>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [13.09.2017]- środa

Status
Zamknięty.
A 0

armix

Użytkownik
13.09.2017 g. 20.45 Tottenham - Borussia Dortmund
Chciałbym poruszyć temat kartek w tym meczu, ponieważ typowanie czysto 1/2 według mnie wiąże się zbyt dużym ryzykiem. Na fortunie zauważyłem dość ciekawy kurs na kartki a konkretnie chodzi o Tottenham 1,5 + ŻK po kursie 1,7. Sędzią meczu będzie Gianluca Rocchi (Włochy), który lubi dawać często kartki i mieć mecz pod kontrolą co przemawia za tym typem. Z jednej strony jest to bardzo ważny mecz w ich grupie i spodziewam się walki dość wyrównanej choć Borussia będzie musiała radzić sobie bez paru ważnych zawodników co za tym idzie też dość sporo fauli i ostrej gry. Totki ostatnio rzadko łapią kartki i bodajże średnia ich z ostatnich 10 meczów wynosi 1,2 na mecz. Co myślicie o takim typie? Kto może być kandydatem do zbierania kartek?
 
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Ja z kolei atakuje nieporuszany jeszcze tutaj temat rzutow roznych. Skupie sie tutaj na dwoch Angielskich zespolach .
Tottenham - Dortmund - Tottenham +5.5 RR 1.65
Wszyscy znamy ofensywna sile Kogutow. Glownie z poprzedniego sezonu, gdy wystepowali jeszcze na WHL . Jak wiadomo na Wembley wyniki nie powalaja , jednak jedna rzecz sie nigdy nie zmienia , a mianowicie ilosc rzutow roznych . W Premiership w tym sezonie 10 z Burnley oraz 14 z Chelsea . W zeszlym sezonie w LM oraz w LE linia tylko raz nie byla pokryta w meczu z Leverkusen ( Za to np. z Monaco i CSKA po 11 kornerow czy 9 z Gent) . Obstawiam, ze Borussia bedzie chciala wywiezc jakies punkty , wiec powinna sie otworzyc co da nam prawdopodobnie wymiane ciosow . Nie zagra Alli ale to chyba nawet lepiej dla tego zakladu, gdyz otworzy to szanse nominalnym skrzydlowym jak Son czy Sissoko lub da wiecej pola manewru wahadlowym jak Davies , Trippier . Eriksen, Kane strzelac beda a na pewno kilka z tych strzalow bedzie obronionych lub zablokowanych , stad szansa na sporo rozpoczec gry z naroznika .
Feyenoord - Manchester City - Man. City +6.5 RR 2.08

Pisalem o sile ofensywnej pilkarzy Pochettino . Co moge napisac w takim razie o sile ofensywnej pilkarzy z niebieskiej czesci Manchesteru ? Moim jest na ten moment zdecydowanie wieksza . Ostatnio zmieciony Liverpool , eliminacje do LM spacerek . W zeszlym sezonie City osiagalo wiecej roznych na wyjazdach od takich zespolow jak Monaco czy Barcelona . Okienko transferowe Pepa jak zwykle bardzo udane , wydane ogromne pieniadze . Dodatkowo sklad Obywateli zostal ogloszony najdrozszym w Europie, wiec mysle, ze trzeba to pokazac . Najlepszy na to sposob to piekna i kombinacyjna gra oraz pewne zwyciestwo . Mysle , ze nawet jesli beda prowadzic kilkoma golami to i tak nie odpuszcza dalszych atakow , a w przypadku gonienia wyniku no to wiadomo. City to druzyna ofensywna utrzymujaca sie przy pilce na calej szerokosci boiska, lacznie z rajdami skrzydlowych i rowniez spora iloscia strzalow celnych . Wiem, ze linia dosc spora ( wolalbym np 5.5 po kursie okolo 1.6 ) ale wydaje mi sie, ze mlody, ambitny zespol jakim niewatpliwie sa pilkarze Feyenoordu nie dadza rady przeciwstawic sie faworyzowanym gosciom.
AKO - 3.43 , ktore zdecydowanie pobieram .
Na sucho -
Real - APOEL - CR7 2+ 1.90 / ov. 1.5 pierwsza polowa 1.61
RBL - Monaco - BTS 1.48
Feyenoord - City - 2/+1.5 w meczu 1.53
Wszystkie kursiwa od efortuna .

Powodzenia !
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Szachtar - Napoli
Typ: 2
Kurs: 2.00 (STS) ⛔

Wynik: 2:1

Szachtar - Napoli
Wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: 2 ⛔ /tak ✅
Kurs: 3.55 (STS) ⛔

Bardzo dobrą analizę tego typu napisali już moi przedmówcy. Trudno więc jest mi dodać coś oryginalnego od siebie. Nie trudno nie zauważyć jednak faktu na jakim poziomie znajduje się generalnie cała liga ukraińska. Nie twierdzę, absolutnie, że są słabi, wszak ich zespołom udało im się awansować do LM i grają w LE w przeciwieństwie to naszej rodzimej piaskownicy zwanej szumnie Ekstraklasą. Obiektywnie jednak patrząc, czasy swojej świetności liga ukraińśka ma już za sobą. Stawiam na Napoli z pełnym przekonaniem, ponieważ na chwilę obecną nie można, nawet przy dobrych chęciach porównywać obecnej ligi włoskiej z ukraińską. Szachtar gra u siebie i na bank będą dobrze zmotywowani (może nawet na tyle aby &quot;urwać&quot; jedną bramkę) ale nadal jestem pewny, że Napoli ma zdecydowanie więcej argumentów sportowych i wyjdzie zwycięsko z tej potyczki.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt (-3) - APOEL
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, czas na drugi dzień z emocjami w lidze mistrzów, wczorajsze wyniki były świetne (prócz meczu Benfiki, gdzie przez nią przepadł mi cały Ekspert w Fortunie na 5 400 zł)... No ale to już było minęło...
Dziś już troszkę więcej meczy zaciętych, emocjonujących i ciekawych do oglądania. Ja jednak dziś stawiam na mecz gdzie faworytem jest jedna drużyna a mianowicie Real. Wczoraj faworycie rozbijali rywali PSG 5:0, Chelsea 6:0 Bayern 3:0 czy Manchester 3:0 dziś liczę na wynik 5/6:0 a dlaczego? Dlatego, że Real będzie w tym meczu podrażniony 2 remisami w lidze i będą dziś chcieli rozbić rywala, a po drugie powrót CR7 do składu, wiadomo, że w lidze póki co pauzuje a dziś wyjdzie naładowany i pewnie jakiś hat-trick nie jest wykluczony.
Nie ma co porównywać obu ekip bo to jest przepaść o 5 półek, APOEL przyjeżdża na Santiago Bernabeu po jak najmniejszy wymiar kary, jeśli tylko Real szybko otworzy wynik to możemy spodziewać się pogromu.
Ja stawiam handi w miarę pewne bo 4:0 wygrać to nie jest jakiś duży wyczyn.
Dziś nie zobaczymy w Realu K. Benzeme oraz Asensio, który jest prawdopodobnie chory.
Możliwe, że dziś w końcu przełamie się Bale? Zobaczymy...
Dodatkowo oczywiście typy na kolejne spotkania:
1. FC Porto - Besiktas 1 1,52
2. Feyenoord - Manchester City 2 1,40
3. Leipzig - Monaco x2 1,67
4. Tottenham - Dortmund obie strzelą 1,52
5. Szachtar - Napoli 2 2,00
1. Porto gra świetnie póki co, zwłaszcza u siebie, Turecka liga się wzmacnia niesamowicie ale wydaje mi się, że jeszcze potrzebują czasu na ustabilizowanie formy... Besiktas super transfery, ale póki co te wzmocnienia siedzą na ławce. Porto u siebie jest bardzo mocne, powinni sobie poradzić z drużyną Turecką.
2. Wczoraj Chelsea i Manchester United pokazali jak się powinno grać ze słabszymi przeciwnikami, dziś pora na City i będą mega zmobilizowani aby nie dać tyłka jako jedyni z Anglii. Po za tym skład City super mocny w przodzie, w tyle także wzmocnieni... Nie widzę jakiejkolwiek szansy dla Feyenoordu jeśli City zagra na swoim poziomie.
3. Kompletnie nie kumam kursów i tak faworyzowanie drużyny z Niemiec, dla mnie to Monaco powinno być faworytem bądź co najmniej powinny być równe kursy a nie takie spadki na Leipzig gdzie jest już mniej niż 2,00.... Monaco dalej bardzo mocne mimo, że stracili Mbappe i B. Silve. Ostatni mecz im nie wyszedł ale z Nice gra się bardzo ciężko im, w poprzednim sezonie także przegrali chyba. Nie zapominajmy również, że do Monaco przyszedł Balde, który tak czarował w Lazio w poprzednim sezonie i być może zobaczymy go dziś od 1 minuty przy boku Falcao.... Dla mnie Monaco co najmniej remis.
4. Tutaj ciężki do typowania mecz, gdyby tylko grał D. Alli to śmiało wchodził był w Tottenham a tak to jest to mocne osłabienie, pamiętamy jak w poprzednim sezonie Tottki grały na Wembley - słabo. Dziś stawiam na bramki. Dortmund jak i Tottenham od początku są w niezłej formie.
5. Tutaj zaryzykuję zwycięstwo Napoli, wiem, że Szachtar u siebie zawsze jest mocny i niewygodny rywal. Niby grają w Charkowie czyli nie u siebie ale już sporo meczów rozegrali na tym stadionie także dalej są na uprzywilejowanej pozycji. Napoli jednak piłkarsko dużo lepsza drużyna, mają świetnych piłkarzy a Szachtar mimo wszystko swoich najlepszych piłkarzy posprzedawali... Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Porto - Besiktas
Porto (-1.5)
@ 2.20
Forbet
Dla mnie jest to bet dnia. Porto bardzo dobrze gra w tym sezonie i jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinno być co zbierać po Turkach. Zgodzę się z waszymi opiniami iż Porto od dłuższego czasu nic nie osiągneło ale z takimi drużynami jak Besiktas na Estádio Do Dragão powinni wygrywać z zamkniętymi oczami. Besiktas w tym sezonie gra dobrze jednak to nie jest ten sam poziom zawodników stąd też takie kursy, które i tak z minuty na minutę maleją. Do tego dochodzi historia obu klubów gdzie jasno widać kulturę gry, dla mnie kursy są wystawione prawidłowo natomiast Porto jeżeli chce się liczyć w tym sezonie &quot;musi&quot; to udowodnić.
Porto może i zagra na swoim poziomie , ale przeciwnik to już nie będą przeciętne drużyny ligi portugalskiej więc granie po takim kursie jest nieopłacalne w mojej opinii. Porto grało z dolną połową tabeli i to będzie dla niej dopiero pierwszy prawdziwy test. Nie oceniałbym poziomu drużyn po wynikach w lidze. Liga turecka jest trudniejszą ligą gdzie gra się niezwykle ciężko. Po za meczami ze Sportingiem czy Benfica i może wyjazdowym z Bragą tam nie ma aż tylu ciężkich meczy. Kliku zawodników Besiktasu zna doskonale ligę portugalską. Trzeba też podkreslić , że drużyna Besiktasu to drużyna nieprzewidywalna jesli chodzi o mecz wyjazdowe w europejskich pucharach i nie skreslałbym ich na starcie meczu. W mojej opinii ten mecz jest 60 / 40 i bramka dla gosci jest o wiele bardziej prawdopodobna niż wygrana gospodarzy dwiema bramkami( kurs w granicach 1,7 )
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Feyenoord - Manchester City 2 @1,40 ✅ ✅
City wygra i over 2,5 @1,78 ✅ ✅
Over 2,5 @1,53 ✅ ✅
Fortuna

To moje typy na mecz drużyny Holenderskiej z Angielską. Kursy nie zachwycają ale myślę że 1,40 to i tak fajny kursik na zwycięstwo City chociażby do AKO. Zwykle nie gram takich kursów, tym bardziej na czystą wygraną, ale nie sądzę aby Feyenoord ugrał tu chociażby punkt. Od początku w lidze spisują się bardzo dobrze. Wygrane z Twente, Excelsior, Willem II i Heracles. Ugrali też fajny bilans bramek, ale stracili już 3 w tych meczach i to z drużynami umówmy się przeciętnymi na ligę holenderską. Rywal dzisiaj przewyższa drużynę Feyenoordu wszystkim. City ma w tym sezonie taką pakę że musi wygrywać większość meczy a tym bardziej z takimi rywalami. W lidze ostatnio 5-0 z Liverpoolem, grali na prawdę nieźle. Liga Mistrzów jest ważna dla każdego, także Feyenoord na pewno nie odpuści żadnego meczu i być może dzisiaj gola uda się im strzelić. Zwycięstwo dla City dzisiaj jest priorytetem, bo o 1 miejsce w lidze powalczyć może z nimi Napoli, a każde potknięcie może być kluczowe. Oprócz tego opcją wygranej z City i 2,5 gola też fajny wybór i sam over 2,5 po trochę większym kursie niż czysta 2. Tutaj na 2 golach nie powinno się skończyć, City z taką siłą ofensywną może sobie zdobyć kilka goli, ale nie wykluczam także gola gospodarzy bo znaleźli się w LM po dosyć długim czasie i są w też dobrej formie.
Lipsk - Monaco
Monaco over 4,5 rożnych @1,84 ⛔ ⛔ 4 rożne ...
Fortuna

Lipsk gra u siebie, jest faworytem, chociaż nie skreślał bym Monaco całkowicie. Większe doświadczenie, dobry zespół, pokazali już się w tamtym roku. Lipsk słabo zaczął sezon, LM to dla nich nowość. Nie próbuję tu grać 1X2 bo tu ciężko coś wytypować, ale myślę że 5 rożnych Monaco nie będzie cieżko, jak stracą gola to pójdą do ataku, przycisną trochę Lipsk i mogą na stukać te rogi. Ostatnio nawet jak przegrali 4-0 z Nice, mieli ponad 10 i cisnęli ostro chociaż dostali lanie.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Panowie, albo mi się wydaje albo kursy na Monaco są przesadzone. Ok, porażka z Niceą + fakt, że Lipsk to nie są ogóry + &quot;wyprzedaż&quot; trzonu ekipy sprzed roku = wzrost kursów na ich wygraną. Mimo to, kursy na poziomie 3.40-3.60 za ich wygraną z wicemistrzem Niemiec to w mojej opinii tzw. value. Czy jest ktoś kto może się rzetelnie wypowiedzieć na temat gry zarówno jednych jak i drugich w tym sezonie?
Biorąc pod uwagę osłabienia Monaco (Lemar, Glik, oczywiście pomijam tych którzy odeszli) to wydaje się ze kursy wystawione są prawidłowo. Ciężko powiedzieć jaki będzie końcowy rezultat bo z jednej strony drużyna doświadczona z niedoświadczoną w europejskich bojach, a z drugiej weźmy przykład Leicester które po zdobyciu mistrzostwa Anglii kolejny sezon w krajowych rozgrywkach miało kiepski natomiast w LM radziło sobie bardzo dobrze.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Biorąc pod uwagę osłabienia Monaco (Lemar, Glik, oczywiście pomijam tych którzy odeszli) to wydaje się ze kursy wystawione są prawidłowo. Ciężko powiedzieć jaki będzie końcowy rezultat bo z jednej strony drużyna doświadczona z niedoświadczoną w europejskich bojach, a z drugiej weźmy przykład Leicester które po zdobyciu mistrzostwa Anglii kolejny sezon w krajowych rozgrywkach miało kiepski natomiast w LM radziło sobie bardzo dobrze.
Glik gra a osłabienie Lemara ok, ale nie wydaje mi się, aby Monaco nie miało go kim zastąpić ale fakt, wynik jest otwarty, zobaczymy kto zagra lepiej i na co stać Lipsk. ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Porto - Besiktas
Porto (-1.5)
@ 2.20
Forbet
Dla mnie jest to bet dnia. Porto bardzo dobrze gra w tym sezonie i jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinno być co zbierać po Turkach. Zgodzę się z waszymi opiniami iż Porto od dłuższego czasu nic nie osiągneło ale z takimi drużynami jak Besiktas na Estádio Do Dragão powinni wygrywać z zamkniętymi oczami. Besiktas w tym sezonie gra dobrze jednak to nie jest ten sam poziom zawodników stąd też takie kursy, które i tak z minuty na minutę maleją. Do tego dochodzi historia obu klubów gdzie jasno widać kulturę gry, dla mnie kursy są wystawione prawidłowo natomiast Porto jeżeli chce się liczyć w tym sezonie &quot;musi&quot; to udowodnić.
A cóż Ty za bzdury wygadujesz ?! &quot;Takimi drużynami jak Besiktas&quot; ? A co to są ogórki według Ciebie? Pepe, Erkin, Gary Medel, Negredo, Quaresma, Ozyakup, Talisca, Tosic, Adriano. Jak masz zamiar wygrać z nimi z zamkniętymi oczami to winszuje. Paka zajebista. Dla mnie promo to BTS @2,02. Może i to Porto wygra, ale po tym kursie to totalny nobet a Besiktas to nie jest słaby zespół, żeby go tak lekceważyć. Do tego Porto bez Aboubakara. Besiktas strzelał bramkę w każdym z ostatnich 10 spotkań. Oby to było następne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
13.09.2017 g. 20.45 Feyenoord- Manchester City
Typ: under 3,5
Kurs: 1,70
MarathonBet
4/10

Na papierze City zdecydowany faworyt, jednak nie od dziś wyjazdy są dużą bolączką tego zespołu. W ubiegłym sezonie nie wygrali żadnego spotkania, porażki z Barceloną i Monaco oraz remis ze średniakami: Celticiem i M`Gladbach. Feyenoord teoretycznie zupełnie inna półka jakości piłkarskiej, aczkolwiek uważam że na własnych śmieciach postawią opór. Szanse na wygrane mają marne ale nie sądzę aby dostali tutaj srogie lanie. Myślę że 0-2 to wszystko na co stać City. Jak będzie się okaże.
Właśnie od Feyenoordu spodziewam się ofensywnej piłki i także jakiegoś gola, może goli. City swoje z pewnością dorzuci, w każdym razie w under bym się nie pakował.

Myślę też, że warto pograć dziś na Kogutów w meczu z Borussią. Tottenham świetny kadrowo, dziś zabraknie Alliego, ale to nic przy osłabieniach gości. Ostatni mecz Dortmundczyków z osłabionym Freiburgiem, łapałem się za głowę, nie są oni ostatnio w wysokiej formie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Jako,ze wczorajsze typy byly bardzo owocne dzis postanowilem podzielic sie swoimi przemysleniami na ogole,no to lecimy z pierwszym kuponikiem.
Feyennord - Manchester City 2 @1.30
Tutaj wyraznie lepsza ekipa jedzie na wycieczke do Holandii aby hucznie rozpoczac rozgrywki ligi mistrzow. Mysle,ze pomimo wczesniejszych problemow na.wyjazdach dzis 3 punkty poleca do obywateli,roznica klas po prostu.
Real - Apoel Real -2.5 @1.18
Po ostatniej wtopie na lidze krolewscy maja idealny mecz na odkucie,zapowiada sie solidne lanie,mysle iz spokojnie handi zostana pokryte i bedzie wysoko bo rywal ogorkowaty a stadion bedzie nabity do tego ambitny Ronaldo i mamy bardzo prawdopodobny typ
Liverpool - Sevilla 1 1.70
Jak gra Sevilla to kazdy widzi,to juz nie ta sama ekipa co pare miesiecy temu a w Liverpoolu nastroje swietne i forma tez,ostatnie mecze pokazaly ze Liverpool bedzie sie liczyl w tym sezonie, w tym meczy licze na Mane i jego rajdy skrzydlem,mysle ze Klop dobrze ustawi druzyne i trzy punkty zgarna gospodarze
Porto - Besiktas 1 1.60
Besiktas totalnie pod forma co pokazaly ostatnie mecze.Porto rznie rywali ostro i po kolei. Zapowiada sie pewne zwyciestwo gospodarzy na wlasnym terenie.Turcy nie maja kim postraszyc.
A teraz cos odwazniejszego...
Monaco DNB @2.90
Ekipa francuzow dzis bardzo lekcewazona przez bukmacherow a w moim mniemaniu nie bez szans dzis. Po ligowej porazce beda chcieli sie.odegrac a Niemcy tacy straszni nie sa. Presja moze ich, zjesc a Monaco zagra swoje. Po takim kursie dnb pobieram w ciemno.
Szachtar - Napoli 2 @2.00
Druzyna gospodarzy nieco wypalona.brazylijczycy nie robia juz takiego szalu a jedynie troche wiatru. Przyjezdza ekipa kompletna.zgrana i zadna kilku goli. Pobieram kursik i polecam.
Milego ogladania meczykow i powodzenia !
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Pepe, Erkin, Gary Medel, Negredo, Quaresma, Ozyakup, Talisca, Tosic, Adriano. Jak masz zamiar wygrać z nimi z zamkniętymi oczami to winszuje. Paka zajebista.
Spokojnie, zajebista paka to byłaby 5 lat temu. Teraz te największe nazwiska to w większości emeryci. Sami dobrze wiemy, jaki poziom prezentują gwiazdy w Turcji. Przykładem choćby Van Persie, Sneijder, itp. Tam nie idą gracze szczycie formy. Nie zmienia to faktu, że Porto żadną potęga nie jest i nie trzeba Pepe w składzie, żeby nawiązać z nimi równorzędną walkę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja na dziś mogę polecić posiadanie piłki Tottenhamu +53.5%, sts oferuje nam na to zdarzenie ładny kursik 1.80. Tottenham to drużyna która zawsze chce dominować i zazwyczaj im to wychodzi, są zgranym zespołem większość zawodników gra ze sobą już od kilku ładnych lat i naprawdę przyjemnie się ich ogląda. Borussia dla mnie nie jest już tą drużyna za czasów Kloppa, nie grają już tak efektownie i zdecydowanie stawiał bym dziś na Koguty. Nie zagra. Alli ale myślę, że nie będzie to wielki problem dla Angielksiego zespołu. Polecam bezpieczniej zagrać
posiadanie piłki - Tottenham +52,5% @1,80 STS
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis idę w wygrane.
L.pool wygra z Sevilla 1.7 Fortuna 2:2. Typowy Looserpool, miec szasne na 3:1,karny popsuty i remis. Ale zdominowali rywala,brakło trafienia tego karnego.
Tottenham wygra z Borussia Dortmund 2.3 Fortuna. 3:1 Totki izzy win po mega kursie.
Tutaj spodziewam sie zarowno wygranej Lpoolu, nawet 2:0. Lpool u siebie wymiata.
A Totki tez slabe Dortmund u siebie oklepia.
Liczę na dwie wygrane gospodarzy a kursy fajne.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Spokojnie, zajebista paka to byłaby 5 lat temu. Teraz te największe nazwiska to w większości emeryci. Sami dobrze wiemy, jaki poziom prezentują gwiazdy w Turcji. Przykładem choćby Van Persie, Sneijder, itp. Tam nie idą gracze szczycie formy. Nie zmienia to faktu, że Porto żadną potęga nie jest i nie trzeba Pepe w składzie, żeby nawiązać z nimi równorzędną walkę.
Mimo wszystko miałem rację i BTS +++ na lajcie a nie handi i gra po kursach na Porto :p &quot;Z zamkniętymi oczami powinni wygrywac&quot; haha
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Orientuje sie ktoś czy jest sens się kłócić w sprawie celnych strzałów ???? ? Oficjalna strona UEFY nie uznaje strzału Salaha z 61 minuty jako celnego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom