>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka I ligi (20-21.07.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 1. kolejkę I ligi.​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, jaka sytuacja z Drutexem? Coś pamiętam, że mieli się wycofać a patrzę że są. Po transferach widzę, że tam duże zmiany (ale to w sumie jak w każdej drużynie tam).
Nieciecza nienawidzę aby jakieś ważne straty w ludziach ale trzeba pamiętać jak ostatnio wyglądają te sezonu po spadku z ekstraklasy.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Dokładnie Nieciecza w zdecydowanej większości utrzymała skład. W porownaniu z drugim spadkowiczem z Nowego Sącza to Termalica kadrowo bardzo dobrze. Sandecja pozbyła się najwazniejszych piłkarzy którzy prowadzili gre.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Na 1 kolejkę Fortuna 1 Liga przygotowałem 2 typy :
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz typ : Chojniczanka Chojnice @ 2.35 fortuna ⛔
Chojniczanka co sezon ociera się o ekstraklasę,ale zawsze w ostatniej fazie odpuszczają,bo myślę,że spokojnie mogli awansować już 2 lata temu.W tym sezonie mówią głośno o ekstraklasie,dokonali sensownych transferów i uważam,że razem z Termalica będą faworytami do awansu. W 1 kolejce zmierzą się z spadkowiczem z Nowego Sącza. Z Sandecji odeszło wielu podstawowych zawodników : Tomasz Brzyski (29 występów) ,Mateusz Cetnarski (17 występów) ,Michał Gliwa (35 występów) ,Adrian Danek (31 występów),Aleksandyr Kolew (32 występy), Patrik Mraz (30 występów), Filip Piszczek (32 występy),Wojciech Trochim (37 występów), Bartłomiej Kasprzak (26 występów) Płamen Kraczunow (26 występów). Po takiej rewolucji ciężko ułożyć coś sensownego w tak krótkim okresie czasu. Mecze towarzyskie też nie wyglądają najlepiej : 1:1 z Lviv ( 3 poziom rozgrywkowy Ukraina), 2:2 z Volyn Lutsk ( 2 poziom rozgrywkowy Ukraina), porażka 7:1 z Rukh Vynnyky ( 2 poziom rozgrywkowy Ukraina) i zwycięstwo z Puszczą Niepołomice 2:1. Gospodarze tak jak już wspomniałem dokonali na prawdę solidnych wzmocnień : Kamil Sylwestrzak,Wojciech Trochim,Deleu,Serhij Pyłypczuk,Janusz Surdykowski,także jak na 1 ligę mają mocny zespół z zawodnikami mającymi doświadczenie Ekstraklasowe. Według mnie Chojniczanka odniesie tu zwycięstwo.
Termalica Bruk - Bet Nieciecza - Bytovia Bytów typ : Termalica Bruk - Bet Nieciecza @ 1.60 fortuna ⛔
W Termalice w porównaniu do zeszłego sezonu nie zaszło wiele zmian kadrowych,większość zawodników została,by wywalczyć awans do Ekstraklasy.Z ważniejszych zawodników to odszedł Szymon Pawłowski,ale doszedł Jacek Kiełb więc myślę,że strata Pawłowskiego nie będzie aż tak odczuwalna. Z klubu z Bytowa odszedł główny sponsor - Drutex,a wiadomo,że jak nie ma pieniędzy to nie ma także na pensje piłkarzy,więc z Bytovi odeszło kilku podstawowych zawodników. Według mnie Bytovia to jeden z kandydatów do spadku,natomiast Termalica to główny kandydat do awansu. Drużyny mierzyły się ze sobą 2 razy i w 2 meczach zwyciężała Termalica.Uważam,że Termalica udanie zacznie sezon i zgarnie w tym meczu komplet punktów.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Również idę w stronę Chojniczanki. Kursy już jednak mocno poleciały. Za PS &quot;Wiele wskazuje na to, że Sandecja może powtórzyć to, co było udziałem Ruchu Chorzów i Górnika Łęczna, czyli dwa spadki z rzędu, wliczając w to degradację z ekstraklasy. Wielu liderów opuściło latem Sandecję. W ich miejsce przyszli albo młodzi piłkarze na dorobku, albo tacy po zakrętach w swojej karierze. Trener Tomasz Kafarski będzie musiał się napocić, żeby utrzymać Sączersów w I lidze.&quot; Typy poboczne na to spotkanie:
powyżej 10.5 rzutów rożnych 1.75 forbet
S. Pyłypczuk (Chojniczanka) strzeli gola 3.2 forbet

Latem w Głogowie musieli pożegnać króla strzelców I ligi Mateusza Machaja (16 goli), którego za 80 tys. zł wykupiła Jagiellonia. Ponadto do Arki Gdynia odszedł Karol Danielak. Wydaje się, że nie znaleziono odpowiedniego następcy dla Machaja, bo trudno żeby za takiego uznać Łukasza Zejdlera z GKS Katowice. Przeczuwam, że Chrobry w tym sezonie będzie toczył zaciętą walkę o byt.
Chrobry nie strzeli gola 3.3 fortuna
ŁKS Łódź wygra do zera 4.35 fortuna
ewentualnie powyżej 4.5 żółtych kartek (1.9) forbet

Fortuna została sponsorem 1. Ligi, ale niestety nie wprowadziła do swojej oferty żadnych dodatkowych rozbić. Ciekawe czy doczekamy się kiedyś rzutów rożnych, żółtych kartek, strzelców itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
W mojej analizie zapomniałem o jedynym istotnym fakcie,ale wpadło mi to do głowy dopiero po końcowym gwizdku gdy zastanawiałem się co poszło nie tak,że ten typ nie wszedł.Średnia wieku pierwszej jedenastki Chojniczanki to 31 lat i najwidoczniej &quot;dziadki&quot; po prostu nie mieli sił żeby utrzymać wynik do końca.Mimo wszytko uważam,że nawet jeśli sił zabrakło to powinni dowieźć ten wynik doświadczeniem,które każdy z piłkarzy ma ogromne.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Odnośnie Niecieczy. Dużym pozytywem jest to, że po spadku na stanowisku trenera został Jacek Zieliński. W końcu odstąpiono też od hurtowego zatrudnia zagranicznych graczy. Dokonano 2 ciekawych wzmocnień w postaci Jacka Kiełba (Korona Kielce) oraz Dawida Szymonowicza (Jagiellonia Białystok). Celem jest awans i szybki powrót do ekstraklasy.
Co do Bytovii. Niewiele brakowało a drużyna nie przystąpiłaby do rozgrywek. Po wycofaniu ze sponsorowania klubu firmy Drutex samo zebranie odpowiednich funduszy na start w I lidze jest sporym sukcesem. Celem jest utrzymanie, ale patrząc na doświadczenie wielu graczy (a w zasadzie jego brak), to Bytovia jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Z Bytowa odeszli: Kamil Adamek, Bartosz Biel, Orlande Kpassa, Marek Opałacz, Michał Stasiak, Michał Szewczyk, Kamil Wacławczyk, Jakub Wilk, Edgaras Żarskis, Francisco Gonzalez, Sebastian Kamiński, Michał Rzuchowski, Janusz Surdykowski, Michał Szromnik, Marek Opałacz.
Nieciecza wygra (1.6)
Nieciecza handicap -1.5 (2.6)
Nieciecza handicap -2.5 (5.0)
Forbet

Zespół z Jastrzębia w ostatnich 2 sezonach zrobił dwa awanse. O podobne osiągnięcie na zapleczu ekstraklasy będzie trudno, ale kto wie... Możecie nie wierzyć, ale jeszcze w poprzednim sezonie część piłkarzy pracowała jako górnicy w jastrzębskiej kopalni. Teraz wszyscy są na zawodowych kontraktach. Plusem jest to, ze w GKS grają głównie zawodnicy z regionu śląskiego. Oni będą groźni dla wszystkich. Jak dla mnie główny kandydat na czarnego konia I ligi.
W Suwałkach bardzo wiele zmian. Przed nowym trenerem Kamilem Sochą trudne zadanie, bo będzie musiał utrzymać zespół, który jest mocno zmieniony w stosunku do poprzedniego sezonu. Sam szkoleniowiec będzie debiutował na tak wysokim szczeblu. Ostatnio prowadził Piasta Żmigród (tam bez rewelacji), z którym zajął 8. miejsce w trzeciej lidze. Ciekawym transferem może być Kamil Sabiłło, który w poprzednim sezonie strzelił 37 goli w 33 występach dla IV-ligowej Unii Skierniewice. Wigry ratuje współpraca z Jagiellonią, która hurtowo wypożycza swoich młodych zawodników do suwalskiego klubu.
Jastrzębie (remis=zwrot) 1.65
delikatniej Jastrzębie wygra 2.5 w hicie dnia
Fortuna
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Odnośnie Niecieczy. Dużym pozytywem jest to, że po spadku na stanowisku trenera został Jacek Zieliński. W końcu odstąpiono też od hurtowego zatrudnia zagranicznych graczy. Dokonano 2 ciekawych wzmocnień w postaci Jacka Kiełba (Korona Kielce) oraz Dawida Szymonowicza (Jagiellonia Białystok). Celem jest awans i szybki powrót do ekstraklasy.
Niewiele brakowało a drużyna nie przystąpiłaby do rozgrywek. Po wycofaniu ze sponsorowania klubu firmy Drutex samo zebranie odpowiednich funduszy na start w I lidze jest sporym sukcesem. Celem jest utrzymanie, ale patrząc na doświadczenie wielu graczy (a w zasadzie jego brak), to Bytovia jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Z Bytowa odeszli: Kamil Adamek, Bartosz Biel, Orlande Kpassa, Marek Opałacz, Michał Stasiak, Michał Szewczyk, Kamil Wacławczyk, Jakub Wilk, Edgaras Żarskis, Francisco Gonzalez, Sebastian Kamiński, Michał Rzuchowski, Janusz Surdykowski, Michał Szromnik, Marek Opałacz.
Nieciecza wygra (1.6)
Nieciecza handicap -1.5 (2.6)
Nieciecza handicap -2.5 (5.0)
Forbet

Zespół z Jastrzębia w ostatnich 2 sezonach zrobił dwa awanse. O podobne osiągnięcie na zapleczu ekstraklasy będzie trudno, ale kto wie... Możecie nie wierzyć, ale jeszcze w poprzednim sezonie część piłkarzy pracowała jako górnicy w jastrzębskiej kopalni. Teraz wszyscy są na zawodowych kontraktach. Plusem jest to, ze w GKS grają głównie zawodnicy z regionu śląskiego. Oni będą groźni dla wszystkich. Jak dla mnie główny kandydat na czarnego konia I ligi.
W Suwałkach bardzo wiele zmian. Przed nowym trenerem Kamilem Sochą trudne zadanie, bo będzie musiał utrzymać zespół, który jest mocno zmieniony w stosunku do poprzedniego sezonu. Sam szkoleniowiec będzie debiutował na tak wysokim szczeblu. Ostatnio prowadził Piasta Żmigród (tam bez rewelacji), z którym zajął 8. miejsce w trzeciej lidze. Ciekawym transferem może być Kamil Sabiłło, który w poprzednim sezonie strzelił 37 goli w 33 występach dla IV-ligowej Unii Skierniewice. Wigry ratuje współpraca z Jagiellonią, która hurtowo wypożycza swoich młodych zawodników do suwalskiego klubu.
Jastrzębie (remis=zwrot) 1.65
delikatniej Jastrzębie wygra 2.5 w hicie dnia
Fortuna
Zdecydowanie popieram typ na NIecieczę, ciężko dodać coś więcej do tego co napisałeś. Myślę, że kursy są tak wysokie tylko dlatego, że to pierwsza kolejka, a to zawsze powoduje jakąś niepewność. Przecież Nieciecza do końca walczyła o utrzymanie w Ekstraklasie, a składu jakoś szczególnie po spadku nie osłabiła. Z kolei Bytovia to dolna połówka 1 ligi, do tego długo nie było wiadomo czy w ogóle przystąpią do gry w 1 lidze w tym sezonie. Dlatego również moim zdaniem łatwa wygrana NIecieczy dzisiaj.
Ode mnie takie propozycje:
over 0,5 goals in 1st half @1,44
over 1,5 goals in 1st half @3,1
HT/FT Termalica @2,55

kursy z Coral
E: człek jednak stary i głupi jest ;)
Polskie ligi są totalnie nieprzewidywalne, dlatego tradycyjnie nigdy nie gram pierwszych kolejek -bo wtedy to już zupełna loteria. Tym razem się skusiłem, bo typ wyglądał na bardziej niż pewny. Ale jak widać w PL nie ma nic pewnego. Póki co trzeba obserwować i wrócić do ewentualnego typowania tych rozgrywek za 2-3 kolejki...
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,
wydaje się że typ na zespół z Niecieczy to oczywisty&quot;pewniak&quot; dzisiejszego dnia.W Termalice cały skład z poprzedniego sezonu utrzymany a u gości emigracja aż miło z Januszem Surdykowskom na czele.Do Niecieczy dzis przyjedzie &quot;PEKAES&quot; z Bytowa i bedą prosić o najniższy wymiar kary.Spodziewam sie że zastawią AUTOBUS przed 16m i bedą wybijac gdzie da;)ale i to nie wystarczy na gospodarzy którzy pewnią chcą wrócić na boiska Ekstraklasy...
Termalica - Bytovia
Termalica wygra (handi 0:2)
Fortuna 4.25
 
obc 119

obc

Użytkownik
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
Typ : X
Kurs: 3,25 STS ⛔

Wynik 3:0

No i zaczynamy polską karuzelę. Na początek starcie dwóch ubiegłorocznych beniaminków, które zdołały się utrzymać na zapleczu Ekstraklasy. Wyższe aspiracje po stronie Rakowa, którzy znów myślą bić się o awans. Powody do tego są, ponieważ doszło w Częstochowie do kilku ważnych wzmocnień. Daniel Bartl ( Slovan Liberec), Michał Gliwa ( Sandencja ), Patryk Kun ( Arka Gdynia ), Arkadiusz Kasperkiewicz ( Górnik Łęczna ) oraz Maciej Domański ( Puszcza Niepołomice ) dla którego będzie to szczególne wydarzenie. Trzon drużyny z Częstochowy pozostał bez zmian. ( Malinowski, Figiel, Czerkas, Petrasek, Szumski, Duriska, Góra ). Puszcza za cel obiera ponowne utrzymanie. Kilka też ciekawych transferów: Hubert Tomalski ( Raków Częstochowa - także mecz przeciwko swoim ) , Łukasz Furtak ( Garbarnia ), Damian Smoleń ( Cracovia ).
Jako że będzie to pierwsze spotkanie, inaugurujące 1 kolejkę Fortuny 1 ligi to stawiam tutaj na remis. Raków w poprzednim sezonie nie zachwycał u siebie. Zdecydowana większość punktów została uzbierana na wyjazdach. Rok temu w 1 kolejce Raków zremisował u siebie 0:0 z Miedź Legnica.
Raków jeszcze nigdy nie poniósł porażki z Puszczą ( 6 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek )
Co skłania mnie jeszcze do remisu w tym meczu ?
Fakt, że Tomasz Tułacz ( trener Puszczy) jeszcze nie zaznał porażki w inauguracyjnych meczach.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
W sumie to pierwsza kolejka i &quot;nikt nic nie wie&quot;co grać i jak grać .....wczoraj Jagiellonia też miała rozjechać Lechie i jak sie skończyło.......(0:1)
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Polskiej piłki nie gra się za poważne pieniądze bo tutaj jest czysta loteria. Każdy może wygrać z każdym. Nic to, że skazywana na pożarcie drużyna X zagra kapitalne spotkanie i pokona zdecydowanego faworyta bo w next kolejce odda punkty drużynie dużo słabszej od siebie. Ostatnie lata powinny nauczyć tego, że na polskich ligach kasy się nie zrobi. Ja jedynie live niekiedy zagram jak widzę mecz i coś mogę wywnioskować na żywo lub ewentualnie doga jeżeli mam jakieś przeczucie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom