>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (14.09.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja jednak odpuszczam Lazio zwycięstwo, a zagram na over bramek.
Inzaghi powiedział, ze wyjdzie drugi garnitur:

Vitesse: Pasveer; Dabo, Kashia, Van der Werff, Miazga, Buttner; Bruns, Linssen, Foor; Rashica, Matavz
Lazio: Strakosha; Bastos, Leiva, Luiz Felipe; Lukaku, Murgia, Di Gennaro, Parolo, Marusic; Luis Alberto, Caicedo

Tak jak widzimy sporo zmian w porównaniu do meczu z Milanem. Gospodarze na pewno coś powalczą u siebie. Vitesse to taka typowa drużyna holenderska, raczej nastawiona na ofensywę. Widać to nawet po ich wynikach. Lazio może i wygra spotkanie bo nawet zmiennicy mają większą jakość od gospodarzy, ale też nie sądzę by miało tu paść mało goli ???? Dlatego ja idę w kierunku over 2.5 gola Vitesse - Lazio @1.76

W dzisiejszych spotkaniach rzucił mi się w oczy jeszcze mecz tj. Rijeki z AEK.
AEK fajnie sobie poradził w eliminacjach z Club Brugge. Na wyjeździe mimo, że grali w 10 zaprezentowali żelazna defensywę i sądzę, że Rijeka będzie miała problemy by przedostać się w pole karne gości. Dodatkowo mają średni bilans u siebie ostatnio w tym sezonie. 0:0 z Salzburgiem, 0:2 z Dinamo Zagreb czy 0:1 z Olympiakosem. Sądzę, że Grecy są w stanie wywieźć z Chorwacji choćby jeden punkt. Dlatego pobieram AEK lub remis @1.61.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Patrząc na LM, aż 13/16 spotkań zakończyło się overem 2,5 gola. Idąc tym tropem, liczę na podobne wyniki w LE, plus do tego mecz bramkostrzelnych drużyn w swoich ligach i wychodzi ładne ako.
Próbujemy ???? :
Dynamo Kijów - Skenderbeu Korce Powyżej 2.5 gola 1.50
Arsenal - 1. FC Cologne Powyżej 2.5 gola 1.55
Olympique Marsylia - Konyaspor Powyżej 2.5 gola 1.80
FC Villarreal - FC Astana Powyżej 2.5 gola 1.60
FC Kopenhaga - FC Lokomotiw Moskwa BTS : Tak 1.90
kurs 12,72
stawka 50 pln
ew.wygr. 636 pln
ForBet , bez podatku ;)
Szkoda tych 50zł... LE to zupełnie co innego niż LM ???? i częściej są undery, ale życzę powodzenia.
Co do Dynamo Kijów - Skenderbeu Korce to nie zdziwił bym się jak by był jakiś łamaniec w stylu 2/1 albo jeszcze lepiej 1/2. Tam są pazerni ludzie i dorobić sobie lubią... ????
edit:// jak słyszę Skenderbeu Korce to od razu zapala mi się lampka z napisem &quot;ustawka&quot;, ale jak bywało o tym głośno to nigdy nie wchodziło, a jak jest cisza to proszę. Już po 5 latach wiem jak to działa ???? Sam niestety pograłem za grosze w przerwie na Dinamo. Cieszę się, że ktoś to pograł
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Nie no Arsenal odpada, za duża niewiadoma.
no nie wiem, ale ja to widzę całkiem inaczej.
Arsenal dziś to dla mnie jeden z większych pewniaków.
Nawet wychodząc drugim garniturem, nie wierzę w to, że stracą dziś punkty z ostatnią ekipą Bundesligi. Rozumiem, że nie będzie kilku czołowych zawodników, chociaż tak na prawdę nie wiadomo do końca (przykład Lacazette&#39;a, który mówi nawet, że LE to dla nich priorytet na ten sezon i chciałby pokazać się rodzinie w finale w Lyonie). Podobne zdanie ma też Giroud, który w wywiadzie mówił, że podejdą ambitnie, chcą wygrać.
co do drugiego garnituru, rozumiem, że tacy goście jak Sanchez, Giroud, Walcott czy nawet Iwobi to wg niektórych za mało na Pawła Olkowskiego i jego kolegów? no z całym szacunkiem, ale myślę, że siłą ofensywną to akurat Arsenal dysponują dość potężną.
Ciężko przewidzieć co na to wszystko Wenger, bo to, że piłkarze chcą wygrać to może być przecież za mało, a ten z jednej strony twierdzi, że wolałby Top4, by za chwilę stwierdzić, że takie granie w LE pokaże tylko, że mogą być mocni na wielu frontach.
a ostatnie w tabeli Bundesligi Koln, serio myślicie, że ma teraz w głowie granie w LE czy bardziej realna jest walka o utrzymanie? mówi się o zmienionym składzie Arsenalu, ale nikt nie mówi, że w drużynie gości może być podobnie...
pewnie i tak poczekam do ogłoszenia składów, żeby zobaczyć co bardziej ładować, ale wstępnie dla mnie mocny faworyt dziś w Arsenalu, nawet grającym przetrzebionym składem, dlatego:
Arsenal win @1.42
Arsenal - 1 @2.15
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vostock 72

vostock

Użytkownik
Szukam czegoś ciekawego na dziś i staram się odpuścić mecze drużyn najbardziej popularnych (Arsenal czy Milan) i z tego co przeanalizowałem zagram prawdopodobnie coś takiego:
1) HNK Rijeka - AEK Ateny - poniżej 2.5 @1.53
2) Vardar Skopje - Zenit St. Petersburg - gospodarze strzelą @1.64
3) Vitesse Arnhem - Lazio Rzym - gospodarze strzelą @1.43
4) Zoria Ługańsk - Ostersunds FK - goście strzelą @1.47
AKO: 5.28

Trochę się wcześniej już o tych spotkaniach powiedziało, ale dodam coś od siebie. Po kolei...

1) O 19:00 jesteśmy w Chorwacji (mecz na żywo w nSport+). Gospodarze praktycznie bez jakichkolwiek osłabień i u siebie grają dość dobrze, ale można zauważyć, że z drużynami mocniejszymi, czyli absolutnym dominatorem ligi jakim jest Dinamo Zagrzeb była niestety porażka 0:2, praktycznie to samo trzy tygodnie temu z Olympiakosem 0:1. Undery jednak weszły. Nie bez powodu podałem przykład tych drużyn. Dziś przyjeżdża AEK i tak naprawdę może się stać wszystko. Zwycięstwo, którejś z ekip nie będzie niespodzianką. Skupiam się na bramkach. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, AEK ostatni Over 2.5 zanotował w końcówce maja. To jest premierowy mecz - mecz otwierający ten sezon LE i żadna z drużyn nie będzie chciała go przegrać. Gorąco może być na trybunach - mniej pod względem bramkowym już na płycie boiska. Kurs jak widać zbyt wysoki nie jest, ale do AKO można spokojnie wrzucać. Na zagranicznych forach zauważyłem, że ludzie wchodzą też grubo w 0:0 (opcja dla mocno odważnych lub za drobne). W kilku słowach nie spodziewam się strzelaniny.
2) O Vardarze było mówione już na pierwszej stronie. Fakt, faworytem jest Zenit i to normalne patrząc na wiele płaszczyzn tych klubów (kadry, budżet, cele), ale biorąc pod uwagę ostatnie pojedynki Vardaru kurs na choćby jedną bramkę dla nich jest po prostu bardzo dobry. Można powiedzieć, że strzelają oni praktycznie zawsze niezależnie od rangi przeciwnika - nie chcę już przytaczać meczów z Fenerbahce czy Kopenhagą. Z drugiej strony mamy Rosjan. Klub uznany, ale grający w kratkę, do tego mocno Underowy. Dla Vardaru sama faza grupowa jest już sporym sukcesem, ale czemu nie mieliby oni powalczyć o coś więcej? Z Rosenborgiem mogą w dwóch spotkaniach powalczyć o komplet, dziś przed własną publicznością, w meczu otwierający na pewno się pokażą z dobrej strony. Pamiętajmy, że liczymy tutaj tylko na jednego gola gospodarzy - to niewiele
3) W Holandii ciekawe spotkanie pomiędzy zdecydowanie niżej notowanym Vitesse i przyjezdnymi ze stolicy Włoch - Lazio. Simone Inzaghi daje odpocząć dziś głównemu napadziorowi jakim jest Ciro Immobile. W drugiej linii zabraknie także Milinkovicia-Savicia. Tutaj gospodarze mogą upatrywać swojej szansy, a ten mecz potraktować bardzo poważnie, tym bardziej, że są oni naprawdę bramkostrzelni. Ostatni raz kiedy piłkarze z Arnhem nie strzelili gola była batalia sprzed jedenastu serii gier. Również wtedy mierzyli się z zasłużonymi firmami, bo za takie trzeba uznać ligowego rywala, czyli Feyenoord, ale dochodzą też Sparta Praga i Basaksehir - mecz wyjazdowe. Rzymianie w połowie rezerwami, choć trzeba przyznać, że mocnymi rezerwami to jednak gola dla Vitesse można spokojnie upatrywać.
4) O meczu pomiędzy ekipami z Ukrainy i Szwecji wiadomo... najmniej. Żoria gra we Lwowie. Ostersunds można powiedzieć, że tak pocichaczu weszli do fazy grupowej LE. Nie mówi się zbytnio o tej drużynie, ale strzelać oni potrafią - na wyjazdach również. W ostatnich sześciu meczach niezależenie od rangi rozgrywek zawsze strzelali choć jedną bramkę. Nie przewiduje się też osłabień u Szwedów, a kurs na ich wygraną wyraźnie spada. W tej grupie mamy zdecydowanych faworytów do awansu - Bilbao i Herthę Berlin więc z Żorią można spokojnie grać o zwycięstwo, by w końcowym rozrachunku nie być outsiderem w stawce.
Polecam te zakłady, myślę, że każdy wybierze coś dla siebie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vitesse-Lazio.Gospodarze zajmują 2 miejsce Eredivisie w 4 meczach 3 zwycięstwa i jedna przegrana z drugiej strony Lazio które wygrało ostatni mecz u siebie z Milanem 4:1.Patrząc tylko na to siłę danej ligi wiadomo że drużyna gości gra w dużo mocniejszej lidze.Wygrana gości Lazio-1,90(STS).
Ja tylko chciałbym dodać, że Lazio, które pokonało w niedzielę Milan będzie dziś zupełnie innym zespołem. Simone Inzaghi nie wystawia najlepszych. We włoskich mediach przewija się następujący skład Lazio na dziś:
LAZIO (3-5-1-1): Strakosha; Bastos, Lucas Leiva, Luiz Felipe; Marusic, Parolo, Di Gennaro, Murgia, Lukaku; Luis Alberto; Caicedo.
Więc jak widać wyraźnie masa zmian, jedynie Luis Alberto, Strakosha, Parolo i Leiva z podstawowego. Wiadomo są to młodzi chłopacy zdolni jak Murgia czy Marusić, a także Luis Alberto ma okazje się pokazać, ale radzę uważać.
VS

Austria Wiedeń - AC Milan
Typ: Milan @ 1,45 Totolotek ✅ 1:5
Co innego z włoskiego punktu widzenia w Milanie. Tutaj o dziwo Montella dziś wystawi na papierze znacznie lepszy skład niż ten, który grał z Lazio w niedzielę! Już przy okazji niedzielnego meczu się zastanawiałem czy Montella jest sabotażystą, że dał Cutrone i Boriniego w ataku? Że Biglia, Montolivo i Kessie grali obok siebie w pomocy? Cała piątka zagrała fatalnie. Nic nie wnieśli do gry w niedzielę. Ale dziś na szczęście zmiany, zmiany zmiany, i to na lepsze. Przynajmniej na papierze.
Oto jak mają wyglądać dziś składy zdaniem La gazetta dello sport:
908222533572448256
Więc tak z minusów widzę tylko jeden. Antonelli w miejsce Ricardo Rodrigueza. Ale to nie problem. Abate z kolei plus, bo Calabria nie dał rady w Rzymie, a nawet Mati Święcicki komentując mecz przejęzyczył się i widząc jak Calabria idzie do przodu z akcją nazwał go De Sciglio ???? A to już samo przez się świadczy jak słabo grał Calabria. Conti kontuzja więc Abate jest lepszą opcją. W pomocy brak człapaka Montolivo, ufff. Jeden Biglia wystarczy. Biglia obok Montolivo to tryb Milan slow motion chyba! Kessie tur da radę, z Lazio słabo, ale on potrafi.
Calhanoglu, Andre Silva i Kalinic to najbardziej powinno cieszyć fanów Milanu w kontekście zmian dziś. Całe trio ma klasę i umiejętności. Cutrone postrzelał trochę w pierwszych meczach, jest młody, media już go kreują na kolejnego Inzaghiego itp itd. Ale poczekajmy, on w zasadzie dobrze dokładał nogę tylko póki co.
Rywal dla Milanu ciekawy, przede wszytskim chodzi mi o to ,że wracają do Europy na piękny obiekt Ersta Happela w Wiedniu, a to zawsze dodaje prestiżu meczom. Wiadomo Milan tęskni za LM, ale akurat po latach nieobecności w pucharach taka przygoda z LE dla nich jak znalazł. Zacząć z wysokiego &quot;C&quot; zawsze dobrze. Austria Wiedeń chyba nie zaczeła najlepiej rozgrywek ligowych. W 7 kolejkach bilans 3-2-2 nie świadczy najlepiej, a do tego aż 12 bramek straconych budzi niepokój. Dla mnie to tym lepiej.
Ja ufam Milanowi dziś, po tym jak przegrali z Lazio od razu sobie powiedziałęm, w czwartek ich gram bo będzie lepszy skład, więc gram.

Atalanta - Everton
Pozostając ciągle we włoskim klimacie, dodam, że Atalanta nie gra meczu w Bergamo, tylko na Mapei Stadium należącego do Sassuolo.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Basaksehir vs Ludogorets
To co wyprawiają ostatnio gospodarze dzisiejszego spotkania, może cieszyć oko nie tylko kibica tureckiego zespołu, ale również postronnego widza. Widać chemię w zespole, a bramkostrzelny Adebayor wjeżdża w przeciwników z impetem towarowego. Bramka strzelona przez niego w ostatnim meczu przeciwko Fener tylko potwierdza moja słowa, (mało nie przewrócił bramki, po uderzeniu głową). Zawodnicy drużyny gospodarzy grają dynamiczną i składną piłkę, przeplecioną technicznymi umiejętnościami. Nie widzę tutaj innego scenariusza jak wygrana Basaksehiru, ale mój typ jest nieco odważniejszy i oceniam go na 70% szans na wejście.
Basaksehir handi -1,5 1 połowa. @4,8 (Totomix)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Ja tam idę bez ryzyka:

Real Sociedad - Rosenborg 1
Hoffenheim - Braga 1
@1.79 uni

Warto rozważyć grę na Sociedad i Hoffenheim, bo są w świetnej formie i nawet rotując nieco składem, mają dość sporą przewagę nad rywalem. Rosenborg pomimo wyeliminowania Ajaxu, to jest bardzo nijaki. Baskowie, szczególnie na Anoeta powinni ich zmieść. W grze Hoffenheim można było zobaczyć wiele dobrego futbolu, ale trafili na mocniejszy LFC. Braga to już nie ekipa, która może powalczyć z mocnymi ekipami. Wczoraj Benfika u siebie przegrywa z nijakimi CSKA, a sporo słabsza Braga moim zdaniem polegnie dość pewnie z Wieśniakami, którzy są bardzo dobrze prowadzeni. Ostatnio w weekend potwierdzili wielką dyspozycję i pokonali Bayern 2-0.

Z trochę większym ryzykiem:
Crvena - BATE 1
Basaksehir - Ludo 1
AKO @2.72 uni

BATE widać, że ma problem. Nawet w lidze problemy jakich nie mieli w latach ubiegłych i możliwe przerwanie hegemonii mistrza Białorusi. Serbowie pozytywnie, u siebie z pewnością będą groźni i powinni pokonać Białorusinów.
W grze Turków można było zobaczyć wiele fajnego futbolu, ale mieli nieco pecha z Sevillą. Ludo na wyjazdach traci sporo na sile.
I już trochę 4fun:
Poniżej 0.5 gola HT
Zlin - Sheriff @2.6
Rijeka - AEK @ 2.33
uni

Sądzę, że Sheriff całą fazę grupową będą grać nieco schowani, a gospodarze nie są wcale lepszą ekipą od nich. Może być nieco kopaniny.
Rijeka - AEK, tutaj widzę przewagę w posiadaniu piłki przez Chorwatów, ale nie sądzę, by łatwo sforsowali obronę Greków. Do tego skuteczność nie jest ich najlepszą stroną.
Bet wart uwagi:

FCSB - Pilzno o2.5 gola @2.06 uni

Los chciał, by znowu te same ekipy się spotkały po dwumeczu w 3 fazie eLM. Tam lepsza była ekipa z Rumunii, ale w obu spotkaniach padało mnóstwo goli. W 1 meczu 2-2, w rewanżu zaś 1-4. Do tego kartki, rożne. Kurs nadal bardzo dobry.
Podpisuje sie pod tymi czterema meczami. Te same wybralem.
Dodalem jeszcze YB Bern. Szwajcarzy zaimponowali mi w meczu z Dynamem.K
To byl pokaz sily. Ukraincy nie wychodzili z wlasnej polowy. Z CSKA tez byl dobry mecz, choc przegrany.
Maja rozmach, nie sadze by Serbowie to wytrzymali.
YBBern @ 1.90 ⛔
Bezpieczniejsza, pewniejsza opcja to wiecej rz roznych
YBBern @ 1.55 ✅
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Villarreal - FK Astana ✅ ✅ Nawet Astana strzeliła ????
Over 2,5 @1,68 Fortuna

Niedługo mecz, nie ma co się rozpisywać, drużyna Hiszpańska jest o kilka klas lepsza. Dla nich LE to już ogromna szansa do pokazania się, Astana w eliminacjach do LM odpadła. Z Celticiem nawet dostali niezły łomot, u siebie są zawsze mocni, zdolni zdobyć gola ale na wyjeździe to już inna drużyna. Obie drużyny już grały kiedyś ze sobą. Dla mnie tutaj 3 bramki powinny wpaść bez problemu, ostatnie mecze gospodarzy też overowe.
Basaksehir - L.Razgrad
Basaksehir wygra @1,6 ⛔
Over 2,5 @1,92 ⛔ ⛔
E
: Sytuacji takich lepszych było mało, ogólnie wyrównany mecz ale bez goli niestety ...
Gospodarze mieli ogromną szansę na LM. Na ich drodze jednak stanęła Sevilla i wygrała, ale mimo wszystko zaprezentowali się aż za dobrze. Sevilla do ostatnich minut w 2 meczu mogła stracić gola i tym samym awans. W tym sezonie drużyna z Turcji wygrała w lidze z Fenerbahce na wyjeździe. Nie przez przypadek są tu gdzie są i takiej szansy nie będą chcieli zaprzepaścić. Na pewno pokażą się z jak najlepszej strony, a drużyna z Razgradu w lidze bez porażki, ale tych rywali nie można porównywać do dzisiejszego. Są bramkostrzelni to trzeba przyznać, gospodarze również ale też lubią tracić gole. Myślę że powinni sobie poradzić i dzisiaj zdobyć 3 punkty u siebie, a over raczej zostanie pokryty, bo drużyna z Bułgarii nie jest też ogórkiem i gola może zdobyć, aczkolwiek nie upatruję dzisiaj ich szansy na choćby 1 punkt. Dlatego też próbuję czystą 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja osobiście proponuję Rosenborg to score @1.95 [FORTUNA]
Norwedzy myślę, że przez wiele drużyn są lekceważeni, jednak jest do dość silna drużyna, a przynajmniej ofensywnie. Wyrównana walka z Celticiem w LM, czy też oklepanie Ajaksu to ostatnie z nich osiągnięć, aczkolwiek warto zaznaczyć, że kilka lat temu regularnie grali w LM i prezentowali ładną piłkę przeciw firmom pokroju Realu, Chelsea itd. Oczywiście pełna siła Rosenborga zostanie zaprezentowana w meczach zaplanowanych na listopad/grudzień oraz po świętach, gdzie zimą Norwedzy w Trondheim przy tamtejszych warunkach atmosferycznych są dopiero groźni, gdy przychodzi grać w śnieg i mróz, ale mniejsza z tym. Norwedzy są lepsi ofensywnie, Lord Bendtner w ataku już pokazuje, że strzelanie goli to dla nich drobnostka, ale najgroźniejszy jest tam Nigeryjczyk Adegbenro - gościu pokazał na chociażby Ajaksie, że w końcówkach spotkań nie chcą popełnić błędu w kryciu jego osoby, gdzie Ajaksowi zaaplikował 3 bramki, w tym 2 na miarę awansu wchodząc w 68 minucie. Myślę, że Norki spokojnie są w stanie uderzyć bramkę Sociedadowi, który gra dobrze, aczkolwiek na poziomie ligi traci bramki niemalże w każdym spotkaniu, chociażby prowadząc, więc gdy wyluzują się za bardzo Norki zaatakują
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
1) HNK Rijeka - AEK Ateny - poniżej 2.5 @1.53
2) Vardar Skopje - Zenit St. Petersburg - gospodarze strzelą @1.64
3) Vitesse Arnhem - Lazio Rzym - gospodarze strzelą @1.43
4) Zoria Ługańsk - Ostersunds FK - goście strzelą @1.47
1) 1:2 - ⛔
2) 0:5 - ⛔
3) 2:3 - ✅
4) 0:2 - ✅
Ogólnie AKO w plecy. No cóż, Zenit pokazał miejsce w szeregu Vardarowi i skutecznie wybił im piłkę z głowy. Vardar miał swoje okazje w drugiej połowie, ale niestety nic nie wpadło.
Rijeka z AEK to był dziwny mecz. Szybko padły te bramki w pierwszej połowie po błędach i praktycznie wiadome było, że w drugich 45. minutach coś wpadnie. Wpadło po wolnym i błędzie bramkarza... potem się już nic nie działo. Ligę Europy się naprawdę obstawia... dziwnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom