>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 $ Free do CanBetPoker

dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Znalazł już ktoś, gdzie się sprawdza te punkty? Gadałem na live chat i koleś mi nie potrafił wytłumaczyć. Chyba sam nie wie ???? Powiedział, że dziwne, że się nie wyświetlają (tylko nie powiedział gdzie powinny) i że skieruje sprawę do działu technicznego i że dadzą mi znać na maila. A przydałoby się, bo mam ugrane już 40$. Poczekamy, zobaczymy.
 
hali 3

hali

Użytkownik
jak gadałem z kolesiem...to powiedział że maja właśnie problem z tymi pkt, że się nie wyświetlają, ale na dniach ma być zrobione. Co do wypłaty to powiedział że min to 50$ ale nie chciał mi powiedzieć czy trzeba depozyt wcześniej zrobić ( ale można przypuszczać, że raczej bez będzie można wypłacić )
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
Ja zleciłem dziś wypłate 34 $ np. Zobaczymy co sie stanie, czy wypłacą. Mam około 40 rh, a to są moje wygrane, wiec nie wiem jak to bedzie.

edit: Na MB.

Niestety, trzeba Ugrać te 150 punktów, inaczej nie wypłacą.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Witam doszedłem do 60$ na pokerze i przelałem 40$ na zakłady,zostawiłem 20$ na pokerze.Nie będzie problemu?Jesli ugram te pkt+ iles tam na zakładach to będę mógł wszytsko legalnie wypłacić?Jeszcze jedno wazne.Gdzie sie sprawdza te punkty?Z gory dz za odp, pozdro
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
ja sobie założylem konto (!!! PIERWSZY RAZ !!!) chcę się zalogować
a tu wyskakuje info, że konto zawieszone :zoltakartka: a po 2 godzinkach próbuje jeszcze raz... i jest napisane, że konto zamknięte ????dlaczego ? czekam na email od centrebet
 
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
ja sobie założylem konto (!!! PIERWSZY RAZ !!!) chcę się zalogować
a tu wyskakuje info, że konto zawieszone :zoltakartka: a po 2 godzinkach próbuje jeszcze raz... i jest napisane, że konto zamknięte ????dlaczego ? czekam na email od centrebet
chyba roomy pomyliles:jezora:
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
Pogadaj na live czacie ja miałem tak samo, babka powiedziała, że mam 2 konta???? Ale wyjaśniłem jej, że dopiero co się zarejestrowałem 5 dni temu i nie wiem dlaczego mi zablokowali skoro wszystko jest ok, ona to sprawdziła kazała mi podać my mothersmaid name i odlblokowała konto tyle, że po tym musisz się jeszcze raz upomnieć o promocje guzzi, żeby ci przelali kaskę:-? Dziwne to trochę jak traktują nowych klientów, a sądziłem, że to tylko u mnie się zdażyło:kwasny4565:
 
yamass 0

yamass

Użytkownik
Nie wiem czy promocja nadal trwa, ale polecam. Gdy zobaczyłem ten temat zarejestrowałem się i wczoraj dostałem 10$ na pokera. Od razu sobie przelałem na zakłady i mam 10 dolców do grania ;) Nie wiem jak będzie z wypłaceniem obym nie musiał grać w poka aby uzyskać punkty. Jak wypłacę napisze.
 
K 0

kam871

Użytkownik
ja odrazu przelałem na zakłady i wygrałem 57Euro.7 zostawiłem na koncie a resztę chciałem wypłacić.Tylko jak zleciłem wypłatę wo wszystko jest ok,niby pending,ale całe 57E zostało na koncie ,czyli nie odjeli tego.Myślicie że bedzie możliwa wypłata?
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
pytałem na live chacie i &quot;this bonus code is no longer active and promotion is over&quot;...
czyli &quot;po ptokach&quot; :))))) a na stronie Guzzina jak byk napisali ,że to przez osoby zakładające po 10 kont, ;-/ czyli nic nowego...
 
K 0

kam871

Użytkownik
Własnie doszło na moneybookers 50 ojro ktore ugralem na zakladach w 2 dni,Więc radzę ugrać troche a pozniej zostawić 7 Euro bonusa pokerowego na koncie,a reszte sobie wyplacic.Super promocja and buk.Nie robia zadnych problemow, a pozatym bardzo mily i pomocny live chat(szkoda ze po angielsku wiec nie dla wszystkich)Polecam buka ,szkoda ze tylko maja slaba oferte,ale da sie i tak ugrac swoje.Powodzenia
 
hali 3

hali

Użytkownik
Również dziś kase dostałem na mb 59$ (czekałem 3 dni) , tak jak kolega wyżej napisał trzeba zostawić bonus na koncie,. Support jeden z lepszych.... ????

A i bonusa nie odejmują przy wypłacie. Można dalej grać
 
Do góry Bottom