>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [12.09.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Liverpool - Sevilla typ: 2 kurs: 5.25 buk: Betway
Duże value, bo Liverpool z kłopotami, problemy z Coutinho, 5:0 od Obywateli ostatnio. Ogólnie zespół imo mocno przereklamowany. Klopp ok, ale trener nie gra. No i ostra, by nie powiedzieć chamska gra, vide ostatni mecz i popis Mane.
Powszechnie wiadomo, że rozgrywki w Hiszpanii stoją na wyższym poziomie niż na wyspach, a dodatkowo Sevilla w pucharach radzi sobie świetnie, 3 razy liga Europy, m.in. pewna wygrana z Liverpoolem bodaj 3:1. Doświadczenie po stronie Hiszpanów.
Liverpool jak chce nawiązać do dobrych czasów to musi wygrać z Sevillą. Uważam, że jeszcze nie teraz, zespół się spali, zapłaci frycowe. Stawiam na gości.
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Liverpool - Sevilla typ: 2 kurs: 5.25 buk: Betway
Duże value, bo Liverpool z kłopotami, problemy z Coutinho, 5:0 od Obywateli ostatnio. Ogólnie zespół imo mocno przereklamowany. Klopp ok, ale trener nie gra. No i ostra, by nie powiedzieć chamska gra, vide ostatni mecz i popis Mane.
Powszechnie wiadomo, że rozgrywki w Hiszpanii stoją na wyższym poziomie niż na wyspach, a dodatkowo Sevilla w pucharach radzi sobie świetnie, 3 razy liga Europy, m.in. pewna wygrana z Liverpoolem bodaj 3:1. Doświadczenie po stronie Hiszpanów.
Liverpool jak chce nawiązać do dobrych czasów to musi wygrać z Sevillą. Uważam, że jeszcze nie teraz, zespół się spali, zapłaci frycowe. Stawiam na gości.
Twoja analiza mnie trochę śmieszy, ogladałeś mecz Liverpoolu z City? Przeciez do momentu czerwonej kartki City oprócz zdobycia bramki nie zagroziło w ogóle bramce The Reds, a Ci po prostu razili nieskutecznością. Sevilla dobrze radzi sobie w pucharach ok, wygrali 3 razy ligę europy? Też ok, ale kiedy to było? człowieku oni w tym sezonie po zmianie trenera nie grają już tak samo jak choćby sezon temu. Sevilla w meczu z Basaksehirem o wlos nie odpadła uratował ich słupek w ostatnich minutach meczu. Dla mnie Twoja analiza tego meczu jest po prostu słaba.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Man Utd-Basel
Typ: x/1
Kurs 4.20
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów, ekipa Manchesteru United na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Szwajcarskiej Bazylei. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Manchester jest ostatnio w bardzo wysokiej dyspozycji, co prawda w poprzedniej kolejce zaledwie zremisowali z zespołem znacznie niżej notowanego Stoke City, ale w tym meczu są zespołem znacznie bardziej doświadczonym w Europejskich pucharach , wiadomo też że ekipa przyjezdnych w swojej lidze bryluję ,ale nie ma się co oszukiwać liga Szwajcarska jest znacznie słabsza niż Angielska ekstraklasa piłkarska . Gospodarze nie przegrali spotkania przed swoją publicznością od grudnia roku poprzedniego, goście natomiast grając na wyjazdach czasem mają problemy z organizowaniem sobie gry i na wyjazdach czasem przegrywają nawet w swojej lidze, gdzie tak na prawdę średnio mają z kim rywalizować. Myślę że w tym meczu Manchester wygra wysoko, stawiam na wynik 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że goście nie będą w stanie strzelić w tym meczu wyjazdowym nawet jednej bramki.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Twoja analiza mnie trochę śmieszy, ogladałeś mecz Liverpoolu z City? Przeciez do momentu czerwonej kartki City oprócz zdobycia bramki nie zagroziło w ogóle bramce The Reds, a Ci po prostu razili nieskutecznością. Sevilla dobrze radzi sobie w pucharach ok, wygrali 3 razy ligę europy? Też ok, ale kiedy to było? człowieku oni w tym sezonie po zmianie trenera nie grają już tak samo jak choćby sezon temu. Sevilla w meczu z Basaksehirem o wlos nie odpadła uratował ich słupek w ostatnich minutach meczu. Dla mnie Twoja analiza tego meczu jest po prostu słaba.
Dodam że w zeszłym sezonie polegli po słabej grze z już wtedy przeciętnym Leicester.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja od siebie proponuję coś takiego
1.Celtic-PSG over 2,5 1,4 ✅
2.Chelsea-Qarabag over 2,5 1,45 ✅
3.Bayern-Anderlecht under 4.5 1,55 ✅
4.Barcelona-Juventus under 3,5 1,45 ✅
1. PSG ofensywnie jest moc na pewno będą chcieli wejść mocno w ta edycję LM i poniekąd odkuć się za frajerską porażkę w zeszłym sezonie myślę że i Celtic coś też strzeli.
2. Chelsea na pewno głód LM na początek dobry rywal aby zaznaczyć swoją obecność po roku przerwy.
3. Bayern coś się dzieje niedobrego w ekipie z Bawarii, nie za dobrze wygląda ich gra, spory w drużynie. Nie sądzę aby była tutaj strzelanina.
4. Juve zapewne będzie bronić i kontrować (jak to zwykle robią w fazie grupowej-minimalizm) Barca atakować ale bez szaleństw.
Wszystkie 4 spotkania AKO 4,70 ????
Dwa pierwsze AKO 2.00 duże szanse że siądzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Panowie, w moim odczuciu, typ warty uwagi. J. Rzeźniczak otrzyma żółtą kartkę w meczu @3,0 (STS). Wiadomo, że Karabach wyrównanej rywalizacji z Chelsea nie nawiąże. U Kuby mamy do czynienia często ze sportową agresją tam gdzie pojawiają się braki w umiejętnościach bądź przygotowaniu fizycznym, które jutro na pewno wystąpią jeśli zestawimy go z ofensywą The Blues. Dodatkowym argumentem jest fakt zaproszenia na mecz niepełnosprawnych kibiców Legii. Sądzę, że w takich okolicznościach nawet przy bardzo niesprzyjającym wyniku, będzie jazda na dupie do samego końca, co finalnie musi zaowocować kartonikiem. Co sądzicie?
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Liverpool - Sevilla typ: 2 kurs: 5.25 buk: Betway
Duże value, bo Liverpool z kłopotami, problemy z Coutinho, 5:0 od Obywateli ostatnio. Ogólnie zespół imo mocno przereklamowany. Klopp ok, ale trener nie gra. No i ostra, by nie powiedzieć chamska gra, vide ostatni mecz i popis Mane.
Powszechnie wiadomo, że rozgrywki w Hiszpanii stoją na wyższym poziomie niż na wyspach, a dodatkowo Sevilla w pucharach radzi sobie świetnie, 3 razy liga Europy, m.in. pewna wygrana z Liverpoolem bodaj 3:1. Doświadczenie po stronie Hiszpanów.
Liverpool jak chce nawiązać do dobrych czasów to musi wygrać z Sevillą. Uważam, że jeszcze nie teraz, zespół się spali, zapłaci frycowe. Stawiam na gości.
Witam. Troche śmiać mi sie chce jak czytam, ze w Hiszpanii jest wyższy poziom niż Anglii. Sorry ziom, ale to właśnie PL jest bardziej wynagajaca i tak naprawde w każdym meczu może dojść do wygrania meczu przez ostatni zespol. A w Hiszpanii. Real, Barca, później za plecami Atletico i Sevilla.
Owszem Sevilla to nie jest druzyna do bicia, ale tutaj ciężko będzie im o pewna wygrana wręcz jak piszesz. Bardziej szedlbym tutaj w stronę bramek. Przede wszystkim The Reds w ataku są mocni.
A w żadnym wypadku bym nie sugerowal sie przegrana z City. Bo jak gra sie przez znaczna część meczu w osłabieniu to musi sie tak mecz zakonczyc
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Witam,
Na wtorkowe LM polecam overy kartkowe:
Olympiakos Pireus - Sporting CP (Viktor Kassai) 5,5 kart 2,15
FC Barcelona - Juventus Turyn (Damir Skomina) 4,5 1,95
Celtic Glasgow - Paris Saint- Germain (Daniele Orsato) 4,5 2,35
Benfica Lizbona - CSKA Moskwa (Alberto Undiano Mallenco) 4,5 1,8
Wszyscy sędziowie kartkują w pucharach. Orsato i Kassai to wogóle moi ulubieńcy.
Jeśli tylko w dziurawą obronę Juve nie lecą szybkie bramki śmiało można grac podstawowe linie.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
BARCELONA - JUVENTUS

Camp Nou ,godz:20:45
Pierwsza kolejka LM ,a tu już takie fajerwerki.Ciężko ugryźć to spotkanie ,tymbardziej iż obie ekipy rozegrały dopiero trzy spotkania w swoich ligach. Betis ,Alaves,Espanyol a z drugiej Cagliari ,Genoa,Chievo to nie są żadne wykładnie. Barca w naciąganym kryzysie ,bo co to za kryzys mieć komplet punktów i to bez straty bramki ,gdzie w derbach strzela się pięć bramek Espanyolo’wi ? Pijar po odejściu Neymara nic nie znaczy ,gdy w formie jest Messi a od siebie doda coś Suarez. Juventus klasycznie jałowy , oparty na duecie Dybala –Higuain , na dodatek okupiony kartkami i kontuzjami.... Ławka w tym meczu chyba zadecyduję o wyniku jak i miejsce spotkania.Mecz raczej na bramki z głosem ku Katalonii , aczkolwiek znalazłem pośredni zakład i tak to widzę...
Typ: przedział bramek 2-3 za 2.06 @ Fortuna ✅
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Na dzisiaj wydaje mi sie, ze najpewniejszy typ na over PSG. paryzanie pod każdym względem przewyższają Celtic. Nawet @1.24 to kurs nie adekwatny no aleee. Psg z rywlami robi co chce. Dzisiaj będzie to najlepiej widoczne. Celtic będzie zepchciety do defensywy od poczatku. A chyba każdy dobrze wie jak slabo radzą sobie w defensywie.
Nic wiecej tutaj pisać nie trzeba. Tylko spokojnie oglądać mecz i patrzeć jak bramki padają.
PSG win i over [email protected]
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tak się zastanawiam gdzie w tych bardziej wyrównanych kursowo spotkaniach oczekiwać, że obie drużyny strzelą gola. Bo kursy dość wysokie w spotkaniach:
Roma - Atletico
Benfica - CSKA
Olympiakos - Sporting
I wychodzi mi na to, że chyba najlepiej w Rzymie ????
Inter choćby pokazał niedawno, że ta obrona nawet na Olimpico jest zawodna. Z kolei jestem przekonany, że goście z Madrytu coś strzelą. Ostatnio remis 0:0 w lidze a takim ekipa jak Atletico się nie zdarza dwa razy na zero z przodu. Dzisiaj zagra Francuz Griezmann to też duży plus dla ofensywy Atletico.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla wszystkich walczących z podatkiem polecam taką tasiemkę w Totolotku:
Celtic FC vs PSG (pow. 2,5 goli) + FC Bayern Monachium (AH:-1,5) vs RSC Anderlecht + Real Madryt CF (AH:-1,5) vs APOEL kurs AKO: 2,19 buk: Totolotek✅✅✅
O meczu z PSG dużo sam pisałem jak i inni. Co do pozostałych to po nieoczekiwanej przegranej Bayernu jest dziś szansa &quot;odkupić winy&quot; i działa tutaj mój sprawdzony od lat mechanizm, że dobry klub (jeśli to nie jest początek jakiegoś większego kryzysu) potrafi w następnym meczu przed własną publicznością zaplusować. Handi tylko -1,5 jest bardzo bezpieczne. W Bayernie brak większych osłabień, przeciwnik bardzo słaby - w zeszłym sezonie przegrana nawet z Rostovem. Co do Realu to marka sama w sobie. Wraca Ronaldo. Z ważnych zawodników brak Benzemy. Mamy tak jak z Bayernem dwa remisy pod rząd więc też jest syndrom pokazania się w LM. I znowu bezpieczne handi -1,5. Moim zdaniem całkiem dobra tasiemka bez podatku.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Chelsea - Qarabag
Chelsea - 2 ( europejski handi )
Kurs: 2.10
Bukmacher: Forbet
Dziś, w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2017/2018 stawiam na spokojne i wysokie zwycięstwo Chelsea nad Qarabagem. Mianowicie uważam, że The Blues wygrają dziś z rywalami co najmniej trzema bramkami. Po pierwsze należy zauważyć, że Azerowie awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów dzięki spotkaniom domowym gdzie rozstrzygali kwestię awansu. Wyjazdy szły nie po ich myśli. Przegrali z Kopenhagą 1-2, z Sheriffem Tiraspol wygrali zaledwie 2-1, z gruzińską Samtredią 1-0. Chelsea rozpoczęła sezon od bardzo dużej wpadki jaką była porażka na własnym stadionie z Burnley 2-3. Jednak od tego czasu wygrali wszystkie trzy spotkania pokonując Tottenham, Everton oraz Leicester. Qarabag nie ma argumentów aby piłkarsko mierzyć się z Anglikami, jedynie może liczyć na cudowną obronę i łut szczęścia w ataku. Warto jednak zauważyć, że takie duże niespodzianki jak under dog wywożący punkty z meczu wyjazdowego w LM zdarzają się dopiero w kolejkach rewanżowych gdzie faworyci mają już pewny lub prawie pewny awans i zaczynają grac na luzie oszczędzając się na ważniejsze spotkania w lidze. Teraz gdy mamy początek sezonu, zawodnicy są wypoczęci oraz drużyny chcą szybko zapewnić sobie dobrą pozycję w grupie po prostu wykonują swoje zadanie i pewnie ogrywają rywali. Dlatego uważam, że kurs 2.10 na takie zdarzenie jest wartym zagrania.
Wynik 6:0
Typ: ✅
 
obywatelswiata 0

obywatelswiata

Użytkownik
Witam, patrząc na cała kolejkę, pomijam spotkania z wyraźnymi faworytami, a skoncentruję się na meczu w Rzymie. Rzuciłem okiem na letnie okno transferowe w wykonaniu Romy i jestem zdania, że choć Defrel, Karsdorp, czy Schick (który prawdopodobnie nie zagra) to perspektywiczne wzmocnienia, to na ten moment sezonu niewystarczające. Odszedł Salah, Rudiger, Paredes-to byli podstawowi zawodnicy, których brak będzie moim zdaniem widoczny, szczególnie na tle stabilnego Atletico, które w wyniku zakazu transferowego nie brało udziału w letnim oknie.
Obie drużyny zaliczyły lekki faulstart w rodzimych ligach, jednak dla mnie ilość spotkań jest niewystarczająca, żeby wyprowadzać dalej idące wnioski. Myślę, że goście to wymęczą, ale wywiozą 3 punkty z Włoch.
Atletico win @2,50 STS
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
@Cybul
Sprawdź sobie ostatnie osiągnięcia zespołów z Anglii i Hiszpanii.
0 vs wszystko
Oj Sorry MU wygrało LE w tym roku, wielkie mi halo...
Zobacz sobie ostatnie mecze chociażby BARCY z CITY. Nie chce mi się szukać który to był rok, gdzie wszyscy grali city bo jest formie, a Barca rezerwami, kontuzja Mesjasza chyba itp. Wpierdol dostali niesamowity. City dobrze piłki nie powachało...
Angielska piłka juz dawno się skończyła. Teraz technika, szybkość jest ważniejsza w piłce niż siłowe, fizyczne granie. W Anglii techników brakuje. Uważam że po przybyciu do Anglii miliarderów, jedyny zespół budowany z główa to Chelsea i myślę że kilka osób to potwierdzi.
Co do meczu Poolu nie mam żadnych typów.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
gospodarze rożne (0:2) - 1,44 - ManUtd vs Basel ✅
gospodarze rożne (0:2) - 1,25 - Chelsea vs Qarabag ✅
gospodarze rożne (0:3) - 1,40 - Bayern vs Anderlecht✅
AKO: @2.52✅
1xbet
Schemat jest prosty, tj. silna ekipa na własnym stadionie gra z europejskim ogórem (o ile można tak nazwać zespoły grające w fazie grupowej LM). Wszystkie z powyższych drużyn (gospodarze) mają wielki potencjał w ofensywie, natomiast ich rywale remis wzięliby w ciemno traktując niemal jak zwycięstwo. Tak się rodzą w moim mniemaniu rożne.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Neymar, Mbappe, Cavani - chyba nie trzeba pisać jaka to jest siła ofensywna.. Dzisiaj spodziewam się dość łatwej wygranej PSG, ale kurs 1,27 nie zachęca do gry, chyba, że jakieś małe AKO z dużą stawką. Dzisiejsi goście w sezonie ligowym na 5 spotkań nie strzelili tylko jeden raz gola w 1. połowie meczu kiedy wygrali z Guingamp 0:3, w pozostałych meczach aplikowali rywalom gole w obu połowach (ciekawy jest fakt, że najczęściej robił to Cavani). Dzisiaj obrona Celticu, a więc nie powinno stanowić to super ciężkiego wyzwania dla trio wymienionego na początku posta.
PSG gol w obu połowach meczu @1,8 LVBET ✅
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
FC Barcelona - Juventus Turyn
posiadanie piłki gospodarzy powyżej 60.5 % @1.85 uni
FCB 63 % - 37 % Juve
FCB 61 % - 39 % Juve
Juve 34 % - 66 % FCB
Juve 39 % - 61 % FCB
Sa to 4 ostatnie mecze miedzy tymi druzynami. Wiadomo w jakim stylu Barca operuje pilka. Nie mozna porownywac slabszych zespolow z La Liga do Starej Damy ale tam rowniez Barcelona miala bardzo wysoki procent posiadania pilki. Odejscie Neymara nic tutaj nie zmieni w stylu gry gospodarzy, nadal beda sie dlugo utrzymywac przy pilce. Warto dodac ze ruskie maja wyzsza linie 61.5 %.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
@Cybul
Sprawdź sobie ostatnie osiągnięcia zespołów z Anglii i Hiszpanii.
0 vs wszystko
Oj Sorry MU wygrało LE w tym roku, wielkie mi halo...
Zobacz sobie ostatnie mecze chociażby BARCY z CITY. Nie chce mi się szukać który to był rok, gdzie wszyscy grali city bo jest formie, a Barca rezerwami, kontuzja Mesjasza chyba itp. Wpierdol dostali niesamowity. City dobrze piłki nie powachało...
Angielska piłka juz dawno się skończyła. Teraz technika, szybkość jest ważniejsza w piłce niż siłowe, fizyczne granie. W Anglii techników brakuje. Uważam że po przybyciu do Anglii miliarderów, jedyny zespół budowany z główa to Chelsea i myślę że kilka osób to potwierdzi.
Generalnie zgadzam się co do tej tezy bo sam o tym piszę co rok. Jakieś &quot;value&quot; jest na pewno na Sevillę, ale czy Sevilla wygra to nie jestem przekonany. Ja bym powiedział tak: przód PD jest lepszy niż przód PL, ale im niżej w dół tym bardziej się to wyrównuje, a na samym dole tabeli może nawet jednak kluby angielskie są lepsze. Oczywiście ogranie w PD też robi sobie co daje jaką przewagę klubom z Hiszpanii. Generalnie kompletnie nie ufam angielskim klubom i zazwyczaj ich nie gram jak i teraz.
 
L 0

luko933

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Atletico Madryt
Typ: obie drużyny strzelą bramkę a ilość bramek będzie większa niż 2.5
Kurs: @2.66
Bukmacher:
Fortuna
Póki co Rzymianie rozegrali dwa spotkania w Serie A i w obu strzelili po jednej bramce (z Atalantą i Interem). Wydaje mi się, że dzisiaj na pewno zaaplikują Atleti bramkę, zwłaszcza że grają przed własną publicznością. Kolejnym argumentem jest to, że na pewno będą starać się wywieźć jak najkorzystniejszy rezultat, bo oprócz Atletico jest jeszcze Chelsea, faworyt do 1 miejsca w grupie. Atletico z kolei ma swoją siłę w ataku: Griezmann, Torres, Gameiro. Nie wierzę, że dzisiaj nic nie strzelą. Z Valencią bezbramkowo zremisowali, dzisiaj na pewno coś ukłują. Typuję 1:2.
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela
Typ: obie drużyny strzelą bramkę a ilość bramek będzie większa niż 2.5
Kurs: @2.47
Bukmacher:
Fortuna
Bayern - Anderlecht. Faworyt jest jeden - oczywiście podopieczni Ancelottiego. Jednak patrząc na ostatnie wydarzenia, nie spodziewam się jakiegoś pogromu. Słowa Lewandowskiego bardzo źle odebrane przez ludzi z otoczenia klubu, przegrana 0:2 z Hoffenheim. Jednak dzisiaj spodziewam się znaczącej odpowiedzi. Myślę, że Bayern zaaplikuje rywalowi te 3 bramki, a Anderlecht dorzuci honorowe trafienie. Klub Łukasza Teodorczyka póki co nie zachwyca, ale myślę że ukłuje Bayern. W lidze nie idzie, więc na pewno będą się starać o Ligę Europy.
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
Typ: obie drużyny strzelą bramkę a ilość bramek będzie większa niż 2.5
Kurs: @1.85
Bukmacher:
Fortuna
Tutaj spodziewam się wyrównanego pojedynku. Dortmund póki co radzi sobie bardzo dobrze w Bundeslidze. Wygrana 3:0 z Wolfsburgiem czy 2:0 z Herthą to dobry prognostyk przez meczem ze Spurs. Oczywiście ostatnio zdarzyła im się wpadka w postaci remisu z Freiburgiem, który grał 2/3 meczu w osłabieniu, ale to tylko może zadziałać motywująco na Borussię. Myślę, że stać ich na te 2 bramki jutro. Z kolei Tottenham przystępuje do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach po pokonaniu Evertonu 3:0. Myślę, że też strzelą te 2/3 bramki, a wynik spotkania to 2:2/2:3.
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus FC
Typ: obie drużyny strzelą bramkę a ilość bramek będzie większa niż 2.5
Kurs: @2.01
Bukmacher:
Fortuna
Barcelona-Juve - zdecydowany hit 1 kolejki fazy grupowej. Podopieczni Valverde podchodzą do tego meczu w świetnych nastrojach po manicie nad Espanyolem, po zdobyciu kompletu punktów w La Lidze. Wydaje się, że w końcu Rakitic i Bosquets wracają do swojej optymalnej formy. W pierwszym składzie ma wystąpić nowy nabytek Dembele, który w debiucie zaliczył asystę do Luisa Suareza. Do tego jest Messi, który od początku sezonu czaruje formą i gdyby nie słupki i poprzeczki, miałby na koncie bodaj 9 bramek po 3 kolejkach! Spodziewam się, że Barcelona zaaplikuje osłabionemu Juve 2/3 bramki. Juventus też powinien strzelić, mają przecież Dybalę, który w ostatnich meczach strzela jak na zawołanie. To samo Higuain. Jest też szybki Costa. Mają potencjał z przodu i myślę, że ukłują Barcę. No i podobnie jak Katalończycy w trzech meczach zdobyli komplet punktów.
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar Donieck - SSC Napoli
Typ: 2
Kurs: @2.14
Bukmacher:
Fortuna
Zachęcił mnie kurs. Myślę, że Napoli spokojnie wygra 3:1. Obecnie w lidze mają komplet pubktów. W każdym meczu strzelili 3 bramki. Średnia? Oczywiście 3 gole na mecz. Myślę, że Szachtar nie ma większych szans.
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain
Typ: over 3,5
Kurs: @2.10
Bukmacher:
Fortuna
PSG jest w gazie. W lidze masakruje każdego. Z przodu mega siła - Neymar, Mbappe, Cavani, Draxler, Di Maria... Świetnie to wygląda. Na pewno będą chcieli wygrać w tym sezonie Ligę Mistrzów. A jak wygrać, to trzeba zacząć z kopyta. Celtic żadnych szans moim zdaniem nie ma. Jedyny atut to chyba własne boisko, ale na niewiele to się zda. Myślę, że PSG wygra 4/5 bramkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom