcieli potwierdzić swoje ambicje dobrą grą na boisku.
Co do ruchów transferowych, u gospodarzy doszło do wielu roszad podczas letniego okienka. Odeszli m.in. Pinto, Abdeallouae, Chached, Eggimann, Rausch czy Djourou. Moim zdaniem ubytkami, które będą w drużynie Slomki najbardziej odczuwalne, są transfery Pinto, Abdeallouae i Rauscha. Pierwszy był zawodnikiem od czarnej roboty w środku pola, lecz również rozgrywanie piłki nie było mu obce, w skrócie taki stabilizator i łącznik pomiędzy obroną i atakiem. Pozostała dwójka była zawsze groźna pod bramką rywala, szczególnie mam tu na myśli Norwega. Do klubu dołączyli za to Bittencourt, Prib oraz Sane. Zawodnicy, którzy potencjał niewątpliwie mają, jednak np. taki Bittencourt jest jeszcze graczem młodym i nieukształtowanym, dlatego wątpię żeby z miejsca stał się kluczową postacią w drużynie Slomki.
Wilki zmieniły nieco swoją politykę transferową i już tak nie szarżowały na rynku, jak miało to jeszcze miejsce w poprzednich latach. W tym roku były to raczej zakupy przemyślane, do klubu dołączyli przede wszystkim Klose, Caligiuri, rezerwowy bramkarz Gruen czy Malanda. Wielu zawodników wróciło również z wypożyczeń, z czego jedynie Koo, grający wcześniej w Augsburgu przymierzany jest do gry w pierwszym zespole. Jeśli chodzi o ubytki kadrowe, to Wilki pozbyły się w głównej mierze zbędnego balastu.
Teraz już strikte o dzisiejszym spotkaniu. Należy wspomnieć o tym, że spotkanie pomiędzy H96 w Wilkami to spotkanie derbowe, więc ambicji i walki z obydwu stron na pewno nie zabraknie, zresztą już wystarczającą motywacją jest to, że to początek sezonu i wszyscy aż palą się do gry.
Hannover to drużyna, która na własnym stadionie zawsze jest groźna, więc pomimo średnich ruchów transferowych, nie ma co spisywać ekipy Slomki na straty. Z drugiej strony mądrze budowana ekipa Wolfsburga, która pomimo transferu Klosego z Norymbergii wciąż popełnia sporo błędów w defensywie, jednak ma z Diego na czele bardzo duży potencjał ofensywny.
Podsumowując, moim wyborem na to spotkanie jest BTS, spodziewam się na inauguracje sezonu otwartego spotkania, a co za tym idzie bramek z obu stron.
BTS (1,55) Fortuna
Hoffenheim - Nurnberg
Spotkanie dwóch ekip, które teoretycznie powinny walczyć o ligowy byt. Moim zdaniem jednak Hoffenheim na duże szanse, żeby wypaść w tym sezonie dużo korzystniej niż w poprzednim. Przede wszystkim na ławce mają w końcu normalnego szkoleniowca, który gdy potrzeba potrafi drużynę zmotywować i nią wstrząsnąć. Kadra Wieśniaków naprawdę nie jest taka zła, w mojej opini problemy Hoffenheim leżały dotychczas właśnie w osobie trenera. Mając w kadrze takich zawodników jak chociażby Firmino, Volland, Rudy, Salihović czy Johnson można myśleć o czymś więcej niż tylko utrzymaniu.
Co do ekipy gości, to dla nich zapowiada się ciężki sezon i trudna walka o utrzymanie. Drużyna nie wypadła najlepiej podczas przedsezonowych przygotowań. Z Norymbergi odeszly dwie szalenie ważne postacie, po pierwszy ważne ogniwo linii obrony - Timm Klose, po drugie Timmy Simons - zawodnik niby już wiekowy, jednak z bardzo wielkim doświadczeniem, którym dawał w poprzednim sezonie swojej byłe drużynie bardzo wiele. Pozyskani zostali m.in. Ginczek (niby utalentowany, jednak czegoś mu brak - dlatego m.in. odszedł z BVB), nieobliczalny Pogatetz, Drmić, czy Stępiński.
Według mnie ekipa Wieśniaków, pomimo kilki urazów w zespole, udanie rozpocznie sezon na własnym obiekcie. Sam gram jednak 1x, gdyż to dopiero początek sezonu i trzeba wszystko traktować z dystansem.
1x (1,28) Fortuna
Braunschweig - Werder
Mecz dwóch drużyn, przed którymi zapowiada się szalenie ciężki sezon. Eintracht jak wszyscy wiemy to beniaminek, w którym wszyscy upatraują głównego kandydata do spadku. W mojej jednak opini ekipa ta wcale nie odstaje tak bardzo poziomem od Werderu. Ekipa z Bremy poprzedni sezon miała bardzo słaby i według mnie nic nie wskazuje na to, że obecny będzie lepszy. Trzeba sobie szczerze powiedziec, że Werder jeszcze bardziej się osłabił, aniżeli wzmocnił. Z klubu odeszły dwie najjaśniejszye postacie: De Bruyne oraz Sokratis. Pozyskani zostali natomiast Caldirola czy Makiadi. Ani jeden, ani drugi to nie ten sam poziom co De Bruyne czy Sokratis. Również co do osoby trenera Werderu można mieć wiele zastrzeżeń, według mnie władze klubu źle postąpiły, zwalniając Schaafa. Dutt to żaden wielki szkoleniowiac, co pokazał za czasów gdy miał okazję prowadzić drużynę z Leverkusen, w której praca go po prostu przerosła.
Co do dzisiejszego spotkania, to spodziewam się wyrównanego pojedynku. I jedni, i drudzy będą chcieli zmazać plamę z Pucharu Niemiec, gdzie odpadli z niżej notowanymi rywalami. Warto wspomnieć, że w drużynie beniaminka zabraknie dzisiaj najlepszego strzelca, nie zagra Kumbela, jednak pomimo tego jestem zdania, że stać ich na conajmniej remis w tym spotkaniu. W Werderze z kolei nie będzie mógł zagrać m.in. Elia czy Bargfrede.
Jak już pisałem wcześniej, uważam że wynik tego spotkania będzie oscylował wokół remisu, dlatego najrozsądniejszą opcją wydaje mi się zagranie podwójnej szansy na remis, a za mniejszą stawkę można spróbować i czysty remisik.
podwójna szansa X-X (1,60) Fortuna
odważniej X (3,20) Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Również ja dodam coś od siebie.
FC Augsburg vs. Borussia Dortmund
Obie ekipy w ostatnich bezpośrednich meczach raczyły nas dużą ilością goli, padały więc wyniki 4-0, 1-3 czy 4-2. Dziś wszystko wskazuje na to, że w obu drużynach zabraknie podstawowych bramkarzy, kto wie czy nie przydarzy się któremuś z nich klops z powodu braku ogrania na takim poziomie jaki prezentują Weidenfeller oraz Manninger. BVB ostatnio zaimponowała, ogrywając 4-2 Bayern w Superpucharze Niemiec oraz wygrywając 3-0 z niżej notowanym rywalem w Pucharze Niemiec. Goście na pewno będą chcieli udanie wejść w sezon i postrzelać, by pokazać Bayernowi iż nie zamierzają oddać mistrzostwa znowu w ręce Bawarczyków. Obstawiam mecz z dużą ilością goli i wygraną Dortmundu 3-1 bądź mecz niespodzianek i remis 2-2. Tak czy siak, mój typ dotyczy ilości goli. Kursy są na tyle obiecujące, że warto pograć Over 3,5 bramki. Ja właśnie taki typ zagram w układzie singlowym, nie ma bowiem sensu rozdrabniać tego kursu i ryzykować go drugim typem na kuponie.
Augsburg - BVB : over 3,5 gola @ BWIN @ 2,75 PLN ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Na wejściu pozwolę sobie napisać kilka zdań o wczorajszym meczu Bayernu.
To co zrobił Guardiola z tą drużyną jest naprawdę smutne. Za wszelką cenę chce wpoić jej filozofię gry takiej jaką miała Barcelona. Mało tego, w Barcelonie miał samograja, którego ciągnęło trio Messi - Iniesta - Xavi. Ten ostatni już się wypalił, Iniesta jej w trakcie, drużynę od dłuższego czasu ciągnie Messi. Na ligę hiszpańską to wystarcza, na europejskie puchary - już niekoniecznie (pamiętne 7-0 w czapkę).
Guardiola wszedł z buta do Bayernu i stara się poprawić coś co działało do tej pory bezbłędnie. Mu najwidoczniej jest mało i chce udowodnić wszystkim krytykom, że styl Guardioli to styl Barcelony, a nie na odwrót. Jaka jest prawda wszyscy wiedzą. Wczoraj gry typowej dla Bayernu Heynckesa nie było wcale, może poza kilkoma minutami kiedy Riberiemu się chciało biegać. Gdyby to nie była Borussia M tylko chociażby Bayer czy Schalke mogłoby się zakończyć małym falstartem i utratą trzech punktów. Naprawdę, wczoraj ekipa z Moenchengladbach stworzyła więcej sytuacji podbramkowych w polu karnym Bayernu niż wszystkie ekipy Bundesligi w rundzie wiosennej.
Guardiola tak naprawdę nie wie co do końca robi. Pomijając styl gry wystarczy wspomnieć o transferach. Odpuścił Gomeza na rzecz Mandżukica. Kupił pupilka Thiago. Sprowadził Kirchoffa. Posadził na ławce Gustavo. Po co?
Może się to zakończyć nieciekawie dla Bayernu.
Wracając do meritum:
Augsburg - Dortmund 2
1.526 Pinnacle 4/10 ✅
Augsburg, który rok temu cudem uniknął degradacji, na starcie podejmuje pretendenta do tytułu Mistrza Niemiec, Borussię Dortmund. BVB na pewno podbudowana wygraną w Superpucharze z Bayernem, do tego wypoczęta, postara się dobrze wejść w sezon. Co prawda nie zagrał Weindenfeller, zamiast niego między słupkami stanie Langerak. Na szczęście między podstawowym bramkarzem, a rezerwowym nie ma takiej przepaści jak pomiędzy Neuerem, a Starke także o obsadę bramki nie należy się martwić. Tym bardziej, że Augsburg nie ma specjalnie kim ukłuć. Nadal pauzuje Piszczek i Mchitarian. W brakach kadrowych gospodarzy wypada wymienić Ottla i de Jonga. Nie spodziewałbym się wysokiego zwycięstwa BVB także wstrzymam się z handicapami i gram na zwycięstwo po kursie do przyjęcia.

Bayer - Freiburg 1
1.49 Pinnacle 3/10 ✅
Co sezon w Bundeslidze jakaś drużyna jest rewelacją i rok temu ten tytuł przypadł drużynie z Fryburga. Latam dokonała się tam istna rewolucja i wyprzedano praktycznie cały trzon składu - Kruse, Rosenthal, Makiadi, Caligiuri oraz Flum. Bayer też nie próżnował i za godne pieniądze sprzedał Schrule oraz Cravajala. W ich miejsce przyszli Son i Kruse (ten z Fortuny), a także Emre Can oraz Spahic. Z racji tego iż jest to dopiero pierwsza kolejka również gram tylko wygraną Bayeru, której jestem niemalże pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Bayer Leverkusen - SC Freiburg 1 @1,42 ✅
Najlepszy bukmachersko mecz tej kolejki. Nie wyobrażam sobie innej możliwości niż zwycięstwo Bayeru. Aptekarze w przerwie letniej sprzedali dwóch czołowych graczy - Andre Schurrle do Chelsea i Daniego Carvajala do Realu, lecz za uzyskane pieniądze dokonali dużo roztropnych, ale i poważnych zakupów. Nową gwiazdą Bay Arena ma być Koreańczyk Son, sprowadzony z Hamburga. Ogólnie to atak jest atutem Bayeru - w klubie został król strzelców poprzedniego sezonu Stefan Kiessling który wyrasta na największą gwiazdę ekipy. Ofensywę uzupełnia Sidney Sam, choć ja mam nadzieje że chociaż epizod zagra Arek Milik ;) Środkiem pola dyryguje Lars Bender - moim zdaniem najlepszy zawodnik tej drużyny lecz pozostający w cieniu. On potrafi zdominować środek pola, co przy Niemieckim stylu gry jest kluczem do zwycięstwa. Pomagają mu w tym doświadczeni Rolfes i Castro, środek także wygląda bardzo okazale, to najmocniejsza formacja Leverkusen. Nieco gorzej prezentuje się obrona, lecz mam nadzieje że Sami Hyypia jako obrońca z wielkim doświadczeniem przekaże młodym defensorom swoją wiedze i zrobi z nich monolit. Skład uzupełnia solidny Bernd Leno w bramce.
Zespół Freiburga to rewelacja poprzedniego sezonu, ale latem doszło do ogromnych ubytków w składzie. Odeszli Makiadi, Caliguiri, Flum, Kruse czy Rosenthal - gracze stanowiący o sile tej drużyny. Najgorsze dla drużyny Christiana Streicha jest to, że nie zakupiono nikogo w zastępstwie. Bo jak inaczej nazwać fakt, że najdroższym transferem jest 20-latek który prawdopodobnie mecz zacznie na ławce? Gelson Fernandes to moim zdaniem przereklamowany gracz, który nigdzie furory nie zrobił, a był już w wielu klubach. Widzi mi się spokojne zwycięstwo Bayeru.
Bayer @1,42 ✅
Bayer -1 @2,10 ✅
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1X @1,40 ✅

Obecny beniaminek gra z beniaminkiem zeszłorocznym. Swój typ opieram na starej jak świat zasadzie działania beniaminków, którzy w pierwszym sezonie jadą na świeżości i motywacji z awansu, a następnie łapie ich syndrom drugiego sezonu i wygląda to o wiele wiele gorzej. Eintracht miał rewelacyjny start w poprzednich rozgrywkach, lecz następnie systematycznie spadał w dół. Ostatecznie zatrzymał się na szóstym miejscu dającym jednak prawo gry w pucharach. Teraz nad Menem nikt nie liczy na powtórzenie takiego sukcesu. Nawet trener Armin Veh uparcie powtarza, że ich celem jest bezpieczne utrzymanie. Kadrowo drużyna nie zmieniła się znacząco w porównaniu z zeszłym sezonem, więc wiemy mniej-więcej czego można się po Eintrachcie spodziewać.
Zagrają dzisiaj na Olympiastadion w Berlinie, ze stołeczną Herthą, która jak zwykle ma mocarstwowe plany. W klubie wszyscy zarzekają się że ich celem jest walka o puchary, lecz w sumie nikt nie traktuje tych buńczucznych zapowiedzi poważnie. Mimo wszystko kadrę mają ciekawą, z Lewanem Kobiaszwilim na czele, dla którego to ma być ostatni sezon w karierze. Ponadto ciekawe nazwiska w każdej formacji - Thomas Kraft w bramce (wieczny rezerwowy Bayernu wreszcie na &quot;swoim&quot;), Langkamp w obronie, Baumjohann w pomocy czy Adrian Ramos na szpicy - skład spokojnie na środek tabeli, jeśli nic dziwnego się nie stanie. Szkoda tylko że kontuzjowany jest Lassoga, bo to bardzo ciekawy gracz. Uważam jednak że dzisiaj Hertha nie przegra, zanotuje dobry debiut w Bundeslidze.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Hannover 96 - VfL Wolfsburg BTS @1,50 ⛔
Drugi bardzo ciekawy typ na dzisiaj. Drużynę Hannoveru cechuje właśnie skłonność do tworzenia BTS-ów. Drużyna nastawiona mega ofensywnie, i nawet odejście Abdellaoue nie zachwiało ofensywnej sile. Przede wszystkim Mame Biram Diouf, największa gwiazda ofensywy Hannoveru. Tymczasowo kontuzjowany jest Didier Ya Konan, ale nadal dostępni są Schlaudraff i Sobiech. Wszystko jest jeszcze wspomagane z drugiej linii przez Husztiego czy Priba. Bardzo podobać się może też sposób w jaki Lars Stindl prowadzi grę Hannoveru. Defensywa jednak nie jest wielkim monolitem. Brak w niej porządnego lidera, który scalałby sobą tę formację. Zieler w bramce także potrafi obronić świetną piłkę, ale czasem nie ustrzega się błędów. Poprę to statystykami - Hannover w zeszłym sezonie stracili monstrualne 62 gole! Więcej dał wbić sobie tylko Werder. Za to strzelone 60 goli plasuje ich w czolowej czwórce ligi (obok Bayernu, Borussi i Leverkusen).
O gole Hannoveru jestem spokojny, tak samo jak o gole Wolfsburga. Bas Dost w ataku to ogromne zagrożenie dla tej nieszczelnej obrony Hannoveru, zwłaszcza że świetnie przeszywać prostopadłymi podaniami potrafi Diego. Do tego mocne skrzydła z Perisiciem i Vierinhą, oraz ofensywnie grający stoper Naldo - moim zdaniem BTS prawdopodobny.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Ode mnie jeszcze luźne przemyslenia.

Lekko pograłem Heung-Min Son strzeli bramkę @ 2.60 Unibet. Świetnie wygląda ten zawodnik i jestem przekonany, że po Schurrle nikt tam nie będzie długo płakał. Koreańczyk strzelał już w sparingach, w DFB Pokal dostał duży ogon i też trafił. Obserwując go jeszcze w barwach HSV odnosiłem wrażenie, że należy do grupy zawodników strzelających gole z niczego. Dobry drybling, szybkość, złamanie do środka i bomba. Z Samem mogą stworzyć mega duet skrzydłowych.

Nie widzę Werderu. Nie tylko w tym meczu, ale też w tym sezonie. Stracili Sokratisa i De Bruyne. A to 2 z 4(no może 5) zawodników, którzy cokolwiek grali w ubiegłym sezonie. Beniaminki raczej ostrożnie wchodzą w ligę. Eintracht nie powinien się rzucić do ataku. Jak będą grali defensywnie, to Werder może nie mieć kim ich rozbijać. Oczywiście jeśli znowu od czapy nie odpali im jakiś Ozil czy De Bruyne. W Ekiciego ja nie wierzę... więc kto? Werder Brema under 1.5 @ 1.746 nie wygląda źle.

Chyba do granic możliwości zaniżone są kursy na Wieśniaków. Tak to widzę. Oni mają beznadziejną defensywę, a kompletnie olali to podczas okienka transferowego. Nie sprowadzili żadnego obrońcy, a stracili Williamsa. Obsada bramki wygląda bardzo słabo. 1.FC Nurnberg over 1 @ 2.02 Pinnacle, albo po prostu dorzucić do dubla gola gości - kursy fajne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart
Wobec odejścia z Mainz Adama Szalaia potencjał ofensywny pomniejszył się o jakieś 20%. Okazaki na pewno z miejsca nie zastąpi Węgra, w przypadku Japończyka nie wierzę w jakiś super debiut podobny do tych, które widzieliśmy dzisiaj. Stuttgart zaś ma dość mocny skład, serio tak uważam bo są: Ibisevic, Abdellaoue, Gentner, Boka itp. – to są uznane nazwiska w BL. I miałem nawet grać coś w stronę Vfb, niekoniecznie jakiś odważnie, ale wydawało mi się że mogę Mainz pokonać. Jednak w LE prześliznęli się remisami tzn. że jeszcze nie złapali rytmu, bo u nich typowo jest tak, że grają marnie przez większość sezonu, ale złapią serię kilku spotkań wygranych i to ratuje im sezon. Mecz zapowiada się podobnie jaki dzisiejszy Bremy, czyli mało jakości, dużo chaotycznego kopania. Dlatego under 3, trzy bo to Bundesliga gdzie goli trochę pada.
Under 3 Kurs:1,5 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
FC Schalke 04 - Hamburger SV


Składy:
S04:

Hildebrand - Höger, Matip, Höwedes, Fuchs - J. Jones, Goretzka - Farfan, Draxler, Clemens - Huntelaar
HSV:


Adler - Diekmeier, Sobiech, Westermann, Jansen - Badelj, Arslan - Beister, van der Vaart, Jiracek - Rudnevs
Mam ciągle w pamięci spotkanie z wiosny 2013,kiedy to Schalke pokonało u siebie 4:1 HSV, czy podopiecznych Kellera stać na powtórzenie tego wyniki?
Jest początek sezonu, więc ciężko wysnuwać jakieś górnolotne wnioski.
Schalke w ostatnich meczach kontrolnych spisywało się solidnie, wygrane z Southampton i L.Leipzig, zmiażdżyli Al-Sadd 9:0, remis z Besiktasem 1:1, w DFB Pokal zwycięstwo 2:0 w Nottingen.
W Hamburgu tak kolorowo nie było, choć wygrali 4:0 w pucharze, to ponieśli dotkliwe porażki z sparingach z Dreznem i West Ham.
Może być to spowodowane, iż odszedł jeden z bardziej kreatywnych zawodników tego zespołu, Son, który potrafił pociągnąć drużynę, jak choćby w meczu z BVB.
Transfery w Schalke? Proszę bardzo. Najbardziej znany to oczywiście Adam Szalai, który jest w stanie zastąpić Huntelaara albo zagrać obok niego. Jest to niebywałe wzmocnienie. Oprócz niego Felipe Santana, Escudero, Annan.
Szalkiści walczą o podium, które da im bezpośredni awans do LM, więc w meczach u siebie muszą punktować.
Bayern, BVB i Leverkusen zdobyły po 3 pkt, co zmotywuje piłkarzy S04.

Schalke 04
1.45
Bet365
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Schalke -HSV
I ja się &quot;przyczepie &quot; do meczu Schalke 04 .Lukasz99 napisał chyba wszystko co trzeba ,a ze to początek sezonu to nie ma co gdybać i snuć jakiś teorii .
Wygrana gospodarzy wydaje się formalnością ,ale ja spróbuję pójść w bramki .Schalke prezentowało się dobrze w presezonie jeśli chodzi o strzelane bramki ale także tracili z takimi potegami jak Skopije,Leipzig,Aachen, Besiktas,Malmo , H2H z HSV mają wybitny (u siebie) poprzedni sezon 4-1 , 2011/12 3-1 .HSV ma też kim postraszyć Rudnievs umie znaleźć sięw polu karnym Vd Vaart potrafi dograć jak i uderzyć z zaskoczenia .Powinno być ciekawie . Osobiście widzę tutaj 3 bety na ten mecz (po za wygraną gospodarzy) [email protected] ,Schalke o1,5 @1.45 ,Over 2,[email protected]
Jeśli pierwszy mecz dzisiejszego dnia Mainz-VfB zakończy się underowo ,a wiele na to wskazuje to tym bardziej utwierdzę się moich przemyśleniach co do Schalke.
Schalke/HSV [email protected] ✅ 3-3
over@2,5 @1.62✅ 3-3

oby dalej na zielono :grin:
p.s. Mainz -VfB odpuszczam ale jak bym miał grć to tak jak pisał darius10 uderowo 2,5 &amp; X w meczu .
--------------------------------------
Jednak doskonałym tropem było pójście w bramki , ręcznik Hildebrand pomógł bardzo .Mega kolejka dla mnie 5 betów ,5 wygranych .
Oby dalej na zielono :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ja dzisiaj odpuszczam typowanie zwycięzców, w obu meczach idę w bramki. Więc tak:
FSV Mainz - VfB Stuttgart under 3,5 @1,34
Rozsądne wyjście z sytuacji. W zeszłym sezonie Mainz w dolnej części tabeli, z bilansem bramek 42-44, czyli mało strzelonych i mało straconych. Raczej defensywne usposobienie drużyny. Twarda, solidna obrona dowodzona przez Nikolce Noveskiego, legendę drużyny z Moguncji. Ustawienie 4-3-2-1 obliczone na zagęszczanie środka pola, i opieranie gry ofensywnej na Mullerze i Okazakim.
Mierzą się ze Stuttgartem, który miał tych goli strzelonych jeszcze mniej - zaledwie 37, mniej mieli tylko spadkowicze. Także całkiem fajowa obrona z Tascim i Niedermeierem, pewny Ulreich w bramce, i przede wszystkim Gentner i Kvist zabezpieczający środek pola.
W sumie, pierwsza kolejka, drużyny raczej wolą grać ostrożnie. Under 3,5 ????

Schalke 04 Gelsenkirchen - Hamburger SV BTS @1,75
Chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki. Dwie drużyny z ambicjami, i nastawione na grę do przodu. Myślę że zobaczymy tu BTS-a. H2H - cztery ostatnie mecze tych drużyn kończyły się BTS-em. Hamburg w poprzednim sezonie 52 stracone gole, najwięcej z górnej połówki tabeli, drugi wynik spośród najlepszej ósemki to właśnie Schalke (50 goli). Obie defensywy nieco dziurawe, przy dużym potencjale ofensywnym. Z jednej strony para Draxler-Huntelaar wspierana ze skrzydeł przez Barnettę i Farfana, z drugiej Van der Vaart-Rudnevs a na flankach Ilicević i Beister.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Schalke - HSV 1 1.46 Pinnacle 4/10 ⛔
Dobry mecz na koniec inauguracyjnej kolejki. Obie drużyny nie tak dawno grały w Pucharze Niemiec, gładko pokonując swoich przeciwników (co prawda niezbyt wysokich lotów, ale zawsze to jakiś miły akcent na początek sezonu). Schalke nie ukrywa, że ich celem jest TOP3. Co prawda HSV również wspomina o walce o europejskie puchary jednak w ich przypadku jest to takie czcze gadanie. Brak wyraźnych wzmocnień, pozbycie się świetnego Sona. Z kolei Schalke dokonało kilku ciekawych wzmocnień, kupując Szalaia, Clemensa czy Santanę. Między obiema ekipami wyraźnie widać różnicę klas. U gospodarzy zagra praktycznie podstawowy skład, z kolei w barwach HSV nie wystąpi tym razem chory Artjoms Rudnevs. Na dodatek Schalke po raz pierwszy od kilku lat zaczyna sezon na swoim terenie. Dodatkowa motywacja.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
1. FSV Mainz - VfB Stuttgart
VfB Stuttgart +0.5 @ 1.800 Pinnacle
Czy gospodarze mają kim kąsać? Odeszli Ivanschitz i Szalai. Austriak od lat mózg ofensywy, dobry poprzedni sezon. Węgier najlepszy strzelec zespołu, świetna forma i zapracował na transfer do Schalke. Ubiegły sezon to aż 20 bramek tego duetu, a zespół ogólnie strzelił 42. Sprowadzeni zostali Okazaki i Polter, ale to nie ta jakość. Liczyć z przodu trzeba na nich i Nicolaia Mullera. W tyłach też nic ciekawego. Zawinął się Kirchhoff, czyli kluczowy gracz. Do tego dwóch ważnych z rotacji – Zabavnik i Caligiuri. Tuchel nie może dziś skorzystać z Juniora Diaza i Soto. Gospodarze stracili w lato i to nie podlega dyskusji. Jedynym wartym odnotowania zawodnikiem, który odszedł ze Stuttgartu jest Okazaki. Udało się zakontraktować Rauscha, Abdellaoue, Schwaaba czy wypożyczyć utalentowanego Leitnera. Dzisiaj w defensywie nie zagrają Niedermeier i Rudiger. Goście mają ciekawą ofensywę. Na skrzydłach szybcy Harnik i Traore, a najbardziej wysunięty skuteczny Ibisevic, który wraca po jakimś drobnym urazie kostki. Plusem może dla nich być też to, że weszli już w sezon. Remisy zapewniły im zwycięstwo w dwumeczu z Botevem Płowdiw w ramach LE. Zanim Mainz złapie właściwy rytm po wybiciu dwóch zębów z ofensywy trochę minie. Moim zdaniem Stuttgart stać na zdobycz punktową i idę w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom