>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (20.07-23.07.2018)

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Pamietajcie, ze Legia ma we wtorek mecz w el lm z mistrzem Slowacji,dla nich to absolutny priorytet zeby do LE przynajmniej awansowac inaczej z budzetem nie wyrobia, ja bym na nich nie postawil z Zaglebiem predzej 02 tutaj mozemy miec.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Zgadza się. Kurs na Legię nie wart ryzyka. Jak zwykle o tej porze wszystkie siły rzucone będą na el. LM (ewentualnie na LE), a liga do wiosny będzie leżeć dla Legii odłogiem (na koniec i tak stratę odrobią i będą mistrzem).
Dlatego w tym czasie w meczach Mistrza należy szukać niespodzianek i typów w stylu X2, rywal strzeli, rywal strzeli +1,5...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1
Jagiellonia
1,91 Fortuna
Jagiellonia -1 3,35 Fortuna
Już dziś rozpoczynamy naszą Polska ligę i od razu mamy bardzo ciekawe spotkanie Jagiellonia vs Lechia.
Jeśli chodzi o Jagiellonie to wiadomość dobra jest taka, że wszyscy najważniejsi zawodnicy zostali w klubie jak np. Frankowski, Novikovas, Pospisil, Sheridan czy Bezjak ale także doszedł bramkarz Sandomierski i Machaj czyli 2 wzmocnienia. Jeżeli chodzi o Lechię Gdańsk to tam już doszło do sporych zmian, odeszli m. in. Maloca, M. Paixao, Joao, Milos, Slavchev czy Wawrzyniak a doszli Arak, Alomerovic, Kubicki ... Myślę, że nie są to transfery na taki klub i w tym sezonie nie będą walczyć o podium.
Stawiam, że Jagiellonia rozpocznie mocno sezon i wygra minimum 2 bramkami. Oby powtórzył się ostatni mecz między obiema drużynami - 4:1 dla gospodarzy.
Tuż przed meczem typ, który przykuł moją uwagę jeszcze, który nie wliczam do &quot;Króla Ekstraklasy&quot; a mianowicie

powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,80 STS

obie ekipy dość sporo ich wykonują, w ostatnich 3 meczach między obiema drużynami padało dokładnie 10 rożnych...
KE ⛔ 200
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Witam wszystkich w nowym sezonie. Ode mnie taki dubelek (kursy eFortuna):
Miedź - Pogoń over 2,5 bramki @1,96 ⛔
Lechia strzeli +1,5 bramki @3,25 ⛔
Oba typy wg mnie bardzo ryzykowne, ale w tej lidze co jest ryzykowne to ma prawo się wydarzyć. Pogoń może w tym meczu wyjść defensywnie, zagrodzić środek pola, może to być typowy mecz walki. Obym się mylił i bramka na początku meczu może ożywić mecz. Spoglądałem na sparingi Pogoni i szału nie było, być może było to spowodowane ciężkimi treningami, gdzie Majewski mówi, że im się ręce i nogi trzęsły po obozie przygotowawczym. Liczę podobnie jak poprzednicy, sporo bramek, ale jak mówię, mam nadzieję na szybką bramkę, a nawet dwie do przerwy.
Co do Lechii, czy Jaga jest faworytem - nie powiedziałbym. Na ostatnie 5 meczów Lechii na Jadze - 3 spotkania powyżej 1,5 bramki. Więc nie jest niemożliwe dzisiaj postrzelanie bramek przez graczy Lechii jednak zobaczmy w skład. W ofensywie zobaczymy prawdopodobnie Flavio Paixao, Haraslima, Kubickiego oraz Mak lub Peszko. Nie zapominajmy o Lipskim i Wolskim. Jednak ten drugi raczej nie wystąpi gdyż wraca po ciężkiej kontuzji. Największą bolączką Lechii w poprzednim sezonie była obrona. Jak widzę Michała Nalepę na środku obrony to trochę mam mieszane uczucia. W tym sezonie w bramce spore wzmocnienie, Alomerović zamienił Koronę na Lechię. Fajnie, że wzmocniono konkurencje dla Kuciaka.
KE ⛔ 200
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Miedź - Pogoń
Pogoń lub remis i powyżej 1,5 @ 1,99 LVBET
Zaczynamy nowy sezon Lotto Ekstraklasy z czego niezmiernie się cieszę.
Na początek debiutant na tym szczeblu rozgrywkowym Miedź Legnica podejmie Pogoń Szczecin. Ciężko wytypować w pierwszej kolejce, bo w zasadzie nie wiadomo co dany zespół będzie prezentować w sezonie. Dla przykładu Lech bardzo dobrze wyglądał w sparingach, nawet w systemie z trójką obrońców a efekt tej dobrej gry widzieliśmy wczoraj... Delikatnie jednak udaję się w stronę Pogoni, która w zasadzie nie zmieniła składu w stosunku do poprzedniego sezonu, a jeszcze do tego znacznie się wzmocniła w osobie Radka Majewskiego. Właśnie takiego zawodnika tam brakowało, bardzo dobrego technicznie, potrafiącego wykreować sytuacje kolegą a co pokazały sparingi w dobrej formie są Adam Frączczak i Adam Buksa więc ta trójka powinna stanowić o sile ofensywnej Portowców i już dziś powinna to potwierdzić. Miedź w mocno zmienionym składzie w stosunku do poprzedniego sezonu na zapleczu Ekstraklasy. W sparingach wyglądali tak przeciętnie i wydaje mi się że para Perez - Bozic w środku defensywy Miedzi będzie miała spore problemy z szybką grą Pogoni w strefie ofensywne
KE ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Jaga-Lechia
Typ: 2
Kurs: 4.4
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:30
Ewentualna analiza: Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań w tej kolejce polskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Jagielloni Bialystok na swoim stadionie podejmowała będzie Gdańską lechię. Niby gospodarze są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, jednak ja myślę że w tym meczu możemy zobaczyć niespodziankę. Lechia w poprzednich spotkaniach nie raz potrafiła ogrywać drużynę z Białegostoku nawet na ich stadionie. w ostatnich 4 spotkaniach obie ekipy wygrały po 2 razy, nie widzieliśmy ostatnio podziału punktów. Lechia notowała lepszy wyniki także w sparingowych spotkaniach rozegranych przed sezonem, Jaga wygrała tylko 1 razy, ale jakże okazale z zespołem Dinama Bukareszt. W tym meczu liczę na bramki po obu stronach i myślę że będzie to otwarte spotkanie w którym obie ekipy będą atakowały a nie skoncentrują się tylko i wyłącznie na zabezpieczeniu swojej bramki . Gospodarze już muszą też powoli mysleć o spotkaniu z Rio Ave w kwalifikacjach do Ligi Europy, a to przecież już zaledwie za 6 dni, więc muszą trochę podzielić siły, co prawda plusem jest iż zagrają również na swoim stadionie. W Jagielloni w tym spotkaniu nie zobaczymy : Gutiego i Lazarovicia, w drużynie Lechii natomiast niedostępni są : Balde oraz Wolski. Mój typ to wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych.
KE: ✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Nie da sie tego ogladac po ms, kalectwo pilkarskie.Jedni podaja drugim, tenis nozny.Lechia gra dokladnie to samo co w ubieglym sezonie Jagiellonia zjechala do tego samego.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Generalnie z racji sympatii kibicowskich bardzo szanuję Lechię, ale taką bandę symulantów jaką nazbierali ciężko się ogląda, Kuciak - największy błazen wśród bramkarzy - gra na czas.
Peszko to idiota mam nadzieję, że dostanie z 5 spotkań minimum, bo to jest parodia i w tym momencie ośmiesza reprezentację, niestety dzięki panu Nawałce, a po trzecie ciągle dyskutujący Flavio.
A co do Jagiellonii, chyba skończą się tłuste lata.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
A potem wychodzi Boniek i mówi, że trener zagraniczny nie zna żadnego nazwiska i to powinien być Brzęczka atut. Przecież taki Peszko w życiu by się nie znalazł w kadrze. Nie znam nazwisk więc oglądam i decyduje jak grają i co prezentują na boisku a nie po nazwiskach, proste.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego narzekacie na poziom ekstraklasy. Gdybyście włączyli ligę macedońską czy jakąś litewską to też byście mieli problem z jej poziomem? Od dawna wiadomo jaki jest poziom i co grają polskie zespoły to nie wiem czy wy te mecze oglądacie z nastawieniem że to będzie poziom premier league czy la liga i potem narzekacie?xD Polską ligę można oglądać albo z sentymentu albo z przyzwyczajenia, ewentualnie dla solidnej dawki śmiechu, a nie dla jakości i póki nie nastąpi rewolucja ekstraklasowa to nic sie tutaj nie zmieni
A ten low-kick Peszko za który powinien zostać wykluczony na kilkanaście mecze, bo to zwykłe barbarzyństwo to według mnie była &quot;zemsta&quot; za komentarze Novikovasa odnośnie powołania Peszki na mundial(Novikovas wyśmiewał się z niego na portalach bodajże instagramie)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego narzekacie na poziom ekstraklasy. Gdybyście włączyli ligę macedońską czy jakąś litewską to też byście mieli problem z jej poziomem? Od dawna wiadomo jaki jest poziom i co grają polskie zespoły to nie wiem czy wy te mecze oglądacie z nastawieniem że to będzie poziom premier league czy la liga i potem narzekacie?xD Polską ligę można oglądać albo z sentymentu albo z przyzwyczajenia, ewentualnie dla solidnej dawki śmiechu, a nie dla jakości i póki nie nastąpi rewolucja ekstraklasowa to nic sie tutaj nie zmieni
A ten low-kick Peszko za który powinien zostać wykluczony na kilkanaście mecze, bo to zwykłe barbarzyństwo to według mnie była &quot;zemsta&quot; za komentarze Novikovasa odnośnie powołania Peszki na mundial(Novikovas wyśmiewał się z niego na portalach bodajże instagramie)
No tak nie narzekajmy, niech będzie jeszcze gorzej, super podejście ;)
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jagiellonia bardzo rozczarowala, Pospisil z Frankowskim i Romanczukiem to dzis kryminal, po pierwszej polowie, ktora byla katastrofalnie slaba w wykonaniu Jagi wszyscy nadawali sie do zmiany poza Runje i Novikowasem, po Lechii nic wiecej sie nie spodziewalem, popatrz ile placa w macedonii czy na litwie, to jednak powinni grac duzo lepiej.Tam graja na lesnych stadionach a tu miasta pobudowaly im areny za setki milionow euro, biorac kredyty, a ogladajac mecz czlowiek ma ochote wyskoczyc przez okno.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk - Cracovia
Obie drużyny strzelą gola - TAK @1,69 Fortuna ✅ ✅

Kontynuujemy 1 kolejkę Ekstraklasy. Jutro o 15:30 u siebie Śląsk zagra z Cracovią. Na pewno fajnie by było rozpocząć dobrze sezon, tym bardziej na własnym terenie. W poprzednim sezonie, niezbyt udanym z wieloma problemami we Wrocławiu Śląsk właśnie potrafił zagrać lepiej i trzeba przyznać że ciężko było zdobyć punkty przyjezdnym. Był to w słabej sytuacji Śląska jeden z atutów, bo z wyjazdami było tragicznie. Co do składu to mocno się nie zmienił. Większość piłkarzy została, przyszło kilku nowych m.in. Golla, Radecki, Szczerbal czy Ahmadzadeh - Irańczyk. Także oprócz Wojtka Golli większość to piłkarze mniej znani, również nie którzy z 1 ligi. Jednak tu trzeba się zastanowić czy zaczną oni grać w Śląsku tak jak Cholewiak. Nie wiadomo trzeba poczekać. Nadal boję się o obronę, nie wiadomo jak z występem Golli, prócz tego zostają znów coraz starszy Celeban, czy Tarasovs. Aż się boję pomyśleć co ten drugi będzie wyprawiał w tym sezonie, oby się poprawił i nie popełniał tylu błędów czy w kryciu, czy w wyprowadzaniu piłki bo to robił na prawdę źle. Jeżeli chodzi o Cracovię stracili Piątka - czyli najlepszego strzelca z poprzedniego sezonu, Rakelsa czy Finka. Przybyli natomiast do klubu Piszczek, Budziński czy Danek. Także mimo straty Piątka, mają graczy ofensywnych i na naszą Ekstraklasę to Budziński chociażby nie jest zły, w końcu już grał tu przed przenosinami do Australii i zdobywał bramki, często ładne, Danek czy Piszczek również potrafili strzelić gola w Sandecji. Dlatego to mój główny typ na jutro, Śląsk ma nadal Robaka, Piecha, Picha dlatego tu o ofensywę się nie martwię, w przeciwieństwie do defensywy która w poprzednim sezonie była fatalna i mimo tego że Celebana darzę ogromnym szacunkiem, wiem że walczy w każdym meczu i się stara to pewnych błędów cięzko będzie mu się ustrzec, tym bardziej że nie jest już to młody gracz. Śląsk jest stawiany przez buka w roli faworyta - ok, w końcu Cracovia wygrała we Wrocławiu ze Śląskiem tylko raz 5 lat temu, ale na pewno nie grałbym bym tu zwycięstwa Wrocławian, tym bardziej że to 1 mecz w nowym sezonie, a sparingi to sparingi ich nie traktuję się poważnie, tym bardziej że to nie byli rywale zbyt silni.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 0:0 Arka

Dziś sezon rozpoczyna Arka Gdynia i Wisła Kraków. W tym spotkaniu wg bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze. Moim zdaniem niekoniecznie. Dlaczego? Otóż, Wisła jest w głębokim kryzysie finansowym, klubem rządzi SKWK, leży marketing. Można powiedzieć, że to wszystko teoretycznie nie powinno odbić się na grze piłkarzy. Ale praktycznie ... z klubu odeszło aż 13 zawodników, np. Brlek, czy Carlitos (najlepszy strzelec ligi). Natomiast do zespołu dołączyło 6 zawodników (do tego 2 powroty z wypożyczenia), z czego ciężko wskazać jakieś konkretne nazwiska, które mogłyby wzmocnić drużynę. Dziś drużyna opiera się głównie na młodych graczach wspieranych przez doświadczonego Małeckiego, Boguskiego.
W zespole z Gdyni również doszło do zmian kadrowych. Jednak w tym przypadku zespół ma już pierwszy mecz o stawkę za sobą. W finale Super Pucharu Polski, po przyzwoitym meczu, pokonali Legię Warszawa. Myślę, że to spotkanie można postawić jako wyznacznik dyspozycji zespołu z Gdyni.
Jako ciekawostkę dodam fakt, że 3 ostatnie mecze z Arką przy Reymonta Biała Gwiazda wygrała. Jednak osobiście uważam, że dziś tej dobrej passy nie utrzyma. Oczywiście jest to pierwszy mecz w sezonie więc może być różnie, ale wysokie kursy na gości przekonują mnie do &quot;powierzenia&quot; im moich pieniędzy.
Moje propozycje:
Arka /kurs około 3.05/⛔
Arka dnb /kurs około 2.20/ :zwrot:
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Jako ciekawostkę dodam fakt, że 3 ostatnie mecze z Arką przy Reymonta Biała Gwiazda wygrała.
4 zwycięstwa, z czego jedno w Pucharze Polski. Arka przy Reymonta nigdy nie wygrała, jedyne zwycięstwo z Wisłą w Krakowie to na Suchych Stawach, przy pustych trybunach. Na Reymonta bilans to 2 remisy i 12 zwycięstw Wisły.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Legia - Zagłębie x2 2,16 1-3 ✅ fortuna.
Legia po meczu w elLM do tego w tyg kolejna runda a jak wiemy dla stołecznego klubu to bardzo ważny okres i cel jest jest LM. Mimo szerokiej kadry widać że to początek sezonu i brak zgrania Kante z Rado z przodu. Granie systemem 3-5-2 jak dla mnie bardzo ryzykowne w takiej lidze jak Ekstraklasa. Wahadlowi w Legii po prawej Vesovic wygląda całkiem dobrze ale po drugiej stronie Kucharczyk słabiutko.
Goście z mocną linią pomocy i tutaj wszystko się rozegra. Filip Starzynski , Matuszczyk , Matras potrafią przytrzymać piłkę. Z przodu Mares który w ubiegłym sezonie wykonywał kapitana robotę. Nie tylko sprawia problemy w polu karnym ale potrafi wyjść i rozegrać. Obrona Miedziowych również doswiadczona na dobrym poziomie.
Mecz według mnie koło remisu a dodając do tego fakt że dla Legii priorytet to europejskie puchary to gram w stronę przyjezdnych.

KE✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Legia - Zagłębie
Legia @ 1.70
Fortuna

Jako, że w pierwszych kolejkach lubią padać niespodzianki to ja jednak pójdę po najniższej linii oporu. Legia jak co roku miewa bardzo słabe początki i tym razem może być podobnie, ale wcale nie musi. Legioniści mają za sobą już trzy ważne spotkanie w których łącznie strzelili sześć goli. Widać, że potencjał ofensywny jest w tej drużynie, a przyjście Kante i Carlitosa dało drużynie jakość. Na dodatek przyszli Wieteska, który staje się powoli podstawowym obrońcą Legii oraz młody Michalak, który na pewno dostanie sporo minut. Klafurić próbuje grać trzema obrońcami, ale nie zawsze przynosi to oczekiwany efekt (patrz trzy stracone gole z Arką). Tu na pewno trzeba jeszcze trochę poprawek włożyć. Gospodarze we wtorek mają przed sobą trudny mecz w el. do LM, który muszą wygrać, ale to nie jest wymówka żeby dzisiaj tracić punkty. Nikt w Warszawie nie chce powtórki z poprzedniego sezonu, gdzie o mistrzostwo Legia musiała drżeć do samego końca. Legia na pewno nie może zlekceważyć swojego przeciwnika, gdyż ten udowodnił już swoim rywalom, że potrafi grać w piłkę. W ekipie gości latem nie doszło do dużej rewolucji, a jakość zespołowi mają dać nowe twarze min. Damjan Bohar czy Władisław Sirotow. Mariusz Lewandowski ma pomysł na tą drużynę, lecz czy to wystarczy aby urwać dzisiaj punkty Legii?. Jestem zdania, że Legia dzisiaj trochę się pomęczy, ale trzy punkty i tak zostaną w Warszawie. Kolejna wygrana Legii na pewno da większą pewność przed wtorkowym spotkaniem.
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Śląsk - Cracovia
Typ: Helik strzeli gola
Kurs: 6.50
Bukmacher: fortuna
Godz: 15:30
Zaryzykuje bo myśle,że warto. Helik bodajże najlepszy obrońca zeszłego sezonu. Sam Probierz twierdzi,że jak tak dalej będzie grał to będą mieć problem z utrzymaniem go w swoich szeregach.
Niesamowicie bramkostrzelny zawodnik jak na obrońce.W dodatku w tym sezonie ma wykonywać rzuty karne.
Robson chyba pisał,że martwi się o obronę Śląska więc kto wie może jakiś karniaczek?!
Poza tym wiemy,że odkąd jest VAR to rzuty karne są zdecydowanie częstszym zjawiskiem na piłkarskich boiskach co pokazał dobitnie mundial.
Kurs zdecydowanie wart ryzyka.
e: nie tym razem ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom