>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [12.09.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Celtic zdobędzie bramkę @1.75 [Fortuna]
Naprawdę? Co jak co można powiedzieć o tym spotkaniu, ale Celtic nie bijący bramki Bagietom to będzie komedia. Oglądałem ostatnio 2 spotkania PSG i o ile w ataku w miarę im idzie, to w defensywie są średni, bo co z tego, że gromią jakieś gówna z Ligue, jak tamci mają problemy wymienić kilka celnych podań, a najlepsze jest to, że jeszcze zdobywają te gole. Jak PSG zagra jak w weekend ([1:1]1:5 W) to gładko dostaną siatę albo lepiej. W Szkocji wiedzą, że klucz do awansu to dobra gra u siebie, a jakoś im tam szło do tej pory.
Olympiakos/+1.5 g @3.55 [Fortuna]
Nie jestem specjalnie fanem gry gospodarzy, ale Sporting kompletnie do mnie nie przemawia. Grecy będą chcieli dobrze wystartować z racji tego, że nie są od kilku lat już tak regularnie występujący w LM jak kiedyś. Przeciwnik w sam raz na oklep, wystarczy bronić się przed kontrami. Dodatkowo stałe fragmenty i nie powinni mieć problemów uzyskać jakieś 2:0. Myślę, że Portugalczycy będą jednym z zawodów tegorocznej edycji, z resztą oni przegrali grę o awans do LE z Legią, a jakoś nie widać zbytniej poprawy w ich grze, warte próby DW 2:0 lub może dla niektórych bezpieczniejsze BTTS : nie
Barcelona under 2.5 gola @1.4 [Fortuna]
Kontuzje kontuzjami, ale przy obecnej dyspozycji Barcelony to średnio widzę 3 gole z Juventusem, chociaż jeśli będzie bronił Buffon to strzały z dystansu najlepiej uderzone po długim słupku mogą łatwo zaowocować, bo Gigi już nie ten refleks co kiedyś, jeśli da Szczęsnego to myślę, że spokojnie Wojtek sobie poradzi, żeby nie opróżniać siatki 3 razy.
Pogba gol @3.33 [Fortuna]
Dla mnie niemalże pewniak na to spotkanie, ostatnio Man U trochę zeszło z bicia 4 goli na mecz, aczkolwiek presję na przeciwnikach trzymają i liczę, że przy dobrym podaniu na 25-30 m przed bramkę Pogba może zaaplikować im sito, a na pewno spróbuje szczęścia kilkakrotnie, dodatkowo liczę też na RR, gdzie Francuz jednak ma dobry start do piłki, umie się uwolnić, a jak wyłapie dośrodkowanie i czysto uderzy to bez szans dla bramkarza.
Atletico DNB @1.6-7 [nie sprawdzone, podejrzewam że kurs w tych granicach]
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Masówka na over czy to 2,5 czy wyższy w meczu Celtic-PSG jest tak duża, że bukmacherzy mogą się ładnie obłowić, jak będzie under. Coś mi się widzi, że to będzie mina tej kolejki LM i PSG wygra 1:0 lub 2:0 i wszyscy popłyną.
Nie będzie. Celtic sam wsadzi żabojadom ze dwie ;).
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja wam propunuje brac mecze typu:
Chelsea nie straci bramki z Quarabagh 1.65 Fortuna 6:0 Chelsea.
Basel nie strzeli MU 1.55 Fortuna MU 3:0.
Anderlecht nie strzeli Bayernowi 1.6 Fortuna 3:0 Bayern
Barca z remisem i under 3.5 goli w meczu. 1.75 Milenium 3:0 Barca.

Benfica z remisem i under 3.5 gola w meczu 1.55 Milenium 1:2. Tu w drugą stronę.
Celtic +2.5 gola vs Psg 1.35 Milenium 0:5 Celtic jest słaby.

Faworyci nie zawiedli, nie potracili goli. Szkoda PSG , trza bylo brac Celtic tez nie strzeli. Cska pokazalo,ze bedzie sie liczyc w walce o wyjscie z grupy i mnie zaskoczyło.

Chelsea u siebie solidna, owszem traci czasem bramkę ale tutaj powinno byc na 0 z tyłu.
MU bedzie znowu atakowal, liczę na kolejne 3:0 lub 4:0 , owszem Basel ofensywna druzyna ale zaryzykuje.
Bayern u siebie wstydu nie zrobi. Jak skonczy sie 5:0 niespodzianki nie bedzie.
Barca gra srednio ale jest liderem La Liga , w dodatku na Camp Nou gra sie ciezko. Juve jest bez formy i nie bedzie tu wyniku 0:0 a na luzie 2:0 3:0 Barsa. Juve obrona to dno jak narazie, 3 gole Lazio im wcisło , to samo zrobila Genoa ale tam dwie bramki byly. U siebie by Barce zmietli ale graja na wyjeździe i maja dziury w obronie i dostaną dwie bramki. Ja sie asekuruje i biore Barce z podporka i under 3.5 gola w meczu co jest bardzo prawdopodobnym typem.
Benfica u siebie da radę. Liczę na ich wygrana i mniej bramek niz 3.5 w meczu. Cska ma solidna obronę. Liczę ze Benfica ja przelamie i z 2:0 uciuła.
A co do Celticu. Nie robmy z Paryzan Realu madryt. Owszem gwiazdek FULL, ale na Celtic Park gra sie ciezko, Celtic cos moze wbic a wtedy az 4 gole musi strzelic PSG by zlaPAC moj handicap. Stawiam na 2:1 czy 3:1 dla Paryżan choc liczę na lepszy mecz Celticu. Dlatego gram +2.5 gola Celtic.
 
S 431

strike

Użytkownik
Barcelona vs Juventus
Dybala strzeli @ 3.4 fortuna
Co do typowania zwycięzcy ze względu na braki w kadrze Juve typowałbym Barcę ale po takim kursie nie warto bo tutaj może być róznie. Juve już nie raz pokazało, że potrafi grać z europejskimi potęgami.
Liczę, że Juve ustrzeli tutaj conajmniej jendą bramkę a przy obecnej formie jej strzelcem będzie Dybala. Świetny start po przerwie, w 4 meczach strzelił 7 bramek. Całkiem przyjemny kurs na jego bramkę jeszcze bardziej przemawia za tym typem.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
PS. co do głosowania nad wyborem meczu to jest jedna wielka kpina!
Stacja premium za jaką uważa się C+ i daje raptem 4 z 8 meczów, w tym takie hity jak Bayern i Chelsea. W ogóle to wiadomo, że każdy chciałby oglądać swój zespół w akcji, ale C+ to powinno pokazać wszystkie mecze! Za rok przejmuje LM Polsat i jestem przekonany, ze dostępne będzie więcej meczów w tv, kto wie, może nawet wszystkie? A już na pewno będą zapewnione retransmisje całych gier w tv, bo C+ nawet tego nie daje! Żenada.
No raczej, że będzie więcej meczów w TV, bo 2 mecze będą o 19.00 , pozostałe o 21.00. Więc , co najmniej 5 powinni pokazać spokojnie , a 3 mecze o 21 na 3-ech sportowych Polsatach + być może coś na otwartym i/lub SuperPolsacie, to by dało aż 7 meczów live. A jak jeszcze utworzą specjalne kanały pod LM i LE to już raczej wszystkie powinni pokazać ;)
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Barcelona -1,5 @ 2.45
Barcelona po odejściu Neymara nie gra źle. To będzie inny mecz niż ten ostatni w ćwerćfinale. W Juve po pierwsze leży defensywa w tej chwili. Stawiam, że Barca zdominuje dzisiaj Juve i wypunktuje.

Z innych spotkań Bayern powinien odbić sobie ostatnie niepowodzenia i ograć pewnie bardzo słabo grający nawet w lidze Anderlecht. Chelsea wygra do zera i bts w meczu PSG też warte uwagi moim zdaniem.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Barca-Juve
Mautidi kartka @ 3,50 Unibet 3faule w tym 2 dosc ostre i nie dostal :/
Juve bez Khediry i Marchisio,ich role w obronie srodka przejmie Mautidi.Byly zawodnik PSG wie jak Barca atakauje srodkiem,z pewnoscia popelni jakis glupi faul.Reszty nie powielam,kurs zacny
Pzdr
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Naprawdę grasz bramkę Roberta z wolnego po tak śmiesznym kursie? Ten kurs kompletnie nie jest godny uwagi. Po odjęciu podatku wychodzi 2,86 (chyba, że jakieś promo bez podatku, nie orientuję się).
Może i Robert strzeli z wolnego (chociaż w świetle ostatniego wywiadu zastanawiam się czy dadzą mu wykonać ;D ), ale kurs 3,25 (optymistycznie obierając brak podatku) oznacza, że aby było value musiałby strzelać z wolnego w co trzecim meczu. Tak luźno szacunkowo to +- w co trzecim meczu jest okazja z wolnego z takiego miejsca. A jeszcze trzeba go strzelić ;)
Żeby grać bramkę z wolnego po takim kursie jakiegokolwiek piłkarza, to dla opłacalności piłkarz ten musiałby ładować ~10 bramek z wolnego w sezonie. Wydarzenie, które zagrałeś po 3,25 ja grałbym od co najmniej 6-7, wtedy można by ewentualnie mówić o jakimkolwiek value (jeśli już optymistycznie przyjmiemy, że akurat z anderlechtem są większe szanse na faule na 20 metrze przed bramką).
Ciekawe szacowanie i obliczenia, ale nie uwzględniłeś jednej zmiennej, a mianowicie - PRZECIWNIKA. Każda mecz jest inny. Prawdapodobieństwo, że dziś Lewandowski miał dziś dobrą okazję do bramki z rzutu wolnego jest większe. Również nie wydaję mi się, że jest Value w tym kursie jednak wydaję mi się, że Twoje obliczenia nie są nie miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom