>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka Premier League (10.08-12.08.2018)

Status
Zamknięty.
C 24

crypti

Użytkownik
Liverpool - West Ham

Skłaniam się do typu ze WHU po porządnych wzmocnieniach nie są chlpcami do bicia i stawiam ze nie przegra tego meczu więcej niż 1 bramka. W kursie w okolicach 2.4 za takie zdarzenie widzę spore value. Licze na mała niespodziankę w tym meczu i chociaż podział punktów. Dla ostrożnych WHU +2 (zwrot przy wygranej 2 bramkami) -1.5 Gram w tripplu z meczami następnej kolejki (cardiff-newcastle -&gt; 2 i leicester-wolves 1) ako ok 12. Miałem grać coś w stronę arsenalu w dzisiejszym meczu ale MCI może okazać się za mocny i odpuściłem.
 
sebastyan 0

sebastyan

Użytkownik
Liverpool - West Ham
Pod lupę biorę mecz The Reds z popularnymi Młotami. Mecz startuje niebawem, toteż opis krótki.
Składy:

Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Milner, Wijnaldum, Keïta, Mané, Salah, Firmino
Fabiański, Fredericks, Ogbonna, Balbuena, Masuaku, Noble, Rice, Wilshere, Antonio, Anderson, Arnautovic

W formacji defensywnej Liverpoolu poza Van Dijkiem wystąpią nazwiska nie budzące podziwu (póki co), zatem spodziewam się z ich strony jakichś błędów. Nie wiadomo czego spodziewać się po Keicie. Za to z przodu ultraofensywne trio z Salahem na czele, więc możemy spodziewać się bramek.
Po stronie West Hamu 3 stoperów nie najwyższej klasy, mogą postraszyć wahadłami. Z całą pewnością postraszy Arnautovic, któremu pomagać będzie nowy nabytek Felipe Anderson.
Podsumowując, Liverpool najprawdopodobniej ruszy na rywala od pierwszych minut, Fabiański będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, gdyż nie spodziewam się dobrej dyspozycji jego kolegów z obrony. Myślę, że Liverpool zdobędzie przynajmniej dwie bramki, jednak mogą nie ustrzec się błędu w defensywie i zespół Pellegriniego ukłuje The Reds.
Moje propozycje to:
Salah gol @1,55 ✅
Liverpool wygra 1 połowę @1,54 ✅
BTS @1.92 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom