>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.07-17.07.2017)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
18:00 Korona -
Zagłębie 2.28 ✅
Zagłębie DNB 1.62 ✅
buk: bah
Wynik:
Czas na ostatnie starcie 1. kolejki Ekstraklasy. Tym razem przeniesiemy się do Kielc gdzie tamtejsza Korona podejmować będzie Zagłębie. Zacznijmy od tego, że po zakończono niedawno sezonie stery Korony opuścił trener Bartoszek. Taka decyzja była sporym zaskoczeniem bowiem Bartoszek robił świetną robotę w Kielcach i nic nie wskazywało na to, że opuści Koroniarzy. Nowym trenerem zostało niejaki Gino Liettieri, a klub przejął nowy właścicielem Dieter Burdenski. Sezon jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a już doszło do plotek jaki to Liettieri jest ostry dla zawodników. Mowa tu o aferze klapkowej (Palanca przyszedł na posiłek w klapkach, Lettieri wykorzystał dobrą okazję i wyprosił zawodnika z sali. Rozpętała się awantura, w której brała udział większość drużyny. Wielu z piłkarzy właśnie wtedy zdobyło się na akt odwagi i powiedziało trenerowi wprost, że nie pasuje im podejście „a co wy mi tu Polaczki będziecie podskakiwać” i jednym z zawodników zabierających głos był właśnie Palanca.). Ostatnio wyczytałem, że piłkarze Korony uczyli się nawet systemu VAR. Wydaje mi się, że wszyscy chyba wiedza jak ten system działa i nie trzeba się go uczyć. Oprócz afer w tym klubie, nie brakuje kontuzji. Klub dokonał latem sporo transferów z niższych zagranicznych lig, lecz w dzisiejszym spotkaniu siedmiu zawodników jest kontuzjowanych, w tym aż pięciu pomocników. Przejdźmy do Zagłębia. W ostatnim sezonie oczekiwania wobec tego klubu były dużo większe, lecz zespół ten musiał bić się w grupie spadkowej, gdzie dość szybko zapewnił sobie utrzymanie. Do klubu dołączyło kilku ciekawych graczy min. Kopacz, Czerwiński, Błąd, Pawłowski, Matuszczyk czy też Świerczok. Myślę, że te transfery sprawią, że klub z Lubina będzie jeszcze silniejszy. Zagłębie Lubin spokojnie przepracowało okres przerwy między sezonami oraz dokonali drobne korekty w składzie, które mogą zaowocować szybko. Forma drużyny kieleckiej Korony jest wielką niewiadomą, a zespół ten przeszedł całkowitą rewolucję, która może być gwoździem do trumny. Do tego afera z nowym trenerem w roli głównej nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. Zagłębie wygląda tutaj solidnie, wzmocnione zostały pozycje, które tego wymagała. Klub opuścił Piątek, Cotra czy też Rakowski, pomimo tego uważam, że zespół Zagłębia może powalczyć o miejsca 1-5. Na koniec gdy spojrzymy na statystyki z poprzedniego sezonu to goście spisywali się bardzo dobrze na wyjazdach. Dzisiaj przed nimi pierwszy sprawdzian, w którym mam nadzieje, że wypadną dobrze i przywiozą do Lubina trzy punkty.
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Popieram ibisa w tym typie, napisał już o trenerach, wzmocnieniach w Zagłębiu, aferach itd więc nie będę tego powielał. Dodam tylko, że Zagłębie z pewnością się przed sezonem wzmocniło a Korona osłabiła i do tego dzisiaj plaga kontuzji przed tym spotkaniem. W Koronie nie zagrają Dejmek, Diaw, Kaczarawa, Burdenski, Cebula, Gardawski i przede wszystkim Kiełb, który był motorem napędowym tej drużyny w tamtym sezonie. Dejmka i Diawa też z pewnością w obronie będzie mocno brakować. Dla mnie Zagłębie tutaj jest zdecydowanym faworytem i myślę, że przywiezie z tego wyjazdu 3 punkty. Atmosfera wokół Korony nie panuje za fajna a do tego problemy z absencjami. Dla mnie osobiście Korona jest w tym sezonie kandydatem do spadku. W Zagłębiu dużo lepsza atmosfera i lepsi piłkarze. Próbujemy tutaj na gości.
✅ 0-1
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
No to tak, zakład w grze, niestety do tej pory padło 14 bramek, potrzeba w ostatnim meczu 5 ;).
Przewiduję dzisiaj over, ale nie sądzę, żeby te 5 zostało strzelonych. Zabrakło bramek wczoraj w Poznaniu, a i w Gdynii co najmniej jedna paść powinna więcej, no ale cóż, gramy dalej i próbujemy coś na 2 kolejkę wykombinować ???? .
A może panowie strzelą dzisiaj 5 bramek.
W normalnych okolicznościach miałbyś już wygrany kupon w 1 połowie, ale niestety jest to Ekstraklasa, najgorsza liga na świecie i tutaj nie padają bramki zarówno po świetnie wykonanych wolnych, jak i dobitkach z metra. Zawsze czegoś zabraknie. Poziom nieudacznictwa i piłkarskiego niedorozwinięcia - level hard. Tutaj nawet przy stu setkach nie padłby gol. A później się dziwimy, że leją nas jakieś anonimowe ekipy z krajów, gdzie poważnej piłki nie widzieli nawet w TV.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W normalnych okolicznościach miałbyś już wygrany kupon w 1 połowie, ale niestety jest to Ekstraklasa, najgorsza liga na świecie i tutaj nie padają bramki zarówno po świetnie wykonanych wolnych, jak i dobitkach z metra. Zawsze czegoś zabraknie. Poziom nieudacznictwa i piłkarskiego niedorozwinięcia - level hard. Tutaj nawet przy stu setkach nie padłby gol. A później się dziwimy, że leją nas jakieś anonimowe ekipy z krajów, gdzie poważnej piłki nie widzieli nawet w TV.
No nic nie poradzimy, ale prawda jest taka, że najlepszy mecz kolejki pod względem sytuacji i tego, że cały czas się coś działo, a nieskuteczność... masakra, nawet over nie wpadł, a już nie wspomnę, że Korona powinna to spokojnie wygrać, a przegrywa ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom