>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.07-17.07.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko jest 1 szkopuł. Tego zdarzenia nie można łączyć...
Edit: A tak nie zauważyłem no ale to taka mała lokata ;) Robson1416
No szkoda, bo można było by wziąść 2 meczyki do tego i ako było by super a tak to trzeba grubą kase wstawić w 1 mecz aby mieć dobry plus... niestety ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Cracovia vs Piast Gliwice 1:1 (1:1) Generalnie Kosta pomógł ;)
Over 2.5 @ 1.93 ⛔
lvBET

Mój poprzedni zakład na piątkowe spotkaniek wszedł pięknie: KLIK
Okej, nowy sezon, nowe nadzieje. Spore zmiany w Cracovii Probierz, wraca Covilho po kontuzji, doszedł Deja, Helik, Drewniak, Wdowiak. Zespół opuścili Brzyski, Cetnarski, Jendrisek, Polczak, mimo wszystko piłkarze, którzy grali dużo w poprzednim sezonie, można dyskutować czy byli przydatni czy nie, ale jednak.
Odnośnie Piasta przybył Angielski, Jagielło, Barisic, Konczkowski, ale przede wszystkim Vassiljev, który będzie dużym wzmocnieniem tej ekipy, moim zdaniem może poprowadzić tą ekipą do okolic TOP8, odchodzi Szeliga, Sekulski, Mraz, Masłowski, Mokwa, kilku graczy, którzy mogliby być przydatni, zwłaszcza Mraz, który moim zdaniem jest jednym z lepszych LO w tej lidze.
Sparingi ekip wyglądały dramatycznie, tracone bramki, porażki, na podstawie danych z livesports, obie ekipy nie wygrały ani jednego sparingu z rozegranych 10, notując tylko 2 remisy, co jest katastrofą.
H2h między tymi ekipami tylko zachęca do grania takiego zakładu:
Cracovia vs Piast Gliwice - 0:1, 5:1, 2:2 - wyniki z poprzedniego sezonu.
Dlaczego Over ? A no oprócz tego, że H2H wygląda fajnie, to tracenie bramek w sparingach, brak wygranych powoduje niepewność w obronie, początek sezonu czyli pojedyncze wpadki graczy, brak zgrania i problem gotowy. Dodatkowo siła ognia obu ekip spora w mojej opinii, w poprzednim sezonie Piast był ekipą overową, brakowało im rozegrania czasami, to Vassiljev im daje, z kolei Cracovia oczywiście wraca Covilho, który będzie dzielił i rządził w pomocy, szykuje się naprawdę ciekawe spotkanie, dodatkowo średnio przekonują mnie bramkarze, Rusov, Szmatuła, Peskovic, dla mnie trochę tykające bomby, no ale to tylko moje zdanie ;).

Cracovia:
Wilk - Deleu, Helik,Malarczyk,Pestka - Covilo,Dimun - Zanjov, Wdowiak, Mihalik - Piątek
Piast: Szmatuła - Konczkowski, Sedlar, Hebert, Pietrowski - Bukata, Dziczek, Badia , Vassiljev, Zivec - Jankowski.
edit: Dokopałem się do info, Cracovia wygrała ostatni sparing z Chrobrym 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lech-Sandecja
Typ: Lech -2 ⛔
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsza kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym drużyna Poznańskiego Lecha u siebie na stadionie podejmowała będzie ekipę Sandecji Nowy Sącz. Gospodarze naturalnie będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji, goście natomiast moim zdaniem w pierwszych spotkaniach powinni zapłacić tak zwane &quot; frycowe &quot; jak często się to dzieje w przypadku beniaminków , którzy awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Lech nie zagrał dobrego spotkania w Lidze Europejskiej i w ostatnich minutach obronił się przed kolejną kompromitacją w europejskich pucharach , teraz na pewno będzie chciał pokazać że tamto spotkanie już poszło w niepamięć i było zaledwie wypadkiem przy pracy , do tego grał będzie na swoim stadionie gdzie radzi sobie lepiej niż na wyjazdach, Sandecja natomiast na wyjazdach miała czasem problemy z organizowaniem sobie gry już w 1 lidze gdzie gra się przecież znacznie łatwiej , moim zdaniem w tym meczu gospodarze pewnie i wysoko ograją beniaminka ekstraklasy, postawiłbym na dokładny wynik 3:0 po końcowym gwizdku sedziego, myślę że goście nie zdobędą tutaj nawet 1 bramki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Piast
Typ: BTS ✅
Kurs: 1.73
buk: bah
Wynik: 1:1
Dzisiaj przed nami kolejne dwa spotkania. W pierwszym z nich wybieram BTS. Podczas letniej przerwy sporym zaskoczeniem było przyjście Michała Probierza do Cracovii. Co było spowodowane takim wyborem?, ciężko powiedzieć. Może Probierz chciał nowej przygody z nowym polskim klubem, a może po prostu kasa była lepsza i dlatego wybrał Kraków. Pasy w przerwie dokonały aż dziewięciu transferów, a dziś na boisku powinni się pojawić min Michał Helik, Szymon Drewniak oraz Lennard Sowah. Trudno jednak przewidzieć jaki będzie efekt tych zmian. Cracovia w springach nie zachwycała i ciężko powiedzieć w jakiej formie zobaczymy dzisiaj Pasy. Piast pod wodzą Wdowczyka w poprzednim sezonie spisywał się dobrze notując serię czterech zwycięstw pod koniec sezonu. Do zespołu dołączył Konstantin Wassiljew i ten transfer z pewnością jest wielkim wzmocnieniem Piastunek. Do klubu dołączyli jeszcze Karol Angielski (N - Olimpia Grudziądz) , Josip Barišić (N - Arka Gdynia), Aleksander Jagiełło (P - Znicz Pruszków), Martin Konczkowski (O - Ruch Chorzów). Zarówno Piast, jak i Cracovia dosyć słabo prezentowały się w sparingach. Z przodu obie drużyny mają kreatywnych piłkarzy, którzy potrafią strzelać bramki. Mowa tu o Jankowskim, Zivec, Badia czy Wassiljew z Piasta. W Cracovii jest to Steblecki czy też Piątek. W obu klubach słabsze wydają się być linie obrony. To może sprawić, że kibice zobaczą kilka bramek. Piast przed tym spotkaniem wygląda na solidną ekipę, jeśli do wyżej wymienionej czwórki dołożymy jeszcze Murawskiego i Bukata, to Piast jest w stanie walczyć o pierwszą ósemkę. Wielką niewiadomą jest dla mnie zespołu Cracovii. Masa wzmocnień, które mają odmienić styl gry Cracovii, i do tego przyjście Probierza w którym pokładane są duże nadzieje. Nie zdziwię się jednak jak Probierz szybciej wyleci z Craxy niż miałby z nią walczyć o pierwsza czwórkę. Dziś spodziewam się wyrównanego spotkania w którym nie powinno zabraknąć goli. Obie ekipy mają potencjał, a jeśli skuteczność nie zawiedzie to Typ powinien się pokryć dość szybko.
20:30 Górnik - Legia
Górnik DNB 3.26 ✅
Górnik 1X 1.96 ✅
buk: bah
Wynik: 3:1​

Po jednorocznej przerwie do Ekstraklasy wraca Górnik Zabrze. Zespół gospodarzy w końcówce sezonu zanotował świetną serię zwycięstw dzięki czemu udało im się awansować do ekstraklasy. W pierwszej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z mistrzem Polski Legią. Ogólnie to Górnicy na start mają trudny terminarz (Legia D, Jaga W, Wisła Kraków D, Lechia W), jak widać już od początku sezonu gospodarze muszą punktować aby nie powtórzyć wyczynu z przed dwóch sezonów. Czy stać ich na niespodziankę?. Myślę, że tak. Trener Brosz wykonał świetną pracę. Początki nie były wyśmienite i trener potrzebował czasu aby zrobić porządek w drużynie. Po wyrzuceniu szrotu (Danch, Plizga, Kosznik, Kwiek itd), wszystko ruszyło do przodu. Młodzi Ambrosiewicz, Kurzawa, Wolniewicz i reszta paczki odżyli i zaczęli prezentować dobry futbol. Do tego doszła doskonała forma Angulo, napastnika Górnika, który w poprzednim sezonie został królem strzelców. Drużynę wzmocnili jak dotąd Koj z Ruchu Chorzów, Damian Kądzior z Wigry Suwałki i Wieteska z Legii. Cała trójka wygląda przyzwoicie, bowiem Koj i Wieteska muszą zastąpić Kopacza i Dancha, Kądzior, który został wybrany najlepszym zawodnikiem w 1 lidze w poprzednim sezonie, powinien ogarnąć środek pola. Swoją formą w sparingach potwierdził Angulo i Górnik ma w końcu napastnika, który prezentuje się bardzo dobrze. Przejdźmy do Legii, która po raz kolejny będzie chciała sięgnąć po mistrza. Goście w tygodniu rozegrali mecz w ramach el. do LM, gdzie gładko wygrali na wyjeździe 3:0. Legia była zdecydowanie lepszym zespołem, i szczerze myślałem, że fińska drużyna postawi większy opór, a to zwycięstwo przyszło im gładko. Myślę jednak, że tak łatwo już nie będą mieć w Zabrzu. Legia przyjedzie trochę osłabiona bowiem nie zagrają Radović, Czerwiński, Jodłowiec, Kucharczyk i prawdopodobnie Pazdan?. Jednak pozostali zawodnicy swoim doświadczeniem i umiejętnościami przerastają młodych i ambitnych zabrzan. Mowa tu o Moulin, Mączyńskim czy Guilherme. Obawiam się tylko tego, że Legia może spuścić srogie lanie Zabrzanom i wyjechać z trzema punktami. W składzie Legii kilka minut powinien dostać nowy napastnik reprezentant Albanii Armando Sadiku. Jak na razie w roli napastnika występuje Hamalainen i Niezgoda. Jednak nie zapominajmy, że Górnicy w poprzednim sezonie utarli nosa faworytom eliminując Legię z rozgrywek Pucharu Polski po dogrywce. Górnik jutro zostaje rzucony od razu na głęboko wodę i czy młodzi zawodnicy sprostają temu zadaniu?. Dodam, że mecz z trybun obejrzy trener Brosz gdyż został zawieszony na jedno spotkanie za wybiegnięcie na murawę w ostatniej kolejce w 1 lidze ( podobno z trybun widać więcej). Ja w tym spotkaniu poszukam niespodzianki. Na trybunach zasiądzie komplet widzów, a głód obejrzenia dobrej piłki w Zabrzu jak widać jest bardzo duży. Młodzi zawodnicy mają charakter i ambicję, może umiejętności mają trochę słabsze, ale walką i zaangażowaniem są w stanie jutro sprawić dużą niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: powyżej 28,5 fauli ✅ 24-10
Kurs: 1,8
Totolotek
Ponownie nietypowy typ jak na zakłady w piłce nożnej.
Dzisiaj inauguracja w Zabrzu po powrocie do Ekstraklasy i lepiej być nie mogło bo przyjeżdża aktualny Mistrz Polski Legia, która jak wiadomo w Zabrzu nie jest szczególnie lubiana. Bilety na ten mecz rozeszły się błyskawicznie i na trybunach zasiądzie ponad 20tys.
Co do meczu, większość zakłada, że Legia sobie ten mecz potraktuje ulgowo bo są w dwumeczu z Mariehamn w LM i w tym upatrują szansę gospodarzy na dobry wynik. Jednak ten dwumecz w zasadzie jest już rozstrzygnięty bo chyba nikt nie wierzy w to, że Legia straci zaliczkę 3 bramek z pierwszego meczu grając jeszcze u siebie.
To jedna sprawa, że nie muszą jakoś specjalnie dzisiaj odpuszczać, druga to taka, że może będą chcieli się zrewanżować zabrzanom za ostatni występ w Pucharze Polski gdzie niespodziewanie odpadli właśnie z Górnikiem, który już wtedy był zespołem I ligowym.
Po Górniku nie wiadomo czego się spodziewać, ich awans był wywalczony w dość dziwny sposób przez rewelacyjną końcówkę, w której żadna z drużyn czołówki nie potrafiła wygrywać meczu a Górnik punktował jak nigdy. Ale to już przeszłość.
Dzisiaj spodziewam się zaciętego meczu z obu stron. Zawodnicy gospodarzy przy dopingu całego stadionu nie będą odpuszczać i muszą zagrać agresywnie bo według mnie są dużo słabsi piłkarsko od rywali. Legioniści też zapewne będą chcieli udanie zacząć nowy sezon.
W tym roku już nie dzielimy punktów, jak to było w poprzednich dwóch sezonach i Legia może już tak łatwo nie odrobić strat z początku sezonu gdzie seryjnie tracili punkty zwłaszcza po występach pucharowych.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Piast Gliwice
Typ: powyżej 9,5 rożnych ⛔
Kurs: 1,75
Totolotek
Nie chcąc powtarzać już wcześniej podanych typów przez Robson1416 i ibis na ten mecz, które mają dużą szansę powodzenia a mianowicie na over bramkowy i BTS ja proponuję typ na rzuty rożne.
W meczach tych drużyn zwykle dużo się dzieje, jest masa sytuacji pod bramkami co przekłada się na sporo bramek ale i też na rzuty rożne.
Jest to pierwszy mecz tych drużyn w nowym sezonie i nie wiadomo do końca czego możemy się po tych zespołach spodziewać. Jak już wcześniej napisano Cracovia mocna przemeblowana, Piast bardziej stabilnie jeżeli chodzi o skład.
Spodziewam się dzisiaj wielu akcji ze skrzydeł Piasta gdzie mają szybkich zawodników jak Zivec czy Badia, Vassiljev też potrafi niespodziewanie uderzyć z dystansu i zmusić bramkarze do interwencji. Gospodarze też zapewne nieraz znajdą się pod bramką gości a obrona Piast przy zagrożeniu często ratuje się wybiciem piłki poza boisko.
Teraz trochę statystyk z ostatnich spotkań:
Cracovia - Piast 0:1 - rożne 9:3
Piast - Cracovia 2:2 - rożne 1:8
Cracovia - Piast 5:1 - rożne 6:3
Piast - Cracovia 1:1 - rożne 5:7
Piast - Cracovia 2:2 - rożne 2:3
Cracovia - Piast 1:2 - rożne 6:6
Piast - Cracovia 0:3 - rożne 8:11
Cracovia - Piast 3:1 - rożne 6:8
Jak widać typy na bramki, bts czy rzuty rożne powinny bez problemu wejść ale jak będzie przekonamy się o 18 gdy rozpocznie się mecz.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław 2:0
J. Kosecki GOL @ 4.50 ⛔
LVbet


Na jutro, a zwłaszcza na mecz Arki i Śląska mam mało pomysłów, po pierwsze zawirowania z właścicielem po drugie wąska kadra. Teoretycznie Arka w lepszym humorze, ale też jakoś nie bardzo to widzę, ciężko wytypować.
Próbuję tak trochę for fun za drobne ;).
Kosecki strzelił bramkę w sparingu. W kolejnym z Płockiem zmarnował dwie okazje. Gra samolubnie często, dużo strzela, to może się przełożyć na bramkę, jak na Polskie warunki to bardzo dobry zawodnik. Dodatkowo z tego co mi wiadomo będzie strzelał karne. Dlatego za drobne warto spróbować.
Oglądając dwa sparingi, mam wrażenie, że jest dobrze przygotowany, ma ciągnąć grę drużyny, w końcu zarabia najlepiej ;).
Kursik bardzo fajny. Polecam próbować.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław
J. Kosecki GOL @ 4.50
LVbet


Teoretycznie Arka w lepszym humorze, ale też jakoś nie bardzo to widzę, ciężko wytypować.
Robson co Ty gadasz??? ????

Wszedłem zobaczyc, czy ktoś poza mną się skłania jutro ku Śląskowi i miałem głównie Ciebie na myśli. Wszystkie sparingi wygrane, a Arka cienka u siebie. Śląsk mimo luk jest lepszy kadrowo i wygląda jakby Urban, na którego nie zostawiłem suchej nitki po przyjściu to trochę ogarnął. Stawiam jutro grube siano na Śląsk DNB albo połowę z tego na czystą 2.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Robson co Ty gadasz??? ????
Wszedłem zobaczyc, czy ktoś poza mną się skłania jutro ku Śląskowi i miałem głównie Ciebie na myśli. Wszystkie sparingi wygrane, a Arka cienka u siebie. Śląsk mimo luk jest lepszy kadrowo i wygląda jakby Urban, na którego nie zostawiłem suchej nitki po przyjściu to trochę ogarnął. Stawiam jutro grube siano na Śląsk DNB albo połowę z tego na czystą 2.
Do piątku myślałem identycznie ;). Piłkarze mieli obiecane zaległe pensje w przyszłym tygodniu. Wszystko jest wstrzymane, a jest takie prawdziwe zdanie niestety:
Nie ma sianka, nie ma granka ;)
I nie wsyzstkie sparingi wygrane w ostatnim remis z Płockiem ;). Jestem za tym, żeby Śląsk wygrał oczywiście im kibicuje, ale jakoś mam dziwne wrażenie, że będzie średnio, ale zobaczymy, oby to był
zwykły pesymizm ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lech - Sandecja
Typ: 1/1 HT/FT
Kurs: 1.90
buk: fortuna
Wynik: 0:0 / ⛔

Mecz giganta z kopciuszkiem, tak można nazwać pojedynek Lecha z Sandecja. Goście jako beniaminek bardzo szybko zapewnił sobie awans do ekstraklasy. Ten zespół wyglądał w 1 lidze bardzo solidnie, jednak w ekstraklasie zagrają po raz pierwszy w historii i dla wielu piłkarzy tego klubu gra w najwyższej klasie rozgrywek będzie czymś nowym. Zespół gości w przerwie dokonał kilku ciekawych wzmocnień, a do klubu dołączyli min. Cetnarski, Brzyski czy też Patryk Mraz. Ta doświadczona trójka z pewnością będzie bardzo pomocna w grze Sandecji. Jeśli chodzi o gospodarzy, to zacznijmy od tego, że zespół ten w czwartek rozegrał bardzo trudne spotkanie w ramach el. do LE, gdzie niespodziewanie uległ 3:2. Z pewnością piłkarze Lecha będą trochę myślami przy rewanżu, lecz ligę również wypadało by zacząć dość mocno. Wygranej na pewno oczekują kibice, ale i zwycięstwo z pewnością pomogło by psychicznie piłkarzom Lecha przed czwartkowym rewanżem w Lidze Europy. Kolejorz dokonał kilka ciekawych transferów, lecz i klub opuścili min Kownacki, Bednarek i Kędziora. Cała trójka była w poprzednim sezonie filarem zespołu Lecha, i trener Bjelica po dokonaniu transferów musi załatać te dziury. Niewiadomo co z Robakiem, który ostatnio został odsunięty ze składu, a szkoda bo pomimo swojego wieku potrafił się znaleźć w odpowiednim miejscu. Chcę dodać, że Lech Poznań na własnym boisku prezentował się w poprzednim sezonie wyśmienicie i jutro powinien to po raz kolejny potwierdzić. Nie chcę pisać, że spodziewam się pogromu czy coś takiego, bowiem Sandecja postawi opór bo niema nic do stracenia w tym spotkaniu i każdym innym. Lech jednak to solidna drużyna, która swoim doświadczeniem powinna spokojnie wygrać, a narzucając swój styl i tempo powinni prowadzić już do przerwy.
 
B 16

bosiu92

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Czy oba zespoły strzelą gola - TAK⛔
Kurs 2,1
Bukmacher: Expect
Dziś próbuję spotkanie jednego z naszych pucharowiczów z beniaminkiem. Zespół Lecha jest w przebudowie, odeszło kilku podstawowych zawodników, zwłaszcza formacja defensywana mocno ucierpiala (Bednarek, Kędziora). Dodatkowo Robak skonfliktowany z trenerem Bjelicą świadczy o nie najlepszej atmosferze w szatni. Tak jak kolega wyżej wspomniał dziś dla Lecha najważniejsza jest liga europy, więc pewnie zobaczymy zmiany w składzie, co może spowodować proste błędy, nieporozumienia i stratę bramki.
Po drugiej stronie mamy beniaminka, który pewnie wdarł się do bram upragnionej ekstrakasy. Ciekawe transfery (post użytkownika Ibis) W tym miejscu chciałbym dodać kilka słów o trenerze Mroczkowskim. Pamiętam go jeszcze z czasów, gdy trenowal Widzew lódź . Świetny motywator, dobrze poukladany taktycznie, z super podejsciem do mlodzieży na którą nie boi się stawiać. Napewno atmosfera w szatni jest na wysokim poziomie. Dodatkowo trener mógl spokojnie szukac wzmocnien juz pod koniec sezonu 16/17. Czy nogi zadrżą beniaminkowi i wystraszy się faworyzowanego rywala? Wątpie - to lech musi wygrac, natomiast Sandecja nie ma ciązącej presji na swoich barkach.
Podsumowując w meczu widzę bramki obu zespolow, wyniku nie typuje chociaż spodziewam się wyrownanego meczu - zwyciestwo 1 bramka lub remis.
Sorry za bledy, ale klawiatura mi pada w lapku.
Pomoglem - daj dzięki.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie:Termalica-Jagiellonia
Typ: btts ⛔
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam,zastanawiałem sie czy nie pograć w strone gospodarzy z opcją DNB,ale bardziej mi tu pasuje zakład że obie strzelą a kurs podobny.Jaga po dalekiej podrózy z Azerbejdżanu może być lekko podmęczona i to może być atut dla gospodarzy.Oglądałem mecz pucharowy Jagi i byłem(jestem)pod wrażeniem jej gry na tak trudnym terenie.Mało brakowało aby skarcili w końcówce azerów.Mając na uwadze z jaką łatwością stwarzali sobie akcje podbramkowe oraz szybkie przejście z obrony do ataku w meczu z Gabalą i ruchy transferowe poczynione przez Termalikę w okienku letnim zaczynając od trenera Rumaka a kończąc na trójce ofensywnych graczy takich jak: Łukasz Piątek,Kamil Słaby,Bartosz Śpiączka,jestem pewien że dzisiaj obejrzymy ładne widowisko z bramkami z obu stron
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 63

bodzio57

Użytkownik
Ciekaw kurs znalazlem na bramke Bartosza Spiaczki w meczu z Jagielonia. W sparingach strzlil dwie bramki, w Eksttaklasie w tamtym sezonie tez bramki strzelal. Ma dobre przyspieszenie,ciag na bramke., dlatego wydaje mi sie ze za drobne mozna zagrac.
Bartosz Spiaczka strzeli kurs 3.0 LVbet ⛔
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Sandencja
Typ: powyżej 27,5 fauli ✅ 15-15
Kurs: 1,8
STS
Wczorajszy typ na faule wszedł bezproblemowo, dzisiaj liczę na podobny scenariusz.
Lech skupiony na meczach pucharowych z norweskim Haugesund. Pierwszy mecz przegrany także dzisiaj może zagrać trochę rezerwowy skład. Absolutny beniaminek z Nowego Sącza będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony w historycznym pierwszym meczu w Ekstraklasie. Wczoraj inny beniaminek Górnik pokazał, że nie ma co obawiać się faworytów i można im się postawić. Co prawda górnicy grali u siebie przy pełnym stadionie a Sandecja zmierzy się z Lechem na wyjeździe. Moim zdaniem tylko twardą i agresywną grą goście mogą spróbować dzisiaj cokolwiek ugrać bo piłkarsko prezentują się o wiele słabiej niż rywal. Liczę tak z ich strony na około 17-18 fauli resztę spokojnie powinni dorzucić Lechici.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech dziś z Buricem w bramce, który ostatnio jest cyrkowcem i N.B.Nielsenem w ataku. Jevtic jak wiadomo pauzuję za czerwoną kartkę. Uprzedzam przed huraoptymizem i ładowaniu większych pieniędzy w jakieś handicapy na Lecha. Postawa rywala w dodatku to całkowita niewadoma, wyniki sparingów nienajgorsze, skład dość doświadczony.
Defensywa Kolejorza cały czas nowa i mało zgrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Korona-Lubin ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Forbet
Analiza: Ostatnie spotkanie w pierwszej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Kieleckiej Korony na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Lubińskiego Zagłębia. Goście są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie , Korona jest zespołem z którym na pewno nie gra się łatwo szczególnie na ich stadionie, wiadomo że nie jest to ekipa z takim składem jak w sezonie poprzednim, gdzie potrafiła sobie stwarzać mnóstwo sytuacji podbramkowych , Zagłębie na koniec sezonu zagrało nieźle,ale wcześniej nie potrafiło tak często punktować, stąd ich gra w drugiej części ligowej klasyfikacji po podziale punktów, teraz na pewno żadna z ekip nie będzie chciała przegrać i podejrzewam że priorytetem będzie zabezpieczenie tyłów żeby nie stracić bramki. Ogólnie obie ekipy moim zdaniem powinny zakończyć sezon w górnej części ligowej klasyfikacji a Korona jeśli dobrze rozpocznie sezon to może tutaj powalczyć o komplet punktów na własnym stadionie, dlatego mój typ na to spotkanie to wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji dla zespołu z województwa świętokrzyskiego.
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Ekstraklasa w końcu ruszyła. Długo myślałem nad powodami do postawienia na drużynę Korony, ale niestety ciężko takie znaleźć. No może sparingi, gdzie nie było jakichś bardzo złych wyników, ale poziom sportowy przeciwników był zwykle dużo niższy.
Wyniki sparingów:
Korona- Puszcza Niepołomnice 0:0
Korona-VfB Oldenburg 2:1(4liga)
Korona- rezerwy Werderu Brema 4:2
Korona-AEK Ateny 0:1
I pozytywów przemawiających na rzecz Korony chyba wiecej brak.
Z klubu odeszło kilku podstawowych piłkarzy, a na ich miejsce przyszło paru zawodników z niższych lig Niemieckich, którzy raczej wysokiego poziomu nie prezentowali.
Z podstawowego składu z poprzedniego w poniedziałkowym meczu braknie: Borjana, Grzelaka, Dejmka, Diawa, Kiełba, Markovica, Polanki i Micańskiego. Czyli kto zagra? Na bramce pewnie Gostomski lub Alemerović(kiedyś rezerwy Borussii Dortmund, a ostatnio bez klubu-czyli coś tam umiał, ale nigdy nie odpalił). Stoperzy to Kwiecień(moim zdaniem jeszcze nie poziom ekstraklasy) i Kovacević(w ostatnim sparingu dość solidnie) lub Barry(ten z zaciągu Niemieckiego, co na treningach nie popisywał się dobrymi zagraniami na dalej niż 2 metry). Pozostali obrońcy to Kallaste i Rymaniak (stary skład, więc wiemy co potrafią). Przed nimi Żubrawski i Możdżeń(w ostatnimi wywiadzie mówił, że nie wie czy ten sezon spędzi w Koronie, ale w meczu z Zagłębiem powinien wystąpić). Dalej w przód wcale nie jest lepiej, a znacznie gorzej. Na skrzydłach pewnie Abalo(gdzieś tam kiedyś grał, coś tam umiał, ale w ekstraklasie szału nie ma), a z drugiej strony...? Cebula(kontuzja i raczej nie zagra), Jukić(w sparingu z AEK parę razy kopnął piłke prosto). Pomiędzy nimi Aankour(oby to był jego mecz). A napastnik? Kaczarawa kontuzjowany, więc zostaje Górski(w tamtym sezonie już mieliśmy możliwość zobaczenia jakim jest super snajperem). Ci więksi optymiści powiedzą, że pierwsza jedynastka nie wygląda aż tak bardzo źle, ale gdy spojrzą kto zostaje w rezerwie... W meczu z AEK wielu zawodników wydawało się zmęczonych, a tempo gry nie stało na wysokim poziomie. Zmiany w poniedziałkowym meczu na Smolarczyka, Mrozika czy Pońskiego obrazu gry Korony nie poprawią.
Wielu zawodników jest nowych i może odpalą, ale jeśli nie, to Zagłębie znów może powtórzyć swój inauguracyjny mecz z poprzedniego sezonu(4:0, tylko w tedy Zagłębie grało u siebie).
O składzie Zagłębia mogę powiedzieć już mniej. Raczej nie doszło do tak dużej przebudowy jak w drużynie przeciwnika, a skład wygląda na dużo lepszy.
Podsumowując drużyna Korony prezentuje się dużo gorzej od składu Zagłębia. O ile obrona jeszcze nie wygląda najgorzej, to jednak z przodu sam Aanakour nic nie zdziała.
Sedzią meczu będzie Marciniak i na tym meczu dostępny ma być VAR.
Moje typy na ten mecz to
Wygrana Zagłębia 2,45 Unibet ✅
Obie strzelą - Nie 2,00 Unibet ✅
Dodatkowo myślę że kurs na Sandecje w meczu z Lechem jest za wysoki. Już wczoraj Górnik Zabrze zaskoczył mistrza Polski, że potrafią w piłkę grać, a Sandecja w tamtym sezonie wcale nie prezentowała dużo gorszej gry od nich. Lech musi pamiętać że już w czwartek będą grać mecz elminacyjny ligi europejskiej, który muszą wygrać.
Proponuje za mniejsza stawke
Sandecja+1,5 1,53 Unibet ✅
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona - Zagłębie
Zagłębie 2.28 ✅
Zagłębie DNB 1.62 ✅
buk: bah
Wynik: 0:1
Czas na ostatnie starcie 1. kolejki Ekstraklasy. Tym razem przeniesiemy się do Kielc gdzie tamtejsza Korona podejmować będzie Zagłębie. Zacznijmy od tego, że po zakończono niedawno sezonie stery Korony opuścił trener Bartoszek. Taka decyzja była sporym zaskoczeniem bowiem Bartoszek robił świetną robotę w Kielcach i nic nie wskazywało na to, że opuści Koroniarzy. Nowym trenerem zostało niejaki Gino Liettieri, a klub przejął nowy właścicielem Dieter Burdenski. Sezon jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a już doszło do plotek jaki to Liettieri jest ostry dla zawodników. Mowa tu o aferze klapkowej (Palanca przyszedł na posiłek w klapkach, Lettieri wykorzystał dobrą okazję i wyprosił zawodnika z sali. Rozpętała się awantura, w której brała udział większość drużyny. Wielu z piłkarzy właśnie wtedy zdobyło się na akt odwagi i powiedziało trenerowi wprost, że nie pasuje im podejście „a co wy mi tu Polaczki będziecie podskakiwać” i jednym z zawodników zabierających głos był właśnie Palanca.). Ostatnio wyczytałem, że piłkarze Korony uczyli się nawet systemu VAR. Wydaje mi się, że wszyscy chyba wiedza jak ten system działa i nie trzeba się go uczyć. Oprócz afer w tym klubie, nie brakuje kontuzji. Klub dokonał latem sporo transferów z niższych zagranicznych lig, lecz w dzisiejszym spotkaniu siedmiu zawodników jest kontuzjowanych, w tym aż pięciu pomocników. Przejdźmy do Zagłębia. W ostatnim sezonie oczekiwania wobec tego klubu były dużo większe, lecz zespół ten musiał bić się w grupie spadkowej, gdzie dość szybko zapewnił sobie utrzymanie. Do klubu dołączyło kilku ciekawych graczy min. Kopacz, Czerwiński, Błąd, Pawłowski, Matuszczyk czy też Świerczok. Myślę, że te transfery sprawią, że klub z Lubina będzie jeszcze silniejszy. Zagłębie Lubin spokojnie przepracowało okres przerwy między sezonami oraz dokonali drobne korekty w składzie, które mogą zaowocować szybko. Forma drużyny kieleckiej Korony jest wielką niewiadomą, a zespół ten przeszedł całkowitą rewolucję, która może być gwoździem do trumny. Do tego afera z nowym trenerem w roli głównej nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. Zagłębie wygląda tutaj solidnie, wzmocnione zostały pozycje, które tego wymagała. Klub opuścił Piątek, Cotra czy też Rakowski, pomimo tego uważam, że zespół Zagłębia może powalczyć o miejsca 1-5. Na koniec gdy spojrzymy na statystyki z poprzedniego sezonu to goście spisywali się bardzo dobrze na wyjazdach. Dzisiaj przed nimi pierwszy sprawdzian, w którym mam nadzieje, że wypadną dobrze i przywiozą do Lubina trzy punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Liczba zdobytych bramek w 1 kolejce Ekstraklasy
Over 18.5 @ 1.80
forBET

No to tak, zakład w grze, niestety do tej pory padło 14 bramek, potrzeba w ostatnim meczu 5 ;).
Przewiduję dzisiaj over, ale nie sądzę, żeby te 5 zostało strzelonych. Zabrakło bramek wczoraj w Poznaniu, a i w Gdynii co najmniej jedna paść powinna więcej, no ale cóż, gramy dalej i próbujemy coś na 2 kolejkę wykombinować ???? .

A może panowie strzelą dzisiaj 5 bramek.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona - Zagłębie
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych ⛔
Kurs: 1,6
Totolotek
Dzisiaj typ czysto statystyczny. W poprzednim sezonie obie drużyny należały do czołówki jeżeli chodzi o wykonywanie rzutów rożnych.
Zagłębie 3 miejsce z 210 (śr. 5,67/mecz) wykonanymi rzutami rożnymi, Korona 7 miejsce - 199 (śr. 5,37/mecz).
Korona w 18 spotkaniach domowych miała 104rr - średnia 5,77. Zagłębie na wyjeździe wykonywało 96rr - średnia 5,33.
Dzisiaj spodziewam się ciekawego spotkania z wieloma sytuacjami pod obiema bramkami. Korona z dużymi zmianami, nie wiadomo jak będzie wyglądało zgranie poszczególnych formacji. Zagłębie bardziej stabilnie jeżeli chodzi o skład i zgranie. Zakładam, że te 10 cornerów obie drużyny spokojnie dzisiaj zdobędą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom