>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Bundesligi [27.10 - 29.10.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Mainz - Frankfurt
obie strzelą
@1.85
Uni✅✅
Mainz rozgrywa średni sezon, natomiast Frankfurt nie ma powodów do narzekania. Obie ekipy mają tyle samo strzelonych goli - po 10. Średnio bramkę na mecz strzelają. I bardzo duże prawdopodobieństwo, że w piątkowy wieczór będzie podobnie.
H2H pokazuje, że w większości spotkań sprawdzał się powyższy zakład. W obu ekipach nie ma osłabień, więc zapowiada się ciekawe starce. Przyjezdni pukają do strefy pucharowej, a gospodarze muszą uciekać od strefy spadkowej, bo dzielą ich tylko 3 punkty. Obie drużyny mają zawodników, którzy potrafią skierować piłkę do siatki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Mam wrażenie że Werder odpali w tej kolejce. Wygrana z Hoffenhaim w PN może im dać niezłego kopniaka. Pamiętam jak fantastycznie ta drużyna grała w końcówce zeszłego sezonu a przecież tak naprawdę nikt znaczący nie odszedł. Po kontuzji wrócił Kruse czyli zawodnik stanowiący o sile tej drużyny. Augsburg to zwykły średniak ligi a w moim odczuciu Werder ma na tyle dobry skład że przy dobrych wiatrach mógłby powalczyć o puchary. Tak czy siak kurs 2.48 na fortunie zachęca bo ta drużyna prędzej czy później odpali a jest spora szansa że nastąpi to w najbliższym meczu.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Bayern Monachium - Lipsk BTS @1.6 Fortuna
(sędzia szybko zepsuł widowisko)
Pewniaczek na dzisiaj, obie ekipy potrafią strzelać a dodatkowo Bayern mocny faworyt nie gra nic wielkiego. Można powiedzieć że zapowiada się najgorszy rok w tym klubie od dawna bo mają sporo problemów. Lipsk z BVB to chyba top 3 w tej lidze i nie uwierzę że dzisiaj nic nie wciśnie, na pewno mają do tego narzędzia.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Mam wrażenie że Werder odpali w tej kolejce. Wygrana z Hoffenhaim w PN może im dać niezłego kopniaka. Pamiętam jak fantastycznie ta drużyna grała w końcówce zeszłego sezonu a przecież tak naprawdę nikt znaczący nie odszedł. Po kontuzji wrócił Kruse czyli zawodnik stanowiący o sile tej drużyny. Augsburg to zwykły średniak ligi a w moim odczuciu Werder ma na tyle dobry skład że przy dobrych wiatrach mógłby powalczyć o puchary. Tak czy siak kurs 2.48 na fortunie zachęca bo ta drużyna prędzej czy później odpali a jest spora szansa że nastąpi to w najbliższym meczu.
Również popieram ten typ i wjeżdżam w niego (w dublu z Evertonem z podpórką). Kruse jest piekielnie ważnym ogniwem dla swojego zespołu i w ostatnich spotkaniach był stopniowo włączany po kontuzji do składu więc myślę, że jutro wyjdzie od pierwszej minuty i pomoże wymiernie w zdobyciu trzech punktów.

Ja p...⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom