>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka La Liga [28.10 - 29.10.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
10 kolejka La Liga

Kursy od: Bah
Już w weekend przed nami 10. kolejka. Najciekawiej zapowiada się w Kraju Basków, gdzie tamtejsze Athletic podejmować będzie Barcelonę oraz swojego byłego trenera Ernesto Valverde. Niełatwe zadania czekają piłkarzy Valencii oraz Realu Madryt, którzy zmierzą się z dość niewygodnymi rywalami. Czy pierwszą wygraną w lidze zanotuje Malaga?
Światła. Aparat. Akcja!
To jest LaLiga!
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Pierwszy dzisiejszy pojedynek to konfrontacja pomiędzy Alaves z Valencia. Przynajmniej dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są goście, którzy nie powinni miec żadnych problemów z wygraniem tego pojedynku. Pod warunekiem jak nie zlekceważą Rywali. Alaves kompletnie nic nie pokazuje w tym sezonie. Grając do tej pory na własnym obiekcie notują same wtopy. Strzelenie bramki przychodzi im z wielkim trudem. A co dopiero mówić o wygraniu.
Nastroje w ekipie Valencii znacznie lepsze. Krocza od zwycięstwa do zwycięstwa. Robią to w bardzo dobrym stylu. Nie maja żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Nie chce mi się wierzyć, aby Alaves bym wstanie tutaj urwać punkty.
Alaves - Valencia
Typ [email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
ALAVES-VALENCIA

Mendizorrotza, godz. 13:00
10 kolejkę Primera Division zaczynamy już w południe ,gdzie gościć będzie obecnie najlepsza ekipa w kraju.Valecia po dwóch sezonach posuchy , wraca na właściwe tory.Niepokonany wicelider przyjeżdża do przedostatniej drużyny ligi-drużyny ,która u siebie nie zdobyła jeszcze punktu ,a strzeliła tylko jedną bramkę.Oddać im należy iż mieli same drużyny z górnej połówki La Liga.Dziś wątpie w jakiekolwiek przełamie,gdyż tylko trzech zawodników Alaves zdobyło bra... a właściwie tylko po golu. Goście natomiast samym napadem :Zaza (8) , Rodrigo (5) , plus dwóch kolejnych po (3) bramki.Zatem jeśli tylko gospodarze się otworzą (jak zrobił to np.Betis z Valecią 3:6) , to może ten mecz szybko i smutno się dla nich skończyć.

Typ:2za 1.8 @ Fortuna ✅
(PS. jak powyżej- cybul100)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
LaLiga opublikowała dziś komunikat, w którym poinformowała, że od dziś na hiszpańskich boiskach do akcji wkracza zimowa piłka, której nazwa to Nike Ordem V Hi-Vis.


Dubel:
18:30 Atletico - Villarreal 1 @ 1.59
20:45 Athletic - Barcelona over 2.5 gola @ 1.56
AKO: 2.48
buk: Bah

Dyspozycja Rojiblancos jest daleka od oczekiwań wszystkich, dlatego po raz kolejny nie spodziewam się szalonego tempa w ich wykonaniu. Gospodarze jak będą mieli wygrać to spotkanie to zrobią to z pewnością minimalnie, tak jak w meczu z Celtą. W tygodniu czeka ich bardzo ważne spotkanie w Lidze Mistrzów, które muszą wygrać. Dziś zapewne nie będą się tak forsować, ale żeby dotrzymać kroku Barcelonie, Realowi i Valencii muszą zatopić Żółtą Łódź Podwodną. Gospodarze jednak miło nie wspominają spotkań z Villarreal. Na przestrzeni ostatnich trzech sezonów wygrali tylko jedno z sześciu spotkań. Statystyki jednak dzisiaj nie grają. Atletico musi wejść poziom wyżej i dziś zagarnąć trzy oczka.
W drugim spotkaniu spodziewam się goli. Jest to kolejny bardzo ważny test dla Barcelony jak i trenera Valverde. W tym sezonie Athletic wydaje się słabszy, i być może jest to spowodowane odejściem trenera Valverde. Nie zapominajmy jednak, że to dalej solidna drużyna, która potrafi zaskoczyć rywala. Barcelona również mniema przebłyski. Potrafi rozegrać nudny mecz i wygrać go 2:0, bądź wspiąć się na wyżyny i odpalić swoje najlepsze atuty. Bez formy dalej jest Suarez, które w niektórych momentach przechodzi samego siebie. Dzisiaj zabraknie Iniesty, który nabawił się po raz kolejny urazu, a w jego miejsce powinien wskoczyć Denis Suarez. Dalej nie przekonuje mnie Deulofeu i czekam z niecierpliwością na powrót Dembele. To spotkanie na pewno nie będzie do jednej bramki, Athletic powinno coś strzelić, a Barcelona z pewnością odpowie tym samym. Spodziewam się kilku bramek w tym meczu.

Co do spotkania Alaves-Valencia, to trzeba uważać. Alaves jest strasznie niewygodnym rywalem, który potrafi dobrze postawić autobus w swojej bramce. Z drugiej strony Valencia w gazie i nie zanosi się na to żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie.​
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Girona FC-Real Madrid
Casemiro kartka+win Real @ 3,00 WH
Jak gdzieś macie sama kartkę Casemiro po dobrym kursie to polecam,ja nie widze nigdzie,jedynie WH ma taka kombinacje z wygrana Realu,ale próbujemy ????
Glownym powodem jest znana i lubiana teoria spiskowa z czyszczeniem się zawodnikow.Casemiro uzbierał juz 4sztuki,kolejny mecz na Bernabeu z Las Palmas,tu by sobie odpoczął,i będzie miał czyste konto na kolejny mecz jakim będzie derby Madrytu z Atletico.Tu nie trzeba nic pisać jak ważne są takie spotkania.Casemiro gra dość twardo,często fauluje,a dla Zizu jest ważnym zawodnikiem i na pewno nie chciałby żeby go zabrakło w derbach.Obawiam sie tylko wygranej RM,ale trudno.W CdR grał drugi garnitur,Krystyna odebrał nagrodę,powalczą ????
Stawka 2/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Bilbao - Barcelona
Idę tutaj w under 3.5 po ok 1.6 do dubla. Powodem takiego typu jest przede wszystkim fakt, że ostatnio terminy są bardzo napięte i trzeba się oszczędzać. Dopiero były puchary krajowe, teraz liga, za chwilę liga mistrzów. Barcelona potrafi szafować siłami i wydaje mi się, że dziś wlasnie tak zagra. Strzela bramke i beda kontrolowac probujac strzelic drugą. Oni kochają to swoje pan-do-pana.
Co do Bilbao to jest to raczej underowa ekipa w tym sezonie. Nie chce mi się wierzyc ze sie otworza. Powinni wyczekiwac na swoje szanse i wykorzystsc fakt, ze Barca bedzie sie oszczedzac. Mysle ze beda szukac niskiego remisu i w takim natloku meczy moze im sie to udac.
W czwartek Bilbao bedzie gralo u siebie mecz o zycie w lidze europy.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Podzielam zdanie przedmówcy odnośnie kartki dla Casemiro.
Gość ma juz cztery zolte. Dzisiaj jak dostanie to pauzje w pojedynku z Las Palmas. A będzie gotowy na Atletico. W między czasie maja LM.
Casmiero zolta - Tak
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja zaszaleje.
Bilbao vs Barcelona. Bilbao z remisem. 2.9 Fortuna.
0:2. Szkoda tego sam na sam Aduriza. Przy 1:0 Barca moglaby wyciagnac conajwyzej remis.

Takiej promo dawno nie bedzie. Athletic u siebie potrafi napsuc rywalom krwii. Aduriz grozny jak zawsze cos moze ustrzelic. Baski nie ta forma do jakiej nas przyzwyczaili ale pamietajmy ze na przelamanie i swietny mecz to tylko z najlepszymi.
Barca : odszedl Neymar: swiat w szoku. Suarez bez formy. Ratuje tylko Messi. ale dzis na dosc silnych obroncow,ktorzy nogi nie odpuszcza Messiemu grac bedzie sie ciezko. Baski u siebie zawsze groźne i dzis wg mej opinii urwią punkty barsie. brac i sie nie obawiac.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
tylko który buk oferuje kartke na casemiro?, szukam i nic
Racja, też nie nie umiem znaleźć. Jutro do 12 powinna być lepsza oferta buków i wtedy powinny się pojawić również kartki na poszczególnych graczy.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Atletico Madryt - Villareal BTS @1.99 Fortuna
Dość wysoka linia jak na hicior w hiszpańskiej lidze. Dwie drużyny z topu, gospodarze w kryzysie ale u siebie grają lepiej. Goście natomiast nieźle grają i strzelają ,2-3 bramki to żadna nowość potrafią zamieszać w ataku. Mecz mocno też w stronę remisu, który także można puścić
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dwa pytania, bo kompletnie nie znam się na lidze hiszpańskiej:
Jak może wyglądać gra Sociedad bez Illaramendiego? Kurs zachęcający, ale brak tego gracza to chyba spore osłabienie?
Jak widzicie mecz Malagi z Celtą? Celta niby wyraźnym faworytem, dobry kurs, ale h2h... zauważyliście jakąś współpracę kiedyś między zespołami?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Girona - Real Madryt
49# over 10.5 rzutów rożnych @ 1.94
50# over 11.5 rzutów rożnych @ 2.40
51@ over 12.5 rzutów rożnych @ 3.03
Buk: Bah

Na przeciw siebie stają drużyny, które w tym sezonie są jak maszynki do nabijania rzutów rożnych. Jak zobaczyłem w tygodniu to spotkanie to od razu pierwsza myśl jaka mi przyszła to gram tu tylko rzuty rożne. Girona jako beniaminek stara się grać odważnie, bowiem nic nie mają do stracenia, a celem jest utrzymanie się. W spotkaniach u siebie potrafią nabić sporo rzutów rożnych: 8 z Villarreal, 9 z Barceloną, 8 z Sevillą, 2 z Malagą, 6 Z Atletico. Jak widzicie Girona z topowymi drużynami potrafi atakować i nie obawia się rywala. Dziś myślę, że będzie podobnie, że gospodarze będą chcieli sprawić sensację. Realu Madryt nie trzeba nikomu przedstawiać. Królewscy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów bowiem swoje spotkania wygrała Barcelona i Valencia. Królewscy zapewne rzucą się na swojego rywala, ale również muszą uważać na kontry rywala. Real Madryt również w tym sezonie jest maszynką do rzutów rożnych, ale nic w tym dziwnego, ten zespół zawsze stwarzał sobie masę sytuacji podbramkowych, a gdy nie potrafił zamienić ich na gola, to rywal ratował się wybiciem min. na rzut rożny. Królewscy przyjadą do Girony osłabieni, bowiem nie zagrają Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale. Te osłabienia będą chcieli wykorzystać gospodarzy, którzy na pewno postawią się Królewskim.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dwa pytania, bo kompletnie nie znam się na lidze hiszpańskiej:
Jak może wyglądać gra Sociedad bez Illaramendiego? Kurs zachęcający, ale brak tego gracza to chyba spore osłabienie?
Jak widzicie mecz Malagi z Celtą? Celta niby wyraźnym faworytem, dobry kurs, ale h2h... zauważyliście jakąś współpracę kiedyś między zespołami?
Sociedad jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu, lecz kurs na nich jest zbyt wygórowany. Myślę, że warto spróbować 2DNB.
Co do Malagi, to potwierdziło się w środku tygodnia, że jest to najsłabszy zespół w LaLiga. Malaga nie potrafiła dowieźć zwycięstwa w Pucharze Króla tracąc dwa gole w 90 minucie. Celta ma swoje przebłyski, ale potrafi przegrać bądź zremisować wygrane spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 125

roger12

Użytkownik
Może warto napisać do działu w Unibet z prośbą o dodanie Casemiro kartkę szału z kursem się nie spodziewajcie(max 2,2@) ale ja tak kiedyś pisałem z Mascherano co sie czyścił i dodali wtedy. u mnie gra nie warta świeczki z powodu limitów. Co do tej kartki to dobry pomysł. Choć bym uważał już piłkarze nie chcą się w tak perfidny sposób czyścić macie sytuacje Piqué Casemiro będzie pauzował z LasPalmas i zagra przecwko ATL normalnie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga - Celta Vigo
Typ: 2/+3,5 ⛔
Kurs: 6,50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj typ z ligi hiszpańskiej, gdzie w wieczornym starciu czerwona latarnia, czyli Malaga podejmie co raz lepiej spisująca się ekipę Celty Vigo. Gospodarze notują tragiczny początek sezonu, na 9 rozegranych kolejek zdobyli tylko punkt i zanotowali 8 porażek, bramki w ich wykonaniu tez nie napawają optymizmem 4:20 i na chwilę obecną mimo, że to dopiero początek rozgrywek są głównym kandydatem do spadku, po drugiej stronie Celta, która w ostatnim okresie notuje całkiem przyzwoitą serię, przy okazji bardzo overową, nie licząc jednego przegranego meczu z Atletico 0:1 to w ostatnich 5 kolejkach mecze z jej udziałem mają średnią 4,4 gola na mecz. Jeśli chodzi o mecze u siebie to Malaga zdobyła tylko wspomniany punkt i doznała 3 porażek bramki 4:9, natomiast Vigo w delegacjach na chwilę obecną 2 zwyciestwa i 2 porażki, bramki 11:6, ale zaznaczyć trzeba, że te 2 zwyciestwa zanotowali w swoich 2 ostatnich wyjazdach, czyli tak jak wspomniałem jest zwyżka forma, która powinna przynieść dzisiaj kolejne 3 punkty dla gości, jeśli chodzi o absencje to w Maladze nie zagrają kontuzjowani Gonzales, Kuzmanovic i Rolan, nie pewny jest tez występ Jimeneza, Ricca i Torresa, natomiast w Celcie nie zagra Roncaglia i prawdopodobnie Mor. Patrząc na bezpośrednie H2H to na ostatnie 3 mecze na Estadio La Rosaleda wygrywali gospodarze, uważam jednak, że dzisiaj w tym względzie nastąpi przełamanie, ponieważ Malaga nie ma argumentów aby zatrzymać bramko strzelną ekipę z Vigo, typ trochę ryzykowny, ale typowo pod konkurs bezpieczniejsza opcja zostałą podana wcześniej, czyli 2/+1,5 gola, jednak patrząc na ostatnie mecze gości myślę, że za drobne warto spróbować. Powodzenia.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Real dziś pokazał klasę. Co prawda Girona dziś zagrała bardzo solidnie i mądrze. Ale z Realem się dzieją niedobre rzeczy. Wg mnie powinni zrobić czystki i to spore. Zizu już zdobył z Realem wszystko co miał trzeba całkiem innego wg mnie młodego trenera bez nazwiska. Benzema on bardziej nie gra niż gra. Wg mnie on już nie wniesie nic dobrego do Królewskich. W defensywie straszliwe błędy Varane dziś chyba najbardziej pracował.Ramos dziś poza grą. Ronaldo chyba się obraził na cały świat i nawet z tego co dziś miał powinien wykorzystać przynajmniej tą sytuacje w 73min. Nie było kompletnie pomysłu. Isco który holował piłkę bo nie było pomysłu rozegrania.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Real dziś pokazał klasę. Co prawda Girona dziś zagrała bardzo solidnie i mądrze. Ale z Realem się dzieją niedobre rzeczy. Wg mnie powinni zrobić czystki i to spore. Zizu już zdobył z Realem wszystko co miał trzeba całkiem innego wg mnie młodego trenera bez nazwiska. Benzema on bardziej nie gra niż gra. Wg mnie on już nie wniesie nic dobrego do Królewskich. W defensywie straszliwe błędy Varane dziś chyba najbardziej pracował.Ramos dziś poza grą. Ronaldo chyba się obraził na cały świat i nawet z tego co dziś miał powinien wykorzystać przynajmniej tą sytuacje w 73min. Nie było kompletnie pomysłu. Isco który holował piłkę bo nie było pomysłu rozegrania.
Gościu co Ty bredzisz...To, że Real nie jest Realem widać gołym okiem, ale wpływ na to mają między innymi braki kadrowe sprokurowane przez kontuzje. Zamienić legendę klubu na człowieka bez nazwiska?! Dalej nie będę już nawet brnął... Nie ma co wylewać frustracji i zwalniać Zizou bo nie wszedł kupon za dyszkę ????
Espanyol vs Betis.
Oglądałem spotkanie &quot;Papużek&quot; z Sociedad&#39;em, oraz większość spotkania pucharowego, i wnioski które mi się nasuwają to straszny minimalizm idący w parze ze znikomą formą ofensywną. Irytują mnie ekipy próbujące wieźć 1-0 od 9&#39; minuty zaprzestając stopniowo ciągu na bramkę przeciwnika. Z drugiej strony mamy drużynę Betisu, która w tym sezonie ewidentnie wszelkie nadzieje pokłada w formacji ofensywnej, wychodząc z założenia, że uda im się zawsze strzelić o tą jedną bramkę więcej od przeciwnika. Idąc tym tropem, ciekawym zakładem wydaję się być:
- Over 1,5 bramki gości @2,6 (STS)
- Over 2,5 bramki w meczu/ Obie drużyny strzelą @2,05 (STS)
Są to moje luźne przemyślenia bo nie dotarły do mnie jeszcze żadne informacje kadrowe oraz ewentualne absencje.
Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
LaLiga to nie ekstraklasa żeby zwalniać kogoś takiego jak Zizu po trzech nie udanych spotkaniach w lidze. Real wejdzie w końcu we właściwy rytm i może to nadejść w drugiej częściej sezonu, gdzie po za formą będą Barcelona czy Valencia.
Co do spotkania Espanyol-Betis to over jak najbardziej do gry. Drużyna gości w ostatnich tygodniach stała się bardzo overową ekipą, która bardzo dobrze wygląda w ofensywie. Wystarczy spojrzeć na ich statystyki. Espanyol to drużyna ich pokroju, a więc na przeciw siebie stają zespoły, które prezentują podobny poziom. Poniżej powołania na to spotkanie:

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom