>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (20.07-23.07.2018)

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polską ligę można oglądać albo z sentymentu albo z przyzwyczajenia, ewentualnie dla solidnej dawki śmiechu, a nie dla jakości i póki nie nastąpi rewolucja ekstraklasowa to nic sie tutaj nie zmieni
A ja myślałem, że na tym forum to wyłącznie żeby zarabiać kasę... No niestety sporo ludzi myli kibicowanie od zarabiania...
Taido broniłeś przed mundialem, w trakcie mundialu i po mundialu polską kadrę. Bronisz extra (śmiech) klasy... Prawda jest taka, że jak chcę się pośmiać to włączam sobie Chaplina, z sentymentu pójdę a dziewczyną na romantyczną randkę, a futbol to chcę oglądać na najwyższym poziomie.... Napisałbym by jeszcze z 2 zdania co myślę o polskich kibicach i kibolach, ale to by była nawet jak na mnie za duża prowokacja...
Po tym co zrobiła reprezentacja i za to co się dzieje w extra (klasie) od wielu lat to na miejscu kibiców bym zrobił na fejsie wezwanie do totalnego bojkotu reprezentacji i klubów. Jak by z parę miesięcy pograli przy pustych trybunach może by się coś zmieniło... A wiemy, że np. taką Legię stać na dobrą grę - przypomnijmy sobie jak się lansowali licząc na zagraniczne kontrakty w LM ogrywając Sporting, stawiając się Realowi... Przypomnijmy sobie jak kiedyś Lechia zagrała sparring z Barceloną... Wiadomo, że poziom techniczny może odstawać i to jest oczywiste, ale jak pokazała na mundialu Chorwacja, Iran, Maroko, Szwecja, Dania i wiele innych drużyn - zaangażowaniem i przygotowaniem można zdziałać cuda... No, ale jak się woli jeść, chlać i bawić bo te 10 tyś zawsze wpadnie to takie są efekty... I kibice powinni za to odpowiednio podziękować i zmotywować...
I zgadzam się w pełni z poniższą opinią:
Nie da sie tego ogladac po ms, kalectwo pilkarskie.Jedni podaja drugim, tenis nozny.Lechia gra dokladnie to samo co w ubieglym sezonie Jagiellonia zjechala do tego samego.
Włączyłem sobie dzisiaj pierwszy z brzegu jakiś mecz z &quot;extra&quot; klasy i oni nawet się nie umieją albo nie chcą przepychać... Nie ma fauli, ostrej gry - jak panienki na weselu...
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Jesli chodzi o jutro to pomyślałem o dwóch typach:
Górnik Zabrze - Korona
Górnik po ciężkiej przeprawie o europejskie puchary do tego już niedługo kolejny mecz w pucharach. Nie wiem co prawda jakie jest nastawienie w Zabrzu na puchary. Górnik w poprzednim sezonie rozpoczął mocnym uderzeniem 1-3 z Legią. Po tych osłabieniach jakie doznał Górnik bez kluczowych graczy to już nie ten sam Górnik. Grzaja bez tego ofensywnego zacięcia. W Koronie duże zmiany, odeszło 9 graczy jeśli chodzi o wzmocnienia to raczej bez spektakularnych transferów. Dzisiaj doszło zdaje się 3 graczy wszyscy do pomocy. Parafrazujac do pomocy czego? W poprzednim sezonie raczej remisowo rozkładały się potyczki Żaboli z Żłoto Krwistymi. Mimo wszystko czy tak przebudowana Korona ma szansę urwać punkty Górnikowi? W ostatnich 3 sparingach Korony szału raczej nie było. Wiadomo sparing to nie liga. Mogło brakować swieżosci. Typuje remis, ale wacham się czy nie dać ze wskazaniem na Koronę.
Remis @3,25 Fortuna ✅ - KE
Podwójna szansa 0-0 @ 1,68 Fortuna ✅ - KE
Mimo overowego stylu jednych i drugich
- 2,5 gola @ 1,71 ✅
Wisła P. - Lech
Wisła bez kilku podstawowych graczy też przebudowana do tego straciła swojego taktyka, który ku zdziwieniu wielu został selekcjonerem naszej kadry. Parę złotych wpadło Wiśle za Recę. Nie było niesamowitych zakupów. Nie jestem pewien czy nowy trener mógł i miał czas poukładać zespół.
Lech,ktory zawsze stawiamy jest jako faworyt ligii poczynił kilka mocnych transferów. Nawet jeden lądował dzisiaj w Poznaniu za którego dali 1,5 miliona euro. Czy to się sprawdzi w tym roku w Poznaniu? Puchary pokazały jasno że Lech potrzebuje wzmocnień i to nie tylko aby zadowolić kibiców którzy jasno określić że mają dość ale z dwóch dodatkowych powodów. Pierwszy to taki że puchary obnażyły słabości Lecha szczególnie w defesywie, a drugi jest taki że Ivan Djurdzevic nie bardzo miał jak zestawić 18 meczową w pucharach z uwagi na kontuzje (Klupś, Jozwiak, Ginny) i musiał rotować składem. Poza tym Lechowi ciężko grało się w Płocku mimo to uważam że grając na kilku frontach Lech wyjdzie jutro zwycięsko. Nie sądzę że będzie to jakieś wysokie zwycięstwo.
2 @ 2,5 Fortuna ✅ - KE
2 DNB @ 1,71 Fortuna ✅ - KE
- 2,5 gola @ 1,77 Fortuna ⛔
Edycja: Zawiedziony jestem brakiem undera to że Lech strzelił na 0:2 to rozumiem, ale to co odwalił Buric w bramce przy golu dla Wisły to porażka.
Duży plus dla Mateusza Szwocha który przyszedł z Arki. Chłopak naprawdę grał z pomyslem trzeba zaznaczyć że był nieskuteczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Obie drużyny strzelą gola - NIE @2,06 fortuna ⛔ ⛔

W tym meczu widzę dwa typy do gry: under 2,5 lub właśnie no bts. Próbuję to drugie, dlaczego? Obie drużyny przeszły duże rewolucje i składy w porównaniu do poprzedniego sezonu będą wyglądały całkowicie inaczej. Górnik ,ma już za sobą ważny dwumecz z Zarią Balti. Udało się i jest awans do kolejnej rundy LE. Jednak z Górnika odeszli m.in. Kurzawa, Kądzior czy Wieteska. Jest to ogromne osłabienie składu i w tym roku, drużyna z Zabrza wydaję się że już nie będzie walczyła o europejskie puchary tylko głównie o chociaż pierwszą ósemkę w tabeli. W Górniku w ostatnim meczu wystąpiło w podst. składzie 3 Hiszpanów czyli Angulo, Suarez i nowy nabytek Jimenez, a reszta ? Biedrzycki, Wiśniewski, Ryczkowski czy Gryszkiewicz. Nie którzy już grali w poprzednim sezonie i nabrali już trochę doświadczenia. Dużo młodzieży, ponieważ na nią Górnik stawia, jednak teraz to na niej głównie będzie opierał się zespół z Zabrza. Jest oczywiście Matuszek czy Loska którzy na pewno dadzą pewności w zespole, ale z młodymi wiadomo jak jest. Błędy zdarzają się często i musi minąć trochę czasu żeby nabrali dużo pewności siebie. Co do Korony w niej nie zobaczymy już takich piłkarzy jak: Aankour, Alomerovic, Kiełb, Dejmek, Cvijanovic czy Kaczarawa. Tu również są ogromne osłabienia i sam trener Koroniarzy przyznał że jeżeli nie zrobią transferów takich jak on by chciał to mogą w tym sezonie walczyć o utrzymanie. Rozumiem to w stu procentach bo Cvija, Kaczarawa czy Aankour to były ważne postacie w ofensywie. Dodatkowo dosyć pewny w bramce Alomerowić, czy filar obrony Dejmek. Można stwierdzić że obie drużyny które w tamtym sezonie zaskakiwały co kolejkę, sprawiały niespodzianki teraz będą w sytuacji trudniejszej i o niespodzianki będzie na prawdę trudno. Wydaję mi się że z racji wszystkich zawirowań w tych zespołach jutro zobaczymy spokojny mecz, bez wielu akcji, w stylu dzisiejszej rywalizacji Wisły z Arką. Górnik gra u siebie, ma nadal Angulo, Loske i wydaję mi się że to oni w tym meczu są faworytem, ale nie spodziewam się takiej strzelaniny jak to było w meczach z zeszłego sezonu, bo większość graczy ofensywnych, czy kreatorów środka pola nie ma i w tych zespołach ofensywa już nie będzie atutem.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
jestem kibicem górnika i tak szczerze to czarno widze ten sezon, troche czasu minie aż brosz to wszystko poukłada, znajdzie zamienników, jutro stawiałbym na remis albo korone dnb
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Górnik - Korona
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Godz: 15:30
Ewentualna analiza: Na dziś postanowiłem zagrać spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Górnika Zabrze na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Kieleckiej Korony. Gospodarze w czwartek grali wyjazdowe spotkanie pucharowe i zdołali awansować do następnej rundy tych rozgrywek. W tym spotkaniu Górnik stawiany jest w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, ale od kilku lat nie potrafi on ograć korony na własnym stadionie, po prostu ta ekipa zdecydowanie mu nie leży i tu moim zdaniem może być podobnie, bowiem Górnik gra co trzy dni i wiadomo że w Polskiej lidze nie jest to plusem, bowiem zawodnicy dopiero wchodzą do gry po ciężkich przygotowaniach , udało mi się w ten sposób wytypować porażkę Legii z Zagłębiem oraz Jagielloni z Lechią, bowiem pucharowicze nie potrafią pogodzić gry w pucharach z ligą tak jest kolejny sezon z rzędu, pomimo tego że Korona jest w tym sezonie słabsza niż w poprzednim to moim zdaniem ona może tutaj zawalczyć bowiem przecież górnik też już nie jest tak mocny jak jeszcze kilka miesięcy temu, stawiałbym również na over w bramkach oraz na dokładny wynik 1:2 po 90 minutach, obie ekipy lubia grać do przodu więc liczę na ciekawe i otwarte spotkanie, podobne do tego , które wczoraj mogliśmy oglądać w Lubinie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Sosnowiec-Piast
Typ: x
Kurs: 3.2
Bukmacher: Totolotek
Godz: 18:00
Ewentualna analiza: Ostatnie spotkanie pierwszej kolejki polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa beniaminka Zagłębia Sosnowiec na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Gliwickiego Piasta. Bukmacherzy mniej więcej tak samo wystawili kursy na zwycięstwo w tym spotkaniu, dlatego tez moim zdaniem spotkanie może zakończyć się remisem oraz podziałem punktów. Dla Sosnowca na pewno pierwszy punkcik zdobyty w ekstraklasie byłby niezwykle cenny. Piast w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie w ekstraklasie, teraz chciałby znaleźć się w górnej częsci ligowej klasyfikacji , chociaż ich spotkania przed sezonowe wyglądały raczej średnio to według mnie tutaj oni powinni kontrolować przebieg spotkania, sa zespołem znacznie bardziej doświadczonym na tym poziomie rozgrywek . Oba zespoły ostatnimi czasy grały overovo więc ja w tym meczu poszukałbym również bramek po obu stronach, myslę że jest to jak najbardziej realne patrząc na poprzedni wyniki obu ekip w ich poprzednich spotkaniach . Mój typ na ten mecz to remis oraz podział punktów, najbardziej prawdopodobnym wynikiem moim zdaniem jest typ po 1 , bowiem Zagłębie Sosonowiec na swoim stadionie przegrywało w poprzednim sezonie bardzo rzadko, w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 1 domową porażkę, tylko jestem ciekaw czy wyniki z pierwszej ligi drużyna z Sosnowca będzie w stanie przenieść na stadiony ekstraklasy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze -:- Korona Kielce
BTS @ 1.64 KE ✅
over 2.5 gola + BTS @ 2.12 ⛔
Fortuna

Górnik Zabrze swój sezon rozpoczął już dwa tygodnie temu gdzie mierzył się z Mołdawskim Zaria Balti. W obu spotkaniu Górnicy nie zachwycili, ale awans udało się wywalczyć. Teraz przyszedł pierwszy mecz na krajowym podwórku, a przeciwnikiem gospodarzy będzie Korona Kielce. Zacznijmy od Zabrzan, u których doszło do sporej rewolucji. Skład opuścili najważniejsi gracze z poprzedniego sezonu czyli Kurzawa, Kądzior, Wieteska oraz nie wiadomo co dalej z Bochniewiczem. Kontuzję ma Hajda, a Wolsztyński dostał zielone światło na rozpoczęcie treningów. Górnik wzmocnił się jednym graczem i jest to Jesus Jimenez, pozostali zawodnicy to młode chłopaki u których brakuje doświadczenia. Angulo dalej nie potrafi ustawić swojego celownika, a Suarez w obronie znowu popełnia koszmarne błędy. Trener Brosz chyba zapomniał o swoim błędzie z poprzedniego sezonu, gdzie zabrakło ludzi aby rotować składem przez co, Górnik w drugiej części sezonu wyglądał w pewnym momencie słabo. Zabrzanie strzelali bramki z stałych fragmentów gry oraz z kontr, które były zabójcze. Jak będzie tym razem?. Ciężko powiedzieć, bo tak na prawdę najbliższe spotkania powiedzą coś na więcej na temat gry Zabrzan. Przejdźmy do ekipy gości, u których również doszło do sporej rewolucji. Odeszli min. Aankour, Alomerović, Cvijanović, Dejmek, Gostomski, Kiełb i Kaczarawa. W Kielcach jak widać doszło do dużych zmian, ale pamiętam jak przed poprzednim sezonem Lettieri był lekko wyśmiewany, a stworzył w Kielcach coś naprawdę fajnego, coś co dało się oglądać. Zobaczymy czy po takiej rewolucji będzie w stanie to powtórzyć. Trenerowi w nowym sezonie mają pomóc sprowadzeni napastnik Arweladze, pomocnik Felicio Brown Forbes czy też Paweł Sokół. Jak widzimy w obu drużnych doszło do sporych zmian, dlatego też zdecydowałem się na bramki w tym spotkaniu. Myślę, że dziś zobaczymy brak zrozumienia pomiędzy poszczególnymi formacjami, a błędy jakie popełni jedna z drużyn będzie chciał wykorzystać przeciwnik, dlatego liczę tu na grad goli i obym się pomylił.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Taido broniłeś przed mundialem, w trakcie mundialu i po mundialu polską kadrę. Bronisz extra (śmiech) klasy... .
Co to znaczy że bronię ekstraklasy? Przecież wprost napisałem że to jest śmieszna liga i nie mam wobec niej żadnych oczekiwań, jak chcesz oglądać futbol na najwyższym poziomie to nie oglądasz polskiej ligi i tyle, a nie oglądasz wiedząc że poziom jest mierny i narzekasz że to nie jest premier league
Jak chce oglądnąć dobry serial to nie włączam tvnu o 16 i oglądam trudne sprawy narzekając że to nie jest breaking bad tylko sobie oglądam taki serial na jaki mam ochotę
Jak ktoś włącza mecz polskiej ligi z założeniem że chce pooglądać dobry futbol to popełnia po prostu błąd, a nie wiem co się mnie uczepiłeś i gadasz jak potłuczony pisząc że bronię ekstraklasy, chyba sobota wieczór weszła za mocno
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik

Na totolotku kurs 10,00, że nie padnie żadna bramka w spotkaniu.
Lech nadal ma jedną z najlepszych defensyw w lidze, może tym razem znowu na inaugurację będzie 0:0.
Przegrała Legia, zremisowała Jagiellonia, to Lech pewnie bedzie chciał to wykorzystać.
Rzeczywistość bywa jednak odwrotna i jak potykają się główni rywale to oni sami się potykają.
Duży wpływ może mieć ma na to początek sezonu i walka o LE.
Nie tak dawno bo w maju, też padło 0:0 i też w Płocku, kto wie, kurs dwucyfrowy, można spróbować.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
powyżej 29,5 fauli @ 1,65 ✅
Totolotek
Wracam do typów na faule. W tych pierwszych kolejkach naszej ligi wydaje mi się, że to dobry kierunek. Zawodnicy są po okresach przygotowawczych, nogi jeszcze ciężkie, timing jeszcze nie ten stąd też może pojawić się więcej przewinień.
Zabrzanie jak i Kielczanie w poprzednim sezonie popełniali właśnie sporo fauli. Teraz ekipa Górnika bez swoich liderów, którzy napędzali jej akcje. Sporo młodzieży wchodzi do gry, która musi się nauczyć gry w Ekstraklasie. Do tego Górnik musi jeszcze walczyć na dwóch frontach a wiemy jak to się kończy mając taką kadrę a nie inną (brak ławki prędzej czy później odbije się na ich dyspozycji). Są po udanym dwumeczu z mołdawską drużyną i już w tych meczach sporo faulowali - 19 fauli w meczu domowym i 23 faule na wyjeździe a więc sporo.
Korona też mocno przebudowana i nie wiadoma jak ich gra będzie wyglądała. Trochę czasu upłynie zanim drużyna się dobrze zgra.
KE - typ nieliczony - pkt.1 regulaminu - podany za późno
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ależ to Brosz wymyślił!. Średnia wieku jedenastki Górnika to 20,6 lat!
Górnik: Loska – Michalski, Wiśniewski, Koj, Gryszkiewicz – Liszka, Ambrosiewicz, Żurkowski, Ryczkowski – Smuga, Urynowicz
Rezerwowi: Bielica, Wolniewicz, Jimenez, Suarez, Pawłowski, Angulo, Matuszek
Trener: Marcin Brosz
Korona: Harmol, Rymaniak, Kovacević, Diav, Kallaste – Jukić, Możdżeń, Żubrowski, Gardawski, Górski – Soriano
Rezerwowi: Sokół, Malarczyk, Petrak, Kasakiewicz, Arveladze, Janjić, Skrzecz
Trener: Gino Lattieri
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Płock - LechPoznań
poniżej 2,5 bramek @ 1,75 ⛔
Totolotek
Lech po meczu pucharowym gdzie fartem uratowali się przed dogrywką, w czwartek następny wyjazd także trzeba szanować siły i dzisiaj mogą zagrać minimalistycznie na remis.
Wisła niespodziewanie na tydzień przed wznowieniem straciła trenera Brzęczka, który objął kadrę narodową. Odszedł bramkostrzelny Kante, przyszedł m.in Angielski, który grając w Piaście najnormalniej w świecie zawodził i nie wiem co w nim widzą gospodarza ale może chłopak przejdzie metamorfozę i zacznie strzelać. Sądzę jednak, że szybko to nie nastąpi. Nie spodziewam się dzisiaj sporo bramek a mecz może zakończyć się remisem 0-0 lub 1-1.
KE ⛔ 100
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec vs Piast Gliwice 1:2
Over 2.5 @ 2.10 ✅
LVBET

Dzisiaj mecz drużyn, które moim zdaniem będą walczyć o utrzymanie. Zagłębie po awansie do Ekstraklasy mimo wszystko nie wygląda tak dobrze jak Miedź i tutaj moim zdaniem mogą na początku zbierać cięgi jako beniaminek - ot taka Termalica.
Nie przekonuje mnie obrona Zagłębia , tak wiem, że atak Piasta też jakoś nie jest super wspaniały, jednak w moim odczuciu będzie problem. Można to zwłaszcza zauważyć na podstawie sparingów, które były jeśli chodzi o wynik hokejowe:
2:3 z Karpatami, 2:2 z Karwiną, 4:0 z Vitorul, 1:1 z Koroną i 2:1 ze Ślęzą. Od razu się rzuca w oczy, że obrona swoje niestety na minus robi, plusem jest to, że z przodu dużo daje Lewicki oraz Sanogo. Zagłębie może się okazać zespołem overowym w naszej lidze, zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądać, na pewno stawka spokojna.
Co do Piasta, tutaj mam wrażenie są większe problemy, jest coś nie tak ze szatnią, Kosta odesłany, Fornalik jakoś nie potrafi znaleźć posłuchu wśród graczy, co jest dziwne, bo facet który był selekcjonerem, no ale cóż, ze starego Waldka King niewiele zostało, albo inaczej nie wiele pokazuje w Gliwicach.
Springi wyglądały mizernie. Widziałem ich w akcji ze Śląskiem, początek przygotowań - straszne dziury w obronie, co pokazały kolejne sparingi w któryh tracili po 1 golu ze Slovacko, Podbeskidziem i aż 3 z Sigmą Ołomuniec.
Jeśli pisałem o niepewnej obronie Zagłębia, to niesposób nie napisać tego samego o Piaście być może stracili tych bramek mniej, jednak to co się czasami wyprawia z tyłu to jest dramat.
Z przodu Papadopulos - dla mnie mocno przeciętny gracz, niektórzy robią z niego gwiazdę ligi, ale w moim odczuciu bardzo na wyrost.
Jak dla mnie zobaczymy otwarty mecz - taki pierwszy mecz w Sosnowcu - beniaminek - takie podziękowanie dla kibiców. Czy uda im się wygrać jak Miedzi, zobaczymy, mam tylko nadzieję, że piłkarze staną na wysokości zadania i nie przeszkodzi im pogoda, która ma wskazać 27 stopni.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Piast Gliwice
Zagłębie @ 2.47
Fortuna

Wszyscy dobrze pamiętamy jakie problemy miała ekipa Piasta w poprzednim sezonie aby utrzymać się w ekstraklasie. Gliwiczanie do samego końca musieli walczyć o byt i po efektownym zwycięstwie nad Termalicą to im się udało. Myślę, że ten sezon będzie podobny do poprzedniego. Przyjście Fornalika miało dać Piastowi odpowiedniego kopa, ale tak się nie stało, a zespół ten wygrał zaledwie sześć spotkań pod wodzę King Waldka. Dzisiaj Piast do spotkania z Zagłębiem przystąpi mocno osłabiony bowiem zespół ten opuścili bardzo ważni gracze jak: Sasa Zivec, Martin Bukata i Karol Angielski. Z wypożyczenia do Cracovii wrócił także Mateusz Szczepaniak. Nie wiadomo co z Vassiljevem, który został odsunięty od pierwszej drużyny. Na pewno ciekawym transferem jest sprowadzenie z Zwolle Piotra Parzyszka, który mimo polskiego pochodzenia nigdy nie grał w Polsce. Nowym zawodnikiem gliwickiej drużyny został też Hiszpan Jorge Felix, ale czy to wystarczy aby utrzymać się w lidze?. Piast to dla mnie wielka niewiadoma tego sezonu, a po dzisiejszym meczu będziemy trochę mądrzejsi. Dlaczego wybieram zwycięstwo Zagłębia?. Beniaminki mają to do siebie, że nawet jak odstają umiejętnościami to potrafią to nadrobić walką i determinacją, i tego dziś się spodziewam po ekipie gospodarzy. Zagłębie nie dość, że gra u siebie to będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony. W klubie nie doszło do rewolucji co na pewno cieszy kibiców, a zostali min. najlepszy strzelec Zagłębia Szymon Lewicki czy też wyżej wspomniany Sanogo. Klub wzmocnili też pomocnicy Dejan Vokic oraz Mello z Ruchu Chorzów. Obrońcą Zagłębia został też doświadczony Piotr Polczak. Sam jestem ciekaw co wymyśli na dzisiejsze spotkanie Dariusz Dudek, ale jeśli gospodarze nie stracą w dzisiejszym spotkaniu gola, to są w stanie ugrać dla siebie ważne trzy punkty.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Zagłębie i obie strzelą 4,85 Fortuna

Po 10 latach wracamy w Ekstraklasie na Stadion Ludowy w Sosnowcu...
Moim zdaniem Zagłębie utrzyma się w ekstraklasie mimo, że nie wielu im daje szanse.
Pierwszy mecz u siebie z Piastem czyli z drużyną w zasięgu i pięknie było by zacząć od 3 punktów.
Na pewno kibice w komplecie zapełnią Ludowy i od 1 minuty będą dopingować swoich piłkarzy.
Zagłębie dokonało 5 solidnych wzmocnień - Melo (Ruch), Polczak (Astra), Vokić (Triglav), Tounarigha (Alemania Aachen) no i świeży nabytek ale może być największym wzmocnieniem Heinloth (Nijmegen).
Odeszło tylko 3 zawodników - Sulewski, Mularczyk i Makowski.
Piast w poprzednim sezonie do ostatnich kolejek walczyło o utrzymanie w Ekstraklasie, nie było wielu wzmocnień w Gliwicach i nie wydaje mi się, że w tym sezonie będą grać lepiej.
Stawiam, że Zagłębie wygra mecz u siebie a przypomnę, że w poprzednim sezonie Zagłębie w 1 lidze był zespołem najlepszym na własnym obiekcie to pokazuje, że potrafią grać u siebie.​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Zagłębie powyżej 1,5 żółtej kartki @ 1,58
Fortuna
Przedmówcy już sporo napisali i nie trudno się z nimi nie zgodzić, jedynie co napisał ibis odejście Angielskiego nie uważam za osłabienia drużyny a wręcz odwrotnie. Fajnie, że w końcu pojawili się napastnicy tylko co z tego jak Fornalik jest przywiązany do taktyki defensywnej i grę na 1 napastnika jak pies do budy. Boi się takiego ustawienia, wystawia wielu zawodników defensywnych i stąd w prawie każdym meczu strata bramki bo przeciwnik często gości pod polem karnym Piasta bo z przodu nie ma kto piłki przetrzymać i dać trochę oddechu liniom defensywnym.
Nie wiem czy padnie dużo bramek, czy Piast będzie miał kim postraszyć obronę gospodarzy, którzy zapewne zagrają na 110% aby udanie rozpocząć rozgrywki ale czy strzelą aż 3? I na taką waleczną i agresywną postawę gospodarzy liczę stąd typ na kartki po ich stronie. Totolotek wyjątkowo nie wystawił żadnej linii na faule to proponuję typ kartkowy.
KE ⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowanie 1 kolejki:
Na wstępie przypomnę tylko kilka podstawowych zasad, żeby być klasyfikowanym w konkursie Króla Ekstraklasy należy:
* podać typy z minimum 2 meczy danej kolejki
* na jeden mecz możemy dać max 2 typy, w przypadku podania więcej trzeba przy wybranych dwóch dopisać KE, w innym wypadku typy nie biorą udziału w zabawie
* przy każdym typie musi być podany dokładny kurs oraz bukmacher z jakiego jest kurs (w tej kolejce kilka osób nie podalo, ale jako, że jest to 1 kolejka warunkowo zaliczył i do zainteresowanych wysłałem pw z informacją)
* typy rozliczacie sami do 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolejce (w tej wyjątkowo kilka typów rozliczył robson1416 , od kolejnej już nie będzie takiej opcji)
* to chyba najważniejsze niedociągnięcia, reszte info znajdziecie oczywiście w regulaminie KE, do którego należy się stosować
W 1. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. narodowy 100 pkt (808)
2. flamaster 80 pkt (165)
3. korbin88 60 pkt (142)
4. robson1416 50 pkt (110)
5. baku193 40 pkt (60)
6. mesut 30 pkt (20)
7. esatyper 20 pkt (-20)
8. xbrajanx 10 pkt (-31)
9. ajayinho 0 pkt (-200)
10. waldi1979 0 pkt (-205)
11. seba23 0 pkt (-335)
12. ibis 0 pkt (-336)
13. zibi16 0 pkt (-800)

Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom