>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ do kasyna

Status
Zamknięty.
schu 0

schu

Użytkownik
na stronie nic nie pisza o tym wiec trzeba pewnie jakies dodatkoe kroki podjac
dodaj zbedne informacje, czy trzeba cos wysylac, bonus kode iittttttttttttddddddddd. ????????????????????????????????????
z taka informacja to ja moge zamiescic 30 promocji no-deposit ale co z tego jak nikt nie zkorzxysta

SZCZEGOLY SZSZCZGOLY PROSIMY O SZCZEGOLY do h* wafla

Jakbym nie otrzymał kasy to nie dawalbym tego promo na Forum, a Ty suchu bez takiego slownictwa , bo wylecisz z Forum.Weź sie za szukanie promo a nie za przekleństwa.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
na stronie nic nie pisza o tym wiec trzeba pewnie jakies dodatkoe kroki podjac

dodaj zbedne informacje, czy trzeba cos wysylac, bonus kode iittttttttttttddddddddd. ????????????????????????????????????

z taka informacja to ja moge zamiescic 30 promocji no-deposit ale co z tego jak nikt nie zkorzxysta


SZCZEGOLY SZSZCZGOLY PROSIMY O SZCZEGOLY do h* wafla
daje ktoś (np. mod:p) info o darmowej kasie a tu ejszcze pretensje ^^
 
schu 0

schu

Użytkownik
nie placz kobito lewa noga wstalem
p.s.
a kto zalozy konto zeby sie przekonac na wlasnej skorze?
bo troche lipa by byla jakby trzeba bylo podac jakis bonuscode i bym sie o tym dowiedzial po rejestracji a zazwyczaj potrzeba bonuscoda jak na stornce nic nie pisz o promo
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Napiszcie może do supporta lub zagadajcie na live chacie--ale ja otrzymałem 10$- ok. 50 h po rejestracji bez pisania do nich.
 
befree88 0

befree88

Użytkownik
Don: I&#39;m afraid that at this time, DaVinci&#39;s Gold is no longer offering a no deposit bonus to new players.
Czyli juz do zamkniecia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom