>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka La Liga [28.10 - 29.10.2017r.]

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
imo Real w tym sezonie troszkę więcej niz trzy mecze z wpadka zaliczył kontuzje kontuzjami ale czas Benzemy w Madrycie minął- czy zmiana trenera pomoże ciężko to tylko gdybanie napewno Real musi miec kogoś takiego jak Zizu bądź kogoś z nazwiskiem bo gwiazdy robią co chcą na ta chwile Real nic wielkiego nie ugra w tym sezonie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fani Realu na pewno mogą sobie pluć w brodę po odejściu Moraty. Gość obecnie ma kontuzje, a tak to w Premier League radzi sobie bardzo dobrze. James miał zastąpić Bale i Isco. Tego pierwszego ciągle trapią kontuzje przez co nie może dojść do swojej formy. Pepe już miał swoje lata, a Danilo jakoś mnie nie przekonywał.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Z tych co podałeś jedynie Morata dawał coś tej ekipie. James zjazd olbrzymi w stosunku do tego co grał po transferze do Madrytu. Danilo elektryczny i już lepiej ogrywać mlodego. Pepe ciągle dobry poziom ale chciał dłuższy kontrakt niż oferował klub no a kiedyś zmiana warty musiała nastąpić (Varane).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Varane już odpalił za czasów Mourinho. Później jak się nie mylę był długo kontuzjowany przez co nie mogliśmy go oglądać.
Ja jestem pod wrażeniem gry Paulinho. Wszyscy byli przeciwni temu transferowi, a Brazylijczyk rozgrywa na prawdę świetny sezon. Nigdy bym nie pomyślał, że po 10 kolejkach będzie miał 3 bramki i jedną asystę.
Jestem ciekaw kiedy odpali Atletico. Jak na razie wygląda to słabo i to bardzo. Może w styczniu gdy do składu dołączą Costa i Vitolo wtedy Simeone zmieni coś z przodu. Pytanie tylko co wtedy z Gameiro i Correą?
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
James mimo że nie grał dużo w ubiegłym sezonie, to nie oznacza że nie dawał dużo tej drużynie, wystarczy spojrzeć jakie miał statystyki , Danilio może nie przekonywał ale na dany moment na pewno byłby lepszym rozwiązaniem od Hakimiego jak nie ma Cravalaja , Pepe fakt swoje lata miał i musiała nastąpić zmiana pokoleniowa ale też jako zmiennik swój poziom by dalej trzymał. Liga dla Realu prawdopodobnie jest już przegrana w tym sezonie, co nie oznacza, że w maju nie zameldują się w finale ligi mistrzów bo potencjał Real ma cały czas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom