>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Eredivisie/11. Jupiler Pro League (21 - 23.10)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kortrijk vs Club Brugge 1 (DNB), 2.95 Bwin 1/10 ✅ 2:1 :cool:
Kurs na to spotkanie jest bardzo apetyczny i stąd moje zainteresowanie tym spotkaniem. Gospodarze w dotychczasowych spotkaniach grają jak powinni grać - przeciętnie. Dziewiąte miejsce w tabeli i do tego całkiem niezła forma w ostatnim czasie: WRPWP - porażki przeciwko Mons i Waregem na wyjeździe. U siebie natomiast radzą sobie wyjątkowo dobrze: 4 wygrane mecze w lidze z rzędu, rywale średni, ale jednak Kortrijk potrafi wykorzystać atut własnego boiska. Co prawda nie trwają długo takie serie, ale dzisiaj myślę, że przegrać nie powinni. W ekipie gospodarzy nie zobaczymy: Vandenbroecka (5/1 defensor), Wijnsa (2/0 defensor), Pavlovicia (10/0 pomocnik), nie są to łatwe absencje szczególnie tego pierwszego i Pavlovicia, jednak mają możliwość zastąpienia tych zawodników. Goście po porażce w LE z Birmingham w czwarek będą chcieli dzisiaj się za to zrehabilitować, nie będzie to jednak łatwe. Ekipy po wystaępach pucharowych czasami grają kompletnie inaczej w lidze i dzisiaj spodziewam się tego po ekipie Clubu Brugge. Goście na wyjazdach grają nieźle: WWWWR, a i tutaj widać niezłą serię bez porażki - jednak to goście mają trudniej bu utrzymać passę. I ja jednak widzę poważniejsze absencje w ekipie gości: Blondel (6/0 pomocnik), Hoefkens (10/1 defensor), Stenman (0/0), Lestienne (5/2 napastnik). I te wykluczenia mnie przekonały by zagrać na Kortrijk z zabezpieczeniem - draw no bet. H2H - Kortrijk ostatnie dwa mecze u siebie przeciwko CB wygrał :!: Liczę na powtórkę z rozrywki ;)
Powodzenia.
PS Sorry, że 10 minut przed meczem, ale od czego jest LIVE ;)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Standard Liege - Zulte Waregem
Over 3.5 gola
3.00

Dzisiaj o godzinie dwudziestej trzydzieści zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w pierwszej lidze belgijskiej. Jest to mecz w ramach jedenastej kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Standard Liege i Zulte Waregem. Gospodarze sezon zaczęli średnio. Po dziesięciu meczach są na siódmej pozycji z dorobkiem czternastu punktów. W bramkach mają bilans 12 do 15. Na 10 meczy mieli 4 razy over 3.5 gola (40% meczy). Goście w tym sezonie radzą sobie znacznie gorzej niż Standard. Są dopiero na trzynastej pozycji. Zdobyli do tej pory dziesięć punktów. W bramkach ich bilans to 10:15. Na 10 meczy mieli 3 razy over 3.5 gola (30% meczy). Moim zdaniem dzisiaj gospodarze będą chcieli ten mecz wygrać i podskoczyć do ligowej czołówki. Grają przed własną publicznością i są w stanie strzelić Zulte kilka bramek. Stawiam 3:1 dla gospodarzy, a zatem over 3.5 gola w całym meczu.
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
I tak trzeba było grac, kursy były ładne na handi dla Groningen... ale człowiek głupi i gra na Ajax z Feyenoordem... :] Przerwa z grą na Ajax do końca rundy jesiennej. Po przerwie będzie znów gonienie rywali, ale teraz nie wiadomo co można się spodziewać po grze Ajaksu więc trzeba odpuścić i liczyć, że kryzys (bo na pewno tak to można nazwać) szybko przejdzie.
Z chwilę PSV - nie będzie im łatwo. Trzeba spróbować coś korzystnego na Vitesse, bo PSV czeka tutaj bardzo trudny mecz.
Ajax nie zgodzę się do końca z tym że Ajax ma kryzys. Zerknijmy na ich ostatnie 5 meczy ligowych z jakimi grali zespołami. Okazuje się że zagrali z najlepszą 4 zespołów obecnie w kraju oraz nieszczęsny wyjazd z porażką. Fakt ich forma nie jest za wysoka ale ... potrafią się podnieść gdy wynik jest 0:2 i doprowadzić do remisu. dzisiaj doprowadzili też do remisu grając w 10. Dzisiejszy mecz był trudny ekipa Rolanda bardzo agresywnie zagrała. I wydaje mi się że to jest pokłosie remisu. Wg mnie mecze Ajax ma trochę łatwiejsze i myślę że z Rodą będzie wygrana dlaczego tak uważam.... każda seria się kończy kiedyś. Ajax ma 5 meczów w lidze bez zwycięstwa... patrząc na inne zespoły z czołówki przez pryzmat kilku sezonów to zespoły nawet typu Man Utd mają przeważnie serie do 5-6 meczy bez wygranej. zatem jeśli nie w najbliższej kolejce to w przeciągu 3 kolejek będzie wygrana. A co przweamia za ajaxem że wygra.. następny mecz za niecały tydzień. Wg mnie natłok meczy granie co 3 dni troszkę spowodowało że Ajax siadł zatem teraz powinno być zwycięstwo ???? ???? Choć troszkę brakuję w osatnich meczach rasowego żądła :/
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
A ja się nie zgodzę z Tobą do końca, że nie ma kryzysu ;) Owszem, Ajax miał trudnych rywali, lecz jest to drużyna z takimi ambicjami, z takim materiałem (kadra), że czy Twente, AZ czy Feyenoord powinni być powaleni na kolana. Problem w Ajaksie teraz jest taki, że piłkarze nie grają od samego początku na 100%. Jak powiedział sam Frank de Boer: &quot;Nie rozumiem tego. W 10 potrafimy grać lepiej niż w 11, ponieważ wtedy musimy. Wtedy dopiero dajemy z siebie wszystko, walczymy o każdą piłkę i gramy dobry futbol.&quot; - czyli jakby nie patrzeć, mały kryzys jest. Mowa też o kilku zawodnikach; Van der Wiel bardzo poniżej swojego poziomu (lecz on gra już 2 sezony na wysokim dobrym poziomie, myślę, że teraz to tylko delikatny spadek formy i niedługo będzie ok), Eriksen od kilku spotkań słabo, Sulejmani nie gra z taką świeżością na skrzydle jak na początku sezonu, De Jong potyka się o własne sznurówki...
Owszem, kontuzje Sightorssena, Boilessena czy Ebecilio nie pomagają, ale kadra jest szeroka...
Zdaję sobie sprawę z tego, że Ajax niedługo wyjdzie z tego mini-kryzysu. Liczyłem jednak, że będzie to już od spotkania z Feyenoordem, ponieważ ten mecz Ajax zremisował tylko i wyłącznie przez brak pokazania jaj od pierwszych minut. W Zagrzebiu była walka od samego początku, o każdą piłkę... a wczoraj ponownie flegmatyczne podania, mało ruchu, jakby jeden liczył na to, że kolega z drużyny swoimi indywidualnymi akcjami miał wygrać mecz. To nie jest kwestia kondycyjna, a bardziej psychiczna, po prostu nastawienie od pierwszej minuty, którego teraz brakuje niestety.
Dlatego ja do końca rundy jesiennej nie gram na Ajax. Wiem, że w rundzie wiosennej Ajacieden zdobędą najwięcej punktów z drużyn Eredivisie, pytanie tylko... czy na tyle więcej by ciągle walczyć o mistrzostwo? Myślę, że tak. PSV również potrafi trafić punkty, oby przepaść do nich nie była aż tak wielka. Twente nie będzie się liczyć w walce o mistrza, AZ jeszcze opadnie z sił... wierzę, że walka będzie pomiędzy Ajaksem a PSV ????
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
Dobra nazwijmy to mini kryzysem :p:p Moim zdaniem w Rodzie zagra inny Ajax... z innego powodu jeszcze tydzień czasu do kolejnego meczu i mam nadzieje rozmowy w klubie coś dadzą że piłkarze będą orali boisko ???? myślę że teraz będzie zwycięstwo ???? ???? Roda jest zespołem Swojego boiska i ciężko się tam gra ale myślę że to będzie dobry moment na przełamanie złej passy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom