>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10. kolejka I ligi (22-24.09.2017)

Status
Zamknięty.
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina ⚽ Piłka Nożna - Polska I liga ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie:GKS Katowice - Chrobry Głogów
Typ: Chrobry Głogów
Kurs: 3
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam,dziś rozegrana zostanie następna kolejka I ligi.
Dziś zainteresował mnie mecz w Katowicach gdzie beznadziejnie grająca GieKSa zagra z rewelacyjnym Chrobrym.
Trzy porażki z rzędu rzadko się GKS-owi zdarzają Niestety patrząc na grę, atmosferę i dzisiejszego przeciwnika to ta niechlubna passa zostanie przedłużona o kolejne spotkanie.Gra wygląda fatalnie pod każdym względem i patrząc na to jaką szczelną mają głogowianie obronę, ciężko być dziś optymistą.
Chrobry Głogów w tym sezonie spisuje się znakomicie. W 9 spotkaniach głogowianie zgromadzili 17 punktów, co daje im 4 pozycję w tabeli. Może w ofensywie nie są najbardziej skuteczną drużyną w lidze (średnio 1,22 gola na mecz), jednak ich siła tkwi w defensywie. Nasz rywal do tej pory stracił zaledwie 7 bramek (średnio 0,78 gola na spotkanie), czyli o połowę mniej niż GKS!
Otoczką dla tego meczu są zależności rodzinne. W Chrobrym jest Robert, a w GKS-ie podstawowy zawodnik Paweł i trener Piotr Mandrysz. Rywalizacja braci czy ojca z synem to nic nadzwyczajnego, tyle że to spotkanie do zwykłych nie należy. Na pewno nie dla gospodarzy, w przypadku których nacisk na poziom sportowy osiągnął już bardzo wysoki poziom.
W pomarańczowo-czarnych szeregach zabraknie w obronie Michała Ilkowa-Gołąba (pauza za kartki) oraz Przemysława Trytki (kontuzja)
W Katowicach zapewne nie zagra Tomasz Foszmańczyk z powodu kontuzji.
Kurs na Chrobry zdecydowanie warty gry,ale chciałbym uprzedzić i przypomniec że jest do I liga polska i bywają różne cuda. GieKSa moze zagrać koncertowo i pewnie wygrać. Ja podaje ten typ dlatego,że widziałem ostatnio mecze GKSu i wyglada to dramatycznie. Piłkarze tacy jak Kamński,Plizga,Kędziora to jakieś nieporozumienie.

Powodzenia!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom