>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Konto na 2 Komputerach

Q 0

qqq_b

Użytkownik
Witam. Zalozyłem konto na EXPEKT. Mam takie pytanko. Otóż... z konta bede korzystal ja i brat, wiec jezeli w tym samym czasie ja bede siedzial ZALOGOWANY na stronie expekt i on w tym samym momencie wejdzie z innego komputera ( inne IP, inne miasto ) na konto to bedziemy na 1 koncie z 2 roznych IP. Czy moga nasz zablokowac? Czy normalnie mozna korzystac? Prosze o odpowiedz. Dzieki!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem firmy Expekt. Jest tak o tym mowa. Na pewno łamiecie jeden z jego punktów, co może być powodem zablokowania konta.
 
Q 0

qqq_b

Użytkownik
A jezeli każdy z nas bedzie siedzial osobno? Tzn. ze wtedy kiedy on siedzi ja nie wchodze, a kiedy ja jestem na expekt to on nie wchodzi. Moze tak byc? A jezeli zablokuja konto to te $$ ktore mamy na koncie przepadna ( 50 zł teraz mamy ) czy bedzie je mozna normalnie odzyskac?
Przecież, gdy powiedzmy pojade na weekend gdzieś, to przeciez tam jest inne IP i normalnie powinienen mogl wysylac kupony na swoim koncie. Więc jak nie bedziemy z bratem siedziec w tym samym czasie na koncie tylko osobno to nie lamiemy regulaminu.
 
Q 0

qqq_b

Użytkownik
Trudno ... zobaczymy co to bedzie.
Jeszcze mam pytanko odnosnie tego kuponu, po ktorym moge odzyskac pieniadze. Powiedzmy, że dzisiaj chce sobie wyslac kuponik jakis, jednak nie chce za niego zwrotu. W sobote bede wysylal kupon i jezeli nie siadzie to dopiero za niego bede chcial zwrot. Mozna tak? Czy to jest tylko na 1-wszy kupon?
 
Q 0

qqq_b

Użytkownik
Nie chce tworzyc nowego tematu to pisze tutaj.
Na jutro wysylam swoje 2 1-wsze kupony. 1 za 45zł 2 za 5zł. Jezeli 1-wszy wysle ten za 45 a 2-gi ten za 5zł to normalnie bede mogl przy przegranej odzyskac pieniadze z tego 1-wszego? Nie ma zadnych problemow?
 
Do góry Bottom