>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka LOTTO Ekstraklasy (22.09-25.09.2017)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Śląsk DNB @2,01 ✅ ✅
1X @1,55 ✅
Fortuna

Jak dla mnie zdecydowanie najciekawsze spotkanie 10 kolejki. Pomijając własną sympatię, mecze Śląska z Lechem na przestrzeni lat prawie zawsze oglądało się z wielkimi emocjami. Oprócz sytuacji kibicowskiej między dwoma klubami, były też często emocje na boisku. Ostatnio obie drużyny osiągają dobre wyniki. Lech zajmuje fotel lidera z 18 punktami. W poprzedniej kolejce wygrali z Koroną 1-0, ale trzeba przyznać że nie grali wyjątkowo, Korona nie wykorzystała karnego i skończyło się na minimalnej wygranej. Przed tym bezbarwny mecz z Pogonią 0-0. Wcale nie sądzę że Lech zajmuje 1 miejsce z przypadku, ale według mnie jednak powinni mieć mniej punktów gdyby oceniano grę. Śląsk z kolei zajmuje aktualnie 8 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Od 7 kolejek nie przegrali. Zremisowali 4 razy i wygrali 3 m.in. ostatnio 2-2 z Górnikiem, 2-1 z Legią, 1-1 z Jagą, Piastem i Bruk-Betem. Owszem, zgadzam się że Śląsk ma sporo szczęścia, tu nie ma co ukrywać co mecz to jakiś fart, czy to ledwo ugrany remis z Jagą gdzie powinni przegrać, wygrana z Cracovią po karnym po VAR. Jednak te wyniki nie biorą się tylko z przypadku, cieszę się że wreszcie Urban złożył jakoś ten skład i zdobywają punkty, może wszystko nie jest idealne, ale trzeba wyciągać pozytywy. Wrócił Riera i już z Górnikiem zagrał dosyć dobrze, niezłe zagrania, myślę że może być to taka forma jak przed kontuzją, Robak który na naszą ligę jest niezłym napastnikiem, ostatnio znowu dublet i jest na fali, walczy o piłki i stara się w każdym meczu, dodatkowo będzie się chciał w tym meczu pokazać, bo pamiętamy że odszedł z Lecha właśnie po tym jaki miał konflikt z Bjelicą że nie gra w pierwszym składzie mimo tego że został królem strzelców(z Paixao). Mam nadzieję że Urban poprawi jeszcze linię defensywy, także że Pich i Chrapek zaczną lepiej grać, bo ostatnio słabiutko. Także podsumowując według mnie dzisiaj Śląsk może ugrać remis albo i nawet wygrać. U siebie w lidze nie przegrali od ponad 3 miesięcy, jeszcze w tamtym sezonie zaczęli tą passę. Potrafili wykorzystać sytuację Legii i przełamali tą fatalną passę nie wygranej z Legią od lat, mimo że przegrywali 0-1, Lech też nie jest w tej chwili potęgą i jeżeli Śląsk nie popełni tu dużo błędów to może być dobrze, dodatkowo trochę szczęścia które jest w zespole Wrocławian od kilku meczy i passa u siebie może zostać podtrzymana.
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
3,15 na Śląsk ? Bierę. Mecz z Leszkiem będzie dla Wojskowych chwilą prawdy i odpowie na parę ciekawych pytań. W którym miejscu jest Śląsk?. Czy to już ten moment do nawiązania równej walki z najlepszymi?. Były dwa dobre mecze czas na trzeci - bo żeby powalczyć o pierwszą piątkę trzeba trzymać formę i być powtarzalnym. Wszyscy psioczyli na Urbana, a on robi swoje, drużyny jakoś nie zajechał i mimo że było parę meczy z wynikiem lepszym niż gra to cały czas jest progres. Lech jest faworytem tego spotkania, ale 3,15 na Śląsk to moim zdaniem value. Tym bardziej że Robak będzie chciał dziś coś udowodnić i moim zdaniem udowodni: albo dobrą grą albo bramką.
Śląsk - Lech 1 @3,15 forbet ✅
Robak strzeli @2,7 fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: Wygrana Lecha (zakład bez remisu)
Kurs: 1,7-100
Bukmacher: Fortuna
  • Patrząc na ostanie wyniki widać, że ofensywnie lepiej grają gospodarze, trzy mecze z rzędu ofensywnie powyżej 1,5 bramki. Jednak w ostatnich trzech meczach podopiecznych Jana Urbana padał rzut karny, za faul, którego nie było z Cracovią, za zagranie ręką z Legią i Górnikiem,co pomogło osiągnąć korzystne rezultaty i nieco zawyżyć formę. Goście zagrali dwa mecze poniżej 1,5 bramki. Można to zrzucić na absencje kilku graczy z podstawowego składu.
  • Zespół z Wrocławia w lidze nie zachował jeszcze czystego konta. Drużyna z Poznania w ponad połowie meczów nie traci bramek, porównując wykresy liczby straconych bramek można by rzec. Obrona Śląska kończy się tam gdzie zaczyna obrona Lecha.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk
Typ: Powyżej 2,5 bramki +90
Kurs: 1,9
Typ: BTS +66
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
  • Lechia poprawiała atak bez wątpienia stać ich dziś na trafienie więcej niż jedną bramkę. Ogólnie też traci bramki, co skłania do dążenia by trafić do siatki rywala więcej niż tylko raz. Ponadto gra dobrze na wyjeździe w tym sezonie 8pkt w 5 meczach.
  • Termalica do tej pory pod wodzą Mariusza Rumaka prezentowała mizerię w ataku stać ich było jedynie na zdobycz max jednej bramki, zdobywali ją teoretycznie w 6z9 meczach, ale dwukrotnie była to bramka samobójcza (Korona i Lech). Nowy trener Maciej Bartoszek będzie miał za zadanie podnieść poziom ofensywy. Patrząc na wyniki prowadzonej przez niego Korony Kielce wiosną 2017 szczególnie w meczach u siebie można się tego spodziewać i to nawet już w tym meczu.

Ale mnie przeczołgał ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 5

fazi83

Użytkownik
Jagiellonia-Legia
TYP:1
Kurs:2.65
Bukmacher:Forbet
Mecz pomiędzy MP i vice z tamtego sezonu. Jak wiele zmieniło się w obu drużynach od tego czasu pisać nie muszę. Do tego doszły ostatnie zawirowania w Legii i kompletnie grająca bez formy drużyna. Mimo ,iż jestem kibicem stołecznej Legii typuje tutaj zwycięstwo Białostoczan. Warszawianie są kompletnie nie przygotowani do sezonu. Grają powoli, wszerz,nie stwarzają sytuacji, biegają jak w zwolnionym tempie. Pod formą reprezentanci i nowe wynalazki typu Pasquato. Poza obroną co mecz praktycznie inny skład. Do tego dochodzą kwasy w drużynie i nie najlepsza atmosfera. Jozak w tak krótkim czasie nie jest w stanie tego ogarnąć. Legii zawsze ciężko grało się w Białymstoku. Dla Jagiellonii to praktycznie najważniejszy mecz w roku(komplet, znienawidzona drużyna). Zawodnicy zostawią dużo zdrowia na boisku i niestety na dzisiejszą Legię to wystarczy. Poza tym Jaga w końcu musi się przełamać(4 mecze bez zwycięstwa) i wygrana z Legią pozwoli kibicom zapomnieć o wcześniejszych meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 10

blutharsch

Użytkownik
Ponoć najprostsze rozwiązania są najlepsze. Po co kombinować. 2,72 na Lechię? Bierę, a jakże. Ja wiem,że Lechia to, że Lechia tamto, ale jak były przebłyski i gniecenie rywala to i były bramki. To jest spotkanie dwóch drużyn o całkowicie odmiennych celach. Chcąc walczyć o mistrza Polski, trzeba takich rywali jak Brukbet zjadać na śniadanie. Ja wiem,że Nowak ma swoje wizje i swoje koncepcje i niby pełne poparcie góry ale chyba nikt nie wątpi, że trzy punkty dzisiaj to jego obowiązek. Jacek niby też miał poparcie i skończyło się tak jak się skończyło. W bajki o decyzji chwili mało kto wierzy, plan B Mioduski miał od dawna. Podobnie może być i tu, więc krótko i na temat trzeba pokazać kto jest panem sytuacji, trzeba przyjechać, dobić leżącego wziąć trzy punkty i wrócić do Gdańska przygotowywać się do kolejnego spotkania, bo za tydzień Zagłębie.
Bruk-Bet - Lechia 2 @2,72 fortuna ⛔
Lechia over 1,5 gola @2,41 fortuna ⛔
 
K 169

kameneq

:)
Data i godzina : 23.09.2017 godz 20:30
Dyscyplina : Piłka nożna
Rozgrywki : Ekstraklasa

Korona Kielce vs Wisła Kraków
-----------------------------------------------

Strzeli gola : ▶ Carlitos Lopez @2,50 ✅
Liczba żółtych kartek : ▶ powyżej 5,5 @2,52 ⛔
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki” - powinienem się trzymać tego przysłowia, jednak ja znowu muszę zrobić na przekór. Kto oglądał ostatnie spotkanie, to może popukać mi w głowę, że idę w kierunku Wisły, jednak mam jakąś słabość do tej ekipy w tym sezonie. Mecz w PP był tak daremny w ich wykonaniu, że na te zmarnowane 120 minut wolałbym iść z kobietą do teatru... ale nie o tym! Czy przemawia coś za wygraną Wisły w tym meczu ? Może jedynie powrót do składu Carlitosa, a tak ciężko szukać pozytywów. Jednak właśnie w nim upatruje swoje nadzieję, bo jest to zawodnik, który robi różnice. Zdobył sporo punktów dla Wisły, a przy głodzie gry myślę, że jest w stanie dziś coś ukłuć. Korona gra bardzo agresywnie, popełnia sporo fauli. Może jakiś rzut wolny, karny ? Hiszpan podchodzi do każdego stałego fragmentu gry i wykonuje je bardzo dobrze. Wydaje mi się, że będzie miał dziś szanse się pokazać, Wisła powinna zagrać bardziej otwarcie i ofensywnie, więc okazje jakieś się znajdą. Myślę, że na bramkę Carlitosa kurs 2,50 jest bardzo zachęcający. Początkowo miałem grać zwycięstwo Wisły za 2,80 - jednak pewniejsze wydaje mi się trafienie Hiszpana. Bukmacher Fortuna
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
50# 18:00 Pogoń - Górnik 1:2
Górnik z remisem @ 1.68
buk: bah
&#39;&#39;Podtrzymać dobrą passę&#39;&#39;


Zacznijmy od tego, że kursy na Górnik są wzięte z kosmosu. Rozumiem, że Pogoń jeszcze w tym sezonie nie wygrała u siebie, ale to goście są na fali i dziś zapewne będą chcieli to potwierdzić. Zarówno jedni, jak i drudzy w ostatnich dniach mieli okazję rozegrać po 120 minut w Pucharze Polski, jednak tylko zabrzanie mogą zaliczyć je do udanych. Presja dzisiejszego spotkania ciąży na trenerze Skorży, który zaraz po Rumaku czy Wdowczyku może być kolejnym do zwolnienia. Na konferencji prasowej zapowiadała, że dziś jest to dobra okazja do przełamania złej pasy, bowiem Górnik nie jest zespołem perfekcyjnym. Zgadzam się, że nie jest perfekcyjny i zdarzają im się głupie błędy przede wszystkim w obronie przez które tracą zwycięstwa i punkty. Lecz nie zapominajmy, że to Górnik jest w świetnej dyspozycji i to dzięki świetnej formie co poniektórych graczy jest tak wysoko w tabeli i strzela dużo bramek. Wszyscy już słyszeli o Angulo (ma podpisać nowy kontrakt), o Kurzawie i jego lewej zabójczej nodze. Do tej dwójki można dodać Wieteske, Kędziorę czy braci Wolsztyńskich. Martwić w ekipie gości może to, że Brosz stosuje mało rotacji, a zmiennicy znowu nie dają tyle co gracze pierwszego zespołu. Pogoń ma się dzisiaj kogo obawiać. Jestem zdania, że gości stać na wywiezienie cennego punktu,a nawet kolejnego zwycięstwa. Na koniec chcę dodać, że gospodarze dzisiaj bez Adama Frączczaka oraz Rafała Murawskiego dwóch ważnych ogniw, które pełnią pierwsze skrzypce u gospodarzy. Górnik natomiast bez Rafała Wolsztyńskiego, Konrada Nowaka czy Dariusza Pawłowskiego.
20:30 Korona - Wisła 2:1
51# Korona @ 2.42
52# over 2.5 gola @ 1.71
buk: bah

&#39;&#39;Wygrać po raz drugi&#39;&#39;

W tygodniu obie drużyny mierzyły się w Kielcach w Pucharze, a już w sobotę spotkają się tam ponownie. Wiślacy przyjadą z ogromną wolą rewanżu i chęcią wygrania. Nie będzie to bowiem takie proste gdyż Koroniarze przyzwyczaili nas, że u siebie prezentują fajny i ofensywny futbol. Po zgrzytach przed sezonem fajni się ogląda spotkania Gino Lettierego. Można też mówić o dużym pechu, że nie udało im się przywieźć punktów w ostatnim spotkaniu z Lechem. Korona jednak u siebie jest mocna i pokazuje to z każdym spotkaniem. Zaangażowania dziś im na pewno nie zabraknie bowiem w środku tygodnia na jednym z treningów pojawili się kibice, którzy zagrzewali i mobilizowali piłkarzy do dzisiejszej wygranej. Gospodarze na pewno musza uważać na Carlitosa oraz Małeckiego. Obaj panowie są w bardzo dobrej dyspozycji, a ten pierwszy ma na swoim koncie już siedem trafień. W walce o punkty Wiśle nie pomogą kontuzjowani Zdenek Ondrasek, Jakub Bartkowski, Julian Cuesta oraz Fran Velez To powinien być ciekawy w którym mam nadzieje, że zobaczymy dużo bramek i zwycięstwo Korony. Na koniec chcę dodać, że Korona nie przegrała ostatnich pięciu spotkań przeciwko Wiśle Kraków i aż cztery z nich wygrała.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Korona Kielce – Wisła Kraków (sobota 20:30)
Typ: Remis ⛔
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Po meczu pucharowym zgoła odmienne nastroje w obu ekipach. Korona Kielce dokonała niesamowitej rzeczy, której chyba nawet kibice na stadionie do końca nie wierzyli. Grać przez ponad godzinę w osłabieniu, nie stracić bramki, strzelić w dogrywce i dowieźć to do końca to jest niesamowity wyczyn. Co do gry Korony, kiedyś już pisałem że są doskonale przygotowani pod względem motorycznym i dziś jak ktoś ma wątpliwości czy będą biegać tak jak ostatnio to odpowiadam – tak. Martwi mnie jedynie bardzo krótka kadra meczowa, nie ma trener za dużo opcji rotowania w meczu, cóż, trzeba czekać do zimy w Kielcach na wzmocnienia.
Wisła Kraków to trudny temat. Pod względem gry – dramat. Nie wiem co widziałem w ich grze w pierwszych kolejach, kiedy ledwo wygrali z Bruk Betem, Wisłą Płock czy nawet ostatnio z Piastem. Nie zapomnę ostatniego meczu ligowego z Piastem, 70 minuta a formacja Wisły wyglądała bramkarz-obrona-atak. Podajże Ivan miał piłkę a reszta ofensywnych piłkarzy stała w jednej linii z obrońcami Piasta. Taki obrazek pokazuje bezradność, brak pomysłu piłkarzy, ale czy trenera? W pewnym sensie tak. Pojawiają się już głosy m.in. #Kikoout, na konferencji przed meczowej Kiko stwierdził, że z jego perspektywy gra nie wygląda źle (really?!). Jakie mogą być dzisiaj atuty gości? Z pewnością wrócą Małecki czy Carlitos. Ze Manuel jak wyjdzie w pierwszej 11 to chyba wyłączę mecz. Już Wojtkowski pokazuje o wiele lepszą grę od Portugalczyka.
Ogólnie spoglądając na grę w przeciągu tych 120 minut to Wisła zaczęła lepiej, jednak ta czerwona kartka nie pomogła gościom. Brzmi to trochę dziwnie, ale taka prawda. Dziś rewanż, i przewiduje piłkarskie szachy, obie drużyny będą ostrożne, może czyjś przebłysk przesądzi o meczu jednak idę w stronę remisu. Ogólnie gratuluje kibicom Śląska na forum, po słabych pierwszych kolejkach teraz grają naprawdę fajny futbol. Remis na Górniku nie był przypadkiem, co wczoraj potwierdzili w meczu z Lechem.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków
Wygrana Wisły
Kurs: 2.75
Bukmacher: Forbet
Po środowym spotkaniu pucharowym i tym co zaprezentowała w nim krakowska Wisła można powiedzieć, że typ ten jest bardzo dziwny. Być może ale widzę pewne przesłanki aby był skuteczny dlatego postanowiłem go zagrać. Po pierwsze czysto mentalna strona. Chęć rewanżu. Zawodnicy Wisły najzwyczajniej w świecie będą chcieli się odegrać za odpadnięcie z rozgrywek PP, pokazać że potrafią chociaż trochę grać w piłkę i to że nie dali rady wygrać 11 vs 10 to był jakiś dziwny zbieg pechowych okoliczności. Po meczu PP dostali kilka nieprzyjemnych słów od kibiców Wisły będących na miejscu. Podobna rzecz miała miejsce z piłkarzami Korony przed mecze środowym, w przypadku Kielczan miało pozytywny skutek - zobaczymy jak będzie z krakowianami. Po drugie mają większy zapas sił. Biała Gwiazda dysponuje szerszą kadrą. W spotkaniu pucharowym Kiko Ramirez zastosował rotację w składzie i oszczędził siły kilku zawodnikom. Korona grała bardziej podstawowym składem do tego musiała prawie 100 minut grać w osłabieniu. Po trzecie do drużyny Wisły wraca siła ofensywna. Po pierwsze Patryk Małecki oraz co ważniejsze Carlitos, który po prostu sam ciągnie ten wózek. Tych dodatkowych dwóch piłkarzy zmienia ofensywną grę Wisły.
Wynik 2:1
Typ: ⛔
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Patrząc na dzisiejsze spotkanie i fakt, że jest to LOTTO Ekstraklasa i nie raz juz wszystkie racjnalne argumenty były obalane na boisku. To wybrałem takie propozycje:\
Podzielam zdanie @ibisa co do spotkania Pogoni z Górnikiem. Górnik obecnie wyglądają bardzo dobrze. Grają kompletnie bez żadnych kompleksów, widać płynność i polot w ich grze. Zawodnicy dobrze rozumieją się na boisku, a jest to skutek dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego. Każdy z zawodników dobrze wie co ma robić na boisku. Pogoń owszem zagrała kilka dobrych spotkań. Jednak w tym zespole nie dzieje sie za dobrze. Coraz częściej można wyczytać informację, że atmosfera w Pogoni nie jest najlepsza. A wyniki na pewno nie poprawiają ich nastrojów. Angulo ze spółką powinni tutaj rozmontować defensywę gospodarzy. Chociaż przynajmniej ja odbieram Górnik jako &quot;radosną&quot; drużynę, która w ofensywie jest stabilna, ale nie do końca w obronie. Wiec również overowo powinno być IMHO.
Pogon - Zabrze Górnik z remisem @ 1.68 fortuna
Pogon - Zabrze over 2.5 @ 1.80 / fortuna
Co do pierwszego spotkania:
Termalica - Lechia
Lechia lub remis 1.46/ fortuna
Śmiało można powiedziec, że jedni jak i drudzy nie wykorzystują swojego potencjału. Głownie Lechia. Jednak Słonie równiez. Widac, ze zwolenienie Cześka odbiło sie czczkawką i poleciał już Baszczyński, który według mediów był winowajcą zwolenienia. Zmiana trenera czy szybko zmieni Termalicę? Śmiem twierdzić, że nie. Lechia może nie gra rewelacyjnie. Jednak z przodu pewnie coś stworyz i powinna spokojnie strzelić. Termalica to dzisiaj obrona Cześtochowy i tyle. W żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby byliby wstanie się otworzyć, bowiem wtedy nie będzie z nich co zbierać. Bowiem w ofensywie nie mają zawodnikw, którzy tak naprawdę byliby wstanie strzelić bramkę.
Korona - Wisła
Wszystko tutaj dla mnie możliwe. A po spotkaniu PP ręce, aż same opadły i tyle. Wisła od jakiegoś czasu nic nie gra. Gra ich nie porywa. Więc lepiej odpuścić ten mecz IMHO.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Bruk-Bet T. - Lechia Gdańsk 23.09.2017. godz. 15:30 - WYNIK 2:1
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.01 / Buk: 1xbet
Przyznam że dla mnie to nie jest żadne zaskoczenie że Rumak stracił pracę w Termalice, po prostu to raczej było do przewidzenia. Bruk – Bet nic do tej pory nie grał o czym świadczy oczywiście ostatnie miejsce w ligowej hierarchii. Ten zespół grał asekurancko, bez odważnej gry czekali po prostu na błędy rywali którzy ich mało popełniali bo trudno je robić jak rywal ich nie zmusza poprzez brak agresywności w ataku. Gospodarze do tej pory zdobyli zaledwie 6 bramek i to jest problem, dlatego moim zdaniem wybór Bartoszka na nowego trenera wiele w tej ekipie zmieni, zresztą już mamy rewolucję w sztabie. Wszyscy tego trener oczywiście znają ze świetnej pracy w Koronie gdzie zrobił świetną robotą, jego Korona grała imponująca u siebie – odważnie, ofensywnie i skutecznie. Będzie próba zrobienia tego samego tutaj w Niecieczy, ale oczywiście nie od razu Rzym zbudowano. Tak naprawdę w ogóle nie miał czasu na treningi z tym zespołem ale wydaje mi się że dziś po prostu nawet kosztem porażki będzie chciał by jego zawodnicy zagrali wysoko, agresywnie i zdecydowanie bardziej aktywnie w ataku by zobaczyć ile potrzeba tutaj pracy, nikt tak naprawdę tego meczu mocno nie będzie oceniał. Zresztą zaatakowanie i wysoka gra to w tej chwili na Lechię jedno z najlepszych rozwiązań bo ekipa Nowaka wygląda bardzo słabe w destrukcji. Potrafili już w tym sezonie dostać trójeczkę od Sandecji, Śląska Wrocław, Jagiellonia i tak naprawdę Cracovia czy Górnik powinni zrobić to samo, naprawdę bardzo mizernie wyglądają w defensywie i poprawy jak było tak nie ma. Lechia to co na pewno ma to ofensywa i jej indywidualności tutaj forma tego zespołu cały czas idzie w górę . Tak więc na ma co ukrywać zespół z Gdańsk ma kim kreować, grać, strzelać bramki – Krasic, bracia Paxiao, Lipski, Wolski, De Oliveira, to są indywidualności i gracze z techniką którzy nawet jak nie idzie są wstanie wypracować bramkę. Wychodząc zmotywowani robią różnicę przecież ten fragment z Sandecją gdzie ruszyli z kopyta było świetne tempo, mnóstwo sytuacji i co najważniejsze bramki czyli potrafią wykorzystywać ten potencjał ofensywny. Zresztą tych fragmentów dobrej gry już wiele widzieliśmy w tym sezonie ale były to tylko fragmenty i to jest problem bo są okresy w którym ta defensywa jak wspomniałem popełnia błąd za błędem, wówczas trzeba gonić i luk na tyłach jest jeszcze więcej. Coś czuję że ten mecz pójdzie naprawdę w bardzo otwartą piłkę z jednej i drugiej strony a wiemy jak ostatnio w takich meczach wygląda Lechia - strzelają i tracą mnóstwo
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
50# 18:00 Pogoń - Górnik
Górnik z remisem @ 1.68
buk: bah
&#39;&#39;Podtrzymać dobrą passę&#39;&#39;

Zacznijmy od tego, że kursy na Górnik są wzięte z kosmosu. Rozumiem, że Pogoń jeszcze w tym sezonie nie wygrała u siebie, ale to goście są na fali i dziś zapewne będą chcieli to potwierdzić. Zarówno jedni, jak i drudzy w ostatnich dniach mieli okazję rozegrać po 120 minut w Pucharze Polski, jednak tylko zabrzanie mogą zaliczyć je do udanych. Presja dzisiejszego spotkania ciąży na trenerze Skorży, który zaraz po Rumaku czy Wdowczyku może być kolejnym do zwolnienia. Na konferencji prasowej zapowiadała, że dziś jest to dobra okazja do przełamania złej pasy, bowiem Górnik nie jest zespołem perfekcyjnym. Zgadzam się, że nie jest perfekcyjny i zdarzają im się głupie błędy przede wszystkim w obronie przez które tracą zwycięstwa i punkty. Lecz nie zapominajmy, że to Górnik jest w świetnej dyspozycji i to dzięki świetnej formie co poniektórych graczy jest tak wysoko w tabeli i strzela dużo bramek. Wszyscy już słyszeli o Angulo (ma podpisać nowy kontrakt), o Kurzawie i jego lewej zabójczej nodze. Do tej dwójki można dodać Wieteske, Kędziorę czy braci Wolsztyńskich. Martwić w ekipie gości może to, że Brosz stosuje mało rotacji, a zmiennicy znowu nie dają tyle co gracze pierwszego zespołu. Pogoń ma się dzisiaj kogo obawiać. Jestem zdania, że gości stać na wywiezienie cennego punktu,a nawet kolejnego zwycięstwa. Na koniec chcę dodać, że gospodarze dzisiaj bez Adama Frączczaka oraz Rafała Murawskiego dwóch ważnych ogniw, które pełnią pierwsze skrzypce u gospodarzy. Górnik natomiast bez Rafała Wolsztyńskiego, Konrada Nowaka czy Dariusza Pawłowskiego.​
Popieram typ. Trzeba dodać, że Delev dopiero wraca po kontuzji. Zagrał 30 minut z Płockiem i 60 z Bytovią w Pucharze Polski. Moim zdaniem bez Frączczaka Murawskiego i Deleva bez formy Pogon traci bardzo dużo
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nieciecza - Lechia
obie strzelą @1,7
Totolotek ✅
powyżej 2,5 gola @1,9 Totolotek ✅
W Niecieczy nie wytrzymali i w tygodniu podziękowali za współprace trenerowi Rumakowi, na jego miejsce przyszedł Bartoszek, który w zeszłym sezonie z bardzo dobrej strony pokazał się w Koronie, po drugiej stronie Nowak, który pomimo słabych wyników ma niby pewną pracę, ale tak samo mówiło się o Magierze w legii, a jak się skończyło każdy wie, tyle tytułem wstępu odnośnie trenerów, w Niecieczy za pewne liczą na efekt nowej miotły. Osobiście uważam, że o ile o wynik może być ciężko, ale nowy trener na pewno wpoi im od początku grę ofensywną, z której słynął w Koronie, stąd mój typ na obie strzelą, bo Lechia mimo kryzysu coś powinna ukłuć, bo w delegacjach radzą sobie całkiem niezle, zdobyli 8 punktów i tylko raz w derbach z Pogonią nie trafili do bramki rywali. Uważam, że jeżeli Bartoszek już od pierwszego meczu wpoi swoim nowym podopiecznym swoją wizję to będzie to otwarty mecz i kilka goli zobaczymy.
Pogoń - Górnik
powyżej 2,5 gola @1,8
Totolotek ✅
Angulo strzeli @2,4 Fortuna ⛔
Do Szczecina przyjeżdża grająca najbardziej ofensywną piłkę w lidze drużyna zabrzańskiego Górnika, obie ekipy w tygodniu zagrały po 120 min w Pucharze Polski, Pogoń odpadła po rzutach karnych z drużyną Drutexu, a Górnik po dogrywce wyeliminował Sandecje. W tym meczu liczę przede wszystkim na skuteczność Zabrzan, uważam, że stać ich na 2 bramki w meczu z Pogonią, a i gospodarze pewnie coś strzelą, bo Górnik tylko raz w tym sezonie zagrał na 0 z tyłu, w demolce Wisły Płock, kiedy wygrali 4:0, liczę też na bramkę najlepszego strzelca ligi, czyli Angulo. Posada trenera Portowców Skorży też za pewne nie jest bezpieczna, bo Pogoń spisuje dużo poniżej oczekiwań, więc musi zaatakować, a jeżeli Pogoń będzie atakować to jest najlepsza opcja dla Górnika, który w grze z kontry czuje się najlepiej. Myślę, że będzie to najbardziej bramko-strzelny mecz w tej kolejce Ekstraklasy, ale gram bezpieczniej na &quot;tylko&quot; over 2,5 gola, chociaż liczę, że tych bramek wpadnie więcej.
Korona - Wisła
Wisła @2,75
Totolotek ⛔
1. bramka Wisła @1,97 Fortuna ✅
Rewanż na mecz pucharowy, które obie ekipy rozegrały w tygodniu, w nim mimo, że faworytem był zespół Białej Gwiazdy to jednak Korona awansowała do 1,4 finału. Jednak Kiko Ramirez w tamtym meczu wystawił drugi garnitur, a Scyzoryki zagrały praktycznie najmocniejszym składem i dlatego jeżeli chodzi o świeżość w dzisiejszej potyczce ta powinna być po stronie Krakowian i dlatego liczę na ich zwycięstwo w Kielcach. Drugim typem na ten mecz jest, że pierwszego gola strzeli Wisła, jest to typ czysto statystyczny, ale wydaje się, że ma bardzo duże szanse na wejście, ponieważ w dwóch ostatnich bezpośrednich pojedynkach to Wisła zawsze pierwsza strzelała, poza tym jeśli chodzi o mecze ligowe w tym sezonie to Korona w 6 takich pojedynkach traciła pierwsza bramkę i musiała gonić wynik, natomiast Wisła również w 6 meczach strzelała pierwsza gola przeciwnikowi. Podsumowując liczę, że Wisła podrażniona porażką w Pucharze Polski, a również to, że tym razem wystąpi już praktycznie w najmocniejszym składzie rzuci się od początku na drużynę z Kielc, strzeli pierwsza, jak również dowiezie zwycięstwo do końcowego gwizdka i zainkasuje 3 punkty.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Nieciecza - Lechia Gdańsk
Lechia DNB @ 1,75 ⛔

Poniżej 2,5 goli @ 1,8 ⛔
STS
Wczoraj bardzo słabiutko z typami, spróbujemy dzisiaj o skuteczniejsze propozycje.
Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli, w tygodniu zmiana trenera i myślę, że jak w przypadku Piasta efekt nowej miotły jeszcze nie zadziała. Zarówno Bartoszek w Niecieczy jak i Fornalik w Gliwicach mieli za mało czasu aby cokolwiek poprawić.
Piłkarze Bruk-Betu jak na razie strzelili zaledwie 6 goli, najmniej w lidze, do tego oddają także bardzo mało celnych strzałów i ze średnią 2,56 na mecz również plasują się na ostatnim miejscu jeżeli chodzi o ten element gry.
Lechia w ofensywie nie najgorzej bo 13 bramek strzelonych. Co prawda również 13 straconych ale jak wspomniałem wyżej piłkarze Bruk-Betu mają spore problemy w ofensywie. Ja w przeciwieństwie do przedmówców spodziewam się meczu ze strony gospodarzy w stylu &quot;najpierw nic nie stracić a potem spróbować coś strzelić&quot;.
Lechia na wyjazdach na razie bilans dobry 2-2-1. Mają większy potencjał jeżeli chodzi o skład i mogą sięgnąć po 3 punkty ja jednak zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu.

 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
M.Paixao strzeli 2,70 Lvbet
Nie ma co tu pisać za duzo 2 ostanie mecze 3 gole i pokazuje ze potrafi wykorzystac tylko dobitke karny sam na sam i dzisiaj bedzie mial ku temu okazje bo jak nie on to kto tak naprawde ????
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Powyżej 29,5 fauli @ 1,8 ⛔
Powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8 ✅

Gospodarze po odpadnięciu z PP po rzutach karnych z I-ligowym Drutexem przystąpią do meczu w minorowych nastrojach. Co innego goście, też zagrali dogrywkę ale akurat zwycięską, dodatkowo wygrywając dzisiejszy mecz wskoczą na fotel lidera Ekstraklasy.
Patrząc na formę obu drużyn to kandydat do wygranej jest tylko jeden, jest tylko jedno ale - to tylko nasza Ekstraklasa i wszystko może się zdarzyć, dlatego ja nie podejmuję się typowania zwycięzcy w tym spotkaniu.
Skupię się ponownie na przewinieniach. Dla jednych jak i drugich to ważne spotkanie.
Pogoń w tabeli jeżeli chodzi o meczu u siebie zajmuje ostatnie miejsce nie mając na koncie żadnego zwycięstwa na własnym stadionie. Kiedyś wygrają ale czy akurat dzisiaj? Górnik rewelacja rozgrywek w końcu też kiedyś złapie zadyszkę. Może to będzie akurat dzisiaj.
Także jedyne co mi przychodzi do zagrania w tym meczu to właśnie faule. Obie drużyny mają o co grać. Statystyki w tym elemencie też wyglądają obiecująco:
Pogoń 139 fauli (śr. 15,44), Górnik 152 faule (śr. 16,89). Linia 30 fauli dzisiaj jest jak najbardziej do pokrycia.
Co do kartek to tutaj statystyki wypadają po równo, piłkarze Pogoni i Górnika zobaczyli po 23 kartki (śr. 2,56).
Przy dużej ilości fauli kartki powinny pojawić się z automatu.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 23.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:2
Typ: Górnik Zabrze over 1 azjan bramki / Kurs: 1.81 / Buk: 1xbet
Dla mnie najlepsze rozwiązanie na to spotkanie tym bardziej że kurs naprawdę bardzo przystępny. Górnik Zabrze jak na razie trzeba tak powiedzieć rewelacja początku sezonu, który może dziś zostać liderem by tak się stało potrzebują kompletu punktów. Ten zespół ma naprawdę bardzo dobrą formę i tak patrząc na ich grę i nie widzę tego słabszego okresu w ich grze szczególnie w ofensywie i właśnie atak, to jest to co najbardziej w grze beniaminka mi się podoba ten zespół jako beniaminek nie broni się na boisku stawia na ofensywną piłkę i jest w tym po prostu bardzo skuteczny. Wyśmienitą formę prezentuje Angulo ale Górnik to nie tylko Hiszpan bo tutaj poziom rozgrywania akcji jest na wysokim poziomie po prostu grają agresywnie wysoko, dzięki czemu ta piłka z defensywy do ofensywy przedostaje się bardzo szybko a i ilość graczy też jest odpowiednia. W dotychczasowych dziewięciu kolejkach ten zespół strzelił 20 bramek. Swoje problemy mają też w defensywie przy tej otwartej piłce bo 13 bramek straconych to spora liczba (trzy ekipy mają tylko gorszy bilans). Górnik zagra po prostu swoją piłkę, tworzyć sytuację to dla nich nie problem podobnie jak skuteczność a nie da się ukryć że dziś to miejsce na szybkie akcje będzie bo nie dość że Pogoń jest kompletnie bez formy to tam robi się coraz większa presja co już wyrazili kibice. Tak więc ciężko im będzie przyjąć kolejną stratą punktów u siebie a więc gospodarze z taką formą w defensywie by coś tutaj ugrać będą musieli być odważniejsi w ataku. Zespół Skorży ma ogromne problemy na razie gwałtownych ruchów nie będzie czyli kar finansowe lub zespół rezerw ale kilku graczy dziś zacznie na ławce, trener da szansę innym na pokazanie się. Nie ma do tego jakiegoś przekonania że to poprawi grę tej ekipy bo raczej będziemy oglądać więcej młodzieży której brakuje doświadczenia no i ta presja będzie odczuwalna na boisku a jak się za bardzo chce to wiemy jak to się potrafi kończyć. Co prawda u siebie potrafili zagrać dwa mecze na zero z tyłu z Lechią oraz Lechem ale te zespoły dla mnie na wyjazdach pomysłu na grę w ofensywie nie mają a to przeciwieństwo Górnika który nie boi się ryzykować i powtórzę jeszcze raz nie ważne gdzie i z kim grają swoje.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: Wygrana Wisły (Zakład bez remisu)-100
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna
  • Wisła wystąpi w mocniejszym ustawieniu niż w Pucharze Polski,
    wracają Carlitos i Małecki.
  • Korona właściwie nie może niczym nowym zaskoczyć dziś rywala.
  • Oba zespoły mają w nogach poprzedni mecz,
    więc możliwe, że dziś zobaczymy &quot;szachy&quot; na boisku.
  • Goście będą chcieli zaatakować od pierwszej minut i już w pierwszej połowie
    wyjaśnić kto dziś wygra. Gospodarze w odpowiedzi prawdopodobnie
    będą wyczekiwać na dogodne momenty gdy rywal rzucając się do ofensywy,
    popełniając błąd w defensywie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom