>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka Premier League (10.08-12.08.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
W najbliższy weekend startuje angielska Premier League, na początek starcie Manchesteru United z Leicester, ciekawie zapowiada się starcie Liverpoolu z WHU oraz Arsenalu z mistrzem Anglii Menchesterem City, jak Kanonierzy wystartują pod wodzą nowego trenera Usai Emerego, który zastąpił pracującego przez 22 lata przy Emirates Stadium Arsena Wengera.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
e2:chyba dałem się ponieść fantazji z tymi remisami haha
e:kursy z Totalbet
Premier League dała mi zarobić najwięcej. Mój pierwszy post to propozycja rozłożona na całą pierwszą kolejkę.
Poniżej typy z moją krótką analizą:
Manchester United - Leicester City - Pamiętam jak Leicester strzelając na 2:2 w 94&#39; zepsuło mi AKO na 500zł. Doliczony czas gry znowu mi psuje humor. Bardzo blisko ale jednak ⛔
Typ: Manchester United (-1) handicap: 1
@2.30

Czerwone Diabły mimo wahań formy w przedsezonie staną przed własną publicznością przeciwko Lisom. Leicester pozbyło się magicznego Mahreza i dalej nie załatało dziury. Ponadto Jamie Vardy i Harry Maguire zaczęli trenować później przez MŚ i menedżer Lisów przyznał, że bardzo prawdopodobnie nie będą oni w stanie być gotowi na batalię z United. W międzyczasie negocjowany jest kontrakt z Tobym Alderweirldem. Z nim i Baillym tyły Man Utd będą zabezpieczone, a spadające na dno Leicester powinno nie wywieźć punktów z Old Trafford. Zeszły sezon Man Utd zaczął od 4:0 u siebie z WHU, wynik tutaj może być podobny.
Newcastle United - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham over 0.5 gola w drugiej połowie⛔
@1.62

Problem tego spotkania, w którym faworytem są goście, widać od razu w samych kursach (@2-2.10).
Jest to związane z tym że Harry Kane nie trafia do bramki w sierpniu, a dodatkowo kadra Anglików na MŚ, po których to gracze długo odpoczywali była oparta w dużym stopniu na graczach Tottków. Newcastle u siebie potrafiło wypunktować chociażby Arsenal, ale Tottenham dalej ma w swoich szeregach zawodników pokroju Eriksena, który może zmienić jednym podaniem przebieg meczu. Wg mnie to będzie &quot;szachowy mecz&quot; i dopiero w drugiej połowie worek z bramkami otworzy się i znajdzie się tam miejsce na gola zawodników z pólnocnego Londynu.
Bournemouth - Cardiff City
Typ: Bournemouth/+1.5✅
@2.37

Z pozoru najmniej ciekawy mecz 1. kolejki. Drużyna środka tabeli podejmuje beniaminka - bez wątpienia drużynę z najsłabszą kadrą. 2 żądła gospodarzy, duet Wilson-King może być zabójczy. Bournemouth lubi grać odważnie w pierwszych kolejkach sezonu, chociażby kiedy byli blisko sensacyjnego remisu 1-1 z M.City w 3. kolejce, gdzie gol w 90+5 pogrzebał ich szanse na podział punktów z obywatelami. Przeciw nim kandydat nr 1 do spadku, mecz ten nie ma prawa zakończyć się wynikiem 1:0. Jeśli Cardiff strzeli, to podrażnione Bournemouth odpowie 2 razy mocniej.
Fulham - Crystal Palace
Typ: Remis⛔
@3.30

Beniaminek z Londynu po kilku ciekawych transferach gra z nie-beniaminkiem po kilku mniej ciekawych transferach. Drużyny lubiące grę skrzydłami. Sessegnon. Zaha. Dryblerzy, szybcy, lubiący grę 1na1. Jeśli ktoś boi się gry na remis może śmiało iść w over rożnych. Wg mnie tutaj podział punktów będzie sprawiedliwym wynikiem po wyrównanym meczu drużyn, które mają podobne cele na ten sezon.
Huddersfield Town - Chelsea
Typ: 2✅
@1.60

Sarri musi pokazać, że buty Conte nie są za duże. Huddersfield to kolejny obok Cardiff kandydat do spadku. Anty-futbol tego zespołu nie powinien wywołać presji na Chelsea. Hazard zostaje, dostaje opaskę. Courtois na dniach zostanie sprzedany i w jego miejsce przejdzie Kepa. The Blues nie mają innej opcji jak zwycięstwo z takim słabym zespołem. Na Stamford Bridge szybko zapomną o klęsce w Community Shield i pokażą pewność siebie przeciwko chłopcom do bicia Wagnera.
Watford - Brighton
Typ: Remis⛔
@3.20

Tutaj podobnie jak w spotkaniu dwóch teamów z Londynu zagrają dwie drużyny środka tabeli. Pasywnie zdobywające punkty, lubiące tracić zwycięstwo po wyrównujących golach w końcówkach. Ich działania na rynku transferowym kompletnie przyćmione. Typuje tu remis po niezbyt ciekawym meczu. Jeśli już mam się mylić to tylko w kwestii tego drugiego.
Wolverhampton Wanderers - Everton
Typ: Everton/+1.5⛔????Jagielka psuje!!!
@4.20

Mocne transfery z obu stron. Marco Silva nie ma opcji jak po słabym przedsezonie wejść z przytupem do PL. 3 miesiące temu gdybyśmy zobaczyli kursy na ten mecz łapalibyśmy się za głowy. Beniaminek zrobił tyle transferów, że chwilę zajmie im wejście na dobry tor. Richarlison zaś powinien idealnie uzupełnić swoją techniką Everton pod skrzydami Marco Silvy, z którym współpracował w Watford. Moim zdaniem Cenk Tosun z ekipą ukąszą wilki nie jeden raz i wywiozą 3 punkty do Liverpoolu.
Liverpool FC - West Ham United
Typ: Over 1.5 gola w 1. połowie✅
@2.12

Nie ma się tu co rozpisywać, nowy sezon, sezon Liverpoolu. Słyszymy to co rok. Jednak zarówno Koguty i Młoty zaszalały z pieniędzmi na rynku. Shaqiri i Keita, Yarmolenko i Felipe Anderson. Musi być ofensywnie, skłaniam się ku temu typowi, gdyż nie wiemy czy Allison rozwiąże wszystkie problemy defensywne LFC, a linia do pokrycia jest na oba zespoły. Jeśli okaże się, że Allison będzie murem na bramce Liverpoolczyków to będziemy liczyć na Salah-Firmino-Mane, którzy już pokazali, że mogą w 10 minut strzelić te 2 bramki. Fabian skapituluje.
Southampton - Burnley
Typ: Remis po 45 minutach✅
@2.08

Święci lubiący mocno zaczynać sezon, którzy zawiedli w zeszłej edycji zmierzą się z objawieniem Seana Dyche&#39;a, który zbudował za niewielkie pieniądze zespół na miarę pucharów. Ten typ wpadł mi do głowy w momencie kiedy pierwszy raz zobaczyłem terminarz 1. kolejki. 0:0/1:1 do przerwy w tym meczu jest bardzo prawdopodobne.
Arsenal - Manchester City⛔
Typ: 2/btts
@3.30
Arsenal Emery&#39;ego zagra u siebie przeciwko obrońcom tytułu. W trzech meczach ICC tracił gola, straci i teraz(Btts w meczach city w ICC 2/3). Ofensywny potencjał obu drużyn przemówi, ale Guardiola wyjdzie zwycięsko z tej batalii. Citizens grali bez widocznych chęci o Community Shield, a mimo to wygrali. Tutaj skupieni w najmocniejszym ustawieniu wbiją kilka bramek, a Lacazette i Aubameyang odpowiedzą, ale niewystarczająco. Obrońcy tytułu zaczną od 3 punktów nową edycję.
W AKO daje to kurs 9232.78, osobiście gram to w systemie 7z10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Pierwsza kolejka więc jeszcze sporo niewiadomych, ale moją uwagę przyciągnęło spotkanie Newcastle ze Spurs.
Wszystko dlatego, że podstawowi gracze Spurs (m.in. Kane, Alli, Trippier, Lloris) dopiero w poniedziałek wrócili z urlopów i rozpoczęli normalne treningi z drużyną. Do tego brak jakiegokolwiek transferu do klubu (jako jedyni w PL). Sezon zaczynają od wyjazdu do poukładanego Newcastle, które na swoim boisku, w meczu otwarcia na pewno tanio skóry nie sprzeda. Bardziej na czuja -ale widzę tu bardzo trudną przeprawę Spurs, zakończoną moim zdaniem ich porażką. Dlatego gram tak:
Newcastle 1X @1,72
Newcastle DNB @2,62

kursy z Betfair
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Manchester Utd - Leicester
Liverpool - West Ham
Arsenal - Manchester City
Wolves - Everton
Fulham - Crystal Palace

Moim zdaniem warto przyjrzeć się tym spotkaniom i je przeanalizować.
Pierwsza kolejka raczej do obserwacji. Analizy przed nami, ale przyglądałbym się głównie gospodarzom. Przede wszystkich będę spoglądał na Arsenal. Może ten sezon zacznie się dla nich bardzo pozytywnie. Liczę, że uda im się w tym roku wspiąćbardzo wysoko ???? Ale to się okaże.
Mecze Wolves oraz Fulham również mnie bardzo interesują. Szkoda, że mam mało czasu na analizy dzisiaj bo chętnie bym coś przejrzał ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Manchester Utd - Leicester
Liverpool - West Ham
Arsenal - Manchester City
Wolves - Everton
Fulham - Crystal Palace

Moim zdaniem warto przyjrzeć się tym spotkaniom i je przeanalizować.
Ja się właśnie pokuszę bo wydaje mi się, że skleiłem całkiem fajny trebel.
Fulham - Crystal Palace / 1X
Wolves - Everton / BTS
Arsenal - City / X2
@3,25 - 1j

Granie kuponów wpierwszej kolejce to trochę wróżenie z fusów. Mimo wszystko dla lepszego oglądania coś można puścić.
Fulham przeprowadziło bardzo dobre transfery, Crystal bez jakich większych ruchów, Mecz rozgrywany będzie na Craven Cottage, która w tamtym sezonie była naprawdę potężną twierdzą. Fulham przegrało u siebie tylko dwa razy, a ostatni raz (nie licząc sparingu z Sampą) to 31.10.2017 więc ogrom czasu temu. Crystal w ubiegłym roku tylko 4x wygrało w delegacjach więc nie powala ta statystyka. Nie mają za bardzo kim postraszyć, a do The Cottagers przyszli Seri, Schurrle, Mitrović i wypożyczony Chambers + mają w składzie najlepszego zawodnika Championship - Ryana Sessegnona, swoją drogą ciekawe jak się odnajdzie w EPL. Sumując wszystko wydaje mi się, że Fulham nie przegra już pierwszego meczu po powrocie do Premier League, zwłaszcza gdy tak się zbroją i zagrają przed swoimi kibicami.
Wolves i Everton to ekipy, które poczyniły jedne z najciekawszych ruchów transferowych w Anglii tego lata. Szczególnie Wilki były bardzo aktywne. Robi się tam trochę gwardia Mendesa, ciekawe czy to wyjdzie. Bonatini przyszedł na stałe, Patricio, Traore i paru innych. Ogólnie świetnie to wyglądało, wygrali Championship pewnie awansując. Molineaux stadium to podobnie jak Craven Cottage, twierdza gdzie tylko 2x przegrali na przestrzeni całego sezonu. Tylko 3x nie strzelili u siebie bramki, nie rzadko też je tracili a Everton ma kim postraszyć. Toffees to ekipa, zawsze z aspiracjami na TOP6 ale ciężko im to zrobić, mimo to kadrę mają silną a teraz jeszcze się wzmocnili, dlatego bardzo czekam na ten mecz, bo wydaje mi się, że będzie przednie widowisko a bramki zobaczymy po obu stronach boiska.
Arsenalowi dalej brakuje ŚO a oddali Chambersa do Fulham, wpienia mnie co wyczynili w tym wypadku no ale trudno. Sokratis jest nowy, trochę może minąć zanim zgrają się z Mustafą. Lorą kontuzja, więc nie licząc Faraona to Arsenal ma 2,5 obrońcy bo jeszcze jest Holding, na lewej wypadli zarówno Nacho i Kola, dlatego obrona to ciężar obecnie dla Unaia. City wiadomo, maszynka do wygrywania złożona przez Pepa. Mają kompletny skład, szeroką ławkę a jeszcze kupili Mahreza. Na papierze przed 1 kolejką to dla mnie murowany obrońca tytułu. Arsenal za to ma piekielnie mocny atak (nie wiem czy nie najsilniejszy w lidze, albo na równi z City), Laca i Auba zagwarantują wspólnie myślę z 20-30 bramek, więc jeżeli Emery to odpowiednio ustawi to myślę, że powalczyć oczywiście, że mogą zwłaszcza, że grają na Emirates, no ale o wygraną będzie bardzo ciężko.
Czekam na Wasze przemyślenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Kilka słów o ciekawszych poczynaniach poszczególnych zespołów na rynku transferowym:
Jak dla mnie największymi wygranymi okienka transferowego na wyspach są Liverpool i Arsenal z zespołów z TOP 6 i West Ham z Evertonem z dalszej części tabeli.
Do The Reds dołączyli: Allison, Keita, Fabinho, Shaqiri, a stracili jedynie Emre Cana z istotnych zawodników. Kanonierzy z kolei zatrudnili: Leno, Toreirę, Sokratisa, Lichsteinera nie tracąc nikogo z kluczowych zawodników. W poprzednich okienkach mocno inwestowali w atak, tym razem postawili na wzmocnienie defensywy.
West Ham z kolei chyba myśli o europejskich pucharach bo transfery jak na klub który w poprzednim sezonie uplasował się w dolnej połowie tabeli robią wrażenie: Felipe Anderson, Diop, Yarmolenko, Fabiański, Perez, Balbuena, Wilshere, odszedł jedynie Kouyate.
Everton na finishu okienka zrobił solidny zaciąg z Barcelony: Mina i Digne plus wypożyczenie Gomeza. Poza tym świetny Richarlison, solidny Bernard a do tego z wypożyczeni wrócili Lookman i Ramirez.
Mistrz kraju, Manchester City mocno bierny w okienku transferowym, pozyskali jedynie Marheza z Leicesteru, nie tracąc nikogo z podstawowych zawodników. Mają ma tyle szeroki i silny skład co pokazali już w poprzednim sezonie że nie musieli zbytnio szaleć z zakupami.
Delikatnych wzmocnień dokonał również drugi zespół z Manchesteru, Czerwone diabły zatrudniły Freda z Szachtara i Dalota z Porto, tracąc jedynie mało znaczącego Blinda.
Tottenham z kolei przespał okienko, jednak za duży plus należy uznać fakt iż do tej pory nie stracili żadnego zawodnika. Koguty dysponują fajnym, szerokim składem jednak uważam że przydałby się im jakiś wartościowy zmiennik dla Kane`a i jakiś dobry skrzydłowy.
Chelsea wzmocniła środek pola kupując Jorginho i wypożyczając Kovacicia z Realu, z wypożyczenia wrócili natomiast Van Ginkel i Batshuayi. Istotna zmiana nastąpiła również na pozycji bramkarza, gdzie w miejsce Courtoisa pozyskali za 80 mln Arrizabalagę z Bilbao.
Burnley bez strat, wykupili Harta z City i pozyskali Gibsona i Vydra na środek ataku.
Sporą liczbę zawodników pozyskał Leicester: Maddison, Pereira, Soyuncu, Benković, Ghezzal, Ward, Evans. Jednak z klubu odszedł najlepszy zawodnik Marhez.
Newcastle
Przybyli: Muto, Fernandes, Schar,
Odeszli : Mitrović, Mbemba, Sels
Cr. Palace wykupiło z WH Kouyate i na zasadzie wolnego transferu pozyskali Meyera z Schalke. Odeszli Delaney i Cabaye
Trzy ciekawe trasfery przeprowadziło Bournemouth które pozyskało Lermę, Rico i Brooksa łącznie za ponad 50 mln, z zespołu odeszli Afobe, Grabban, Gradel
Watford dosyć ostrożnie zarządza środkami pozyskanymi ze sprzedaży Amrabata i Richarlisona. Pozyskali Deulofeu z Barcelony i Masina z Bologni.
Mocno zainwestował na rynku ubiegłoroczny beniaminek Brighton, który na wzmocnienia wydał 70 mln, m.in. na Jahanbaskhsha, Bissouma, Bernardo, Montoye, Adone, Buttona, Burna nie tracąc przy tym kluczowych zawodników.
Drugi z ubiegłorocznych beniaminków Huddersfield również pozyskał kilku ciekawych zawodników: Kongolo, Diakhaby, Sobhi, Hadergjonaj. Odeszli Ince i Green.
Southampton pozyskał: Vestergarda, Elyounoussiego, Gunna, Armstrong, odszedł Tadić
Fulham po awansie do BPL mocno liczy na zawojowanie ligi, wydane ponad 100 baniek na następując zawodników: Seri, Anguissa, Mitrović, Mawson, Bryan, Fabri, Mensah, Schurle, Chambers, Vietto, Rico.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
To już dziś! Zaledwie 10 godzin dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego sezonu najlepszej ligi świata - Premier League! Od zawsze piszę, że w początkowych kolejkach trzeba uważać na to co stawiamy, bo niespodzianki to rzecz normalna. Przypomnę tylko, że w dwóch poprzednich sezonach obrońcy tytułu przegrali swoje spotkania. W zeszłym roku Chelsea uległa Burnley, a dwa lata temu Leicester przegrał z Hull. Na niedzielne spotkania mam przygotowanego dubla z fajnym kursem, który od wtorku można zobaczyć na grupie do, której zresztą zapraszam. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie oraz sobotnie starcia polecam głównie oglądać lub zagrać jakąś tasiemkę za stawkę kebabową żeby na jeszcze lepsze oglądanie. United, Chelsea oraz Tottenham to zespoły z Top6, które mogą mieć spory problem żeby wygrać swoje spotkania. United nadal bez Lukaku i z bardzo niskimi moralami rozpocznie sezon na Old Trafford przeciwko Leicester. Na papierze wydają się faworytem, bo goście nadal chociażby bez Vardyego. Nie mniej jednak gra United w sparingach nie wygląda tak żeby zagrać ich po takim kursie jaki wystawili bukmacherzy. Kane oraz Lloris podobno mają być gotowi na sobotnie spotkanie w Newcastle jednak po tak krótkich wakacjach wydaję się, że mogą być jeszcze zmęczeni. Ostatnie 5 spotkań na St James Park to dwie wygrane oraz trzy wygrane gości. Kurs niby warty atakowania, ale mam dziwne przeczucie, że zobaczymy podział punktów. Chelsea wydaje się, że powinno wymęczyć wygraną w Huddesfield, które jest głównym kandydatem do spadku jednak po tym co widziałem w meczu o Tarczę nigdy nie zagrałbym ich po kursie 1.6 na wyjeździe, gdy jeszcze nie przestawili się na system nowego trenera. Na pierwszy rzut oka to warte zagrania są wygrane Bournemouth oraz Fulham. Ci pierwsi grają u siebie z Cardiff, które jest największą zagadką tego sezonu. Skład, który w Chamionship dawał radę nie zrobił skoku na Premier League i wydaję się, że ekipa z Walii wróci bardzo szybko na zaplecze Premier League jednak czy Bournemouth jest na tyle regularne żeby ich pokonać w 1 kolejce, gdzie jeszcze nic nie wiadomo? A Fulham? Drużyna z Craven Cottage to ekipa, która moim zdaniem może być czarnym koniem. Sporo dobrych transferów, które na 100% zaowocują, ale czy już przed 1 kolejką? Bardzo dużo pytań na, które nie znam jeszcze odpowiedzi, więć osobście odpuszczam granie czegokolwiek na piątek i sobotę. W niedzielę rano powinien pojawić się dubelek, który pograłem. A wy jak zapatrujecie się na 1 kolejkę najlepszej ligii świtata?
lukas, a o Wilkach co powiesz? Kadra nawet na walkę o europejkie puchary, ale czyt ten projekt sie uda? Szczerze to mam mieszane uczucia.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Leicester
Typ: Liczba Kartek – Drużyna Gospodarzy over 0,5 ✅

Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jaka może być analiza na pierwsze spotkanie sezonu...
Wiadomo, pierwszy mecz Manchesteru, dodatkowo u siebie, jest presja na wynik. Będzie walka przez cały mecz, gdyż Leicester tanio skóry nie sprzeda.
W poprzednim sezonie Manchester u siebie dostał z nimi jedną kartkę, na wyjeździe dwie. O kartkę tak naprawdę ciężko nie jest, wystarczy jedna kontra gości i zatrzymanie ataku, bądź nawet cieszenie się po strzeleniu gola, na co więcej okazji pewnie będą miały &quot;Czerwone Diabły&quot;.
Jedyna statystyka jaką znalazłem, to 64 kartki żółte i 1 czerwona Manchesteru w poprzednim sezonie.
Po takim kursie śmiało można dać do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bubus88 5

bubus88

Użytkownik
Manchester United - Leicester City, sytuacja kadrowa
Z pewnością większy ból głowy przed inauguracją sezonu będzie miał Jose Mourinho – niepewne są bowiem występy zawodników, którzy długo uczestniczyli na rosyjskim mundialu. Prawdopodobnie w pierwszym składzie zabraknie więc Pogby, Fellainiego, Jonesa, Younga i Lingarda. Poza tym w ekipie Czerwonych Diabłów kontuzjowani są Matić, Valencia, Diogo Dalot oraz Marcos Rojo.
Pełnej kadry w pierwszym meczu nowej ligowej kampanii nie będzie miał także Claude Puel – podobnie jak w przypadku Manchesteru United, zabraknie reprezentantów Anglii, Vardy’ego i Maguire’a. Oprócz tego, kontuzjowany jest James, a pod znakiem zapytania stoją występy Evansa, Maddisona oraz Mendy’ego.
Jest to cytat z serwisu goal.pl, i jeśli godzinę przed meczem o 20:00 zobaczę składy bez zawodników wyżej wymienionych to będę szedł ku remisowi. Oba zespoły wyglądały by bez zębów :p
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Leicester
Typ: wygrana gospodarzy / poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zaledwie miesiąc po zakończeniu mundialu zaczynamy kolejna dawkę emocji , tym razem będzie dawkowana co każdy weekend , zaczynając od tego tygodnia , aż do drugiego weekendu majowego .
Pierwsza kolejkę zaczynamy od spotkania Czerwonych Diabłów z Leicester , które zacznie się o godzinie 21:00 .
Forma w letnich sparingach zespołu Jose Mourinho nie była wprawdzie fantastyczna , jednakże znając samego trenera i jego taktyki jednobramkowych zwycięstw przy jak najmniejszym wysiłku swoich piłkarzy , oraz z jakim będą mieli przeciwnikiem do czynienia , to zwycięstwo powinno przyjść im dość łatwo i po jak najmniejszej linii oporu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
red.se7en 0

red.se7en

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Leicester
Typ: wygrana gospodarzy / poniżej 2,5 bramki
Kurs: 3.25
Bukmacher:
Analiza: Praktycznie wszystko zostało już napisane. Faworyt dzisiejszego spotkania jest jeden. Ale nie sądzę by padł dzisiaj grad bramek. Mourinho narzekał na brak w okresie przygotowawczym dyspozycyjności swoich asów, głownie ofensywnych. I tu upatruje szansy swojego typu. Pobocznie do jakiegoś dubla polecam o 9,5 rzutów rożnych (ostatnie spotkania pokrywały taką linię).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fulham - Crystal Palace
Fulham (spotkanie bez remisu) 1,73
Wczoraj już mieliśmy emocje związane z Angielską Premier League dziś kolejne emocje. Ja pod lupę wziąłem mecz pomiędzy beniaminkiem Fulham a Crystal Palace.
Dużo się pisało o drugim beniaminku Wolves jakie transfery robili ale Fulham moim zdaniem zrobił o wiele większe i lepsze. Do klubu przyszli m.in. S. Rico bramkarz Sevilli, C. Chambers obrońca Arsenalu, M. Le Marchand obrońca Nice, A. Mawson obrońca Swansea lecz on dziś nie zagra z powodu kontuzji, T. Fosu-Mensah obrońca Manchesteru United, A. Zambo Anguissa pomocnik Marsylii, J. M. Serri pomocnik Nice, A. Schurrle napastnik Dortmundu, L. Vietto napastnik Atletico Madryt - No sami przyznajcie, że wygląda to imponująco...
Do ekipy Crystal Palace dołączyli m.in. V. Guaita bramkarz Getafe, Ch. Kouyate pomocnik West Hamu, M. Meyer pomocnik Schalke i J. Ayew napastnik Swansea - Transferów zdecydowanie mniej ale oczywiście mieli w swojej ekipie piłkarzy solidnych.
Ogólnie wartość rynkowa obu ekip była zdecydowanie na korzyść Crystal Palace natomiast po transferach to Fulham ma większą wartość rynkową.
Jest to 1 kolejka a wiadomo, że beniaminki potrafią napsuć dużo krwi faworytom, ja natomiast uważam, że faworytem w tym meczu jest właśnie ekipa Fulham. Jednak, że jest to 1 kolejka, transfery transferami ale trzeba to jeszcze jakoś &quot;sklepić&quot; to podpieram się remisem. Nie wydaje, mi się, że Fulham przegra dziś.​
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Newcastle - Tottenham
BTS @ 1,82 Uni ✅
Pierwszy mecz nowego sezonu i Koguty ponownie zaczynają wyjazdowym spotkaniem z Newcastle. Tottenham to jedyny klub, który nie przeprowadził w ostatnim okienku żadnych transferów, co jest swego rodzaju ewenementem. Zatrzymali jednak wszystkich kluczowych graczy. Trzy ostatnie sezony zakończone w TOP 3. Jednak na pewno apetyty są większe. Początek sezonu może być też ciekawy ze względu na to, że aż 9 zawodników dostało pozwolenie na powrót do treningów dopiero 6 sierpnia (reprezentanci Anglii, Belgii i Francji na MŚ). Czy stosunkowo krótki odpoczynek po długim sezonie + występ na MŚ wpłyną na ich formę?
Wyjściowa jedenastka prezentuje się następująco: Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane.
Niby Kane w sierpniu nie strzela, ale czy musi trwać to wiecznie? O gola dla Tottenhamu jestem jednak spokojny, mają świetnych graczy na każdej pozycji, mogą powalczyć nawet i o zwycięstwo, mnie jednak bardziej przekonuje w tym spotkaniu BTS.
Newcastle osiągnęło w zeszłym sezonie dość dobry wynik zajmując 10 miejsce. Zespół dalej prowadzić będzie Rafa Benitez. Rok temu przegrali na inaugurację z Tottenhamem 0:2, ale Koguty dość długo nie mogły trafić do siatki rywali, a i Newcastle połowę meczu grało w osłabieniu po tym jak Shelvey wyleciał z boiska z bezsensownie złapanym czerwem. Nie pomagają Srokom również wewnętrzne tarcia z właścicielem. Mam nadzieję mimo to, że powalczą dzisiaj i zostawią serce na boisku, strzelając przynajmniej jedną bramkę. Dwóch z trzech najlepszych strzelców zespołu (Ayoze Perez i Joselu) wychodzi w podstawowym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
City @1.83✅✅
City powyżej 1.5 gola @1.62✅✅
Aguero strzeli 1.8⛔⛔
lv

Pierwsze kolejka i już mamy mecz w postaci wisienki na torcie. Arsenal przystąpi do tego spotkania z nowym trenerem. City słusznie jest faworytem w tym spotkaniu, jaki i faworytem do ponownego wygrania ligi. Nikt kluczowy nie opuścił zespołu. Przyszedł Mahrez. Bardzo silna ławka, w znakomitej formie jest Aguero, co potwierdził to w ostatnim meczu przeciwko The Blues zdobywając dwie bramki.
Pep Guardiola stworzył prawdziwą maszynę... Wydali sporo pieniędzy wcześniej, ale są to trafieni zawodnicy. Wszystkie atuty są po stronie Manchesteru City.
Na mecze przedsezonowe nawet nie zwracam zbytnio uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Southampton - Burnley Typ: 2 [+0.5 AH] @ 2.06 Unibet ✅
Kompletnie nie podzielam kursów na Southampton. Święci w poprzednim sezonie razili nieszczelną obroną oraz nieumiejętnością dowożenia wyników do końca meczu lub odrawcania losów spotkań. Po prostu tej drużynie brakowało charakteru.W letnim okienku niby dodano Vestergaarda i Elyounoussiego, ale to są młodzi zawodnicy, którzy raczej nie pociągną zespołu i nie podniosą jego morale w trudnych momentach. Z kolei Burnley to co by o nich nie mówić bardzo twardy i zgrany kolektyw. Początkowo słynęli tylko z dobrych wyników na Turf Moor, ale i to się ostatnio zmieniło. Z Świętymi Burnley nie przegrało trzech ostatnich bezpośrednich spotkań co jużwdużej mierze jest bardzo wymowne i nie uzasadnia takiego faworyzowania Southampton. W szeregach gości zabraknie ich najlepszego strzelca Chrisa Wooda, ale i tak uważam, że Burnley dziś nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień przyniósł nam dość sporo ciekawych wyników jednak tak naprawdę nie zobaczyliśmy póki co żadnej niespodzianki. United, Chelsea oraz Tottenham mimo szumnych zapowiedzi nie straciły punktów i póki co 3 z 6 drużyn, które są z top6 zdobyły komplet punków. Dzisiaj gra Liverpool oraz Arsenal – City. I właśnie te dwa spotkania chciałbym wziąć dziś pod lupę.
O 14.30 dostaniemy dziś dwa przedsmaki przed daniem głównym, a mianowicie spotkania Southmapton-Burnley oraz Liverpool-West Ham. Dla większości kibiców dużo ważniejsze jest spotkanie na Anfield. „The Reds” są uważani jako jedynego kandydata, które może zagrozić armii Guardioli w zdobyciu mistrzostwa. W sparingach wyglądali świetnie 7-1-1 to bilans, którym mogą się poszczycić. Najlepszym strzelcem został Daniel Sturridge, które jeżeli się nie połamie (PFU!) to może stać się ważnym elementem układanki niemieckiego szkoleniowca. Razem z nowym nabytkiem, szwajcarem Shaqirim ma wnieść poziom z ławki. Współpraca obu zawodników wygląda naprawdę dobrze i dwie asysty byłego gracza Stoke przy bramkach Stu pozwalają dobrze patrzeć na wejścia z ławki obu graczy. Dlaczego o tym piszę?... Moim typem na to spotkanie jest bramka Liverpoolu w obydwóch połowach. Co dziwne, bardziej boję się o gola w drugiej połowie niż pierwszej. Głodni gry podopieczni Kloppa od początku rzucą się na rywali i wydaję się, że już w pierwszej połowie powinni chcieć ustawić spotkanie. Spójrzmy na statystyki. Ostatnie 5 spotkań sparingowych to mecze z drużynami ze światowego topu i w 4/5 spotkaniach strzelali przynajmniej jedną bramkę w 1 połowie. Również w 4/5 meczach strzelali bramkę w obu częściach spotkania. Cztery ostatnie pojedynki przeciwko West Ham również kończyły się bramkami zespołu The Reds w obu połowach. Moim zdaniem świetny bet nawet na singla, ale u mnie do grania w dubelku razem z Over 2.5 i BTTS w hicie pierwszej kolejki również wydaję się świetnym betem. Emery powiedział na konferencji prasowej, że jego drużyna będzie grała mocno do przodu i woli wygrać 5-4 niż 1-0. Biorąc pod uwagę całkiem dobrą ofensywę na czele z Aubamayangiem powinniśmy zobaczyć przynajmniej jednego gola Kanonierów. O armię Guardioli i ofensywę jego drużyny nie ma o co się martwić, bo jakość tych zawodników musi nam przynieść bramki. Było to zresztą widać w spotkaniu o Tarczę vs. Chelsea, gdzie bez problemu stwarzali sobie okazję do strzelenia bramki i gdyby nie słaba skuteczność to moglibyśmy zobaczyć tam dużo więcej bramek. Dziś ode mnie leci taki dubelek.
Liverpool strzeli w obu połowach x Over 2.5 i BTTS (Arsenal-City) – 3.08/fortuna

Również nie rozumiem kursów na Burnley. W czwartek w Turcji grali mocno rezerwowym składem i wydaję się, że Premier League jest najważniejsze. Southamtpon to nie będzie mocna drużyna w tym sezonie. Na moje x2 wydaję się super betem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom