>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka I ligi (23.09 - 25.09.2016)

Status
Zamknięty.
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Podbeskidzie- Wisła Puławy 1 1,7 Wynik: 0:0 ⛔
Dźwigała może się już pakować. Z takim składem taka gra to piłkarski kryminał.
Za tydzięń porażka w Legnicy i zmiana trenera.

Liczę na przełamanie gospodarzy w tym meczu. Jeśli nie teraz to kiedy? Puławy też dołują. ostatnio
Zagłębie Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 1 1,7 Wynik: 3:5 ⛔
Chłopaki nie poradzili sobie z odejściem Magiery.
I po awansie w Sosnowcu. Araś rozłoży drużynę na łopatki...

Zagłębie jak gra, każdy wie.. Na chwile obecną są bezkonkurencyjni w tej lidze. Jedyna obawa to czy zamieszanie wokół przeprowadzki Magiery do Warszawy nie wpłynie na słabszą grę Zagłębia. Olimpia zdecydowanie pod formą. Angielski to nie Naldo. Paszulewicz na konferencji, po pechowej porażce 3-2 z Kluczborkiem, myślałem, że rozniesie swoich zawodników. Powinny być jakieś zmiany, ale nie ma za bardzo na kogo...

Znicz Pruszków- Miedź Legnica 2 2
Wynik: 0:0 ⛔
Wniosek na przyszłość, jak stawiać na Miedź to tylko u siebie.

Solidna Miedź w tym sezonie jedzie do beniaminka, który nie wygrał jeszcze u siebie. Ostatnia wygrana Znicza z Puławami nie sądzę, żeby coś zmieniła.

Stomil- GKS Tychy 1 2,45 +++


Liczę na przerwanie passy bez wygranej Stomilu. Gdzie jak nie u siebie z drużyną, która na wyjeździe tylko remisuje. Stomil gra ofensywnie, wreszcie powinno się to opłacić. Tychy tylko stałe fragmenty gry...
Moim zdaniem, nw. mecze to jedna wielka niewiadoma.

Chojniczanka- Pogoń Siedlce
W chojniczance powrót do formy najlepszego gracza Mikołajczaka, Pogoń Siedlce w gazie, z kapitalną formą Marcina Burkhardta.

Wigry Suwałki- Górnik Zabrze
Nie gram meczy drużyn, które rywalizują ze sobą w tak małym odstępie czasu. Wszystko może się zdarzyć.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co do Podbeskidzia. Popełniają kardynalne błędy w obronie w kolejnym meczu a Puławy widziałem w Katowicach i tak jak pisałem apropo ostatniej kolejki, oni mogą u siebie przegrać ze Zniczem, ale z takim Podbeskidziem mogą powalczyć bo nieźle kontrują. Ten kurs to mi wygląda na niezłą minę.
Zagłębie po tym kursie jak najbardziej. Chociaż nie wiadomo jak wpłynie na piłkarzy zamieszanie z Magierą.
Miedź wg. mnie gra przeciętnie. Wcześniejsze mecze znałem z opisów i raczej królowała opinia, lepsze wyniki niż gra. Przyjechał GKS i tak naprawdę od 2:0 nie istnieli na boisku. Próbowali coś kontrować ale tak naprawdę prócz jednej sytuacji po błędzie Olivera nie mieli nic z gry. GKS atakował dużo lepiej. Znicz przełamał się w Puławach i może powalczyć. Ja bym tutaj zostawił ten mecz bo nie zdziwi mnie jakiś remis.
Stomil u siebie po takim kursie polecam również.
Poszukałbym również czegoś w kierunku Sandecji bo Chrobry nie gra nic specjalnego oraz Kluczborka. Dla Bytowa będzie to 3 mecz w tym tygodniu (dzisiaj grają ze Śląskiem) a dwa drużyn 1 ligowych to spore wyzwanie. A Bytovia nie gra nic specjalnego w tym sezonie. Kluczbork po przełamaniu w ostatnim meczu może pójść na fali. Szukałbym dodatniego hc w ich kierunku.
W meczu Wigier bardzie mi do gospodarzy. Ciągle mnie nie przekonuje Górnik.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Podbeskidzie - Puławy
Typ: 1
Kurs: 1.70
buk: bet365
Wynik: 0:0 ⛔

Zdecydowanie popieram kolegę powyżej. Gospodarze w końcu muszą się przełamać i wygrać u siebie. Goście nie zachwycają formą na wyjazdach jak i ogólnie w I lidze, dlatego jest to najlepszy mecz na przełamanie dla Podbeskidzia.
18:30 Zagłębie - Olimpia
Typ: 1
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik: 3:5 ⛔

Mam nadzieje, że odejście Magiery, który jest raczej pewne nie wpłynie na zawodników demotywująco. Gospodarze jeśli zagrają na swoim dobrym poziomie, który prezentują od pierwszej kolejki to powinni wygrać. Goście okupują dolną część tabeli i na razie nie zapowiada się na poprawę tego miejsca.
19:00 Wigry - Górnik
Typ: 2
Kurs: 2.50
buk: bet365
Wynik: 0:0​

Górnik ewidentnie oddał Wigrom mecz pucharowy, a więc liczę, że teraz będzie odwrotnie. Wigry obecnie mają bezpieczną sytuację w tabeli, i klub, który niema kasy na ekstraklasę myślę, że odda ligowe punkty gościom. Takie sytuacje u nas w kraju były już widziane i teraz zapewne będzie podobnie.
18:00 GKS Katowice - Stal Mielec
Typ: 1
Kurs: 1.50
buk: bet365​

GKS jeśli poważnie myśli o awansie to takie mecze jak ten ze Stalą musi wygrać. Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli, na wyjeździe nie wygrali od pięciu spotkań, a ich bilans bramkowy to 6-19!. Wszystko przemawia za gospodarzami i ja idę w ich stronę.
nigdy wiecej tej smiesznej ligi.
 
M 0

matoo

Użytkownik
19:00 Wigry - Górnik
Typ: 2
Kurs: 2.50
buk: bet365
Wynik:​

Górnik ewidentnie oddał Wigrom mecz pucharowy, a więc liczę, że teraz będzie odwrotnie. Wigry obecnie mają bezpieczną sytuację w tabeli, i klub, który niema kasy na ekstraklasę myślę, że odda ligowe punkty gościom. Takie sytuacje u nas w kraju były już widziane i teraz zapewne będzie podobnie.
Ciekawa teoria. Nie wątpię, że różnie może być w sobotę, ale:
- Górnik całkowita nieudolność w ataku, 17 strzałów i 0 celnych, głównie walenie z dystansu, tzw. &quot;strzały rozpaczy&quot;
- sporo problemów kadrowych Górnika, szczególnie w ataku; Angulo zdjęty w 20 minucie meczu z Wigrami w PP, który był główną siłą napędową w ostatnich meczach
- Wigry 7 zmian od meczu z Sandecją w meczu z Górnikiem m.in. Adamek, który wszedł i miał dwie setki, jedną wykorzystał; Kozak, który jest w świetnej formie; po pierwsze pokazuje to, że eksperymentalny skład potrafił całkowicie nie dopuścić do swojej bramki Górnika, a do tego strzelić dwie bramki, mając dodatkowo parę niewykorzystanych bardzo dobrych sytuacji; po drugie gracze, m.in wyżej wymienieni trochę odpoczną i będą bardziej świeży w sobotę
- rozumiem, że drużyna z 11 miejsca 1. ligi z bilansem 3-2-4 musi cokolwiek komuś oddawać, żeby z nimi wygrać; zamieńcie sobie Górnik na xxx i wtedy popatrzcie na typy. Ostatnio lekka zwyżka formy, ale po pierwsze, niektórzy z zawodników, którzy dawali jakość mogą nie wystąpić w spotkaniu sobotnim, a po drugie ostatnie wygrane były dokonane z Kluczborkiem i Olimpią Grudziądz, które są jeszcze niżej w tabeli od Zabrzan
Jeśli ktokolwiek komuś ma oddawać, to raczej nie na tym etapie rozgrywek, a pod koniec.
Mimo wszystko to nadal 1. polska liga, gdzie nic nie jest wiadomo, ale kurs 2.7 dla Wigier, to raczej spore value. Pewnie wynik będzie oscylował wokół remisu, maksymalnie wygrana jedną bramką którejkolwiek z drużyn. Typowałbym więcej goli, bo Wigry bardziej się otwierają u siebie, co sprokurowało wyniki 2:1, 3:2, 6:0 i 1:4, a więc w każdym meczu over 2,5, a w trzech nawet o wiele więcej, kolejno 5, 6 i 5 bramek.
Może być trochę chaotycznie, ale starałem się być jak najbardziej obiektywny, a na pewno dodać coś trochę z drugiej strony.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam

Górnik Zabrze w ostatnich dwóch tygodnia rozegrał cztery spotkania i piąte zagra w sobotę z Wigrami

10.09 Olimpia Grudziądz - Górnik Zabrze 1:2
14.09 Górnik Zabrze - MKS Kluczbork 4:2
17.09 Górnik Zabrze - Drutex Bytovia 0:0
20.09 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 0:2 Puchar
24.09 Wigry Suwałki - Górnik Zabrze
5 meczy w 14 dni
Jak na drużyny z naszej ligi obojętne której taki maraton to masakra.
Pierwszy mecz W i wygrana potem trzy mecze D w 7 dni bilans 1-1-1 mecze wygrane z drużynami z końca tabeli później remis i porażka i nie sądzę że było tu jakieś oddawanie meczu czy coś takiego bo po co??
Teraz wyjazd do Suwałk podróż ok 600 km

Wigry rozegrały tylko 2 spotkania w ciągu tygodnia i kolejne w sobotę
17.09 KKS Sandecja - Wigry Suwałki 2:1
20.09 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 0:2 Puchar
Dwa W ok 2500 km w 4 dni dały się na pewno we znaki piłkarzom.
Górnik ostatnie 5 meczy 2Z-1R-2P
Suwałki ostanie 5 meczy 2W-0R-3P

Górnik W 1W ostatni mecz -4P
Suwałki D 4W-1P ostatni mecz.

Moim zdaniem Górnik nie wydoli fizycznie.
Suwałki po kursie 2,7 jak najbardziej do grania.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce

Typ: BTS ✅
Kurs: 1,75
forbet

Goście z Siedlec po słabym początku nabrali wiatru w żagle. Trzy ostatnie spotkanie ligowe to trzy zwycięstwa (Bytovia 1-0, Wigry Suwałki 4-1 i Chrobry 2-0). Gospodarze zaś wygrali dwa ostatnie spotkania po 2-0 z Tychami i Stalą Mielec). Różnica miedzy tymi zespołami to zaledwie trzy oczka. Chojnice mają 16 pkt. a Siedlczanie 13. Wydaje się ze każdy wynik w tym meczu może być możliwy. Ja skłonny jestem postawić na to że obu ekipom uda sie strzelić minimum po golu. Chojniczanka w tym sezonie na swoim obiekcie straciła już 10 bramek, to najwięcej wraz ze Zniczem w lidze. Pogoń w ostatnich trzech spotkaniach trafiała do siatki rywala siedem razy. Formą zaskoczyli w tych meczach Bajdur, Burkhardt i Wrzesiński którzy zaliczyli sześć z tych siedmiu trafień. W ekipie podopiecznych lideruje mający za sobą grę w Ekstraklasie Jakub Biskup on zaś trafiał do siatki pięciokrotnie od początku rundy. Można by tez zaryzykować typ w stronę Pogoni, gdy pokażą taką skuteczność jak ostatnio to mogą pokosić się i o zwycięstwo.

typ: Pogoń @ 4,00 ⛔
typ: x2 @ 1,70 ⛔
forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom