>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [12.09.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Wjeżdżamy z buta. Barcelona - Juventus i Roma - Atletico. Dwie wojny włosko-hiszpańskie.
Innym równie ciekawym spotkaniem jest Olympiakos - Sporting, szykuje się fajny wyrównany mecz.

Reszta spotkań najdelikatniej mówiąc do jednej bramki. Mecze United, Bayernu, Chelsea i PSG to są przypisane 3 punkty z góry i inaczej po prostu nie może się to skończyć.

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zacznę skoro jeszcze nikt nie zaczął ???? Pierwsze co mi się nasuwa tak bez głębszej analizy to niedoszacowanie PSG, które moim zdaniem zajdzie daleko i kurs 1,22 to lokata, ale ponieważ nie zachęcam do grania takich kursów można pomyśleć o jakimś handi. Do AKO PSG jak najbardziej się nadaje. Dalej to przeszacowanie Barcelony. Każdy kto ich ogląda i wie co się dzieje z tym klubem wie o czym piszę. A kiedy jeszcze mieli Neymara wszyscy pamiętamy nie znowu tak dawno temu 3:0 dla Juventusu i 0:0 na Camp Nou. Muszę dokładnie sprawdzić co się dzieje w Juventusie (jaka forma, transfery) itd, ale 4,10 to chyba okazja. Jakieś handi dodatnie, 2x myślę do grania.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Uważasz że 1,80 na Barcę z Juve to mało? Ja osobiście grać tego meczu nie będę bo lubię oba kluby ale uważam że gospodarze tego nie przegrają. Ba więcej procent dawałbym na 1 niż na X.
Śmieszy mnie również stwierdzenie że 1,22 na PSG to lokata. Szczególnie jak ma to do powiedzenia gość który gra u polskich buków z 12% podatkiem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Uważasz że 1,80 na Barcę z Juve to mało? Ja osobiście grać tego meczu nie będę bo lubię oba kluby ale uważam że gospodarze tego nie przegrają. Ba więcej procent dawałbym na 1 niż na X.
Śmieszy mnie również stwierdzenie że 1,22 na PSG to lokata. Szczególnie jak ma to do powiedzenia gość który gra u polskich buków z 12% podatkiem
Tak uważam, że zdecydowanie 1,80 to mało. Value jest po stronie Juventusu.
Gość niestety nie ma wyboru jak cała reszta graczy i nie chce popełniać przestępstwa dlatego gra z podatkiem. Napisałem, że to lokata, ale użyłem skrótu myślowego bo jak też napisałem nie zachęcam do grania tego jako singla tylko do dołożenia do AKO albo z handi. A co do Ciebie to co ma niby fakt lubienia lub nie lubienia jakiegoś klubu do bukmacherki ? Powiem więcej jak lubisz oba kluby, konstatuję, że znasz wszystko na wylot co się w nich dzieje, jesteś więc IDEALNYM typerem do tego spotkania. Jakieś propozycje ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skoro Psychol32 nie posłuchał mojego apelu o swoje propozycje sam coś zaproponuję ????
Celtic FC vs PSG (AH:-1) + FC Barcelona vs Juventus FC (AH:+1) kurs AKO: 2,06 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
Celtic FC vs PSG+ FC Barcelona vs Juventus FC (2x) kurs AKO: 2,36 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
FC Barcelona vs Juventus FC (DNB) kurs: 3,05 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
Celtic FC vs PSG (AH: -2) kurs: 2,03 (podatek 12%) buk: LVBET✅✅✅
Celtic FC vs PSG (AH: -2,5) kurs: 2,55 (podatek 12%) buk: LVBET✅✅✅
Celtic FC vs PSG (AH: -3,5) kurs: 4,35 (podatek 12%) buk: LVBET✅✅✅
Celtic FC vs PSG (AH: -2) + FC Bayern Monachium vs RSC Anderlecht kurs AKO: 2,23 (podatek 12%) buk: LVBET✅✅✅
Jeśli chodzi o Celtic vs PSG uważam, że PSG rozjedzie Celtic. To pierwszy mecz LM - wiadomo jak ważne jest wejście, a wejście po największym transferze świata - Neymara musi być spektakularne ! PSG wszystkie swoje mecze wysoko wygrywało w lidze, a zespoły z którymi się mierzyli były na poziomie Celticu lub niżej. Oprócz wzrostu piłkarzy Celticu i własnego boiska nie widzę więcej atutów. Po stronie PSG jest doświadczenie, rewelacyjni gracze i bardzo duże wzmocnienie Neymarem, ale najważniejsze, że oni umrą za LM. Kursy są jak dla mnie wystawione bardzo promocyjnie na Paryż. Bardzo polecam te typy. Rozum i serce mi mówi, że PSG wygra to bardzo wysoko.
Co do 2 meczu Barcelona ma obecnie spore problemy. Każdy kto ogląda ich wie co się dzieje. Wygrane po 2:0 z przeciętnymi zespołami PD nie świadczą o niczym, za to przegrana z Realem owszem. Juventus jak to Juventus - genialna obrona, której raczej Barcelona nie rozmontuje. Zabezpieczam się AH:+1 w zakładzie za wyższą stawkę, ale myślę, że znowu będzie remis, a może Juventus nawet wygrać. Kursy są wystawione w mojej ocenie całkowicie nieadekwatnie, tylko na zasadzie nazwy - bo to &quot;Barcelona&quot;, ale to już nie jest ta Barcelona.
Celtic FC vs PSG (powyżej 3 goli)+ FC Barcelona vs Juventus FC (poniżej 4 goli) kurs AKO: 2,04 (podatek 12%) buk: LVBET✅✅✅
Polecam jeszcze taki bet. PSG samo moim zdaniem strzeli co najmniej 3 gole, a może i Celtic coś ukłuje - pamiętamy 4:3 z Astaną. Co do Barcelony to stanie przed murem nie do przejścia, a siła ofensywna jak wiemy nie jest olbrzymia. Także Juventus po strzeleniu bramki raczej skupi się na defensywie jak to zawsze robi. Gorąco polecam ten typ.
I jeszcze coś takiego:
Celtic FC vs PSG (AH: -1,5) + FC Bayern Monachium vs RSC Anderlecht + Real Madryt CF (AH:-2) vs APOEL kurs AKO: 2,25 (podatek 12%) buk: LVBET✅✅✅
Jeszcze coś dodam do analizy PSG - duet Neymar + Mbappe to obecnie 2 najlepszych piłkarzy młodego pokolenia na świecie - to następcy Messiego i Ronaldo. Są głodni gry, przed nimi wszystkie trofea - to duża wartość w przodzie. Za to z w środku i z tyłu jest doświadczenie i wielkie umiejętności. Dla mnie PSG to co najmniej półfinał LM w tym sezonie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Śmieszy mnie również stwierdzenie że 1,22 na PSG to lokata. Szczególnie jak ma to do powiedzenia gość, który gra u polskich buków z 12% podatkiem
Poezja!
Choć z drugiej strony liga mistrzów to wymarzone rozgrywki dla tych wszystkich, co puszczają swoje taśmy u legalnych. Oni mają tu swoje 5 minut, gdyż są to rozgrywki dla wielkich, takich jak Man. Utd, Bayern, PSG, Chelsea, Barcelona, Juventus, Atletico, Roma, a nie dla małych i biednych. Tak się składa, że 4 ostatnie drużyny, które wymianiłem grają ze sobą, a z pozostalych można złożyć taśmę.
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Witam, zdecydowałem się na typ powyżej 1,5 gola w meczu Roma-Atletico. Kurs nie jest zbyt niski a szansa że wpadną minimum dwie bramki dosyć duża. Mecz na Stadio Olimpico gdzie Roma po raz ostatni nie zdobyła gola i również nie padł over 1,5 to 23 luty 2017 i mecz z Villarrealem zakończony wynikiem 0-1. Rzymianie głodni gry ponieważ po przerwie na reprezentacje nie zagrali w sobotę z Sampdorią z powodu złych warunków atmosferycznych i to może być dodatkowy plus dla graczy Romy którzy wystąpili w swoich drużynach narodowych. Według mnie żadna z tych drużyn nie będzie grać na 0-0 a już na pewno nie Roma, która u siebie musi szukać trzech punktów jeśli na poważnie myśli o wyjściu z grupy, potencjał ofensywny z każdej ze stron jest dobry i myślę że w tym meczu zobaczymy bramki. Simeone i jego sztab szkoleniowy dobrze wiedzą, że Roma nie jest jeszcze w formie i na pewno spróbują to wykorzystać co może przełożyć się na kilka goli w tym meczu. W obu ekipach brak znaczących osłabień. Bukmacherzy stawiają tutaj na typowy mecz &quot;taktyczny&quot; ja jednak myślę, że będzie inaczej.
powyżej 1,5 gola @ 1,42
Drugi mecz, który zdecydowałem się typować to pojedynek na Stamford Bridge pomiędzy Chelsea a Qarabag. Piłkarze, właściciel jak i przede wszystkim kibice mocno stęsknieni za europejskimi pucharami, jak na pierwszą kolejkę przeciwnik wymarzony, Chelsea musi zacząć grę w Lidze Mistrzów z &quot;przytupem&quot; gdyż trafili do ciężkiej grupy razem z Atletico i Romą. Chelsea jak gra to każdy dobrze wie więc rozpisywać się nad tym jest trochę bezsensowne, warte odnotowania jest coraz lepsza forma Hiszpanów w tym snajpera Moraty, na którego wszyscy w The Blues liczą najbardziej. Pewnie Qarabag będzie się bronił od początku całą drużyną ale myślę że ich obrona w końcu &quot;pęknie&quot; i worek z bramkami się rozwiąże. Mistrzowie Anglii nie powinni zostawić we wtorkowy wieczór żadnych złudzeń drużynie z Azerbejdżanu. Chelsea jak i Qarabag w formie, obie drużyny zaliczyły ostatnio po 3 ligowe zwycięstwa, lecz wiadomo jaka przepaść dzieli ligę angielską od azerskiej. W ekipie gospodarzy brak Cahilla po stronie gości nie zagra Quintana.
Chelsea -1,5 @ 1,39
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Garść typów na LM.
Można zagrać odwrotnie, przynajmniej wejdą.
Juventus+0.5
2.25
Można powiedzieć, że Barca będzie chciała wziąć rewanż za 1/4 z tamtego roku, ale ja tego nie widzę.
Przed wyjazdem do Paryża też roznieśli solidne wtedy Alaves i była euforia. Tak jak teraz.
Wyłączą Messiego/Suareza i kto niby ma rozgrywać?
Dembele ma tylko sprint, a to trochę za mało na obronę Juve.
Może Rakitic, pierwszy dobry mecz od roku, też za łatwo nie będzie miał w środku.
Wywieźć z Barcelony przynajmniej remis powinni.
PSG-2
2.12
-3.5 to będzie trzeba zagrać w Paryżu, ale tutaj spokojnie AH-2.
Jeszcze Mbappe musi się zgrać, ale z meczu na mecz to będzie coraz lepiej wyglądało.
To trio w ataku będzie lepsze niż MSN i jeszcze mają taką pomoc, że głowa mała.
LM to priorytet dla nich, zresztą jak co roku, teraz musowo 1/2 przynajmniej, z takim składem wszystko mniej będzie porażką.
Anderlecht+2.5
2.15
Przeciwko Bayernowi.
Anderlecht wiadomo ogórki ze śmiesznej ligi, ale być może coś powalczą nie mają nic do stracenia.
No i nie mają syndromu Arsenalu.
Na sucho
Chelsea-2.5
2.02
Basel over 0.5
2.25
Wszystko Unibet
 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
LIGA MISTRZÓW:
Barcelona - Juventus (12.09.2017)
Wtorkowy mecz pomiędzy Barceloną a Juventusem będzie zupełnie innym spotkaniem niż to ćwierćfinałowe z poprzedniej edycji LM, ponieważ w Juve zabraknie aż 6 -iu ( słownie: sześć) piłkarzy, którzy grali w dwumeczu przeciwko Barcelonie w fazie pucharowej.
Skład z meczu ćwierćfinałowego i lista powołanych piłkarzy Juve przez Allegriego:
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Też coś zastanawiałem się nad handi dla Anderlechtu. Nie przekonuje mnie Bayern w ostatnim czasie. Męczą bułę w każdym meczu... oby tylko Anderlecht się nie zesrał ze strachu.
Nie wiem jak odgadnąć mecz Manchesteru, który jest w końcu dobry... ale grają z tą nieszczęsną Bazyleą, która nie umie ograć drużyn słabszych/równych, a lubi urywać się silniejszym. Z jednej strony handi na Basel, bo niski kurs na manutd, a z drugiej strony, może być rozgromienie Basel...
Moim pierwszym typem było x2 na Juventus, ale kursy na Barcelonę tak mocno spadają, że sam nie wiem o co chodzi bukom.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim pierwszym typem było x2 na Juventus, ale kursy na Barcelonę tak mocno spadają, że sam nie wiem o co chodzi bukom.
Nie wiem czy tak jest teraz, ale czasami buki specjalnie tak robią aby wytworzyć masówkę na zasadzie: kursy spadają więc łapcie faworyta póki można
 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
Kursy spadają bo kontuzje są w Juve. Chiellini nie został powołany i Mandziukic dostał kontuzji w ostatnim meczu. Wcześniej dwóch środkowych pomocników wypadło czyli Khedira i Marchisio. Jedynym plusem jaki można napisać o Juve to wyśmienita forma Dybali w 4 meczach 7 goli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kursy spadają bo kontuzje są w Juve. Chiellini nie został powołany i Mandziukic dostał kontuzji w ostatnim meczu. Wcześniej dwóch środkowych pomocników wypadło czyli Khedira i Marchisio. Jedynym plusem jaki można napisać o Juve to wyśmienita forma Dybali w 4 meczach 7 goli.
A dlaczego mgr Chiellini nie został powołany ?
 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
A dlaczego mgr Chiellini nie został powołany ?
Kontuzja łydki, której się nabawił podczas zgrupowania reprezentacji. Nie udało się go wyleczyć i dziś trener nie powołał go do kadry na mecz z Barceloną
Oto lista powołanych:
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: 1+obie strzelą ⛔ 3:0
Kurs:
3,10
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

W końcu! Nadeszły najważniejsze i najciekawsze rozgrywki w europie. Przed nami hit pierwszej kolejki, Barcelona podejmuje na Camp Nou zeszłego finalistę mistrza Włoch Juventus Turyn. Oczywiście faworytem są gospodarze.
Może zacznę od Barcelony, wiadomo odejście Neymara osłabiło zespół w dodatku bierność na rynku transferowym, tak bierność i każdy to mówi mimo 4 zakupionych piłkarzy - N. Semedo, G. Deulofeu, Paulinho i ostatni nabytek O. Dembele, w porównaniu Juventus myślę, że dokonał dużo lepszych i przemyślanych transferów, do zespołu przybyli D. Costa, B. Matuidi, W. Szczęsny, B. Howedes i F. Bernardeschi - zawodnicy na każdą pozycję.
Barcelona mimo tego, że Neymar odszedł, mimo tego, że władze są skonfliktowane z piłkarzami i kibicami to świetnie rozpoczęli ten sezon w lidze Hiszpańskiej, 3 mecze = 3 zwycięstwa 9:0 w bramkach... z Betisem 2:0, z Alaves 2:0 i derby z Espanyol aż 5:0.
Juventus także rozpoczął ten sezon 3 zwycięstwami i 10:2 w bramkach .... 3:0 z Cagliari, 4:2 z Genoa i 3:0 z Chievo.
W ekipie Barcelony prócz kontuzjowanych Rafinii i A. Turan wszyscy zawodnicy są gotowi do gry natomiast większe problemy mają goście, z powodu czerwonej kartki, którą dostał w finale ligi mistrzów nie zagra Cuadrado, kontuzjowani są S. Khedira, G. Chiellini, M. Pjaca, Marchisio i M. Mandzukici, który doznał kontuzji w ostatnim meczu ligowym.
W dodatku przed sezonem z Juventusu odeszli D. Alves, L. Bonucci - czyli trójka z czwórki obrońców podstawowych w poprzednim sezonie nie zagra (oczywiście + Chiellini) i tutaj upatruję szanse dla Barcy.
Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Barcelony i obie strzelą gola.
Juventus ma problemy w obronie ale atak to już jest fenomenalny Dybala + grubasek Higuain.

Przewidywalne składy:
Barcelona (1-4-3-3) Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Deulofeu (Dembele)
Juventus (1-4-2-3-1): Buffon - Barzagli, Rugani, Benatia, Alex Sandro - Matuidi, Pjanic - D. Costa, Dybala, Bernardeschi- Higuain
Powodzenia
Dodatkowo typy z innych meczów na jutro:
1. Olimpiakos - Sporting Lizbona 0-0 (podwójna szansa remis) 1,60 ⛔ dla odważnych X 3,10 ⛔ 2:3
2. Manchester United - Basel handi 0:1 1 1,46 ✅✅✅ 3:0
3. Chelsea Londyn - Karabach 1/obie NIE strz. 1,42 ✅✅✅ 6:0
4. Celtic Glasgow - PSG 2/powyżej 2,5 1,57 ✅✅✅ 0:5
5. Benfica Lizbona - CSKA Moskwa 1 1,66 ⛔ 1:2
6. Barcelona - Juventus 1 1,69 ✅✅✅ 3:0
1. Tak po krócce, ten mecz wydaj mi się być na remis, dlatego daję podwójna szansa remis. Sporting lepszym zespołem ale na wyjeździe dla nich remis będzie dobrym wynikiem. Olimpiakos także będzie chciał rozpocząć te rozgrywki bez porażki, wychodzi mi remis.
2. Tutaj idę w stronę Czerwonych Diabłów, są wielkimi faworytami w tym meczu i daję zwycięstwo minimum 2 golami. Basel dużo słabsza niż w ostatnich sezonach... Manchester po długiej nieobecności w lidze mistrzów zapewne będzie chciał wygrać wysoko i od razu pokazać, że są faworytami.
3. Chelsea powinno także ten mecz wygrać gładko ale na handi 0:1 się nie opłaca a czy wygrają 3 bramki? powinni ale ja wolę dać, że mecz wygrają bez starty bramki. Karabach to 3 półki niżej zwłaszcza na Stamford Bridge... będa mieć malutko sytuacji do strzelenia bramki i wątpię aby wykorzystali jakąkolwiek.
4. OD razu mi się przypomniał mecz z poprzedniej edycji ligi mistrzów Celtic - City 3:3 gdzie każdy typował pewną wygraną City.. Wydaje mi się, że PSG wygra to spotkanie ale Celtic nie jest bez szans na strzelenie honorowej bramki... a jeśli nie to PSG sam może strzelić te 3 bramki.
5. Benfica jeśli chce powtórzyć rezultat z ostatniego sezonu czyli wyjście z grupy musi te rozgrywki rozpocząć z 3 punktami a gdzie jak nie u siebie? Są na to spore szanse, nie licząc wydaje się pewnego 1 miejsca przez Manchester o 2 miejsce powalczą z CSKA i Basel, wydaje mi się, że mają największe szanse z tej 3-ki... dlatego 3 punkty obowiązkowe.
6. Opis przy typie głównym, jeśli ktoś nie ryzykuje podwójnego zakładu to proponuję zwycięstwo Barcy, Juventus bardzo duże problemy w swoim składzie...Mandzukic, Chiellini, Khedira, Marchisio, Pjaca, Cuadrado, Howedes - Oni nie zagrają

 
typer-roku 62

typer-roku

Użytkownik
Co do 2 meczu Barcelona ma obecnie spore problemy. Każdy kto ogląda ich wie co się dzieje. Wygrane po 2:0 z przeciętnymi zespołami PD nie świadczą o niczym, za to przegrana z Realem owszem. Juventus jak to Juventus - genialna obrona, której raczej Barcelona nie rozmontuje. Zabezpieczam się AH:+1 w zakładzie za wyższą stawkę, ale myślę, że znowu będzie remis, a może Juventus nawet wygrać. Kursy są wystawione w mojej ocenie całkowicie nieadekwatnie, tylko na zasadzie nazwy - bo to &quot;Barcelona&quot;, ale to już nie jest ta Barcelona.
No właśnie tak się składa, że oglądałem wszystkie mecze Barcelony w tym sezonie (nie jestem ich fanem, po prostu grali o odpowiednich godzinach) i zauważyłem, że ta ekipa nie ma żadnych problemów. Widać, że oceniasz tylko po suchych wynikach i wiadomościach, a zapewne nie widziałeś przebiegu większości meczów.
Co z tego, że sprzedali Neymara, skoro linia pomocy weszła w sezon w świetnej formie - Rakitić, Busquets. Także obrona gra świetnie - Umtiti, Semedo, Alba, Pique troche gorzej.
Już w meczach z Realem jedyne czego Barcelonie brakowało to wykończenie. Ale środek pola potrafili zdominować, zwłaszcza w meczu u siebie.
Juve powoli wchodzi w sezon, także dostało w superpucharze. Mają troche patową sytuację na bramce, bo Buffon wyraźnie nie jest w formie, ale zmienić go nikt się nie odważy... W dodatku z tej &quot;genialnej&quot; obrony Juve został już tylko Barzagli - najmniej charyzmatyczny z trójki BBC. Barca ma dodatkowego kreatora w ofensywie w osobie Dembele.
Barca jest tu zdecydowanym faworytem i żadnego &quot;value&quot; w Juve nie ma.
Jeszcze nie wiem czy postawie czysty win, czy handicap, czy może jakieś zakłady poboczne typu posiadanie dla Barcy, rożne dla Barcy, ale jestem pewnien, że Barca zdominuje Juve i będzie miała sporo sytuacji. Jak nie zabraknie wykończenia, to powinna gładko wygrać.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Zauważyłem, że Benfica - CSKA BTS to kursik, aż 2.10 STS [8]
Nie pogłębiałem się w składy, w transfery, po prostu rzucił mi się ten bet w oczy. Czy ktoś pomógłby mi go rozszyfrować?
Ja powiem od siebie, że miałem CSKA zawsze za mocną ekipę, oni na pewno nie są chłopcami do bicia, szanse na awans są, zawsze ciężko gra się w Rosji, na wyjazdach powinni upatrywać punktów. Na pewno będą walczyć o awans, bo wydaje mi się, że z Basel powinni na wyjeździe wygrać, z United u siebie powinni powalczyć o 1 punkt, na rewanż w Rosji kursy pewnie będą już zupełnie inne. Dla mnie jutro Benfica trochę za dużym faworytem. CSKA trochę słabiutko zaczęła w Rosji, a Benfica wiadomo, że w Portugalii nie mają z kim się mierzyć. Miałem okazje patrzeć na CSKA z YB i zagrali solidnie, wygrali na wyjeździe, u siebie zagrali solidnie. Mecz będzie pewnie taki, że to Benfica w ataku pozycyjnym całe 90 minut, a CSKA będzie upatrywać swoje szanse w stałych fragmentach/kontrach. Mecz na pewno będzie szybki, nie powinniśmy się nudzić.
Proszę o jakiś post od kogoś, komu też chodzi ten bet po głowie albo po tym poście uznał, że coś w tym jest.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
slomiany400
Kurs na pewno kusi. Benfica to ofensywna ekipa. Mają dobry skład i niezłą pakę w ofensywie, chociażby Pizzi, Seferović, Rafa Silva, Jonas, Raul Jimenez, Zivković czy Barbosa. Potencjał ofensywny naprawdę spory, w CSKA też słabo to nie wygląda, jednakże drużyna z Moskwy na wyjazdach gra dość asekuracyjnie. Ostatnie ich trzy mecze wyjazdowe to dwie wygrane po 0:1 i 0:0. Może strzelą z kontry. Benfica też traci trochę bramek. Tracili w ostatnich 2 meczach, a szerzej w 3 na ostatnich 5. CSKA to raczej lepsza ekipa niż te z którymi się mierzyli. Ja mam na kuponie over 1,5 ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No właśnie tak się składa, że oglądałem wszystkie mecze Barcelony w tym sezonie (nie jestem ich fanem, po prostu grali o odpowiednich godzinach) i zauważyłem, że ta ekipa nie ma żadnych problemów. Widać, że oceniasz tylko po suchych wynikach i wiadomościach, a zapewne nie widziałeś przebiegu większości meczów.
Co z tego, że sprzedali Neymara, skoro linia pomocy weszła w sezon w świetnej formie - Rakitić, Busquets. Także obrona gra świetnie - Umtiti, Semedo, Alba, Pique troche gorzej.
Już w meczach z Realem jedyne czego Barcelonie brakowało to wykończenie. Ale środek pola potrafili zdominować, zwłaszcza w meczu u siebie.
No, ale właściwie co mogłeś zobaczyć ? Po odejściu Neymara jedynie Real z topowych ekip ich przetestował i to boleśnie. Reszta to były doły i środek PD. Nawet na tym tle Barcelona nie błyszczała - wygrane po 2:0 i dopiero teraz 5:0. Faktycznie nie oglądałem wszystkich, oglądałem jeden i zespół jest naprawdę daleko poniżej formy do jakiej nas przyzwyczaili. Messi widać, że bardzo chce, ale jest osamotniony. Pomijając odejście Neymara w tym zespole wypalili się Iniesta i inni z środka. Do tego to wszystko wokoło co się dzieje, a kursy wystawione jak by to była Barcelona z najlepszych lat.
Juve powoli wchodzi w sezon, także dostało w superpucharze. Mają troche patową sytuację na bramce, bo Buffon wyraźnie nie jest w formie, ale zmienić go nikt się nie odważy... W dodatku z tej &quot;genialnej&quot; obrony Juve został już tylko Barzagli - najmniej charyzmatyczny z trójki BBC. Barca ma dodatkowego kreatora w ofensywie w osobie Dembele.
Barca jest tu zdecydowanym faworytem i żadnego &quot;value&quot; w Juve nie ma.
Jeszcze nie wiem czy postawie czysty win, czy handicap, czy może jakieś zakłady poboczne typu posiadanie dla Barcy, rożne dla Barcy, ale jestem pewnien, że Barca zdominuje Juve i będzie miała sporo sytuacji. Jak nie zabraknie wykończenia, to powinna gładko wygrać.
A dlaczego Buffon nie w formie ? A defensywa to wciąż solidna podstawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom