>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10 kolejka PGE Ekstraligi - 25 czerwca

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
ROW Rybnik – Cash Broker Stal Gorzów (16:30)
Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław (16:30)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno (19:00)
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz (19:00)​

Ostatnio Przemek Pawlicki i Vaculik z problemami. Do tego Iversen średnio więc robi się szansa dla Rybnika?? Fricke, Lindgren , Grisza do tego Musielak i może być ciekawie. Cenne oczka dorzuci Woryna.
Toruń czy wreszcie coś wygra?? Kolejny ciężki mecz bo Wrocław zaczyna jechać super. Woźniak ważne pkt zdobywa a jak jedzie Milik Magic i Tai każdy widzi. Do tego Drabik i rysuje się kolejna porażka Torunia?? Dodatkowo bez Miedziaka ciekawe jak to będzie wyglądało.
Falubaz - Unia ciekawe widowisko się szykuje. Jako że ZG jedzie u siebie daje im większe szanse na triumf aczkolwiek Emil wskakuje na bardzo wysoki poziom tyle że brakuje jeszcze 1-2 mocnych zawodników bo reszta strasznie nierówna. Kolodziej czy Pawlicki są w stanie wygrywać biegi ale czy jutro tak się stanie?
W Częstochowie gospodarze powinni spokojnie wygrać a dzisiejszy występ Zagara daje nadzieję na lepsze jutro.

Zapraszam do wspólnej dyskusji i podawania typów​
 
L 105

legolas

Użytkownik
Prz. Pawlicki under 9,5
Janowski under 2,5 wygranych biegów
AKO: 2.43 STS ⛔


Przemek ma teoretycznie dobry numer startowy, ale według mnie dyszki w pięciu startach nie zrobi. Mocny zawodnik w parze, mocny rywal u siebie. Kiepski występ w Rybniku w zeszłym roku (4 pkt) i słaba wyjazdowa forma.
Magic liczę, że złapie syndrom GP i po fantastycznym wczorajszym występie pojedzie w kratkę. Motoarena nie jest jego ulubionym torem. 2 x jedzie w biegu z Hancockiem, rok temu bez zwycięstwa biegowego. W GP również szału nie było (5pkt).

Przemek easy.
Magic miazga...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Gorzowianie ostatnio nieco pechowo przegrali ostatni mecz ligowy w Częstochowie. Pawlicki ostatnio w meczach wyjazdowych spisuje się bardzo słabo. Vacullikowi ostatnio siadł najlepszy silnik. Doskonale to było widać w ostatnim GP, gdzie zdobył raptem 1 punkt, bodaj na defekcie czy wykluczeniu zawodnika. Ponadto zabraknie Karczmarza, którego zastąpi Szczotka. Wiele będzie zależało od trio Kasprzak-Zmarzlik-Iversen. KK ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony.
Rybniczanie na własne życzenie przegrali ostatni mecz z Lesznem. Dwa pechowe defekty na prowadzeniu miał Lindgren oraz Fricke. Po tym defekcie Fredka stracił na szybkości i zawalił to spotkanie. Musielak musi też dorzucić więcej punktów. Swoje powinien zrobić Łaguta, który poradził sobie z problemami z silnikami i jest liderem Rekinów. Formacja juniorska na korzyść gospodarzy. Woryna od początku sezonu pokazuje się z bardzo dobrej strony, ale ostatnio zaimponował mi Skupień. Wydaje mi się, że więcej atutów jest po stronie gospodarzy.
Rybnik @ 2,1 mix
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Przed startem sezonu chyba malo kto spodziewalby się takiego handi na czestochowe -16,5. Wydaje mi sie ze wygrana z z Gorzowem sie do tego przyczynila. Wiadomo Grudziadz slaby sezon a w Czewie genialny Holta i Madsen, ale bez przesady Buczek i Laguta spokojnie mogą ciągnąć wynik i zrobić 37 oczek. Ogólnie drużyny z podobnym potencjałem i takie handi biorę w ciemno.✅ Do tego ujemne handi na Wroclaw -4.5✅. W Toruniu po samowykluczeniu sie Adriana, który na początku byl najasniejsza postacia Aniołów, został tylko Herbie i Holder reszta słabo i jak MMJ będzie miał slaby mecz to młodzi z Wrocławia ich rozniosą
Wysłane z telefonu z systemem Windows 10
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Lindgren u 9,5 1,8 ✅ Janowski u 10,5 ⛔ 1,7 Grudziądz +16,5 1,8 ✅ zatem gram dzisiaj przeciwko dwójce z GP która bardzo lubi zawalać dzień po. Dodatkowo Janos przez 3 ostatnie sezony nie zdobył w Toruniu więcej niż 10 punktów nawet w 6 startach. Co do Fredki, to wciąż kuleje i na pewno wlasnie schodzi z niego ciśnienie po GP. Abstrahując od charakteru Lindgrena prezes Mrozek płaci na czas, ale nie jakieś gigantyczne pieniądze wiec tutaj specjalnej spinki nie będzie. Dla Grudziadzan cholernie ważny mecz, ich wyniki wyjazdowe szału nie robią, ale trzeba pamietać ze to nadal skład bardzo perspektywiczny. Czy kogoś by jakoś szczególnie zdziwiło np 11 punktów Lindbeacka, Laguty czy Buczkoeskiego? Z drugiej strony w Czewie musiałoby wszystko wszystko zagrać żeby był aż taki pogrom
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
torun -wrocek 1 3,25 ⛔
rybnik-gorzów 1 2,1 ✅
ako- 6,72 totolotek
Rybnik bardzo silny u siebie i ostatnio pechowy z lesznem poradzi sobie z gorzowem.Gorzów mam wrażenie że złapał zadyszkę lekką .
Toruń z wrockim spodziewam sie wyrównanego spotkania .15 bieg zadecyduje raczej.
Przejść obojętnie wobec takiego kursu się nie da ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.J.Jensen - V.Milik 2 1,70 ✅forbet

Niby Jensen dzisiaj prowadzącym parę i ma być jednym z liderów Torunia. Jak Mu to wyjdzie? Spory znak zapytania ale jakoś optymistą nie jestem. Pewnie zdobędzie z 7-9oczek ale czy na więcej go stać? Milik świetnie jeździ tam gdzie się pojawi. Bardzo liczę dzisiaj na Jego występ na poziomie 10-12pkt.

O.Polis powyżej 4,5 - 1,55 ✅forbet

Oskar na swoim torze jeździ bardzo dobrze. Średnia 1,7 mówi dużo. Dzisiaj rywal z tych słabszych więc i o pkt powinno być łatwiej. Bieg juniorski 3 oczka i dalej tylko 2pkt brakuje do tego aby zalczyć na plus zakład. Nie jest powiedziane że pojedzie tylko swoje 3 biegi które ma w programie.

ROW Rybnik - Gorzów 1 1,90✅ forbet

Dzisiaj idę w stronę Rekinów. Gorzów z problemami. Pawlicki ostatnio słabiej. Vaculik stracił najlepszy sprzęt i wczoraj wyglądał jak by na skuterze jeździł. Iversen też nie ma jakiejś wysokiej formy. Pozostaje powracający po kontuzji Kasprzak i Zmarzlik a to trochę za mało mi się wydaje. Woryna w każdej chwili może wskoczyć jako RZ i tam zrobi różnicę. Łaguta dogadany wreszcie z maszynami. Fricke jeździ na wysokim poziomie od pewnego czasu a Fredka może jeszcze nie taki szybki jak kilka tyg temu ale wygrywać z Vaculikiem , Iversenem a nawet Pawlicki powinien. Do tego nieobliczalni Szumina i Tobiasz którzy po kilka oczek na swoim torze dowiozą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
M.J.Jensen - V.Milik 2 1,70 forbet
Niby Jensen dzisiaj prowadzącym parę i ma być jednym z liderów Torunia. Jak Mu to wyjdzie? Spory znak zapytania ale jakoś optymistą nie jestem. Pewnie zdobędzie z 7-9oczek ale czy na więcej go stać? Milik świetnie jeździ tam gdzie się pojawi. Bardzo liczę dzisiaj na Jego występ na poziomie 10-12pkt.
O.Polis powyżej 4,5 - 1,55 forbet
Oskar na swoim torze jeździ bardzo dobrze. Średnia 1,7 mówi dużo. Dzisiaj rywal z tych słabszych więc i o pkt powinno być łatwiej. Bieg juniorski 3 oczka i dalej tylko 2pkt brakuje do tego aby zalczyć na plus zakład. Nie jest powiedziane że pojedzie tylko swoje 3 biegi które ma w programie.
ROW Rybnik - Gorzów 1 1,90 forbet
Dzisiaj idę w stronę Rekinów. Gorzów z problemami. Pawlicki ostatnio słabiej. Vaculik stracił najlepszy sprzęt i wczoraj wyglądał jak by na skuterze jeździł. Iversen też nie ma jakiejś wysokiej formy. Pozostaje powracający po kontuzji Kasprzak i Zmarzlik a to trochę za mało mi się wydaje. Woryna w każdej chwili może wskoczyć jako RZ i tam zrobi różnicę. Łaguta dogadany wreszcie z maszynami. Fricke jeździ na wysokim poziomie od pewnego czasu a Fredka może jeszcze nie taki szybki jak kilka tyg temu ale wygrywać z Vaculikiem , Iversenem a nawet Pawlicki powinien. Do tego nieobliczalni Szumina i Tobiasz którzy po kilka oczek na swoim torze dowiozą.
Dokładnie to samo mam w TYPERZE, tylko czekam aż forBet wystawi kursy na Falubaz - Unia. I jeszcze dodałbym jeden typ od siebie:
Woryna - Vaculik 1 @1.85 ✅✅✅
Z tego powodu co RADULA napisał wyżej. Vaculik wygląda dramatycznie po tym defekcie w Częstochowie. A Kacper mocny u siebie, może jeszcze jechać za Musielaka albo Szombierskiego, więc 5 wyścigów możliwych. W Gorzowie nawet gdyby miała lecieć taktyczna, to wiadomo że Bartek Zmarzlik, ewentualnie Przemo Pawlicki albo KK.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dokładnie to samo mam w TYPERZE, tylko czekam aż forBet wystawi kursy na Falubaz - Unia. I jeszcze dodałbym jeden typ od siebie:

Woryna - Vaculik 1 @1.85

Z tego powodu co RADULA napisał wyżej. Vaculik wygląda dramatycznie po tym defekcie w Częstochowie. A Kacper mocny u siebie, może jeszcze jechać za Musielaka albo Szombierskiego, więc 5 wyścigów możliwych. W Gorzowie nawet gdyby miała lecieć taktyczna, to wiadomo że Bartek Zmarzlik, ewentualnie Przemo Pawlicki albo KK.
Dokładnie, to jest chyba najlepszy typ na ten mecz. W Rybniku gorzej pojedzie Fretka czy Łaguta i może być problem, a Woryna na wejście zrobi 3 i to już może być przewaga nie do odrobienia przy Vaculiku na rowerze.

Nie rozumiem typów w stronę Torunia, przecież Walasek z Pawełkiem to tam nawet z dychy razem nie wyjdą, o przewadze na juniorce chyba nie muszę wspominać. MJJ to solidna druga linia, a nie lider zespołu, a Holder cały czas nie jest dogadany ze sprzętem. Greg niby spoko, ale to on zawalił Toruniowi mecz z Zielonką. Nie zdziwię się, jak skończy się pogromem.

Do tego szedłbym w stronę Leszna. Juniorka po ich stronie, a po drugiej strony porozbijany Doyle. Wiem, co robił wczoraj, ale pytanie, ile jeszcze jest w stanie wytrzymać. A niech tylko (oby nie) gdzieś nie będzie dla niego miejsca w pierwszym łuku i po zawodach. Takie +8,5 do grania w mojej opinii.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
KS Toruń-Sparta Wrocław 2 @ 1,45 iForbet✅41:49
Kurs już spadł, ale moim zdaniem nadal warto grać. Sparta na wyjazdach bardzo dobrze jeździ, a jedyny minus za drugą część meczu w ZG. Tyle że tam dużo lepsi rywale niż dzisiaj. Przede wszystkim wyrównany skład na pozycjach 1-5, a do tego najlepsza para juniorska w lidze. MA to tor, który lubią wszyscy rywale, więc to będzie kolejny minus dla gospodarzy. Torunianie w naprawdę przeciętnym składzie. Holder i Hancock zrobią pewnie ponad 20pkt, ale co z resztą? Pawełek, MJJ i Walasek zrobią razem pewnie z 15pkt max. Dla mnie to tutaj Spartę stać nawet na wygraną +10!
Oskar Polis over 4,5 @ 1,45 iForbet✅6
Oskar u siebie średnia prawie na poziomie 1,8. Dzisiaj słabi rywale na juniorce rywala, a więc 3 w juniorskim, a potem dwa do dorzucenia. Warto pamiętać, że w 12 biegu jedzie w parze ze słabym Ułamkiem, więc tam może sprawę załatwić, a nawet jesli nie na swoich, to na rywalach, którzy poza Grudziądzem już kompletnie nic nie jadą.
Bartosz Zmarzlik over 10,5 @ 1,60 iForbet✅14
Bartek w GP nie najlepiej, ale w lidze jedzie swoje. Oczywiście najlepiej spisuje się w Gorzowie, ale na wyjazdach też biedy nie ma. Dzisiaj liczę, że jego koledzy z drużyny pojadą tak jak w Czewie, a przy mocniejszym rywalu, to będzie oznaczało 6 startów dla niego. Wtedy to naprawdę cud musiałby się stać, żeby nie pokryć takiej linii. A nawet jak pojedzie 5 razy, to jedno zwycięstwo i cztery dwójki i typ wchodzi. Linia chyba za niska o punkt.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Get Well Toruń - Sparta Wrocław 1 2,65 iforBet
Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Toruń w końcu musi. Widać, że coś drgnęło u Holdera, zaczął lepiej punktować, z kolei wczoraj w Grand Prix zawiódł Greg Hancock. Jednak Amerykanin to pewny punkt w meczach PGE Ekstraligi. Torunianie dodatkowo bez Miedziaka, ale dzisiaj za niego wskoczy Grzegorz Walasek, który w poprzednich meczach nie wyglądał najgorzej. Z kolei w zespole z Wrocławia Zabraknie Lebiediewa, który dzisiaj walczy w Rydze w eliminacjach do DPŚ. Za niego wskoczy Jędrzejak. Liczę na mocny początek ze strony Torunia i pilnowanie przewagi w dalszej fazie meczu. Jak nie teraz to kiedy?
Sam postawiłem ten mecz w dublu z Rybnikiem. Myślę, że są spore szanse na pokrycie ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Kryjom mówi, że Falubaz może pojechać bez kangura w składzie warto poczekać z ewentualnymi typami, na weryfikacje tej wiadomośći, chociaż sądząc po reakcji niektórych buków raczej info mocno prawdopodobne
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mysle ze polewaczkowy postawi na Z/Z i Falubaz nie bedzie tak zle wygladal.
Zważywszy, że niebawem półfinały i finał DPŚ to na pewno skorzysta z tego zapisu ???? Akurat ten mecz to będzie doskonała okazja na sprawdzenie dwójki Karpov-Trorsell. Bez Doylego powinni sobie poradzić, a bonus i tak nierealny.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Wszystko było dogadane już prędzej z tym, że Doyle pojedzie w GP a ligę oleje. Tak samo wiadomo, że wskoczy Karpov i mecz będzie na styku. Przy niedyspozycji kogoś z trójki (Protas, Dudek, Hampel) Unia ma realne szanse.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom