>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. Grand Prix Wielkiej Brytanii [06 lipca - 08 lipca 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2018



Piątek, 06 lipca ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00
Sobota, 07 lipca ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00
Niedziela, 08 lipca ▶
#Wyścig ▶ 15:10



Informacje o torze:

Nazwa toru: Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2017) - 1:30.621



Zapraszam do dyskusji!
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Wielkiej Brytanii-Wyscig
Vettel - Win kurs 3,5 STS
Po piatkowych treningach wiadomo, ze nic nie wiadomo. Czerwoni nie jezdza na maxa w piątek a Hamilton kurtuazyjnie mówi ze Ferrari ma obecnie lepszy silnik od Mercedesa. Pierwszy trening wygrał Lewis, drugi Seb.
Temperatura toru jak na Anglie bardzo wysoka bo około 50 stopni celcjusza. Tak ma byc rowniez podczas kwalifikacji i wyscigu. Jest to domowy wyscig Hamiltona ale nie bedzie tutaj jego dominacji. Roznice miedzy nim a Sebem minimalne. Temperatura sprzyja Czerwonym, bo ich bolid lepiej sie sprawuje jak jest cieplej ze wzgledu na gradacje opon i tutaj upatruje wiekszej szansy dla Seba. Ferrari na dłuzszych przejazdach jest na ten moment bardziej konkurencyjne. Obaj kierowcy Ferrari zadowoleni z samochodu. Kurs na win Lweisa to 1,65. Wg mnie zbyt niski zeby to zagrac a 3,5 na Vettela, który dobrze sie tutaj sprawuje to bardzo dobry kurs. Moim zdaniem po kwalach spadnie., wiec gram juz teraz.
Typ na kwalifikacje tez zaryzykuje na Seba
kurs 3 STS
Różnice z pewnoscia bedą minimalne ale kto wie czy Seb jezeli nie popelni bledu jak w Austrii nie robi psikusa Lewisowi, który bedzie tutaj sie staral wygrac.
Dobry kurs do dubla na kwale miejsca 1-3 jest rowniez na Bottasa - 1,5 STS
Wg mnie Merc i Ferrari beda tutaj poza konkurencją a Kimi niestety popelnia troche bledów i Valterri mysle ze na podium kwali sie zmiesci
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zapowiada sie bardzo gorący wyścig. Bedzie to duże wyzwanie dla bolidów i ich niezawodnosci. Proponuje zaklady ze ktorys z kierowców danego zespołu nie dojedzie do mety. Ja biore pod lupe takie zespoly.
Toro Rosso kurs 1.65✅
Tutaj Hartley nie brał udzialu w kwalach bo na P3 rozbil bolid przez to ze pękło zawieszenie w jego aucie i ciezko bedzie by jeżeli nawet zdążą mechanicy poskładać bolid dojechać do mety.
Haas kurs 2.22✅
Red Bull 2.67✅
W tym przypadku licze na jakies akcje Grosjeana i Maxa badz to na starcie lub w czasie wyscigu. Obaj kierowcy rozbili tutaj swoje auta wiec moze w długim i ciezkim wyscigu powtorzy sie sytuacja
Jeszcze dorzucam Mercedesa kurs 3.67⛔
Ostatni weekend bardzo pechowy. Obaj kierowcy nie ukonczyli wyscigu. Wiem ze niewiele przemawia za tym typem bo można powiedzieć ze limit pecha wyczerpany. Ja jednak licze na jakies kłopoty techniczne któregoś z kierowców, kolizja. Może nic nie wskazuje na awarię ale w Austrii tez nic nie wskazywało a wyścig odbedzie sie dość ekstremalnych warunkach.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zacznę od tego ze w Austrii spodziewałem sie dominacji Mercedesa bo i tor im pasował i nowa specyfikacja silnika dawała radę. Jednak stało sie inaczej. Okazało sie ze Merc na długich przejazdach ma klopoty z oponami. Ulegają gradacji szybciej niz u rywali a mam tu na myśli Ferrari i Red Bulla.
Typem który proponuje na dzis jest dublet Czerwonych. Fortuna rzadko daje typ na podwójne zwycięstwo innego zespołu niz Merc a szczerze to nie pamiętam kiedy ostatnio pojawił sie taki typ na Ferrari. Co za tym przemawia. Ferrari odrobilo szybko lekcje i silnik Ferrari zyskał więcej mocy, bolid dobrze obchodzi sie z oponami na dlugich przejazdach, tor Silverstone to taki na ktorych dysponowanie duza moca silnika pomaga. Sądzę ze jedyna konkurencją bedzie dzisiaj
Merc i w moim odczuciu jest dzis do ogrania, może ktos powie ze przecież to ich domowy wyscig i staną na glowie by Lewis wygrał tutaj. Może i tak bedzie ale ja spróbuję to zagrac gdyz Czerwoni sa na ten moment mocni a dlugie przejazdy wyglądają lepiej a wyscig w duzym upale jak na Anglie.
Wiadomo to F1 i tutaj drobny błąd czy kolizja niweczy wszystko.
Zwycięski dublet Ferrari kurs 9.25 Fortuna⛔ było blisko
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - wyścig niedziela 15:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 2.00 ✅
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Tor bardzo krety, zdradliwy o wypadek nie bedzie tutaj trudno. Do tego w stawce jest sporo bardzo agresywnie jezdzacych kierowcow. W tamtych roku mielismy wypadek Kvyata z Sainzem w sekwencji zakretow 10, 11 i 12. W tym roku rowniez wyczuwam bardzo stykowy start do wyscigu. Patrzylem inne zaklady w ofercie i niestety nie znalazlem niczego sensownego do zagrania. Ferrari tutaj bardzo mocne i mysle, ze moga lepiej obchodzic sie z oponami dlatego popieram bet na win Vettela kolegi mark1973 . Osobiscie poczekam i pogram ten zaklad live po starcie bo jesli Hamilton obroni pozycje na pierwszym okrazeniu to kurs poszybuje ostro w gore i na to licze :bandit:
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja właśnie nie wiem. Był na pograniczu klasyfikacji, jeżeli nadal jest zasada z % przejechanego wyścigu. Miałem under 15 sklasyfikowanych kierowców i mam zakład przegrany. Wszędzie jest nieklasyfikowany, natomiast na stronie formula1.com jest sklasyfikowany jako 15, czyli jakby okrążenie wcześniej odpadł to byłby jako NC, a tak dostał 15 miejsce.
Tak jak myślałem, jest nawet do tego GP adnotacja na wikipedi
Max Verstappen retired from the race, but was classified as he completed more than 90% of the race distance.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Buki zawsze to rozliczą tak jak jest oficjalnie w wynikach, czyli tak jak masz w sts, 15 miejsce, z racji 90% przejechanego wyścigu.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Popatrzcie sobie kiedy zawodnik odpadl w sensie na ktorym okrazeniu i przeliczcie to sobie procentowo bo buki maja w regulaminie ze aby zawodnik byl sklasyfikowany musi x% przejechac wyscigu wiec w razie wu moze uda sie powolujac na regulamin cos wywalczyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom