>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (14.09.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
CO do Milanu to zdaje mi sie, że dzisiaj powinni ograć Austrię. Są na pewno znacznie mocniejszym zespołem, prezentujący wyższy poziom. DO tego będą chcieli zrewanżować sie za ostatią wpadkę z Lazio. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby byliby wstanie zanotować drugą porazkę pod rząd!
Wracają też do EUropy na dobre. WIęc typadałoby zanotować dobry wynik (pomijam już tutaj qwal).
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Myślę, że Milan z Arsenalem na kuponie daje łączny kurs 2. Nic innego nie znalazłem, jeszcze Nicea x2 chodzi mi po głowie i under 2.5 w meczu Atalanty z Evertonem
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Przeglądając dziś ofertę na Ligę Europejską wpadł mi w oko mecz w grupie K pomiędzy
Vitesse-Lazio.Gospodarze zajmują 2 miejsce Eredivisie w 4 meczach 3 zwycięstwa i jedna przegrana z drugiej strony Lazio które wygrało ostatni mecz u siebie z Milanem 4:1.Patrząc tylko na to siłę danej ligi wiadomo że drużyna gości gra w dużo mocniejszej lidze.Wygrana gości Lazio-1,90(STS).Tak jak panowie na następnej stronie napisali że Lazio gra drugim garniturem więc tak jak oni wchodzę w over 2,5
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Myślę, że Milan z Arsenalem na kuponie daje łączny kurs 2. Nic innego nie znalazłem, jeszcze Nicea x2 chodzi mi po głowie i under 2.5 w meczu Atalanty z Evertonem
MNie zawsze LE nieco odgania od siebie. Mecze wyglądają całkiem dobrze, a rzeczywistość robi swoje. Podobnie wygląda i dzisiaj. Milan i Arsenal to dla mnie nie tylko faworyci tego meczu , ale i rozgrywek. NIe da się ukryć, że oba zespoły będą miały bardzo ciezko, aby awansować z ligi. A tutaj jest dobra furtka do tego.
Jednak znacznie pewniejszy tutaj dla mnie jest Arsenal.
Nice wygląda również dobrze. Wergam to nie jest ta liga. Nicea głownie mocna u siebie, ale nie wierze, żeby ten mecz mogli przegrać.
Powodzenia ! ????
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
PS. Z tym Arsenalem to jeszcze pamiętajcie, że w weekend czekają ich derby. Wenger może tutja dygnować nieco rezerowy skład ????
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Na stronie kanonierów: &quot;Przejdźmy więc do sytuacji kadrowej obu zespołów, Arsene Wenger dalej nie będzie mógł skorzystać z usług Francisa Coquelina, który nabawił się kontuzji w ostatnim meczu z Bournemouth. W jutrzejszym meczu nie zagrają także na pewno Mesut Özil oraz Aaron Ramsey, ponieważ odczuwają oni zmęczenie po ostatnich spotkaniach reprezentacyjnych. Poza składem wciąż pozostaje również Santi Cazorla. W klubie nie ma większych problemów, jeśli chodzi o kontuzje, jednak kilku piłkarzy oprócz Mesuta oraz Aarona może dostać jutro czas na odpoczynek. Jeśli chodzi o zespół Köln, to najprawdopodobniej nie zobaczymy Artjoma Rudnevsa, a pod znakiem zapytania stoi występ Jojica oraz Risse.&quot;
Co do villareal.. 1.22 kurs...Wczoraj Napoli mi zepsuło kupon po takim kursie!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie jestem przekonany do tego Arsenalu. Wszystko zależy do nastawienia do LE. Jak już jest zapowiadane rotowanie składem to może być z tym ciężko, a Koln owszem nie zachwyca, ale jednak w zeszłym sezonie zaszło daleko. Granie tego na ryzyku. Zresztą cała LE to jedno wielkie ryzyko... Nigdy nie wiadomo z czym ktoś wyskoczy. Z moich obserwacji wynika, że LE kocha: remisy, undery i dogi... ????
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Jak narazie takie info tylko znalazłem:
Prawdopodobnie w czwartek nie zobaczymy Petra Cecha, Laurenta Koscielnego, Alexandra Lacazette’a, Mesuta Ozila, Aarona Ramseya i Granita Xhaki.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Nie no Arsenal odpada, za duża niewiadoma. Zakończyłem analizę LE: Milan/ Kopenhaga - remis nie ma zakładu/ Atalanta - remis nie ma zakładu/ Nice - remis nie ma zakładu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basaksehir Stambuł - Ludogorets Razgrad
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Z dzisiejszych meczy z Ligi Europy próbuję tego spotkania, bo typ na gospodarzy wydaje się być dobrym pomysłem. Basaksehir ma dobrą i mocną pakę i kadrowo dla mnie są w tym spotkaniu zdecydowanie mocniejszym zespołem. Grają u siebie i myślę, że zdobędą 3 punkty, tym bardziej, że w ostatnim meczu ligowym pokonali na wyjeździe Fenerbahce 3-2 więc są podbudowani i morale powinno być wysokie. Do tego zagrają w swoim najmocniejszym składzie.
Absencje w Basaksehir:
pomocnik Chedjou (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Ludogorets:
bramkarz Stoyanov (bez występu w tym sezonie), obrońca nowy nabytek Foster (bez występu w tym sezonie), pomocnik Marcelinho (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Juninho (6 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Gospodarze są dla mnie zespołem mocniejszym i myślę, że zwyciężą to spotkanie
⛔ 0-0
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
No dobrze, ale kogo / co chcesz zagrać w tych spotkaniach. Overy, wygrane? Coś więcej napisz.
W tych spotkaniach oczywiście czyste 1 gdyż są to drużyny które w moim przekonaniu to u siebie będą zbierały większość punktów w swoich grupach a niech przykładem będzie wczorajszy mecz Maribor-Spartak Moskwa gdzie Słoweńcy zremisowali ale różnica klad i lig bardzo widoczna na papierze a w moich wybranych meczach gdzie gram czyste 1 takiej równicy nie ma.
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
Panowie, odnośnie waszych wątpliwości wobec motywacji Arsenalu, to pytanie czy ekipie FC Koeln zależy na podboju Ligi Europy, w momencie kiedy są na ostatnim miejscu w ligowej tabeli???
Uważam że Wenger trochę zrobi rotacji, ale za to swoje szanse dostanie np. Walcot, czy Giroud, którzy ogórami nie są i na pewno będą się chcieli pokazać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Panowie, odnośnie waszych wątpliwości wobec motywacji Arsenalu, to pytanie czy ekipie FC Koeln zależy na podboju Ligi Europy, w momencie kiedy są na ostatnim miejscu w ligowej tabeli???
Uważam że Wenger trochę zrobi rotacji, ale za to swoje szanse dostanie np. Walcot, czy Giroud, którzy ogórami nie są i na pewno będą się chcieli pokazać.
Podobno wolne ma dostać Ozil. Kilka zmian będzie ale jak piszesz Arsenal u siebie jest w miarę mocny. A że słabym Koln w tym sezonie powinni wygrać. Bo jak nie z nimi to z kim.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Liga europejska to nie liga mistrzow i z graniem po kursach bym mocno uważał. To są rozgrywki pełne niespodzianek, ba! - sensacji.W każdej edycji ktoś wyskakuje, a szczególnie na jesień. Wiosną jest już mniej niespodzianek i wtedy do głosu dochodzą faworyci.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Patrząc na LM, aż 13/16 spotkań zakończyło się overem 2,5 gola. Idąc tym tropem, liczę na podobne wyniki w LE, plus do tego mecz bramkostrzelnych drużyn w swoich ligach i wychodzi ładne ako.
Próbujemy ???? :
Dynamo Kijów - Skenderbeu Korce Powyżej 2.5 gola 1.50 3:1 ✅
Arsenal - 1. FC Cologne Powyżej 2.5 gola 1.55 3:1 ✅
Olympique Marsylia - Konyaspor Powyżej 2.5 gola 1.80 1:0 ⛔
FC Villarreal - FC Astana Powyżej 2.5 gola 1.60 3:1 ✅
FC Kopenhaga - FC Lokomotiw Moskwa BTS : Tak 1.90 0:0 ✅
kurs 12,72
stawka 50 pln
ew.wygr. 636 pln ⛔
ForBet , bez podatku ;)
edit:
Dynamo w tym sezonie rozegrało u siebie 7 spotkań o stawkę i każdym padały co najmniej 3 bramki. Tym bardziej z albańską drużyną powinno paść kilka goli. Arsenal zapewne wyjdzie zmiennikami, ale myślę, że i oni powinni poradzić sobie z drużyną , która po 3 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Villa i Marsylia , tutaj jak sami nie strzelą 3 bramek to zapewne goście coś dołożą do wyniku. Ostatni mecz, tak jak napisałem, bardzo bramkostrzelne drużyny, poziom w miarę zbliżony , powinny spokojnie wbic po 1 bramce.
Może rozumowanie trochę janushowe , ale jak widać po LM , powinno i wystarczyć na LE...
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
W kontekście meczu Milanu - Montella ma dziś testować ustawienie 3-5-2. Prawdopodobny skład: Donnarumma - Musacchio, Bonucci, Romagnoli - Abate, Kessie, Biglia, Calhanoglu, Antonelli - Andre Silva, Kalinić.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja tylko przypominam, że nie wstawiamy tutaj taśm, tylko analizujemy typy, proszę się tego trzymać, a panowie, którzy wrzucili taśmy, proszę o jakiś dodatkowy komentarz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom