>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka LOTTO Ekstraklasy (28.09-01.10.2018)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Legia - Arka
Legia
@1,63 fortuna
Legii CHYBA złapała wiatr w żagle. Trzy mecze wygrane z rzędu (dwa ligowe i jeden PP) dawno się Legii nie przytrafiły. może wygrana z Lechem podziałała na nich motywująco. Widać to było w meczu z Miedzią Legnica, gdzie kursy na legionistów oscylowały w granicach 2,60. Wynik 4-1 i już dzisiaj na Legię mamy skromne 1,60.
Legia w tym sezonie grała już z Arką w superpucharze. 3-2 dla Arki było niespodzianką. Dziś stawiam, że Legia będzie kontynuować swoją zwycięską ścieżkę. Jeśli zgarną trzy oczka, a Lechia zgubi punkty w Płocku, to przynajmniej do jutra będą liderem rozgrywek.
Arka do meczu przystąpi po domowej wygranej 1-0 z Lechem Poznań. Lecz wygrana z Kolejorzem w tym sezonie, to żaden wyczyn.
Legia musi sobie dziś radzić m.in. bez Hamalainena i Niezgody. Może w zeszłym sezonie te braki były by poważniejsze, lecz po dokonanych wzmocnieniach brak tych dwóch graczy schodzi na drugi plan. Stawiam dzisiaj, że Legia wygra trzeci ligowy mecz z rzędu.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Zacznę od garści informacji:
1. Gole oraz sytuacje bramkowe

2. Tabela ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez zespoły po dziewięciu rozegranych kolejkach Ekstraklasy. Są to moje obserwacje na podstawie oficjalnych skrótów.

3. Tabela ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez przeciwników tych zespołów po dziewięciu rozegranych kolejkach Ekstraklasy. Są to moje obserwacje na podstawie oficjalnych skrótów.

4. Tabela ukazuje ilość kluczowych podań, groźnych sytuacji bramkowych oraz Expected Goals po dotychczas rozegranych 9 kolejkach

Moje typy:
Wisła Kraków – Korona X2 ✅
Kurs: 1.76
Unibet
Najlepsza ofensywa vs najlepsza defensywa w lidze biorąc pod uwagę expected goals. Ja stawiam jednak że defensywa Korony będzie nadal skuteczna i nie dopuści przeciwników do zbyt wielu okazji bramkowych. Uważam także że Wisła gra trochę ponad stan od początku sezonu i zaczną powoli wracać na swoje miejsce. Niby trener i zawodnicy opowiadają że zawirowania w klubie nie maja wielkiego znaczenia. Uważam że tak nie jest, ze jest to główny temat w szatni i od tego się nie ucieknie. Jeśli bandyci rządzą klubem a piłkarze byli do tej pory nieświadomi to z tyłu głowy jednak zapala się lampka że mogą być z tego problemy a przecież ludzie mają swoje rodziny i musza o nich tez myśleć. Nigdy nie wiadomo kto zapuka do twoich drzwi.
Legia – Arka ⛔
Legia strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.66
Unibet
Legia wraca do żywych. Jakże inne wypowiedzi piłkarzy w tej chwili znajdziemy w mediach.

Na powyższych tabelach widać że zawodnicy Legii w ostatnich dwóch meczach ligowych zaczęli tworzyć coraz więcej sytuacji klarownych. Natomiast odnośnie Arki można zwrócić uwagę że ostatnio częściej niż na początku sezonu rywale zagrażają ich bramce (po za ostatnim meczem z Lechem, który w sumie w tej chwile gra nie gorzej niż Legia z początku sezonu). Druga sprawa, nie wierzę że Arka pokona Lecha i Legią w przeciągu tygodnia. Trzecia - rewanż za Superpuchar - takie mecze i to dość niedawno rozgrywane siedzą w głowach piłkarzy.
Zagłebie L – Pogoń over 2,5 ⛔
Kurs: 2.04
Unibet
Tutaj sprawa wygląda prosto. Zagłębie nie dość że sama tworzy dużą ilość bardzo dobrych sytuacji (33 okazje w tym 17 stuprocentowych) to jeszcze daje przeciwnikom łatwo dochodzić do sytuacji bramkowych (36 okazji przeciwników w tym 17 &quot;setek&quot; - najwięcej w lidze). Pogoń potencjał ma na wyższe miejsce niż zajmuje. Powoli musi się odbudowywać. Myślę że jest szansa na fajne widowisko piłkarskie. Do tego dochodzi presja na zawodników Zagłębie a przy presji nogi się plączą. Nie wierzę również że Lewandowski zmieni nagle swoją filozofię gry bo gra pod presją. Stawiając na defensywę podstawiłby sobie nogę.

Jagiellonia – Śląsk over 2,5 ✅
Kurs: 1.88
Unibet
Tutaj sprawa jest oczywista. Warto rzucić okiem na tabelę, która ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez zespoły po dziewięciu rozegranych kolejkach Ekstraklasy. Pierwsze dwa miejsca zajmują własnie te ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Piast Gliwice vs Górnik Zabrze 2 @4,25
Analiza :
Górnik bardzo dobrze sprawuje się w meczach ze swoim rywalem. 3 Poprzednie mecze zwycięsko wyszedł właśnie Górnik. Można też zauważyć,że wpada mnóstwo bramek bo aż 20 !! co daje średnią na poziomie 4 bramek na mecz.
Górnik podobnie jak Lech - ma nóż na gardle . Ostatnie mecze im nie wychodziły i aby liczyć się w walce o Puchary muszą zacząć wygrywać.
Z pełnym szacunkiem dla Ciebie ale te 3 ostatnie mecze wygrane przez Górnika to w Gliwicach wygrana 3:0 przy stoliku bo wiadomo po burdach na trybunach zweryfikowano walkower dla Zabrzan ale to Piast wygrywał 1:0 , natomiast dwie następne wygrane to u siebie w Zabrzu natomiast w Gliwicach ostatnia wygrana Zabrzan to sezon 12/13 , typu nie neguję bo wiadomo wszystko może się zdarzyć !
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Dziesiątą kolejkę Ekstraklasy rozpoczynamy starciem &quot;Nafciarzy&quot; z wiceliderem tabeli - Lechią Gdańsk. Obie drużyny nie mają prawa dobrze wspominać poprzedniej kolejki. Wisła poległa w Krakowie przegrywając z Cracovią 1-3, a Lechia zremisowała na własnym obiekcie z Zagłębiem Lubin 3-3 mimo tego, że na przerwę piłkarze Piotra Stokowca schodzili z wynikiem 3-0. Humory w obu drużynach poprawiły na pewno w jakimś stopniu mecze 1/32 Pucharu Polski. Wisła Płock wygrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 4-1, a Lechia po rzutach karnych wyeliminowała na Reymonta Wisłę. Lechia jest dla mnie faworytem tego spotkania. Co innego uważają bukmacherzy, ale dziwią mnie wysokie kursy na Lechię, która po raz kolejny w meczu wyjazdowym nie jest brana pod uwagę, jako faworyt. Mecze w Szczecinie, Zabrzu, a nawet w Krakowie pokazały, że Lechia w piłkę w tym sezonie grać potrafi. Szczególnie z kontrataku, gdzie może liczyć na bardzo dobrze dysponowanych na początku tego sezonu skrzydłowych. Większość podstawowego składu Lechii w Krakowie odpoczywała lub weszła na boisko w trakcie drugiej połowy, więc o zmęczeniu nie może być mowy. Zresztą trener Dźwigała, dla którego ma to być podobno &quot;mecz o życie&quot; także dał w środku tygodnia szansę dublerom. Ten mecz moim zdaniem będzie podobny do tego w Krakowie z Wisłą, rozgrywanego we wtorek. Lechia skupi się na grze z kontry i jeśli tylko będzie skuteczniejsza (a powinna, bo Jakub Arak zacznie na ławce), to spokojnie stać ją na to, by wywieźć z Płocka komplet punktów. Natomiast Wisła będzie chciała zapewne prowadzić grę i zrehabilitować się kibicom za kiepską serię przed własna publicznością. Mowa tutaj o serii 5 meczów bez zwycięstwa na własnym stadionie. Wchodzę w gości, bo dla mnie spisują się o wiele lepiej, niż drużyna Dźwigały. Lechia wie co chce grać, Haraslin jest w formie, Sobiech ustrzelił hat-tricka do 25. min z Zagłębiem. Wierzę, że druga połowa meczu z Lubinem to wypadek przy pracy i dziś Lechia zacznie gonić Jagę, która usiadła na fotelu lidera po ubiegłotygodniowym potknięciu się gdańszczan. Moje propozycje na dziś to:
Lechia Gdańsk @3.20 ⛔
Artur Sobiech strzeli bramkę @3.30 ⛔
Sobiech strzeli i jego zespół wygra @6.35 ⛔
| Wszystkie kursy z iforBET

Edit: Masakra... Najpierw niewykorzystany rzut karny, wcześniej dwa słupki. Fart z początku sezonu dziś się &quot;zwrócił&quot;. Stokowiec powinien im zrobić w przyszłym tygodniu kilka solidnych treningów strzeleckich. Sytuacje są co mecz, ale coś się zacięli chłopaki.
 
T 79

typyxpewniaczki

Użytkownik
Jagielonia - Slask
Typ Jagielonia wygra minimum 1 polowe
Kurs 1.40
Forma i bramkostrzelnosc Jagieloni jest bardzo dobra. Wiadomo nasza ekstraklasa to loteria, ale jesli utrzymaja dobra forme to licze ze chociaz ktoras polowe uda im sie wygrac sa w stanie to osiagnac strzelajac juz 1 bramke w meczu. A sam przeciwnil nie jest zbyt wymagajacy, licze ze przed wlasna publicznoscia uda im sie wygrac, a na pewno strzelic jakas bramke co nawet przy remisie 1:1 i odrobinie azczescia moze wejac
Lech - Miedz
Typ 2
Kurs 5.50
Miedz gra bardzo przecietnie i kazdy ich mecz moze zakonczyc sie wygrana jak i lrzegrana, ale chce sie skupic na formie Lecha... Na 5 meczy tylko 1 pkt. Slaba forma strzelecka. W pucharze Polski z rezerwami Lks wygrana po 120 minutach meczu. Dochodzi zmeczenie meczowe. Presja kibivow na slabe wyniki. Slaba skutecznisc w ataku. Lech musi sie lrzevudzic ale nwm czy akurat w tym meczu. Ryzykowny ale mozliwy typ 2
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Wisła Płock - Lechia Gdańsk powyżej 4.5 żółtej kartki
1.84 (Fortuna)/1.80 (Totolotek) ✅ 6 żółtych
Według zapowiadanego składu Lechii na mecz powinno być dobrze z kartkami. Zagrać w podstawie mają - Augustyn 130 meczów i 46 żółtych kartek, Nalepa 119/45 i 8 meczów w tym sezonie i 6 żółtych, Mladenovic 94/14 i 8/4 w tym sezonie, Fila 24/4 i 8/3 w tym sezonie, Łukasik 141/30, Wolski 129/25 + słabi kartkowicze - Kubicki 118/17, Haraslin 68/8 Flavio 206/15 i Sobiech 168/17.
W takim zestawieniu prawie każdy grozi żółtą kartką i Lechia ma elitarny skład do kolekcji kartek. Tym bardziej, że mecz dzisiaj sędziuje Paweł Raczkowski, który sezon zakończył ze średnią 5,22 żółtych kartek na mecz. Ten sezon zaczął na luzie, ale ostatnie trzy mecze EK w jego wykonaniu to już - 6, 6 i 5 żółtych kartek pokazanych piłkarzom.
W Płocku w podstawowym składzie zagrać dzisiaj mają - Szymański 99 meczów 18 żółtych kartek, Łasicki 45/11, Uryga 119/22, Stefańczyk 158/31, Warcholak 128/19, Furman 147/31, Angielski 88/6, Stilić 188/23, Varela 81/14, Ricardinho 127/5.
Nie jest to tak świetny skład kartkowy jak w Gdańsku, ale też oprócz Ricardinho i Angielskiego praktyczni każdy zawodnik może otrzymać kartkę, a zawodnicy z Płocka często też lubią sobie porozmawiać z sędziami i wyłapywać za to kartki (Furman pozdrawia).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pojawiają się opinie, że Legia gra lepiej. Wg mnie nie bardzo, z przodu bardzo ubogo. Prawdą natomiast jest to co ktoś tu wspomniał, że Pinto ogarnął sprawę gry bez piłki. Spokój z tyłu i reset mentalny całej drużyny przywrócił widok niedużej ale jednak przewagi w umiejętnościach piłkarzy Legii. Drużyna została po prostu ogarnięta. Na dzień dziś zanosi się na kolejne zwycięstwa, ale wg mnie łatwo one nie przyjdą. Łatwiej by było gdyby poprawiła się komunikacja środka z Carlitosem i Kante bo jeden i drugi ma potencjał na kilkanaście bramek w sezonie ale narazie obaj nie zawsze mogą zagrać tak jak to czynili w poprzednich klubach a środek powinien grać właśnie pod nich.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Piast Gliwice vs Górnik Zabrze 2 @4,25
Analiza :
Górnik bardzo dobrze sprawuje się w meczach ze swoim rywalem. 3 Poprzednie mecze zwycięsko wyszedł właśnie Górnik. Można też zauważyć,że wpada mnóstwo bramek bo aż 20 !! co daje średnią na poziomie 4 bramek na mecz.
Górnik podobnie jak Lech - ma nóż na gardle . Ostatnie mecze im nie wychodziły i aby liczyć się w walce o Puchary muszą zacząć wygrywać.
Górnik gra obecnie najsłabszą piłkę w lidze (nie liczę poniedziałkowego meczu Zagłębia w Kielcach) i póki co jest wg mnie jednym z poważniejszych kandydatów do spadku. A Ty sugerujesz walkę o puchary. Bądźmy poważni. Piast jest na tą chwilę ekipą lepszą i powinien wygrać mecz lecz wiadomo że nasza liga potrafi zaskakiwać. Poza tym value jest na Miedź a przynajmniej na X2 i dnb Cracovia. Lubin po blamażu w Morągu i nałożonych karach także wydaje się być faworytem.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia warszawa - Arka Gdynia
Legia wygra @ 1,65 ⛔
powyżej 28,5 fauli @ 1,83 ✅
Totolotek
Legia powoli wraca na właściwe tory i dzisiaj powinna spokojnie sięgnąć po kolejną wygraną tym bardziej jak m a się w ofensywie takich snajperów jak Carlitos czy Kante. Pewnie też będą chcieli zrewanżować się Arkowcom za porażkę na otwarcie sezonu w meczu o Super Puchar. Wygrana pozwoli również Legii przynajmniej na chwilę usadowić się na fotelu lidera.
Arka według mnie jedynie co dzisiaj może zaprezentować to mocno agresywna gra w odbiorze piłki i wysoki pressing na przeciwniku aby nie dać im rozwinąć skrzydeł stąd typ na faule. Legia gdy im nie idzie też często zaczyna grać nerwowo i faule z ich strony też się na pewno przydarzą.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Jestem fanem Górnika i spodziewałem sie zjazdu w tym sezonie ale to co sie dzieje przerosło moje oczekiwania. Górnik gra po prostu fatalnie i dzisiaj z bólem serca będę patrzeć jak dostają łomot od Piasta, który pewnie będzie chciał sobie odbić mecz z poprzedniego sezonu. Jak na moje to czysta jedynka na Piasta.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 0:1 Korona
Dzisiaj w Krakowie Wisła podejmie Koronę. Według bukmacherów faworytem jest Wisła. Chociaż moim zdaniem Biała Gwiazda dziś nie wygra.
Korona grając na wyjazdach zanotowała 1 zwycięstwo (z Lechią), 3 remisy oraz porażkę. A Wisła u siebie jeszcze nie zaznała smaku przegranej.
Biała Gwiazda po bardzo dobrym meczu z Lechią zanotowała bardzo słaby mecz z Pogonią, który zasłużenie przegrała. W tygodniu Wiślacy mierzyli się u siebie ponownie z Lechią. Zagrali przyzwoicie remisując to spotkanie. Jednak musieli przez to grać dogrywkę, a więc mają jeszcze te 30 minut więcej w nogach. Ok, to jest zawodowa piłka i nie powinno mieć to dużego wpływu na piłkarzy, ale z drugiej strony nie zapominajmy o poziomie naszej lgii. Dlatego uważam, że to jest atut dla Korony,która ponadto lubi grać &quot;siłowy football&quot;. Zespół Lettieriego w ostatniej kolejce pewnie pokonał Zagłębie Sosnowiec 3:1. Poza tym trener gości nie może skorzystać tylko z Jukicia. To jest kolejny plus na korzyść ekipy z Kielc. A jeśli chodzi o skład Wisły, to dziś zabraknie pauzującego za kartki Bashy oraz kontuzjowanego Kollara i Wojtkowskiego. Dodatkowo mam wrażenie, że obecnie słabiej prezentują się Sadlok, Pietrzak, Kort, Kostal. Także przed trenerem Stolarczykiem nie lada wyzwanie, bo nie bardzo ma możliwości rotowania składem.
Podsumowując. Wisłę czeka bardzo trudne spotkanie. O zwycięstwo może być ciężko. Uważam, że Korona jest w stanie dziś zdobyć przy Reymonta przynajmniej punkt, ale bardziej liczę, że wykorzystają sytuację gospodarzy i zdobędą komplet oczek.

Moja propozycja:
Korona dnb kurs: 2.52 buk: fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
powyżej 30,5 fauli @ 1,83 ✅ nerwowo było ale świetnie się skończyło, nikt inny jak Badia nie zasłużył na tą zwycięską bramkę
Totolotek
Biorąc pod lupę to spotkanie nie ma co patrzeć na miejsce w tabeli i ostatnią dyspozycję. Mamy w tym sezonie wiele przykładów gdzie miejsce i aktualna forma miała niewiele wspólnego z wynikiem końcowym.
Na papierze Piast jest niewielkim faworytem ale to w końcu &quot;małe derby&quot; a w tych wszystko może się zdarzyć. Górnik w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań ale dzisiaj można być pewnym, że wykrzesają z siebie to co mają najlepsze.
Gospodarze pod małą presją, raz za pamiętne wydarzenia z poprzedniego sezonu, dwa dzisiaj oczekuje się od piłkarzy wzięcia rewanżu za tamto spotkanie i pokonanie rywali co może trochę zaszkodzić głowom i splątać nogi zawodników. Liczę jednak, że mimo wszystko doświadczenie jakie posiadają tacy zawodnicy jak Czerwiński, Jodłowiec, Hateley czy Badia pozwolą Piastowi wyjść zwycięsko z dzisiejszej batalii.
Według mnie raczej zobaczymy dzisiaj duże szarpanej i nerwowej gry często przerywanej faulami. Szybko strzelona bramka przez którąś z drużyn też może podnieść temperaturę na boisku i spięć między zawodnikami możemy mieć wtedy jeszcze więcej. Może obie ekipy nie popełniają w tym sezonie zbyt wielu fauli (Piast - 127, Górnik - 123) to jednak stawka i otoczka tego spotkania spowoduję zwiększoną agresywność w grze jednych jak i drugich co powinno przełożyć się na większą ilość przewinień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
powyżej 28,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
Sam jestem ciekaw jak do gry po tych wszystkich rewelacjach o karach itp. po przegranym spotkaniu pucharowym podejdą zawodnicy gospodarzy. Czy faktycznie zagrają przeciwko Lewandowskiemu czy wezmą się w garść i udowodnią, że ten mecz środowy był tylko wypadkiem przy pracy. Rywal niewygodny bo mimo zajmowanego niskiego miejsca Pogoń nie gra wcale aż tak źle, ostatnio w końcu wygrali pierwszy mecz w sezonie i to z nie byle kim bo z Wisłą Kraków by za chwilę podobnie jak rywale odpaść z PP po konkursie jedenastek z GKS Katowice.
Uważam, że mimo tych wszystkich zawirowań związanych z tym nieszczęsnym spotkaniem z Huraganem Morąg Lubinianie pokażą charakter i zagrają jak np. w drugiej połowie w Gdańsku gdzie przegrywając do przerwy 0-3 zdołali wyszarpać remis 3-3. Goście mają w nogach wspomniane 120 minut w Katowicach i dzisiaj może brakować im trochę świeżości stad mogą z ich strony pojawiać się częściej przewinienia a tych już i tak w tym sezonie popełniają bardzo sporo bo 149 (śr 16,55) fauli do tej pory. Gospodarze zdecydowanie mniej 129 (śr 14,33) ale jeżeli dzisiaj jak wspomniałem będą chcieli zmazać plamę po występie pucharowym to o kilka fauli z ich strony możemy być spokojni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kreciklech1922 10

kreciklech1922

Użytkownik
Lech Poznań - Miedź Legnica 30.09.2018r. 18:00
obie drużyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 TAK 2,16 Fortuna
Zacznę może od gości którzy w czterech ostatnich meczach (TME oraz PP) trafiali do siatki przeciwnika przynajmniej raz wiec to z pewnością dobry prognostyk. Po drugie szanse od pierwszej minuty może w meczu z Lechem dostać Juan Camara były piłkarz Barcelony, oczywiście jej rezerw ale...Hiszpan nie wystąpił ani minuty w ekstraklasie jednak dostał swoja szanse w ostatnim meczu PP gdzie w 20 minut wywalczył gola i był bliski asysty. Z pewnością może byc nową gwiazda ekstraklasy i wzmocnieniem ofensywy Miedzi. Patrząc na ostatnie wyczyny Lecha w defensywie mozna śmiało powiedzieć że goście będa mieli swoje okazję aby tą bramkę zdobyć.
Gospodarze, cóż...Nie uważam że wymeczonE zwycięstwo w Łodzi na rezerwami ŁKS-u to przełom dla drużyny, zwłaszcza że błyszczeć przestał portugalski duet Tiba - Amaral, jednak kiedyś Kolejorz przełamać w Lidze się musi, ma zawodników którzy indywidualnymi akcjami potrafią stworzać okazje. NIe jestem w stanie obstawic kto wygra ten mecz, ale licze na walkę Lecha z conajmniej dwóch powodów. Pierwszy to otwarcie &quot;kotła&quot; i pierwszy mecz w ekstraklasie z zorganizowanym dopingiem. Może obecność tego sektora kibiców na Bułgarskiej podziała jakość pozytywnie na piłkarzy. Drugi powód to powrót po kontuzji Maćka Makuszewskiego, ten pewnie nie zagra od pierwszej minuty ale jesli wejdzie na boisko to powinien być zagrożeniem dla defensywy gości.Bo przecież Makuszewski z Jóźwiakiem stanowia o sile skrzydeł Lecha. Wraca też Jevtic ale akurat na niego to nie stawiam, chyba że jednak udowodni swoja wartośc dla drużyny.
2,5 over dlatego że wierze że ten mecz nie skończy się wynikiem 1:1 któras z drużyn bedzie chciała zgarnąć cała pule.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła - Korona
Typ: 1
Kurs: 2,35
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Kursy na Wisłę nagle podskoczyły i w takim Totolotku już 2,35. W poprzedniej kolejce Wisła wiele kuponów uwaliła przegrywając w Szczecinie, ale mam nadzieję, że dziś Wiślacy nie zawiodą. To po prostu dużo lepszy zespół niż Korona. W dodatku jeden z nielicznych, może jedyny obok Miedzi, który ma jakiś pomysł na grę. To póki co daje wyniki powyzej oczekiwań, bo najwyższe przed sezonem nie były. Problemy finansowe, kwestie zarządu jakoś na boisko specjalnie nie wpływają. W Krakowie 3-2-0 bilans i myślę, że dziś ogarną kolejne zwycięstwo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona Kielce
powyżej 31,5 fauli @ 1,9 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,75 ⛔
Totolotek
Jako, że ten dzisiejszy dzień bardzo dobrze układa się co do typów na faule to próbujemy dalej. Mecz niedawnego lidera z bardzo twardo grająca drużyna z Kielc więc na myśl przychodzi tylko jedno, twarda i agresywna gra z obu stron. Gospodarze mają szanse wrócić przynajmniej do poniedziałku na fotel lidera, goście z kolei przy wygranej podskoczą do ścisłej czołówki.
Co do kartek to obie ekipy dosyć dobre statystyki w tym aspekcie gry. Wisła 21 kartek (śr 2,33), Korona 23 (śr 2,56). Dodatkowo sędziuje Stefański, który ma dobre średnie, do tej pory pokazał 27 kartek w 6 spotkaniach co daje średnią 4,5 kartek na mecz.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lech 2:1 Miedź
W Lechu coś się zacięło. Drużyna, która ma walczyć o mistrzostwo nie potrafi wygrać już od 5 ligowych spotkań. Mało tego, piłkarze Kolejorza wywalczyli w tych meczach zaledwie punkt. Dziś podopieczni Djurdjevicia postarają się przełamać fatalną passę. Na ich drodze stanie beniaminek z Legnicy, który jak na beniaminka przystało spisuje się całkiem przyzwoicie. Tego obrazu nie przysłania nawet wysoka porażka z Legią. Nie dziwi więc fakt, że kursy na gości mocno spadają. Mi to odpowiada ponieważ chcę postawić na gospodarzy. Udało im się awansować w Pucharze Polski. Wprawdzie po wymęczonym golu w dogrywce, ale jednak. Powinno to trochę pomóc nabrać pewności siebie. Dotychczas zawodnicy Lecha potrafili stwarzać sytuacje, ale popisywali się fatalną skutecznością. Trener ten fakt tłumaczył właśnie sporą presją ciążącą na piłkarzach. Albo to była zwykła wymówka, albo na treningach wygląda to zupełnie inaczej. Ja postanawiam jednak zaryzykować i zagrać na Lecha. Uważam, że w końcu uda im się przełamać i wygrać mecz z Miedzią, aczkolwiek nie spodziewam się pogromu.
Moja propozycja:
Lech kurs: 1.80 buk: betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia
Powyżej 2,5 bramki @ 2,02 Totalbet

Cracovia wreszcie wygrała jej forma ofensywna będzie teraz zwyżkować, Zagłębie prezentuje słabą skuteczność obrony, więc potencjał bramkowy po stronie gości jest niemały. Z drugiej strony Sosnowiec gra nawet zadowalającą ofensywę, czysto statystycznie jest nawet lepsza od powszechnie chwalonej Legnickiej Miedzi. Jak widać że strony gospodarzy też może paść nie jedna bramka. Ponadto pięć underów z rzędu też skłania do oczekiwania, że wreszcie padnie większą ilość bramek.
⛔ Przegrany
 
john-shelby 0

john-shelby

Użytkownik
Lech - to jest ten dzień. Zaczną grać i wygrywać jak na Kolejorza przystało.
Z taką myślą obudził się dziś rano, po czym obejrzałem zaległą konferencje prasową i po wysłuchaniu Łukasza Trałki mam jeszcze większe wątpliwości.
Mimo to kieruje się dziś w stronę Lecha. Rywal jak najbardziej do ogrania. Dobry moment na odbicie od dna.
Kursy [Totolotek]
  • Lech win @1,8
  • DW Lech 2:0 @7,75
  • Gospodarze liczba bramek +1,5 @1,57

W ostateczności za tydzień wyjazd do Zabrza na mecz z Górnikiem ????
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
powyżej 29,5 fauli @ 1,83 ✅
Totolotek
Spotkanie o opuszczenie przynajmniej do następnej kolejki strefy spadkowej. Remis nadal pozostawi obie ekipy na dwóch ostatnich miejscach także z punktu psychologicznego jest o co grać, zawsze lepiej być nad kreską niż pod. Gospodarze na kolejne zwycięstwo czekają już od 6 kolejek, najbliżej byli ostatnio u siebie w meczu z Górnikiem ale przy prowadzeniu 1-0 nie potrafili dobić rywala i spotkanie zakończyło się remisem. W tygodniu też nie popisali się odpadając z PP po dogrywce z Olimpią Grudziądz.
Goście w trochę lepszych nastrojach, coś tam zaskoczyło i tydzień temu wygrali w końcu pierwszy mecz w lidze 3-1 z Wisłą Płock by następnie w środę w takim samym stosunku pokonać ROW w Rybniku. Także zdecydowanie lepsze nastroje panują w drużynie z Krakowa i na pewno stać ich dzisiaj na wywiezienie punktów z Sosnowca.
Ja tutaj z racji zajmowanych miejsc w tabeli upatruję twardego i obfitującego w wiele fauli spotkania. W przyszłej kolejce przed tymi drużynami bardzo ciężkie mecze stąd dzisiaj jedni jak i drudzy będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Takiemu typowi sprzyjają też statystyki z tego sezonu obu drużyn, Zagłębie 156 (17,3) fauli najwięcej w lidze, Cracovia 141 (15,6). Także nie widzę tu jakiegoś ładnego dla obserwatora spotkania z płynnymi akcjami tylko sporo walki i częstych przerw spowodowanych przewinieniami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom