>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.07-17.07.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Liczba zdobytych bramek w 1 kolejce Ekstraklasy
Over 18.5 @ 1.80
forBET


Coś z zakładów specjalnych na 1 kolejkę:

Garść statystyk:
Liczba bramek w 1 kolejce w poprzednich sezonach
Sezon 13/14 - 20 bramki
Sezon 14/15 - 22 bramki
Sezon 15/16 - 21 bramki
Sezon 16/17 - 23 bramki


zestaw par:
Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław - u - | 2:0, 2:0, 1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Jagiellonia Białystok - u - | 1:2 , 0:0 , 0:1
Cracovia vs Piast Gliwice - o - | 0:1, 5:1, 2:2
Górnik Zabrze vs Legia Warszawa - o - | -------
Korona Kielce vs Zagłębie Lubin - o - | 0:4, 2:1
Lech Poznań vs Sandecja Nowy Sącz - o - | -------
Pogoń Szczecin vs Wisła Kraków - o - | 1:2, 6:2, 0:4
Wisła Płock vs Lechia Gdańsk - o - | 2:1, 1:2

u - under, o - over

19 bramek w 8 spotkaniach to np. 3 razy over 2.5 i 5 razy over 1.5.

Dla mnie to jest jak najbardziej do zrobienia, nie widzę tutaj żadnego spotkania na 0:0, może w Niecieczy, ale nie sądzę.
W mojej ocenie spotkań podatnych na overy jest około 5, natomiast w meczach Pogoń vs Wisła oraz Korona vs Zagłębie, widzę tych bramek nawet 4 lub 5 co tylko zwiększa szansę.
Obok macie wyniki z poprzedniego sezonu. Oczywiście bez uwzględniania spotkań z beniaminkami.
Dodając do tego statystykę z poprzednich sezonów i fakt, że ekipy się jeszcze zgrywają, obroncy mogą popełniać proste błędy skutkujące bramkami idę w ten zakład i wydaje mi się on być bardzo dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 110

radek9513

Użytkownik
Mam coś dla fanów surebetów, nie jest to może jakaś wielka inwestycja z powodu limitu (przynajmniej dla mnie) w LVbet, ale mimo wszystko występuje straszna rozbieżność w kursach na zdarzenie, czy technologia VAR będzie wykorzystana w pierwszej kolejce LOTTO Ekstraklasy. Sprawa wygląda tak:



Teraz można podliczyć prawdziwą wartość kursów, czyli odjąć podatek:

Forbet: 1,70 x 0,88 = 1,496
LVbet: 5,70 x 0,88 = 5,016

Wyliczając w kalkulatorze wychodzi, że przy stawce maksymalnej u mnie równej 26.74zł na &quot;nie&quot; w lvbet i stawce 89.66 na &quot;tak&quot; w forbet (zakładając, że taką stawkę będzie można zagrać ten zakład) niezależnie od wyniku zakładu będziemy na plus 17,73zł, czyli 15,23% lokata ;)



Jeśli ktoś chciałby tak zagrać, to najlepiej najpierw spróbować w forbet, czy taką stawkę puści, bo lvbet pokazuje od razu limity na dane zdarzenia, więc można zobaczyć, jak to wygląda ???? Ciekaw jestem, czy też macie taki limit, czy to może akurat u mnie tak zlimitowany zakład :jezora:
Potwierdzili dziś że VAR zostanie użyty w poniedziałek ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Wisła P-Lechia
Typ: 2 ✅
Kurs 2.25
Buk Fortuna
Analiza: Po kilku tygodniowej przerwie wraca Polska ekstraklasa piłkarska, Wisła Płock na swoim stadionie w tej pierwszej serii spotkań podejmowała będzie drużynę Gdańskiej Lechii, ekipa gości , która w ostatniej kolejce sezonu poprzedniego została wyeliminowana z Europejskich Pucharów teraz na pewno nie będzie chciała tracić głupich punktów, Lechia jest po raz kolejny nastawiona na pierwszą trójkę i grę w europie w następnym sezonie, tutaj goście są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż nie są gospodarzem spotkania. Płocka Wisła na swoim stadionie w ekstraklasie nie wygrała od kwietnia roku bieżącego, na pewno nie jest to dobry prognostyk przed spotkaniem z zespołem z czołówki polskiej ligi, który nie przegrał swojego spotkania od kwietnia tego roku . Ogólnie na stadionie w Płocku oba zespoły do tej pory zagrały ze sobą dwukrotnie , za kazdym razem wpadło minimum 3 bramki w spotkaniu , dlatego myślę że w tym meczu znów obejrzymy bramki po obu stronach, stawiałbym na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1:2, liczę iż obie drużyny na inaugurację stworzą dobre widowisko i nie zostaniemy bez bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Potwierdzili dziś że VAR zostanie użyty w poniedziałek ;)
Ale kto potwierdził? Ten zakład dotyczy, czy ta technologia będzie wykorzystana w pierwszej kolejce, bo przecież wiadomo, że gotowość do wykorzystania będzie bodajże w trzech meczach w każdej kolejce. Skąd wiadomo, że w poniedziałek będzie jakaś kontrowersja dotycząca rzutu karnego, czy czerwonej kartki? ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła Płock - Lechia
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.25
buk:bah
Wynik:​

Zawsze pierwsze spotkania nowego sezonu są wielką niewiadomą, bo tak naprawdę nie wiadomo w jakiej dyspozycji znajdują się piłkarze obydwu drużyn, ale ja w tym meczu spróbuję zagrać wygraną gości. Wisła bodajże tydzień temu zmieniła trenera. Ta zmiana była spowodowana tym, że Furman i reszta spółki doszła do wniosku, że nie chcą by ich trenerem był dalej Kaczmarek. W jego miejsce przyszedł Jurek Brzęczek, który jakoś mnie nie przekonuje. Brzęczek nie potrafił sobie poradzić w GKS Katowice gdyż już tam notował średnie wyniki. Jak wyjdzie mu z Wisłą?. Dajmy mu czas, ale skoro w szatni rządzą zawodnicy, to przygoda Brzęczka z nową drużyną może być krótka. Latem z Płocka odeszli min. Dimityr Ilijew, Siergiej Kriwiec czy też Tomislav Božić. Za gole odpowiadać maja teraz Biliński z Kante, a drużynę wzmocnioną m.in. wypożyczonym z Napoli Łasickim, Rumunem Parvulescu czy też Nico Varelą i Dźwigałą. Przejdźmy zatem do Lechii. Goście pozostawili po sobie duży niedosyt w poprzednim sezonie, bowiem zajęli najgorsze z możliwych czwarte miejsce. Trener Nowak w nowym sezonie będzie chciał zapewne poprawić ten wynik i awansować do europejskich pucharów, ta droga jednak jest jeszcze daleka. Lechia już na start potrzebuje punktów, bowiem zespół ten rozpocznie sezon z ujemnymi trzema punktami. Lechia na pewno nie straciła dużo na wartości tego lata bowiem z klubu odeszli raczej zmiennicy min. Mak, Chrapek, Savić, a karierę pokończyli Wiśniewski wraz z Bąkiem. Do klubu dołączyli z tych bardziej ważnych graczy Łukasik, Matras, Nalepa. Jak widać kadra Lechii wygląda całkiem przyzwoicie, gdy do tego dojdą zawodnicy, którzy już są w klubie od poprzedniego sezonu, to Lechia po raz kolejny może włączyć się do walki o miejsca 1-3. Lechia w Płocku zagra bez dwóch podstawowych graczy ofensywnych, ale pomimo tego jest faworytem w tym spotkaniu. W bramce mają świetnego Kuciaka, który zanotował super rundę wiosenną w poprzednim sezonie. W ataku jest Paixao, który po raz kolejny będzie walczył o króla strzelców. Goście z pewnością będą musieli poprawić grę na wyjazdach bo ta w poprzednim sezonie nie przynosiła im zbyt dużej liczby punktów. Lechia na papierze wygląda tu zdecydowanie lepiej, a kurs jaki zaproponowały na buki jest wart zagrania i ja to pobieram.
20:30 Pogoń - Wisła
Typ: BTS ✅
Kurs: 1.73
buk: bah
Wynik:​

Ostatnio w meczach tych drużyn padało sporo goli i nawet mając na uwadze fakt, iż jest to początek sezonu oba zespoły powinny strzelić przynajmniej po jednej bramce. Pogoń od kilku tygodni prowadzi trener Maciej Skorża. To znakomity polski szkoleniowiec, który wykonywał dobrą pracę m.in. w Legii Warszawa i Wiśle. Do klubu dołączyło na dodatek kilka nowych twarzy, które powinny wnieść sporo świeżości. Rzekłbym nawet, że to Pogoń w tym spotkaniu jest małym faworytem. W klubie na razie pozostali czołowi gracze tacy jak Delev, Frączczak czy Gyurcso. Myślę, że Skorża będzie miał za zadanie awansować do grupy mistrzowskiej, a ten cel jest z pewnościado zrealizowania. W klubie z Krakowa doszło do sporych zmian personalnych i kadrowych. Goście zbroili się bardziej z graczy zagranicznych, a do klubu dołączyli min. Zoran Arsenić (O - NK Osijek), Carlitos (N - Villarreal CF B), Kacper Chorążka (B - junior), Julián Cuesta (B - UD Almería), Adrian Grzybek (P - junior), Tibor Halilović (P - NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Martin Košťál (P - FC Spartak Trnava), Patryk Plewka (P - junior), Błażej Skórski (P - junior), Fran Vélez (O - UD Almería), Kamil Wojtkowski (P - RB Leipzig). Czy to wyjdzie na dobre?, czas zweryfikuje. W zespole zostali min Brlek, który błysnął swoją formą, Boguski oraz Małecki na skrzydłach. Dużo stratą na pewno jest odejście Mączyńskiego i Załuski. Obaj panowie byli filarami zespołu z Krakowa w poprzednim sezonie, i teraz Biała Gwiazda będzie musiała zamurować te dwie dziury. Jutro spodziewam się otwartego spotkania. Wisła Kraków w przedsezonowych grach kontrolnych nie prezentowała wysokiej i równej formy, a na dodatek byli bardzo nierówni, dlatego ciężko napisać czego można się po nich spodziewać. Myślę jednak, że na jedno trafienie ich stać. Tak dużo transferów i ofensywnych graczy daje trenerowi duży wybór. Skorża na pewno będzie liczył na dobrą dyspozycję Frączczaka, który w poprzednim sezonie grając jako napastnik wyglądał tam fenomenalnie. Jutro jednak Adama nie zobaczymy, a godnie zastąpić ma go Zwoliński, lecz jego forma pozostawia wiele do życzenia - tak przynajmniej było w poprzednim sezonie. Oba kluby będą chciał dobrze wejść w ten sezon, a ostatni porażka Pogoni z Wisłą 4:0 jest dobrą okazją do zemsty za tamto spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Wydaje mi się że Jaga zagra w Niecieczy dość mocno rezerwowym składem jak dwa lata temu w Kielcach. W tej chwili liczy się dobry wynik w rewanżu z Gabalą bo dzisiejszy mecz pokazał że są realne szanse na awans
Nieciecza DNB 1,85 STSv⛔
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:Korona Kielce -Zagłębie Lubin
Typ: Remis
Kurs: 3,15
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam biorę pod lupę ostatnie spotkanie I kolejki naszej rodzimej Ligi zaplanowane na godzine 18:00 17.07.2017 pomiedzy Koroną a Zagłebiem .Czytając wiele opinii na temat tego meczu zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście z Lubina a mój typ jest oparty głównie na statystykach a mianowicie Zagłebie juz od kilku lat ma problemy ze zdobyciem 3 pkt na inaugurację sezonu w Ekstraklasie.Oto kilka faktów
sezon 2009/2010 Legia-Zagłębie 4:0
sezon 2010/2011 Korona-Zagłębie 1:1
sezon 2011/2012 Zagłębie-Lech 1:1
sezon 2012/2013 Pogoń-Zagłębie 4:0
sezon 2013/2014 Zagłębie-Pogoń 0:2
sezon 2014/2015 I Liga Zagłębie-Flota 2:0
sezon 2015/2016 Zagłębie-Podbeskidzie 1:1
sezon 2016/2017 Zagłębie-Korona 4:0
Tak więc nie licząc sezonu spędzonego na zapleczu Ekstraklasy dopiero w poprzednim sezonie udało sie miedziowym przełamać złą passe inauguracji,a teraz jadą na trudny teren do Kielc i ja osobiście uważam że mimo zawirowań wokół klubu z Kielc Zagłębiu nie uda się przywieść do domu 3pkt i mecz zakończy się podziałem punktów,coś w rodzaju 1:1
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Liczba zdobytych bramek w 1 kolejce Ekstraklasy
Over 18.5 @ 1.80
forBET
Faktycznie ciekawy zakład i linia niska, a overowych spotkań tak jak mówisz, przynajmniej na papierze, jest sporo. Już dziś w obu meczach spokojnie może paść 6 bramek, Lech po porażce w Norwegii też może wyładować wszystko na beniaminku i wygrać jakieś 3-4:0. Inni bukmacherzy wystawili linie wyższe - STS 19,5 i over po 1,9, a lvbet 20,5 i over po 1,95.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Faktycznie ciekawy zakład i linia niska, a overowych spotkań tak jak mówisz, przynajmniej na papierze, jest sporo. Już dziś w obu meczach spokojnie może paść 6 bramek, Lech po porażce w Norwegii też może wyładować wszystko na beniaminku i wygrać jakieś 3-4:0. Inni bukmacherzy wystawili linie wyższe - STS 19,5 i over po 1,9, a lvbet 20,5 i over po 1,95.
Dokładnie jak mówisz, generalnie myślałem, że rzucą linię około 20,5 , a tutaj miłe zaskoczenie ;). Myślę, że ponad 20 bramek wpadnie. Generalnie 1.8 do jakiegoś kuponu fajnie wygląda.

Wydaje mi się że Jaga zagra w Niecieczy dość mocno rezerwowym składem jak dwa lata temu w Kielcach. W tej chwili liczy się dobry wynik w rewanżu z Gabalą bo dzisiejszy mecz pokazał że są realne szanse na awans

Nieciecza DNB 1,85 STS
Myślę o tym samym czyli graniu na Niecieczę, sama podróż i granie w tym upale to nie jest przyjemność plus jeszcze nie wiadomo co z Góralskim.

Co do Lecha i Legii, to wydaje się, że z beniaminkami sobie poradzą, zwłaszcza Lech i jego dziurawa obrona będą miały okazję zagrania na 0 z tyłu.

Co sądzicie o 3 spotkaniach naszych pucharowiczów ?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
I jeszcze kawałek wywiadu z Bilińskim wypowiedź czym się różni kontrakt 1+1 od kontraktu 1+1 ....
Cytat:
Z mojej perspektywy nie wyglądało to na prawdziwe negocjacje. „Bierzesz to albo nie i tyle”. Pojawiły się informacje, że niby miałem bardzo duży kontrakt i klub mi chciał go tylko trochę obniżyć, a ja zwariowałem i powiedziałem, że nie. Absolutnie tak nie było. Klub chciał mi urwać sporo z poprzedniej umowy. Chciał mi dać kontrakt 1+1, ale z różnymi haczykami. Nie mogło to tak wyglądać. Mówiłem wprost: potrzebuję stabilizacji, chciałem we Wrocławiu już osiąść na dłużej. Ktoś powie: no tak, ale podpisałeś kontrakt w Płocku na podobnych warunkach bo też masz 1+1. Ale to 1+1 jest zupełnie inne.
REDAKTOR PYTA: Na czym polega różnica?
Są tam kruczki, które się różnią. Przede wszystkim czuję, że przychodzę do Wisły po to, by być kimś ważnym. Nie czułem bym we Wrocławiu miał stanowić o sile zespołu.
Yhy, tak tak Kamilu różne kruczki, może ilość strzelonych bramek, która daje wyższą pensję hmm? W Płocku też nie będzie stanowił siły.
Oczywiście to nie dotyczy samego spotkania, musiałem typa podsumować tak z czystej ciekawości, bo mnie mocno zdenerwował wywiadami, a po sparingu swoim zachowaniem osiągnął szczyt hipokryzji.
Możemy go porównać z Kante, strzelił 10 bramek, 2 z karnego. Ale strzelił bramkę z Zagłębiem, z Pogonią, Śląskowi strzelił i Koronie, pominę Arkę, Ruch i Łęczną, punktów już mi się liczyć nie chce, ale generalnie ten sam poziom gry, finansowy pewnie Bilińśkiego wyższy, ale nie o to chodzi.
Pozwól, że się wtrącę odnośnie samego Bilińskiego. Napastnika rozlicza się z bramek, w rundzie Play-Off strzelił ich 6 i w dole tabeli był najskuteczniejszy pod tym względem. Końcówka dość fajna, więc w sumie znęcać się nad nim nie można i nie ważne z kim strzelił, ważne, że to zrobił, bo gdybać można w dwie strony tak naprawdę i gdyby on nie podwyższył na 3:0 to poszłaby bramka w drugą stronę i byłoby nerwowo. Nie ważne w sumie.
Ja bardziej odnośnie tego, co pogrubiłem. Skoro są te tzw. &quot;kruczki&quot; to może oznaczać wyższą premię za gole, no ale w sumie co z tego? Skoro kasa jest jego motywacją(też bym pewnie tak chciał) w tym względzie, to czemu nie? Będą woleli mu zapłacić niż drżeć o utrzymanie czy coś w tym stylu. Będzie ważną postacią i to nawet nie chodzi o to, że będzie tam brylował, ale chodzi o podejście takie: &quot;O, ten ziomek ze Śląska, miał zajebistą końcówkę, zobaczysz jak u nas będziesz grał&quot; i kibice będą patrzeć pod tym kątem i raczej on na początku będzie na ustach kibiców w Płocku. Skoro tego potrzebuje, a o to się jakby dopomina między wierszami, to mu to dadzą, różne są metody motywacji i jeśli wychwalanie będzie skutecznie to będą to robić. Moim zdaniem w Śląsku tego nie było, trochę inny klub, o co innego chcieli grać i było tam kilku zawodników z jego półki, a nawet lepsi. W Wiśle kto ma być lepszy? Furman? No bez przesady, będą grać i liczyć na niego i o to tu wszystkim chodzi.
Skoro już zacząłem odnośnie tego meczu, to spodziewam się bramek. Lechia ma fajną ekipę, już zgraną dość ze sobą i indywidualności są solidne. Zwłaszcza z przodu, gdzie ma kto strzelać. W sparingach pokazali moc w ofensywie, dwukrotnie strzelając 3 bramki, ale też tracąc po 2. Wisła natomiast słabiutkie sparingi, tylko z Łęczną potrafili wygrać, ale jest nowy trener i skoro zawodnicy tego chcieli, to będą walczyć i ta zmiana na piłkarzy powinna wpłynąć pozytywnie i wielkiego zamieszania nie będzie. Nasza liga jest na tyle nieprzewidywalna, że ciężko wskazać zwycięzcę w tym starciu, choć wiadomo, Lechia jest faworytem i jeśli musiałbym stawiać 1x2 to właśnie na nich, ale moim zdaniem bezpieczniejszą opcją jest over i też w tym kierunku idę.
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
over 2 @ 1,61

Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Faktycznie ciekawy zakład i linia niska, a overowych spotkań tak jak mówisz, przynajmniej na papierze, jest sporo. Już dziś w obu meczach spokojnie może paść 6 bramek, Lech po porażce w Norwegii też może wyładować wszystko na beniaminku i wygrać jakieś 3-4:0. Inni bukmacherzy wystawili linie wyższe - STS 19,5 i over po 1,9, a lvbet 20,5 i over po 1,95.
tak jak piszecie dobra i niska linia, Fortuna chyba najbardziej wzieła sobie statystyki z poprzednich sezonów, bo wystawili linię 21,5 po kursie 1,8 w obie strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Wydaje mi się że Jaga zagra w Niecieczy dość mocno rezerwowym składem jak dwa lata temu w Kielcach. W tej chwili liczy się dobry wynik w rewanżu z Gabalą bo dzisiejszy mecz pokazał że są realne szanse na awans
Nieciecza DNB 1,85 STS
Drużyna poleciała prosto do Krakowa i zostaje na południu Polski także wstrzymałbym się z graniem tego meczu do ogłoszenia składu.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (piątek, 14.07. godz. 20:30)
Typ: ponad 2,5 bramki @1.84 ✅
Bukmacher: fortuna
Zaczynamy kolejny sezon ekstraklasy i zaraz dziś mecz na który czekam już od poznania terminarza rozgrywek. Mecz Portowców z Białą Gwiazdą jest dla mnie meczem kolejki wraz z meczem Górniak Zabrze z Legią Warszawa. Pozwólcie, że zacznę od drużyny gości.
Kiko Ramirez ma pewnie niemały ból głowy. Dyrektor sportowy zagwarantował mu kilka fajnych transferów, odeszło też kilka znanych nazwisk, teraz czas aby te klocki poukładał Kiko i walczył o pierwszą ósemkę. Zacznę może od transferów. Do klubu zawitali Halilović (kuzyn Alena), Kośtal (dobry podczas sparingów, do końca trwały rozmowy), Carlos Lopez (prosto z hiszpańskiej drużyny rezerw Villarreal), Cuesta, Velez, Arsenić (już pół roku temu Wisła chciała go sprowadzić) oraz Wojtkowski. Klub opuścili Zachara, Załuska, Mączyński, Drzazga, Spicić, Miśkiewicz czy też Alan Uryga, który był podstawowym niemal zawodnikiem. Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na Lopeza (Carlitos), świetny technicznie, szybki, grał w sparingach początkowo na skrzydle lecz Kiko przestawił go na 9. Jeżeli jesteśmy przy sparingach to Wiślacy rozegrali 5 sparingów, z czego bilans 3-0-2. Warto zwrócić uwagę przed meczem z Pogonią na ostatni sparing z Zagłębiem Sosnowiec. Miała być to próba generalna która zakończyła się porażką 1:4. Moim zdaniem był to duży cios w filozofię gry Kiko, ponieważ w ostatnich sparingach grał formacją 3-5-2, gdzie broniąc się przechodzili na 5-4-1. Zagłębie obnażyło wówczas Wisłę, strzelając 3 gole po skrzydłach. Miałem wrażenie że Arek z Ivanem nie do końca rozumieli się, nie wiedzieli kto ma kryć napastnika podczas szybkich akcji rywali. Bardzo trudno wskazać skład na mecz z Pogonią, każdy sparing był zaczynany w innych wariantach, jednak wydaję mi się że wyjdą w takim zestawieniu:
Cuesta - Arsenić, Głowacki, Ivan - Sadlok, Brlek, Velez, Stilić, Cywka(lub Mały)- Lopez, Boguski
Na koniec dodam że przyjmując taki wariant mamy na ławce Kosztala, Małego, Pietrzak, Bartosz, Tibora Halilovicâ, Brożka, Onrasek (dobry podczas sparingów, może mieć szansę wyjść w podst. 11). Widać, że każdy z tych zawodników może wejść i zrobić różnicę. Kontuzji doznał Pol LLonch i nie zagra z Pogonią. Mączyński odszedł, co niestety wymusi na trenerze zapchanie dziury prawdopodobnie Velezem na Pogoni (co jest złym pomysłem).

Maciej Skorża został wybrany na szkoleniowca jeszcze zanim skończył się sezon 16/17. Podczas obozu we Wronkach piłkarze poznali filozofię gry nowego trenera, co zapewne najbardziej przypasowało Zwolińskiemu gdzie pokazał że jest w dobrej dyspozycji. W przeciwieństwie do drużyny z południa kraju, bardzo mała wymiana zawodników co wskazuje na stabilność w kadrze. Ciekaw jestem czy braki Lewandowskiego, Matrasa oraz dwóch bramkarzy zostaną dobrze załatane. Do drużyny dołączył były bramkarz Wisły Załuska, również Hołota ( 747min w poprzednim sezonie!!) oraz Walunkiewicz.
Trener Skorża nie robił jakiś prób nowych formacji, gra swoje czyli: 1-4-2-3-1 gdzie szkielet tworzą: Załuska, Rudol, Fojut, Murawski, Drygas, Zwoliński. Na bokach zapewne zobaczymy Nunesa, Gyurcso (drobny uraz), Rapa oraz Matynie. Brakuje nam klasycznej 10 w tym zestawieniu, ale dobry okres przygotowawczy przepracował Dawid Kort i on może dostać szansę. Szczerzę powiem, że trudno o wytypowanie tych bocznych pomocników jak i obrońców. Ogólnie bilans meczy towarzyskich można uznać za udane (3-1-1). Ostatni sparing, myślę że bardzo ważny, nie dał odpowiedzi na pytanie w jakiej formie jest Pogoń. Przegrana z Chojniczanką 2-4 daje sporo do myślenia.
Wiemy już, że raczej nie zagra Frączczak oraz Delev, którzy są kontuzjowani. Wracając do sparingów, Pogoń wygrała 3 sparingi z drużynami z ekstraklasy (Lubin, Cracovia oraz Piast) a nie potrafili sobie poradzić z drużynami z niższych szczebli (taka mała uwaga).

Konkluzja: Kursy odpowiednio 2.35 3.2 3.3 są ciekawe do grania, lecz bliższy jest mi remis. Jednak mając na uwadze, że Wisła przy wyjściu 3 obrońcami i szybkimi skrzydłami Pogoni, to może dojść do wymiany ciosów z bramkami. Drużyny nie muszą kalkulować, mogą dać z siebie wszystko więc wg mnie over 2,5 do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław - typ X2 - forbet
Pierwsza kolejka idę w kierunku wrocławian,ruchy transferowe na pewno w końcu na plus w porównaniu z ostatnimi sezonami,nowy właściciel,trener został i moim zdaniem dobrze,na bank będą chcieli się pokazać,i argumenty sportowe zdecydowanie po stronie Śląska.Gdynianie raczej będą bronić się znowu przed spadkiem,wygrają tyle ile wyszarpią ambicją itp itd.Oczywiście jest to pierwsza kolejka i rożne dziwne wyniki będą,dlatego ,że różny sposób przygotowań wybrały sztaby trenerskie,niektóre ekipy mogą mieć &quot;ciężkie nogi&quot; w pierwszych 4-5 kolejkach.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Nareszcie. Dziś punktualnie o 18 siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy... :grin:
Szczerze powiedziawszy ciężko wybrać coś ciekawego, bo wiadomo jak to jest w tej naszej kochanej eklapie. Mecze w ciągu sezonu są wielką niewiadomą, a co dopiero 1 kolejka.
Ale mimo to, może i sentymentalnie, ale idę w Lechię. Mimo, że historia trochę na ich niekorzyść...
Na papierze faworyt, ale wiadomo jak szła im gra na wyjazdach w zeszłym sezonie. Trener Nowak twierdzi, że nie będą popełniać błędów z zeszłego sezonu i będą walczyć o mistrza od samego początku.
Sparingi tylko dwa, oba wyniki po 3:2, także potencjał ofensywny jest, ale obrona coś szwankuje. Wiadomo, że to były tylko sparingi, ale jednak.
Problemy w Wiśle każdy zna. Sparingi wyglądały słabo, ale może piłkarze celowo grali jak grali skoro chcieli zwolnić trenera.
Dziś generalnie to takie trochę wróżenie z fusów, ale w zespole Lechii nie zmieniło się wiele od zeszłego sezonu, fajnie wkomponował się Lewandowski, który to ukuł w obu spotkaniach sparingowych, ale niestety nie widzę, go w ofercie ani STSa ani Fortuny. Może w Totolotku znajdę, ale mają przerwę techniczną.
Biorąc pod uwagę wyjazdową formę Lechii z zeszłego sezonu jak i to, że to dopiero początek tej walki to nie radzę szaleć ze stawkami. Ja osobiście idę w takim kierunku:
Hit dnia w Fortunie: Lechia @2.4 ✅
Lechia over 1.5 @2.12 ✅
M. Paixao strzeli @2.5 ✅

@ibis punkty ujemne Lechii zostały anulowane. dostali &quot;tylko&quot; 400 tyś kary.
e: nie widzę nigdzie kursku na to, że Lewandowski strzeli także nie gram tego zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pozwól, że się wtrącę odnośnie samego Bilińskiego. Napastnika rozlicza się z bramek, w rundzie Play-Off strzelił ich 6 i w dole tabeli był najskuteczniejszy pod tym względem. Końcówka dość fajna, więc w sumie znęcać się nad nim nie można i nie ważne z kim strzelił, ważne, że to zrobił, bo gdybać można w dwie strony tak naprawdę i gdyby on nie podwyższył na 3:0 to poszłaby bramka w drugą stronę i byłoby nerwowo. Nie ważne w sumie.

Ja bardziej odnośnie tego, co pogrubiłem. Skoro są te tzw. &quot;kruczki&quot; to może oznaczać wyższą premię za gole, no ale w sumie co z tego? Skoro kasa jest jego motywacją(też bym pewnie tak chciał) w tym względzie, to czemu nie? Będą woleli mu zapłacić niż drżeć o utrzymanie czy coś w tym stylu. Będzie ważną postacią i to nawet nie chodzi o to, że będzie tam brylował, ale chodzi o podejście takie: &quot;O, ten ziomek ze Śląska, miał zajebistą końcówkę, zobaczysz jak u nas będziesz grał&quot; i kibice będą patrzeć pod tym kątem i raczej on na początku będzie na ustach kibiców w Płocku. Skoro tego potrzebuje, a o to się jakby dopomina między wierszami, to mu to dadzą, różne są metody motywacji i jeśli wychwalanie będzie skutecznie to będą to robić. Moim zdaniem w Śląsku tego nie było, trochę inny klub, o co innego chcieli grać i było tam kilku zawodników z jego półki, a nawet lepsi. W Wiśle kto ma być lepszy? Furman? No bez przesady, będą grać i liczyć na niego i o to tu wszystkim chodzi.

Skoro już zacząłem odnośnie tego meczu, to spodziewam się bramek. Lechia ma fajną ekipę, już zgraną dość ze sobą i indywidualności są solidne. Zwłaszcza z przodu, gdzie ma kto strzelać. W sparingach pokazali moc w ofensywie, dwukrotnie strzelając 3 bramki, ale też tracąc po 2. Wisła natomiast słabiutkie sparingi, tylko z Łęczną potrafili wygrać, ale jest nowy trener i skoro zawodnicy tego chcieli, to będą walczyć i ta zmiana na piłkarzy powinna wpłynąć pozytywnie i wielkiego zamieszania nie będzie. Nasza liga jest na tyle nieprzewidywalna, że ciężko wskazać zwycięzcę w tym starciu, choć wiadomo, Lechia jest faworytem i jeśli musiałbym stawiać 1x2 to właśnie na nich, ale moim zdaniem bezpieczniejszą opcją jest over i też w tym kierunku idę.

Wisła Płock - Lechia Gdańsk
over 2 @ 1,61
Pinnacle
To nie o to chodzi, że ja się nad nim znęcam, ale jest mocno nie w porządku dla Śląska, po drugie, właśnie dlatego, że patrzy się całościowo na jego 11 bramek to może i dobry wynik, ale jak się głębiej spojrzy to wychodzi:

w 30 kolejkach rundy zasadniczej 5 bramek i to 2 z karnego i to jest snajper? Sam swoją postawą wywalił ekipę do gry o miejsce spadkowe, a zdania nie zmieniam jeśli chodzi od runde finałową, bo gdyby grali w TOP8, to Kamil nie strzeliłby nic, a tak strzelił 3 bramki ze zdegradowanym Ruchem i 2 bramki w ostatnich &quot;sparingach&quot;.
Kibicom Wisły życzę niech odpali, ale moim zdaniem Piątkowski będzie lepszy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dokładnie jak mówisz, generalnie myślałem, że rzucą linię około 20,5 , a tutaj miłe zaskoczenie . Myślę, że ponad 20 bramek wpadnie. Generalnie 1.8 do jakiegoś kuponu fajnie wygląda.
Tylko jest 1 szkopuł. Tego zdarzenia nie można łączyć...
Edit: A tak nie zauważyłem no ale to taka mała lokata ;) Robson1416
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Lechia ⛔
Typ: X/2
Kurs: 3.9
Bukmacher: Totolotek
No i przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy za nami. Z pewnością nie tylko ja czekałem na ten dzień, a początek sezonu to zwykle fajna okazja do zarobienia, bo często kursy są mocno zaskakujące i można wyłowić jakąś perełkę. Ja dziś przeglądając ofertę Mega Kursów Totolotka zwróciłem uwagę przede wszystkim na pojedynek inauguracyjny sezonu 17/18 Ekstraklasy, który zostanie rozegrany o 18 w Płocku. W ekipie gospodarzy spory chaos, a po udanym sezonie zwolniony został trener Kaczmarek, jego zastępca Brzęczek mnie nie przekonuje, a dla klubu jeszcze gorsze są okoliczności tej zmiany, bo ponoć szkoleniowca wyrzuciła szatnia, w tym głównie Furman. Lechii znów nie udało się załapać do pucharów, choć była blisko. To dla nich kolejny sezon walki o ligowe podium i kto wie, może odejście Probierza z Jagiellonii im to umożliwi. Na papierze są ekipą z pewnością mocniejszą i moim zdaniem Gdańszczanie wykorzystają problemy w ekipie rywali. W Totolotku można dziś zagrać bez podatku i ja GramGrubo na Lechię.
 
J 22

joze92

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2,4 fortuna ⛔
Początek sezonu 2017/2018 Pogoń w niemal niezmienionym składzie, Wisła z wieloma zmianami w porównaniu do wcześniejszego sezonu. Nowy trener Portowców słynie z mocnych początków. Skorża jest w stanie zmotywować zespół na debiut przed szerszą publicznością w dodatku swoją. Wisła z nowym bramkarzem, zamieszaną obroną oraz pomocą nie do końca zgraną. Pogoń ma dobre wspomnienia z ostatniego spotkania z Wisła z Twardowskiego (6-2), także wiele przemawia dziś za drużyną ze Szczecina! Według mnie typ całkowicie realny. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom