>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ free.

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Mi się zdaje, że to Ty jesteś chip1 ;D bo jeśli uważasz niewchodzenie z K8 i flopem 789 za strategie i do tego błędną ???? to nie przyznawaj się do tego i przemilcz.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mialem 130$ ale wtopilem wszytko te punkty to jest masakra nabilem 20pkt

No ja tez dokładnie miałem 130$ no i tez pozniej wtopiłem ,bo uderzylem na wieksze stawki , a nabiłem z 18 punktów ???? a grałem kilka godzin na stawkach 0.25/0.50 NL Masakrycznie wolno leca ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jak jest monster fish to czemu z toba wygral? swoje strategie pokerowe mozesz sobie wsadzic miedzy bajki bo one nie sprawdzaja sie w pokerroomach internetowych i nieudawaj tu zawodowca bo wczoraj gralem z toba i wcale nim nie jestes
Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Słowo &quot;monster&quot; w języku angielskim oznacza, monstrualny,potworny, natomiast słowo fish oznacza rybe- w slangu pokerzystów mówimy tak na osoby słabo znające się na pokerze, które zazwyczaj mają głupie szczęście jeśli można tak to określić. Napisałeś &quot;Jak jest monster fish to czemu z tobą wygrał&quot; - moja odpowiedź -wygrał bo miał więcej szczęścia niż rozumu co więcej z tak słabą ręką powinien swoje K 6 sfoldować przy moim przebiciu. Natomiast on skolował a następnie wszedł all in z kickerem 6 . Idąc typ tropem twoje pytanie jest nieuzasadnione,ponieważ nazwałem tego gracza&quot;monster fish&quot;- potworną rybą co jest w pełni zrozumiałe dla bardziej doświadczonych graczy od Ciebie. Rozumiem,że ty dopiero grasz od kilku dni w pokera a więc pamiętaj,że kicker odgrywa dużą rolę w pokerze.

PS. co do zawodowca to nim nie jestem. Podaj swój nick z England Poker League

Klammer wszędzie gdzie nie wejdziesz do jakiegos tematu to zawsze jest jakaś awanturam kłótnie. Idź sobie pobiegaj 10km i wyrzuć z siebie tą agresję, tą złą energie i potem loguj się na forum i pisz posty.
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
a to przepraszam, wogole to przepraszam was wszystkich za wszystko ale jestem ostatnio bardzo znerwicowany bo zaczalem grac za duza kase i mam duzo nerwow
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jak chcę się zalogowac wyswietla mi się komunikat:
Your account has been looked out of the system
Please contact support.
miał ktoś taki komunikat? :-?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Po wysłaniu maila dostałem maila:
I have checked the system and I see that Microgaming have locked the account out as the residential information registered does not match the location of the PC used to register. Their database flagged this as suspicious and therefore closed.
Podczas rejestracji wszystko wpisałem poprawnie, więc nie wiem co jest nie tak:-?
 
Do góry Bottom