• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [20.09.2018] - czwartek

Temat na forum 'Liga Europejska' rozpoczęty przez ibis, Wrzesień 9, 2018.

Więcej tematów od ibis
    1. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      449
      Reputacje:
      4568

Kursy od: fortuna

Za nie całe dwa tygodnie startujemy z fazą grupową Ligi Europy. Przed nami masa ciekawych spotkań jak i emocji, które na pewno długo zostaną w naszej pamięci.
      Ten temat służy tylko do podawania typów popartych analizą!.
      Jeśli chcecie sobie podyskutować odsyłam was do innego tematu:

LUŹNE ROZMOWY FAZA GRUPOWA LIGI EUROPY

Zapraszam.​

2. nakeddenim Nowy użytkownik

nakeddenim
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      0
      Witam Panowie, doradźcie mi pewna rzecz. Mianowicie wisi mi kupon z cash outem, zostały dwa mecze - handi na Milan i Arsenal. To, ze Milan rozniesie dudelange to doskonale zdaję sobie sprawę, aczkolwiek zastanawia mnie to handi na arsenal. Nie widziałem meczów Połtawy. Nie wiem jak grają. Dałem to jako ładne zamknięcie kuponu i teraz się zastanawiam czy by nie wypłacić. Co myślicie ? Pozdro

3. dudi1031 Nowy użytkownik

dudi1031
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      19

Arsenal wydaje mi się że prędzej wykręci Handi w Połtawie bardziej bałbym się Milanu któremu nie takie wpadki się zdarzały

4. nakeddenim Nowy użytkownik

nakeddenim
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      0
      Oczywiście nic nie jest pewne, ale widziałem jak gra dudelange i śmiem twierdzić, ze na tym ich przygoda z liga Europy się kończy i to z dużym hukiem. Oczywiście Milan w swojej karierze czasem potrafi zaszokować, ale tego handi byłem najbardziej pewny w tym akosie. W każdym razie dzięki za odpowiedz. Wciąż się bije z myslami, ale chyba poczekam i ewentualnie na live coś wrzucę jakby nie było kolorowo, żeby się chociaż wkład zwrócił. :)

5. @Figof87 Nowy użytkownik

@Figof87
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      0
      Jak dla mnie fajnym typem jest:

F91 Dudelange vs AC Milan handi 1:0 @1,45

Do podbicia jak znalazł! Uważam, ze fart jaki sprzyja gospodarzom juz sie skończy. Nie ma sensu porównywać tutaj obu drużyn. Milan to nie Legia!

6. diegoforlan1 Dobrze znany użytkownik

diegoforlan1
      Polubienia:
      116
      Reputacje:
      507
      Jaki fart? Dobrze grali. Z kolei Milan to Milan i nie postawiłbym na nich nawet skórki z pasztetowej.

7. cobra232 Użytkownik

cobra232
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      65
      PAOK - Chelsea co sądzicie??
      win i 1,5bramki dla Chelsea,czy czysty win Chelsea??
      zamierzam grubiej wejść,wasze sugestie??

8. Cosmozaza Użytkownik

Cosmozaza
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      45
      Wchodzic grubiej w Lige Europy to szalenstwo Panie......W Lidze Europy wiekszosc zespolow z topowych lig gra rezerwami i to kompletnymi...Chelsea ma 5 zwyciestw w PL wiec tym bardziej...Odpusc sobie chlopaku i lepiej zrob sobie jakies ako w LM bo tam kazdy wie o co gra....Ja mam pograne ako Inter -Spurs powyzej 1.5 bramki w meczu, Liverpool-Psg powyzej 2.5 bramki oraz Ajax-Aek -Ajax powyzej 1.5 gola...razem daje ako 3.00...zagralem to grubiej na bet365....nie mowie ze to wejdzie ale napewno ma wieksze szanse niz cos w LE....POZDRAWIAM....

9. cobra232 Użytkownik

cobra232
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      65
      Dzięks za info,Wiem,że jest ten haczyk LE,a nie LM.

10. SeanPrice Dobrze znany użytkownik

SeanPrice
      Polubienia:
      44
      Reputacje:
      395
      Wiecie jak się przeważnie kończy lekceważenie rywala, prawda? Zwłaszcza, że trzy dni później Milan gra u siebie z Atalantą. AC Milan w trzech ligowych meczach zdobył ledwie cztery punkty, zatem siły pójdą moim zdaniem na weekendowe spotkanie. A Dudelange? No wiadomo, ogóry. No wiadomo, Luksemburg. Ok, ale piłka luksemburska w ostatnich latach zrobiła progres co widzimy zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej. Czy Milan wtopi? Nie sądzę. Ale czy wygra do zera? Hmm, niekoniecznie.

główne typy:
      Dudelange strzeli gola - @1.95
      Dudelange strzeli gola w 1 połowie - @3.15
      dodatkowo, za drobne:
      Dudelange strzeli pierwszego gola w meczu - @4.10
      Wynik do 15 minuty: Dudelange - @25.00

11. Cuadrado12 Dobrze znany użytkownik

Cuadrado12
      Polubienia:
      410
      Reputacje:
      1028
      Chelsea grając rezerwami ma i tak bardzo mocną jedenastkę i na takie PAOK spokojnie starczy. Jak oni dostają 1-4 na swoim terenie w meczu z Benficą o ligę mistrzów, gdzie być może był to ich najważniejszy mecz w tym sezonie... to co dopiero mówić o jutrzejszym meczu z ekipą Sarriego. Rezerwowi Chelsea tym bardziej będą chcieli się pokazać trenerowi, a ten raczej nie lubi zmieniać i rotować, więc grać będą na maxa i żadnego odpuszczania tutaj nie będzie.

Caballero; Emerson*, Christensen, Ampadu/Cahill, Zappacosta; Fabregas*/Jorginho, Barkley, Drinkwater; Pedro, Morata, Willian.

Tak wyglądałby ten „drugi garnitur” Chelsea, gdzie nie jest powiedziane, że trochę się to zmieni i Chelsea wyjdzie w mocniej podstawowym składzie. Zawodnicy z gwiazdką pod znakiem zapytania występu od początku, bo dopiero co wrócili do lekkich treningów, ale to tym bardziej upewnia mnie do grania w stronę Chelsea. Nie zagra Emerson - wyjdzie Alonso. Nie zagra Fabregas - zagra Jorginho, proste. Obecny kurs na Chelsea to jest promocja i nie ma co się oszukiwać.

Chelsea wygra @1.85 bet365

Ostatnia edycja: Wrzesień 19, 2018 o godzinie 00:50

Poleć forum