>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka PlusLigi (29.09-01.10)

pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Co tu taka cisza 1 kolejka naszej Plusligi a tu 0 postów :eek: co myślicie o dziesiejszym ako: Olsztyn,Czarni i Onico?
To zarzuć jakiś typ ;)
Uważałbym dzisiaj na Radom. Myślę, że może tu być niespodzianka. Nie jestem pewien czy młodzież ogarnie to od pierwszej kolejki. Sporo zmian w Radomiu, zespół jeszcze bardziej odmłodzony i myślę że z czasem będą grali fajną siatkówkę, ale czy od samego początku? Przeciwnik trochę się wzmocnił, Piotrek Gruszka zapowiada walkę w każdym meczu, gdyż chcą poprawić lokatę z zeszłego sezonu. Moim zdaniem są personalnie mocniejsi od ubiegłorocznej drużyny, choć trzon zespołu pozostał ten sam. Jak będzie zobaczymy, ale ja tutaj skłaniałbym się na jakiś dodani handicap w kierunku Katowic.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Witam!
Panowie proponuję wejśc dzisiaj za większą stawkę na Szczecin, dlaczego?
No bo po prostu zrobili dobre transfery, tacy gracze jak Kanadyjczyk Duff który ma zasięg w bloku 370 cm, Mateusz Malinowski (swojego czasu zawodnik Jastrzębia), Dawid Murek &amp; Marcin Ruciak -&gt; tych zawodnikow nie trzeba nikomu przedstawiać, na środku Gawryszewski, który był podstawowym graczem Lotosu no i na rozegraniu Tervaportii. Warto dodać że przyjmującym jest Amerykanin Menzel a jego zasięg w ataku wynosi 365 cm. Wydaje mi się że wystarczy to na Olsztyn. Jest to pierwsza kolejka, dlatego wszystko możliwe, to co mnie kieruje to zrobione transfery i wartośc poszczególnych graczy. Olsztyn? W tym okienku transferowym nic nie zrobił wielkiego
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Dobrze zatem cos odemnie.
Pójdę według mego rozumu i zagram dubel: Olsztyn + Czarni @2,05 STS
Pierwsze spotkanie to mecz miedzy fajne wyglądającym Olsztynem a zespołem ze Szczecina.
Troche o składach, ważna z informacji to odejście z AZS dwóch filarów z tamtego roku Sliwki i Włodarczyka. Po za tym rzeszta składu pozostała.W ataku za zdobywanie pkt odpowiedzialny bd znany juz Czech Hadrava, na srodku dowsiadczenie + młodzież czyli Pliński + Kochanowski i Zniszczoł, rozegranie Woicki i libero Żurek.
Największą niewiadomą jest przyjęcie Olsztyna. Do klubu przyszedł Scheernoon, Rosseaux oraz Buchowski. Dwóch pierwszych w akcji nie widziałęm dlatego nie wypowiadam sie. Buchowski zawodnik przecietny chodz miewa przebłyski.
Do Espadnionu dołączyl Fiński rozgrywający Tervaportii, Malinowski, Gawryszewski, zostali Ruciak Wika Kluth Zajder i inni.
Porównując oba składy dla mnie lepsi kadrowo zawodnicy z Olsztyna. Pojedynek który powinien być najbardziej ważny dla tego spotkania to walka miedzy przyjmującymi. W mojej opini emeryci z Szczecina nie podołają , juz nie te lata, mimo ze w AZS są to nowe postacie to uważam że potencjał posiadają lepszy.
Reasumujac Espadon przegra te spotkanie ze wzgledu na słabe przyjecie , a bardzo dobra zagrywke ze strony Olsztynian bo Hadrava, Kochanowski, Zniszczoł taką posiadają.
Drugie spotanie to mecz Czarnych i Katowic.
Na początku wazne do podkreślenia ze gramy dziś ,na bardzo cieżkiej hali w Radomiu jednej z cięższej w całej lidze do zdobycia.
Patrząc na skład Czarnych z poprzedniego roku do tego uważam że się nie pogorszył. Widoczna zmiana to zmiana rozgrywające odszedł Kędzierski przyszedł Vincic. Chodz według mnie to zmiana na lepsze.
Jedyny minus to pozbycie sie doświadczonych środkówych Smitha i Kohuta. W dodatku trzeba jeszcze przypomniec ze przyszedł róweniz Filip , w związku z tym Czarni mają naprawde dwóch solidych atakujacych .
Ekipa z Katowic również nie zrobiła dużych zmian. Pozostał trzon ! Przyszli natomiast wyżej wspomnianay Kohut oraz Quiuroga.
Mecz zapowiada się wyrównanie , chodz atut własnej hali i lepszy skłąd w mojej opini da WYGRANĄ CZARNYCH !
Porównanie składów
Watten - Mariański
Vincic - Komenda
Żaliński Fornal + inni - Quiroga , Kapelus + inni = REMIS
Filip , Ziobrowski - Butryn
Teroymenko, Huber Ostrowski - Kohut, Pietraszko, Krulicki, Kalembka
3-1
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Transfer Bydgoszcz - ONICO Warszawa 0:3 BaH 2.00
1 kolejka plus ligi odświeżone składy Bydgoszcz straciła dwóch bardzo ważnych zawodników Yudina i Katica a ich nowe nabytki ciężko nazwać wzmocnieniem. Warszawa natomiast pozyskała świetnie spisującego sie w tegorocznej lidze światowej 19 letniego Vernona wielki zasięg i siła ataku z pewnością będzie to najlepiej punktujący zawodnik meczu. Do tego Wrona Wojtaszek Samica personalnie Bydgoszczanie nie są w stanie się przeciwstawić jedyny atut to własna hala.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To zarzuć jakiś typ ;)
Uważałbym dzisiaj na Radom. Myślę, że może tu być niespodzianka. Nie jestem pewien czy młodzież ogarnie to od pierwszej kolejki. Sporo zmian w Radomiu, zespół jeszcze bardziej odmłodzony i myślę że z czasem będą grali fajną siatkówkę, ale czy od samego początku? Przeciwnik trochę się wzmocnił, Piotrek Gruszka zapowiada walkę w każdym meczu, gdyż chcą poprawić lokatę z zeszłego sezonu. Moim zdaniem są personalnie mocniejsi od ubiegłorocznej drużyny, choć trzon zespołu pozostał ten sam. Jak będzie zobaczymy, ale ja tutaj skłaniałbym się na jakiś dodani handicap w kierunku Katowic.
Ja myślę, że wygrana gości nie będzie żadną niespodzianką. Dla mnie osobiście ten mecz to 50/50 więc 2,25 kurs na Katowice do przemyślenia. Katowice fajne wzmocnienia, natomiast Czarni nie wzmocnili się nawet osłabili.
Witczak wzmocnił atak Katowic i teraz mają bardzo fajny atak - Witczak i Butryn który ciągnął zespół w poprzednim sezonie więc maja 2-óch równych atakujących.
Przyszedł G. Quiroga przyjmujący Argentyńczyk
E. Kohut na środek - To są 3 poważne wzmocnienia.
Natomiast Czarni oprócz Żalińskiego i rozgrywającego Vincica to nie mają zbytnio kim straszyć.
Dlatego:
Czarni Radom (-1,5 seta) - GKS Katowice 2 1,63 eFortuna 1:3
oraz bez analizy:
Resovia Rzeszów (-16,5) - Kielce 1 1,90 eToto 3:0 Akurat wygrana 17 punktami. Gdyby nie słaby 3 set to mogło być nawet wyżej.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zawiercie +21,5 pkt @1,50
Trochę dużo moim zdaniem. Pewnie skończy się jak zawsze 3-0 gdy gra mistrz Polski z beniaminkiem. Ale bez jaj, ZAKSA cieniutko w superpucharze, będzie tam dziura na drugim przyjęciu bo Buszek cieniutko. A tu w beniaminku będą Bociek i Pająk którzy będą chcieli coś udowodnić byłemu pracodawcy. Jest też Amerykanin Smith, na pewno przyjmujący Zawiercia będą odstawać. Ale żeby Zawiercie u siebie dostało aż taki łomot to mi się nie wydaje.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Wawka powinna dzisiaj sobie spokojnie poradzić z Bydzią. Skład bardzo dobry, trener też. Sparingi wyglądały nieźle. A w Bydzi nie trafili z rozgrywającym. Totalnie niezadowoleni z Goasa szukają nowego.
No i Zawiercie u siebie we własnej hali może na fantazji seta urwie. Ale ten punktowy +19.5 wygląda bardzo dobrze. Dzisiaj pełna hala która dosyć specyficzna. Przyjęcie i obrona powinna w ekipie Zaniniego wyglądać dobrze. Koga, Patak, Zuk przyjęcie powinni trzymać a jako ,że pierwszy mecz Zaksy w tej hali to może nie będą tak kopać zagrywką.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj 2 typy i oba weszły. Dziś także 2 typki, lecz 1 już gra. Nie zdążyłem nic napisać bo dopiero po 14 wróciłem z roboty. Oczywiście typ był na Warszawę, że ograją słaby Bydgoszcz 3:0 bądź 3:1 po 1,50 ale ok pozostał jeszcze 1 typek o 20.

Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (-19,5) 1 1,95 eFortuna 1:3
Tak samo jak koledzy wyżej stawiam na dodatni handicap na Zawiercie. To, że przegrają jest oczywiste ale ... Jest to 1 mecz w Plus Lidze dla Zawiercia, własna hala i oczywiście pełna hala kibiców będzie ich niosła do walki z Mistrzem Polski.
W ekipie gospodarza przede wszystkim wzmocnił atak G. Bociek (gdyby nie jego dramat czyli choroba byłby teraz naszym atakującym w reprezentacji bo to jak On się zapowiadał to było coś...Szkoda)
D. Smith środkowy, solidny siatkarz, który w poprzednim sezonie grał w Czarnych Radom i prezentował się dobrze.
G. Pająk rozgrywający również solidny, w poprzednim sezonie drugi rozgrywający ZAKSy i jeśli tylko wchodził spisywał się dobrze.
A ekipa gości? Jest moim zdaniem co do poprzedniego sezonu osłabiona. Tylko 2 przyjmujących im się odbije jak nie teraz to w dalszej części sezonu... Jeśli ZAKSA się nie wzmocni to nie obronią mistrza.
 
Do góry Bottom