>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.07-17.07.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Do startu sezonu 2 tygodnie, zobaczymy jak ekipy wykorzystały wolny czas na przygotowanie do sezonu. W pierwszej kolejce przed nami kilka ciekawych gier. Mistrz Polski zagra na terenie beniaminka w Zabrze, kiedyś byłby to klasyk, dzisiaj pewnie też, jednak nie wiadomo na co będzie stać Górnika, na pewno piłkarze z Zabrza to nie ta sama półka co z Warszawy, mowa oczywiście o umiejętnościach.
Dobry kurs na Zagłębie w meczu z Koroną, ze względu na perypetie Kielczan, Zagłębie się wzmocniło na tą chwilę dla mnie Lubin to wygra, ale zobaczymy.
No i spodziewam się overowego spotkania w Szczecinie ;), jak zwykle przy okazji spotkań Pogoń vs Wisła.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Ja w tej kolejce skłaniam się ku Śląskowi, kurs jak widać satysfakcjonujący. Arka wiadomo będzie myśleć o pucharach i to będzie ich priorytet w lipcu. Pamiętam jak Arka grała w lidze gdy miała mecze 1/2 i finał Pucharu Polski przed sobą.
Generalnie to myślę, że Śląsk może nawet zacząć sezon jak Bełchatów w 2006.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Myślę nad Lechią, chociaż inaugurację zazwyczaj mają na minus, tzn dawno na inauguracje nie wygrali. Wygrali ostatnio w 2009 roku w meczu z Arką a tak to albo w łeb albo remis ???? Czuję że Legia może nie wygrać w Zabrzu, u nich coś się ogarneło w końcu i mogą być czarnym koniem, mimo że nie zdominowali I Ligi ???? Co do Śląska, uważam że w Gdyni aż tak łatwo nie będzie, dla Arki priorytet to liga, puchary to dla nich fajna przygoda ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja w tej kolejce skłaniam się ku Śląskowi, kurs jak widać satysfakcjonujący. Arka wiadomo będzie myśleć o pucharach i to będzie ich priorytet w lipcu. Pamiętam jak Arka grała w lidze gdy miała mecze 1/2 i finał Pucharu Polski przed sobą.
Generalnie to myślę, że Śląsk może nawet zacząć sezon jak Bełchatów w 2006.
Sprawdziłem - wygrana w 4 spotkaniach na starcie ligi, no szczerze to nie wiem ;), w 2 kolejce wyjazd na derby, potem mecz z Lechią, bardzo ciężko będzie, a drużyna ma jeszcze swoje braki.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Ogólnie 1 kolejka nowego sezonu zapowiada się ciekawie:
Arka - Śląsk:
Trzeba pamiętać że Śląsk gra na wyjeździe w dalekiej Gdyni do tego niby Arka na papierze wygląda słabiej lecz to 1 mecz sezonu przed własną publicznością ze znienawidzonym przez kibiców Arki zespołem to pewnie motywacja zawodników z Gdyni będzie ponad stan gdyż moim zdaniem kibice odwiedzą piłkarzy na treningu i nie pozwolą im pomyśleć inaczej na starcie ligi, do tego Śląsk po tylu nowych zawodnikach potrzebuje czasu i nie wiadomo czy już ewentualnie na początku zaskoczy.
Cracovia - Piast:
Na moje oko to pewniak w stronę Cracovii która z Probierzem moim zdaniem może stać się klonem Jagi tylko z większym budżetem oraz jeszcze lepszymi zawodnikami i jeśli piłkarze będą robić co trener każe i zachrzaniać na treningach to powinno to wyjść dobrze dla nich.
 
psychol32 419,8K

psychol32

Użytkownik
Ogólnie 1 kolejka nowego sezonu zapowiada się ciekawie:

Cracovia - Piast:
Na moje oko to pewniak w stronę Cracovii która z Probierzem moim zdaniem może stać się klonem Jagi tylko z większym budżetem oraz jeszcze lepszymi zawodnikami i jeśli piłkarze będą robić co trener każe i zachrzaniać na treningach to powinno to wyjść dobrze dla nich.
Bez wątpienia Cracovia jest faworytem i powinna ten mecz wygrać ale pisanie że zespół który zajął 14 miejsce ma lepszych zawodników niż wicemistrz Polski to jest jakiś nieśmieszny żart.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Cracovia - Piast:
Na moje oko to pewniak w stronę Cracovii która z Probierzem moim zdaniem może stać się klonem Jagi tylko z większym budżetem oraz jeszcze lepszymi zawodnikami i jeśli piłkarze będą robić co trener każe i zachrzaniać na treningach to powinno to wyjść dobrze dla nich.
Na razie nie widać tych lepszych zawodników w Cracovii. Zresztą Probierz już raz się raz w Krakowie wyłożył koncertowo, więc może tamten klimat mu nie służy


Bez wątpienia Cracovia jest faworytem i powinna ten mecz wygrać ale pisanie że zespół który zajął 14 miejsce ma lepszych zawodników niż wicemistrz Polski to jest jakiś nieśmieszny żart.
Wicemistrz Polski ?? Chyba Ci w pamięci obcięło jeden sezon. Piast jest teraz takim samym wicemistrzem jak Szombierki Bytom mistrzem.
edit: Kolega porównał Cracovię z Jagiellonia - Jaga była vice mistrzem teraz. Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
spoko kursik na Zaglebie czuje ze Korona zacznie sezon jak Wisla Krakow
Sam jestem tego ciekaw, dla mnie też Lubin jest faworytem, kilka fajnych transferów, a za to w Koronie dzieje się nie najlepiej zwłaszcza po doniesieniach medialnych, sam jednak szedłbym tutaj w over mimo wszystko ;).
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie ma nic gorszego jak ślepe stawianie Śląska a przede wszystkim Cracovii.
Ja rozumiem, że ściągają x zawodników jak nigdy, ale większego zamętu to chyba nie mogli zrobić. Jeszcze gorzej jest w Cracovii, gdzie wszystko fajnie że jest Probierz ale to wychodzi bardziej na projekt na lata a na pewno nie na za 10 dni na pierwszy mecz w kolejce. W tej chwili ten skład zupełnie nie porywa. Probierz pewnie im tłucze do głowy nowe myślenie co odbija się na sparingach, który dostają kolejny raz bęcki. Chociaż kto mocniej śledził sparingi live to miał znakomitą okazje łapać wszystko co leci przeciwko Cracovii gdy wchodzili młodzi całym składem w drugich połowach.
Na dzisiaj co bym grał na początku sezonu to Lechię, która ma wręcz cudowne warunki do trenowania czyt. spokój z transferami, w końcu można powiedzieć.
Na 1 kolejkę na pewno Zagłębie choć tam też sporo transferów, ale jednak szybko przyklepanych co tylko pomoże ogarnąć zrozumienie w zespole. Co do Korony to ja znowu bym tak mocno nie podniecał się całą historią. Tutaj na materiale nie widzę specjalnie by była jakaś wielka żałoba https://youtu.be/ylXJ-nl_A1I?t=14m48s
Ogólnie polecam cały film zobaczyć, jest i zapytanie o ramadan Diawa, jest gadka Rymaniaka z Lettierim. Pomijając tą &quot;awanturkę&quot; opisaną we wszystkich gazetach na wszystkie możliwe scenariusze to samo valju widzę w obecnym składzie Korony. Kontuzja Kiełba jak tego co potrafi coś zrobić z niczego też spory plus.
Zagłębie na dnb&#39;ecie @2,05 1xbet na 1 kolejkę wygląda dla mnie najlepiej z całej oferty.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Ogólnie z dystansem jak pisałem wcześniej do Lechii ale to co dziś się odwaliło z trenerem Wisły to szansę Lechii rosną i to mocno, osobiście nie ruszam bo inauguracja różnie u nich wygląda, ale myślę że X2 wejdzie. Korona - Zagłębie to taki mecz mi się zdaje jak Wisła - Pogoń z pierwszej kolejki tamtego sezonu. Mimo wszystko X2 powinno siąść. Skoro już mowa o meczu Pogoń - Wisła to czuję tu mocne wejście Skorży, myślę że śmiało w stronę Pogoni. Ryzykownie można w stronę Górnika Zabrze iść, spięcie konkretne ze strony Górnika i ma być święto.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Dzień Dobry,
Rusza najlepsza liga na świecie i od razu widać na forum, że coś się dzieje. Szkoda, że połowa postów to bajzel, ale to nic. Jestem i ja ze swoimi prognozami. Wiadomo - typowanie pierwszej kolejki to zabawa tylko dla tych, którzy mają trochę siana na zbyciu, ale spróbujemy coś wytypować, żeby lepiej piwo się piło podczas oglądania mieczyków.

Lech - Sandecja 1 (1.35) ⛔
Przewiduję wygraną Lecha. Atak funkcjonuje. Strzelanie bramek również, dlatego nie będzie problemu żeby coś z przodu wpadło. Póki co, według mnei dobrze to wygląda jak się patrzy na tą ekipę i w tym sezonie Lech również w łączy się w walkę o mistrzostwo. Sądzę, że beniaminek pierwszą kolejkę rozpocznie od porażki. Ok, być może jest to solidna ekipa, sparingi, sparingami, raczej nie biorę tego pod uwagę i ten brak doświadczenia w najsilniejszej lidze świata może być decydujący.
Górnik - Legia 1x (1.90) ✅
Nie wiem czy Legia po raz kolejny sięgnie po mistrza. Wyczyn dwóch wygranych z rzędu był godny podziwu, ale sięgnąć po mistrza po raz 3 będzie niezwykle trudne i na pewno będą zdarzały się wpadki, zresztą tak jak i w tamtym sezonie. Idę w stronę niespodzianki, gdyż kursy na Legię są zaniżone. Sądzę, że kolektyw jeszcze nie jest tak dobrze funkcjonujący jak w tamtym sezonie i siła rażenia będzie działała na eliminacje do Ligi Mistrzów. O ile finów powinni ograć, o tyle przewiduję twardą postawę Zabrzan. W meczu z górnikiem, podobnie jak i z finami, formacja ataku będzie daleka od zamierzonego celu. Jest problem z tą formacją, albo inaczej: Legię stać na więcej i nawet jeśli kogoś sprowadzą klasowego, ten ktoś musi się jeszcze zgrać... Mączyński jako kreator akcji w miejsce Wadżisa Ofoe? Ok, ale ja myślę, że potrzeba zgrania. Przewiduję raczej równy mecz i idę w taki typ nie inny, mając na uwadze, to, że mamy dopiero pierwszą kolejkę. Wiadomo, że na początku to różne komedie się dzieją.

Ze stawką nie szaleję, nawet nie gram tego płasko. Wszystko to dlatego, że jest początek sezonu i ciężko bawić się w wizjonera.
ako 2.56 ónibet ⛔
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech Poznań-Sandecja N-Sącz
Lech over 2,5 gola 2.6 unibet ⛔
Ekstraklasa jest trudna do przewidzenia w pełni jej trwania, start tych rozgrywek nosi jeszcze większą niewiadomą, mogliśmy się o tym przekonać na przykładzie takich drużyn jak Lech czy Legia, nie zapominajmy także o Wiśle która przez bardzo długo oblegała dno tabeli w minionych rozgrywkach, finalnie wdrapując się w pierwszą ósemkę.Nie ma co wpychać większych pieniędzy na starcie, aczkolwiek coś tam pobawić się można.
Ja coś spróbuję na mecz w Poznaniu, Lech stary wyjadacz Vs. beniaminek z Nowego Sącza który nigdy wcześniej nie walczył na tym etapie rozgrywek.Nie skazuje Sandecji na rozpaczliwą walkę o utrzymanie, ale początek sezonu może być dla nich swego rodzaju ,chrztem, podobnie było w wypadku ekipy z Niecieczy która grała bardzo nieporadnie na początkach swojego debiutu.Mecz z Lechem w Poznaniu wymarzonym debiutem nie jest, z drugiej strony Kolejorz też potrafił zawodzić na startach rozgrywek, czy słabszym rywalem u siebie ale tutaj dam kredyt.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W Płocku spore, nieplanowane trzęsienie na parę dni przed staterem sezonu. W niejasnych okolicznościach rozwiązano umowę z trenerem Kaczmarkiem który był jednocześnie szkoleniowcem z najdłuższym stażem jeśli chodzi ciągłość prowadzenia klubu w Ekstraklasie. Podobno jego metody treningowe krytykowali niektórzy piłkarze z Furmanem na czele a czara goryczy przelała się po przegranym 0-3 sparingu z Pogonią Siedlce. Trener widząc bunt piłkarzy nie wyobrażał sobie takiego funkcjonowania drużyny, postawił ultimatum albo on albo oni. Zarząd podjął dziwną decyzję o rozwiązaniu umowy z szkoleniowcem. O całej sprawie zrobiło sie głośno, prezes Wisły musiał sie tłumaczyć przed prezydentem Płocka, miasto jest udziałowce w klubie. Nie wiadomo też co będzie z Furmanem. Decyzja o tyle niezrozumiała bo Kaczmarek był trenerem w Wisle od 5 lat, wywalczył z zespołem awans do 1 ligi a potem do ekstraklasy, był powszechnie lubianą i szanowaną osobą.
W ten oto sposób klub na pare dni przed pierwszym meczem został bez trenera a posada prezesa także została zagrożona. Dzisiaj zakontraktowano jako szkoleniowca Brzęczka który na ławce trenerskiej nie ma się zupełnie czym pochwalić.
Kadrowo zespół nie wygląda najgorzej. Wykupiono z Toulouse Furmana, zostali co lepiej pogrywający sobie w tamtym sezonie Kante czy Merebaszwili. Atak wzmocnił Biliński (powrót po latach do Płocka) który miał całkeim niezłą wiosnę w Śląsku. Ściągnięto Urugwajczyka Nico Varele i Igora Łasickiego z Napoli który to tuła się co sezon po wypożyczeniach. Sparingi słabiutko, przegrana 0-3 z Pogonią Siedlce i wygrana 1-0 z rozbitym Górnikiem Łęczna.
Jeśli chodzi o Lechię to sparingi wyszły nieco lepiej, dwie wygrane po 3-2 z Chojniczaną i Sandecją. Zespół miał względny spokój zeby przygotować się do sezonu. Jako faworyta w inauguracyjnym meczu należy z zasady stawiać Gdańszczan ale jak wiemy w naszej lidze każdy sobie może z każdym wygrać. Rok temu na inaugurację ligi Wisła również podejmowała w pierwszym meczu u siebie Lechię. Wtedy jeszcze jako beniaminek również nie byli faworytami a wygrali 2-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 37

lalala23

Użytkownik
Panowie co sądzicie, bardziej opłaca się iść w stronę Lechii z Wisłą P. czy w strone Pogoni z Wisłą K.?
edit: Może napiszesz co sądzisz o każdym ze spotkań i o jakich zakładach myślisz, overy czy czyste wygrane jak rozumiem Lechii i Pogoni ?
pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Płock vs Lechia Gdańsk 0:2 (0:2)
Lechia Over 1.5 @ 2.15 ✅
Lechia Gdańsk @ 2.20 ✅
M. Paixao GOL @ 2.50 ✅

forBET

Okej weźmy na warsztat pierwsze spotkanie, tak się dziwnie składa, że rok temu startowaliśmy w tym samym miejscu o tej samej porze wtedy Wisła wygrała 2:1, a strzelanie zaczął Marco Paixao.
Co do Lechii, nadal uważam, że z lepszym trenerem mogli zdobyć nawet mistrza, no ale cóż, to tylko moje zdanie. Utrzymali w miarę skład z poprzedniego sezonu i to jest dobry prognostyk przed sezonem, odeszli zawodnicy którzy grali mało, albo prezentowali się słabo jak np Pawłowski, Chrapek czy van Kessel.
Wrócili za to Lewandowski, Kovacevic, przyszedł Matras, Nalepa, wrócił też Łukasik, na papierze wygląda to bardzo dobrze. Spodziewam się w tym sezonie jak zwykle b. dobrej Lechii u siebie, muszą poprawić grę na wyjazdach i jest doskonała okazja.
Co do Wisły Płock, każdy wie jakie są tam problemy, nie będę tego wałkował, trener poleciał, bo piłkarzykom się nie podobało, Furmana też powinni wygonić w mojej opinii. Dołączył do ekipy trener Brzęczek, moim zdaniem strzał w stopę, bo znowu się obracamy w kręgu tych samych trenerów, Brzęczek nie dał rady w Katowicach, gdzie miał fajną drużynę, przechodzi do ekipy, gdzie piłkarze robią co chcą i Brzęczek ma to poukładać i to w 3 dni przed startem ligi? No to nie bardzo. Jeśli się nic nie zmieni, to jest mocny kandydat do spadku i mówię to z przykrością, bo w poprzednim sezonie całkiem fajnie wyglądali.
Coś o transferach - najpierw kto odszedł, po za trenerem odszedł Bozic - 21 spotkań i 1 gol, Ilijew - 29 spotkań i 3 gole, Drozdowicz - 8 i bez gola, Kriwiec - 23 i 2 gole, a więc może po za Drozdowiczem odeszli piłkarze którzy zagrali sporo w poprzednim sezonie. Na ich miejsce przychodzą: Dźwigała, Łasicki z Serie B, Varela, Parvulescu z Austrii i to z tych większych wzmocnień byłoby na tyle, a no i jeszcze Biliński, ale jemu poświęce niżej więcej. Teraz czy to wzmocnienia? Łasicki w poprzednim sezonie 4 mecz, Dźwigała - 12 i 2 gole, Biliński - 32 i 11 goli, Varela - 19 i 1 gol, Parvulesu - 20 i 0 goli, no to słabo to wygląda.
No to patrząc po statystykach to ta wymiana nie bardzo, może jedynie pod względem napastnika, ale nie sądzę. Z prostego powodu, bo Biliński pewnie będzie za Jose Kante, który zdobył 10 bramek w 32 spotkaniach. A więc statystyki zbliżone i to mocno do Bilińskiego.

Ale chciałbym tutaj napisać i zrobię to dokładnie na temat jednego Cristiano Ronaldo, który dołączył do Wisły, nie wiem czy kibice w ogóle o tym wiedzą, chodzi o Kamila Bilińskiego i jak to mówił w jego wkład w dobrą grę Śląska, jak posłuchałem jego wywiadu, po sparingu, gdzie powiedział, że jego celem jest być wyżej niż Śląsk, bo to DZIĘKI NIEMU w głównej mierze Wrocław utrzymał ekstraklasę to się nóż w kieszeni otwiera. Gościu, który przez cały sezon kopał się po czole, a drużyna od 33 kolejki zaczęła grać bo dostali hajsy, co jest chore, a po drugie Morioka dostał ultimatum, że jak chce odejść ma zacząć grać - od cała historyja jak Kamilek strzelił 11 bramek w sezonie. Biliński nie zgodził się na nowy kontrakt w Śląsku, bo nie chciał być 2 napastnikiem w zespole, TA DAM, tutaj będzie, bo nawet jeśli trener na niego postawi na początku, to potem wygryzie go Piątkowski. I po trzecie zaczął grać, bo kontrakt się kończył chciał zapewne podwyżki dodatkowo i długi kontrakt, żeby znowu się obijać, i żeby zacząć się starać na miesiąc przed zakończeniem kontraktu.
Ale dobrze, specjalnie dla Kamilka jego staty z ostatniego sezonu:
Biliński strzela 11 bramek w sezonie z czego:
6 bramek w ostatnich 5 spotkaniach.
5 bramek przez 30 spotkań.
Teraz rozbierzmy, na czynniki pierwsze, że tak powiem komu Biliński strzelił bramkę i ile:
Ruch Chorzów - 3
Łęczna - 2
Cracovia - 1
Wisła - 1
Arka - 1
Piast Gliwice - 1 z karnego
Korona Kielce - 1 z karnego
Wisła Płock - 1
Do tego zmarnował 1 karnego z Pogonią na wagę 3 punktów.
I teraz tak. Strzelił 5 bramek w spotkaniach ze spadkowiczami, no tak jest się czym chwalić z czego zdegradowanemu już praktycznie Ruchowi - 3.
Bramka w meczu z Wisła Kraków - pamiętne 1:5 w Krakowie, gdzie Wisła była w katastrofalnym stanie, powiedzmy szczerze, a i to był pierwszy mecz Śląska, gdzie ofensywa poszła jako tako.
2 bramki z karnego - komentować nie trzeba, fajnie strzelił. To już mamy 8 bramek.
Potem mamy 2 bramki w kolejce numer 36 i 37 z Cracovią i Wisłą Płock, gdzie to były już sparingi, bo Śląsk był utrzymany.
Jedyną ważną bramką którą strzelił był gol z Arką w 35 kolejce, kiedy to ważyły się losy spadku, i tutaj mu tu trzeba oddać.
A więc mit pod tytułem Biliński utrzymał Śląsk runął jak domek z kart.
Co więcej, spójrzmy teraz na wyniki bez bramek Bilińskiego:
Ruch Chorzów - 3:0 [zamiast 6:0]
Łęczna - 2 bramki w 2 meczach -&gt; porażka 1:2 [zamiast 2:2] oraz wygrana 2:0 [zamiast 3:0]
Cracovia - 1 - 1:0 [zamiast 2:0]
Wisła Kraków - 1 - 1:4 [zamiast 1:5]
Arka - 1 - 3:1 [zamiast 4:1]
Piast Gliwice - 1 z karnego - porażka 0:1 [zamiast 1:1]
Korona Kielce - 1 z karnego - 2:0 [zamiast 3:0]
Wisła Płock - 1 - 2:0 [zamiast 3:0]
Czyli jego bramki dały 2 punkty więcej w rundzie zasadniczej, co przekłada się na koniec na +1 punkt po podziale.
Niestrzelony karny na wygraną z Pogonią daje 2 punkty mniej, co przekłada się na koniec na -1 punkt.
RAZEM BILIŃSKI I JEGO BRAMKI DAŁY ŚLĄSKOWI CAŁE 0 PUNKTÓW I NI JAK NIE WYCHODZI, ŻE TO ON UTRZYMAŁ EKSTRAKLASĘ DLA WROCŁAWIA.
Wybujałe ego przeciętnego gracza, wychowanek, który mówi, że nie ma kolegów w Śląsku i to dla niego zamknięta sprawa no ja ... .
I jeszcze kawałek wywiadu z Bilińskim wypowiedź czym się różni kontrakt 1+1 od kontraktu 1+1 ....
Z mojej perspektywy nie wyglądało to na prawdziwe negocjacje. „Bierzesz to albo nie i tyle”. Pojawiły się informacje, że niby miałem bardzo duży kontrakt i klub mi chciał go tylko trochę obniżyć, a ja zwariowałem i powiedziałem, że nie. Absolutnie tak nie było. Klub chciał mi urwać sporo z poprzedniej umowy. Chciał mi dać kontrakt 1+1, ale z różnymi haczykami. Nie mogło to tak wyglądać. Mówiłem wprost: potrzebuję stabilizacji, chciałem we Wrocławiu już osiąść na dłużej. Ktoś powie: no tak, ale podpisałeś kontrakt w Płocku na podobnych warunkach bo też masz 1+1. Ale to 1+1 jest zupełnie inne.
REDAKTOR PYTA: Na czym polega różnica?
Są tam kruczki, które się różnią. Przede wszystkim czuję, że przychodzę do Wisły po to, by być kimś ważnym. Nie czułem bym we Wrocławiu miał stanowić o sile zespołu.
Yhy, tak tak Kamilu różne kruczki, może ilość strzelonych bramek, która daje wyższą pensję hmm? W Płocku też nie będzie stanowił siły.
Oczywiście to nie dotyczy samego spotkania, musiałem typa podsumować tak z czystej ciekawości, bo mnie mocno zdenerwował wywiadami, a po sparingu swoim zachowaniem osiągnął szczyt hipokryzji.
Możemy go porównać z Kante, strzelił 10 bramek, 2 z karnego. Ale strzelił bramkę z Zagłębiem, z Pogonią, Śląskowi strzelił i Koronie, pominę Arkę, Ruch i Łęczną, punktów już mi się liczyć nie chce, ale generalnie ten sam poziom gry, finansowy pewnie Bilińśkiego wyższy, ale nie o to chodzi.
PODSUMOWUJĄC:
- Stabilny skład Lechii i dobrzy zawodnicy z przodu dadzą zwycięstwo, Marco na króla strzelców ;).
- Słaby nowy trener, na sparingu ze Śląskiem było widać, że drużyna nie jest monolitem tak mówiąc profesjonalnym językiem,
- Stawiam jakieś 0:2 , 1:3 , a może Biliński mnie zaskoczy i trafi ???? .
Prawdopodobne składy:
Oczywiście mogę tutaj nie trafić, bo to pierwsza kolejka, ale coś spróbujemy ;). Pierwsza kolejka, można poszaleć wydaje mi się, że Lechia wyjdzie jak w spraingu z Sandecją ofensywnie. Co do Wisły myślę, że tak jak ze Śląskiem w sparingu, mam tylko małe zastanowienie co do napastnika, czy wyjdzie mój ulubiony zawodnik Biliński czy Piątkowski. Swoją drogą najgorzej jak Biliński strzeli ze 2 bramki to dopiero będzie odpowiedź ???? .
Lechia: Kuciak – Maloca, Nalepa, Wawrzyniak – Stolarski, Kovacević, Matras, Krasić, F. Paixao - M. Paixao, Kuświk
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Byrtek, Szymiński, Stępiński - Merebashvili, Rasak, Furman, Wlazło, Reca - Biliński/Piątkowski
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
R 110

radek9513

Użytkownik
Panowie co sądzicie, bardziej opłaca się iść w stronę Lechii z Wisłą P. czy w strone Pogoni z Wisłą K.?

edit: Może napiszesz co sądzisz o każdym ze spotkań i o jakich zakładach myślisz, overy czy czyste wygrane jak rozumiem Lechii i Pogoni ?

pzdr!
Pogoni, przyszedł Skorża a wiadomo że on umie zrobić coś z niczego. Na Lechię bym regularnie od 2 kolejki zaczął stawiać, bo inauguracja im blado wychodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 37

lalala23

Użytkownik
edit: Może napiszesz co sądzisz o każdym ze spotkań i o jakich zakładach myślisz, overy czy czyste wygrane jak rozumiem Lechii i Pogoni ?

pzdr!
Tak już piszę, mianowicie kusi mnie zagrać czystą wygraną Lechii i Pogoni, wiadomo Lechia nie wygrywa na inaugurację, ale nie oszukujmy się Wisła po zwolnieniu trenera i zatrudnieniu nowego(według mnie z całym szacunkiem, ale Brzęczek to trener, który nawet na ekstraklase jest za słaby), bo kto normalny zwalnia trenera po obozie przygotowawczym i zatrudnia nowego 3 dni przed meczem, to nie może wypalić.
No i drugi mecz Pogoń-Wisła, zacznę od tego, że jestem wielkim fanem tego co robi Skorża i wydaje mi się, że nawet z takiej Pogoni zrobi zespół, który będzie się bił w grupie mistrzowskiej, a nie oddawał punkty, jak to miało miejsce ostatnio, a w Wiśle wiadomo zawodnicy z niższych lig hiszpańskich i problemy z wypłacaniem pensji.
Proszę o wasze komentarze co o tym sądzicie.
P.S. Jagiellonia z Termalica tez ladne kursy, Termalica z Rumakiem pewnie zaparkuje autobus i bedzie czekała w polu karnym na Jage.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam coś dla fanów surebetów, nie jest to może jakaś wielka inwestycja z powodu limitu (przynajmniej dla mnie) w LVbet, ale mimo wszystko występuje straszna rozbieżność w kursach na zdarzenie, czy technologia VAR będzie wykorzystana w pierwszej kolejce LOTTO Ekstraklasy. Sprawa wygląda tak:



Teraz można podliczyć prawdziwą wartość kursów, czyli odjąć podatek:

Forbet: 1,70 x 0,88 = 1,496
LVbet: 5,70 x 0,88 = 5,016

Wyliczając w kalkulatorze wychodzi, że przy stawce maksymalnej u mnie równej 26.74zł na &quot;nie&quot; w lvbet i stawce 89.66 na &quot;tak&quot; w forbet (zakładając, że taką stawkę będzie można zagrać ten zakład) niezależnie od wyniku zakładu będziemy na plus 17,73zł, czyli 15,23% lokata ;)



Jeśli ktoś chciałby tak zagrać, to najlepiej najpierw spróbować w forbet, czy taką stawkę puści, bo lvbet pokazuje od razu limity na dane zdarzenia, więc można zobaczyć, jak to wygląda ???? Ciekaw jestem, czy też macie taki limit, czy to może akurat u mnie tak zlimitowany zakład :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia Kraków - Piast Gliwice (sobota 15.07. godz. 18:00)
Typ: Piast lub remis @1.81 ✅
Bukmacher: Fortuna
Witam, wraca nasza ukochana liga wraz z niesamowitymi akcjami, pięknymi golami jak i fatalnymi pudłami. Moim pierwszym typem na sezon 2017/18 będzie właśnie mecz Pasów z Piastunkami. Dokładnie rok temu oba zespoły spotkały się w pierwszej kolejce i zwycięstwo odniosła Cracovia aż 5:1.
Chyba wszyscy pamiętamy końcówkę poprzedniego sezonu, jak Cracovia walczyła do ostatnich kolejek aby nie spaść z ligi. W tym sezonie dość nieoczekiwanie został szkoleniowcem Pasów Michał Probierz. Nie ukrywam , że wywołało to mnie zdziwienie, ale profesor Filipiak pewnie sypnął groszem trenerowi i obiecał długofalową przyszłość. Co do drużyny Pasów, w tym okienku odeszli tacy zawodnicy jak Budziński, Brzyski, Polczak, Cetnarski czy Jendrisek. Przyszli za to Deja, Pesković (nie wiem po co), Drewniak (dobry wybór), Helik (spadkowicz), Zenjov (całkiem nieźle w sparingach), Forsell, Siplak, Sowah (słaby obrońca) oraz wykupiono Mihalika (u21 Słowacji). W letnich przygotowaniach drużyna trenera Probierza rozegrała 5 sparingów (1-1-3), gdzie myślę, że mecz z Zagłębiem Lubin (0-2) miał dać trenerowi odpowiedź jakim składem wyjść na pierwszą kolejkę. Oto moje przypuszczenia: Sandomierski- Deleu, Malarczyk, Helik, Sowah (grał beznadziejnie w sparingach, możliwa zmiana na tej pozycji)- Szczepaniak, Drewniak, Covilo, Zenjov, Mihalik, Piątek.
Trener Wdowczyk nie zanotował również doskonałych gier kontrolnych. Na 6 meczy towarzyskich -
przegrał aż 5. O ile porażka z Fulham (0-1) wchodziła w grę (wartość pierwszej 11 wyniosła ponad 12mln euro) , to ostatni mecz z czeskim zespołem Sigma Olomouc (1-2)(Wart. Pierwszej 11- 2,5mln euro) była pewnie rozczarowanie dla kibiców przy okazji prezentacji zespołu. Jednak pierwsza 11 na mecz z Cracovią zagrała całą 1 połowę wygrywając 1:0. Po przerwie, trener wymienił skład i ten poległ 0:2, co pokazuje jeszcze jak słaba jest ławka na sezon 17/18. Podczas prezentacji zespołu nie zostali zaprezentowani tacy zawodnicy jak Flis, Szeliga czy Osyra. Jest to znak ze stronu klubu, że mogą szukać sobie innego pracodawcy. Dodatkowo Patrik Mraz wylądował w Sandecji, Leszczyńskiego wykupiło Podbeskidzie, Mokwa odszedł do GKS Katowice, Masłowski i Sekulski wrócili do swoich klubów. Nieoczekiwany powrót Cesarza jak raczą nazywać estońskiego piłkarza w ekstraklasie został ogłoszony, podpisał on 3-letni kontrakt, więc smaczek w tym meczu - były zawodnik Jagi oraz Michał Probierz - powinien być wystarczający aby zobaczyć ten mecz.
Dodatkowo trener Wdowczyk zrobił fajną drużynę w Gliwicach, sprawdziłem trenera punktowanie i wychodzi na to, że na 14 meczy zanotował 1,71pkt/mecz. Końcówka sezonu była dobra, szybkie utrzymanie dało spokój co przełożyło się pewnie na wyniki. Ze sparingów można wywnioskować taki skład na mecz z Cracovią: Szmatuła- Pietrowski, Hebert, Sedlar, Konczkowski- Dziczek, Bukata, Zivec, Vassiljev, Badia - Jankowski. Muraś wrócił z wakacji, ale to właśnie Dziczek grał cały czas na defensywnym pomocniku i wydaję mi się że również zacznie od pierwszej minuty mecz z Cracovia.

Konkluzja: Kursy na Piast spadają z ponad 4 do 3.85 (fortuna). Jak dla mnie jest jeszcze zbyt wysoki, ponieważ obie drużyny prezentują podobny poziom. Osobiście po obejrzeniu kilku sparingów obu drużyn przechylam się w stronę Piasta. Dlatego też typ x2 (@1.81) na ten moment wydaję się najbezpieczniejszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom