• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

10 Kolejka PlusLigi (07.12-10.12.2018)

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez zibi16, Grudzień 3, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od zibi16
    1. zibi16 Moderator

zibi16
      Polubienia:
      818
      Reputacje:
      4654
      Zapraszam na 10 kolejkę.

screenshot_20181203_160315.png

2. husarz22 Moderator

husarz22
      Polubienia:
      618
      Reputacje:
      3052
      [UWAGA - mecz zaległy]
      ONICO Warszawa - GKS Katowice
      04.12.2018 godz. 20:30

dzisiaj odbędzie się zaległe spotkanie z 5-tej kolejki Plus Ligi. GKS Katowice zagra w stolicy z tamtejszym ONICO. Według bukmacherów murowanym faworytem są gospodarze, jednak nie ryzykowałbym obstawiania na nich po tak słabym kursie, wiedząc że GKS w tym sezonie jest bardzo nieprzewidywalną drużyną.
      Wyhaczyłem za to inny typ. W poprzedniej kolejce GKS przerwał złą passe wygrywając z naszpikowaną gwiazdami Stocznią. Wówczas nie mówiło się jeszcze tak bardzo o upadku szczecińskiej drużyny. Owszem, słyszeliśmy o problemach finansowych i nie wypłacaniu pensji zawodnikom, lecz i tak byli oni faworytami bez dwóch zdań. Pragnę zwrócić uwagę na atakującego GKS'u - Karola Butryna, który zdobył trzeci raz w tym sezonie MVP meczu, zdobywając 20 punktów. Liczę, że nie zobaczymy tutaj tylko trzy setowego pojedynku i Karol trochę zapunktuje. Linia dość wysoka ale moim zdaniem warto zaryzykować, bo jeśli ten zawodnik utrzyma dobrą formę to jest w stanie zdobyć minimum 19 pkt.
      Typ: Karol Butryn powyżej 18.5 punktów @1.86 ETOTO
      :minus::minus:

Ostatnia edycja: Grudzień 4, 2018
    3. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      305
      Reputacje:
      1782
      [email protected],15 fortuna

Dla.mnie troche dziwne kursy. Spotykaja sie ekipy z tym.samym potencjałem i jakby nie.porownywac składow.to.wychodzi mi.to.na.rowno albo.i nawet.z.lekkim wskazaniem na Trefl jesli.chodzi.zwlaszcza o.siłe.ognia(moze.przyjecie lekko na ). Kursy powinny byc.tutaj 50na 50 wiec dodatkowo aspekt gry u siebie nakazuje grac na.Gdansk.

Titotito77 lubi to.
    4. OnlyVolley Użytkownik

OnlyVolley
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      31
      Trefl Gdańsk - Onico Warszawa
      Typ: Win Trefl, kurs: 2,18 efortuna
      Trefl 3-0 lub 3-1, kurs 3.25 efortuna

Myślę, że zespół z Gdańska jest nadal jeszcze niedoceniany w tym sezonie, a pamiętajmy, że jest to przecież brązowy medalista z poprzedniego sezonu, zdobywca PP. Owszem, odszedł Mika i Schulz, ale jak widać po ich grze w Resovii w tym sezonie, wcale nie musieli być aż tak ważnymi ogniwami w poprzednim sezonie w zespole Gdańska jakby się to wydawało. Na pewno Mateusz grał lepiej w Treflu niż teraz w Resovii (gdzie na razie prezentuje się tragicznie jak na zawodnika tego pokroju), ale nie można powiedzieć, że po opuszczeniu przez niego oraz Schulza zespołu z Trójmiasta, zespół stracił głównych bombardierów. Mamy ogranego w Skrze na sypie Janusza, mającego nieograniczone możliwości w ataku Muzaja i dwóch nowych solidnych przyjmujących z Serbii i Niemiec, Do tego dochodzi bardzo dobra gra u siebie Gdańska. Trener, który to poukłada i myślę, że Trefl zaraz zacznie się piąć w górę w ligowej tabeli.
      Warszawa natomiast wydaje mi się słabszym zespołem niż w zeszłym sezonie. Głównie na przyjęciu. Ciekawy środkowy Vigrass, ale to mało i myślę, że może się powtórzyć historia z poprzedniego sezonu, gdzie skończyli sezon grając o miejsca 7-8.
      Reasumując: w jutrzejszym meczy widzę gospodarzy jako faworytów. Nie wiem skąd faworyzowanie przez buków zespołu ze stolicy. Ja to widzę inaczej. pozdrawiam

Undertaker_TSW i tyksiol lubią to.
    5. TOPBETSSS Dobrze znany użytkownik

TOPBETSSS
      Polubienia:
      441
      Reputacje:
      586
      Trefl Gdańsk - Onico Warszawa

Obie drużyny aktualnie moim zdaniem na bardzo podobnym poziomie. Też nie rozumiem faworyzowania tutaj gości z Warszawy, ale moim zdaniem zobaczymy tutaj zacięte spotkanie, a przy zbliżonym potencjale ekip, myślę, że 4 zacięte sety to minimum

over 180.5
      1.56

Skra Bełchatów - Czarni Radom

Radom gra świetnie w tym sezonie, bardzo dobrze wpasował się Żygałow do drużyny. Skra ma spore przestoje w swojej grze, ostatnio podoba mi się bardzo gra Ebadipura, ale ta gra w tym sezonie jest jakoś bez wyrazu. Będę na meczu i liczę na zwycięstwo gospodarzy, ale myślę, że nie w 3 setach.

over 3.5
      1.50

Olsztyn - Lubin

Tutaj krótko, 5 grudnia Olsztyn grał w pucharach w Grecji, gdzie musieli ugrać 2 sety do dalszego awansu - cel zrealizowany, a po 4 dniach mecz w lidze. Idealna szansa dla Cuprum na odbicie się od dna.

value bets:
      Lubin +2.5
      1.45

+1.5
      2.50

6. Szczur 89 Aktywny użytkownik

Szczur 89
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      55
      Bartosz Kurek oficjalnie w zespole Onico Warszawa

tyksiol i #10 lubią to.
    7. briko Dobrze znany użytkownik

briko
      Polubienia:
      124
      Reputacje:
      2192
      No to się narobiło. Ale dobrze, że zostaje w Polsce i może będzie większe zainteresowanie meczami w Warszawie:)
      Oficjalnie jeszcze z Treflem nie zagra.

8. Ten typ tak ma Dobrze znany użytkownik

Ten typ tak ma
      Polubienia:
      136
      Reputacje:
      543
      Czekaj, czekaj...Wczoraj malowal bombki w Gdansku zeby zaraz zagrac w Warszawie?
      Trefl
      2.20

9. denison Aktywny użytkownik

denison
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      12
      Cały tydzień trenował z treflem wiec i bombki malował a dziś ma przed meczem 40 minut rozdawać autografy a później (ciekawe komu będzie kibicował) co do meczu to ja bym bardziej szedł w onico niż trefl, Kuzaj całego meczu na równym poziomie jeszcze nie zagrzał a to on w ataku trzyma trefl.. Swoja droga ciekawi mnie gdzie zagra grejman skoro kurek zostaje w Polsce :)
      --- Odpowiedź dołączona, Grudzień 7, 2018, Czas odpowiedzi: Grudzień 7, 2018 ---

10. Para00 Dobrze znany użytkownik

Para00
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      102
      Moze mi ktos powiedzie czemu lekkie wzrosty na Resovie?

11. Para00 Dobrze znany użytkownik

Para00
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      102
      2.29 na Resovie z ,,jednym,, rozgrywajacym.
      to napewno na minus ale w moim zdaniem duzo im daly te kms.Pewnosc siebie i ciagly rytm meczowy z najlepszymi.Jastrzebski to solidny zespol u siebie ale samo przygotowywanie sie do meczu a gra z najlepszymi w tym samym czasie to jest jednak jak dla mnie plus na gosci.Oprocz rozgrywajacego jest w czym przebierac na ławce Resovi.Ide mocno w ładny kurs na przeciw spadkom

Ostatnia edycja: Grudzień 8, 2018
      Sinus lubi to.
    12. Sobolekk Dobrze znany użytkownik

Sobolekk
      Polubienia:
      62
      Reputacje:
      494
      Bo ludzie kochają konarskich i spółkę xd dla mnie personalnie Resovia jest zespołem lepszym i kurs jest warty gry. No chyba że Konarski nagle z przebijaki stanie się prawdziwym atakujacym ale jakoś w to wątpię xddd

// A Ty widzę kochasz Schulza i spółkę ... Tylko nie wiem w czym Schulz jest niby lepszy od Konarskiego xDD ... taka mała ironia - Ostatni taki wpis jest u Ciebie, już Ci nie raz każdy powtarza jeżeli masz jakieś argumenty to je podaj a jeśli nie no to wpis będzie usuwany.

Ostatnio modyfikowane przez zibi16: Grudzień 8, 2018
    13. Ten typ tak ma Dobrze znany użytkownik

Ten typ tak ma
      Polubienia:
      136
      Reputacje:
      543
      Nudny jestes z tymi konarskimi. Poki Mika bedzie ukrytym podwojnym agentem po drugiej stronie siatki, to Ressovia nie ma prawa tego wygrac.
      KMS moze i by "zadzialaly" u Podkarpacian gdyby cos z nich przywiezli. Ten ostatnibmecz z Fakielem przegrany w koncowkach morali nie podniosl, a co mial do zobaczenia to i zobaczyl trener najblizszego rywala, spokojnie montujacy strategie dla swoich osmieszonych ostatnio podopiecznych. Wiesz kto robil Resovii robote na KMS? Rossard i Smith, a w lidze moze zagrac tylko jeden poki nie znajda polskiego rozgrywajacego :p przepisy
      Z dwoch rannych zwierzakow wybieram JSW
      1.6

tyksiol i Kuczko1997 lubią to.
    14. bisior44 Użytkownik

bisior44
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      30
      Na etoto
      Mika vs Możdżonek typ 1 @ 1.45
      Dla mnie pewniaczek! Możdzonek średnio 5-6 pkt na mecz a Mika dwa-trzy razy więcej.

15. Szczur 89 Aktywny użytkownik

Szczur 89
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      55
      Wszyscy tylko o jednym. Uwazam, ze nie ma co sie pchac w to spotkanie. Wedlug mnie lepiej wyglada pogranie w strone Zawiercia. Seta powinni ugrac w Kedzierzynie, a jesli nie to fajnie wyglada +19,5 po kursie 1,75 w Totolotku. Zawsze po przerwach w lidze, zespoly takie jak Zaksa,Skra, ostro trenuja. Robia forme na dalsza czesc sezonu, dochadza wieksze obciazenia na silowni i hali. Zawiercie to nie kasztany i nawet poza swoim terenem powalcza. Sklad dobrze zbilansowany, solidni przyjmujacy,libero i Masny na rozegraniu. Doszedl do zespolu nowy zawodnik na pozycji atakujacego jednak chyba jeszcze dzisiaj nie zagra.

Reasumujac: Zaksa - Zawiecie (+19,5) 2 1,75 Totolotek 3:1 :plus::plus:98:87
      Mozna grac rowniez nizsze linie. :plus:

husarz22 i briko lubią to.
    16. husarz22 Moderator

husarz22
      Polubienia:
      618
      Reputacje:
      3052
      Też to zagrałem rano jak było jeszcze 1.55. ale potem coś mnie tknęło i sprawdziłem statystki. I w ostatnich 3 kolejkach to Mozdzonek więcej punktował. Zobaczymy ale już wiem, że łatwo nie będzie a na pewno niepotrzebnie zaryzykowałem po takim kursie.

Zgadzam się z tym. Tymbadziej że trener ZAKSY lubi wpuszczac rezerwowych. W konsekwencji Będzin urwał im 22 punkty w trzecim secie. Na seta dla Zawiercia się nie odważne ale dodatni handicap punktowy wygląda dość ciekawie.

17. Crisardooo Użytkownik

Crisardooo
      Polubienia:
      57
      Reputacje:
      76
      Coś jest nie halo z Resovią konkretnie jeśli w 3 secie prowadzą 10 5 i dostała serię 7 pkt z rzędu i przegrywaja jeszcze tyloma.
      Mika nie umiejacy 3 razy z rzędu zaserwować na druga stronę flotwm gdzie raz serwisem piłka trafia nawet stojącego pod siatką Rossarda.
      Współczuję kibicom Resovii bo to przykre co się z nimi dzieje.

18. Ten typ tak ma Dobrze znany użytkownik

Ten typ tak ma
      Polubienia:
      136
      Reputacje:
      543
      Ressovia trafila najgorzej jak mogla. Na potentata i to po zawstydzajacej porazce. Noe rozumoem dlaczego Mika tak wyglada i gra nadal. Waska lawka? Ptaszki cwierkaja, ze Ressovia szuka sposobu na wcisniecie Smitha do 6. Powinno byc tylko lepiej, ale tutaj nie mogli zwyciezyc.

19. husarz22 Moderator

husarz22
      Polubienia:
      618
      Reputacje:
      3052
      Mika dzisiaj ewidentnie był do zmiany. Była taka akcja w czwartym secie jak trzy raz pod rząd atakował aż w końcu trafił w trenera Jastrzębskiego Węgla :D ale to nie jeden zawodnik im przegrał mecz, to cały zespół wygląda bardzo słabo pod względem bardziej mentalnym bo przecież umiejętności są

20. husarz22 Moderator

husarz22
      Polubienia:
      618
      Reputacje:
      3052
      Jakby kogoś interesowalo, to lvbet dodaje dzisiaj +14% do wygranych na polską siatkówkę (promocja kalendarz adwentowy).
      Spróbuję z tego skorzystać i pograć taki zakład

Skra Bełchatów - Czarni Radom
      Typ: Skra wygra
      MKS Będzin - GKS Katowice
      Typ: GKS Katowice wygra

AKO: 2.17 lvbet
      :plus::plus:

Skra po wyjazdowej porażce w Zawierciu musi się zrehabilitować u siebie. Zawiercie w tym sezonie gra bardzo dobrze , widzieliśmy jak wczoraj postawili się Zaksie i o mały włos nie doprowadzili do 5-tego seta. Dzisiaj wykorzystam fakt, że Skra gra u siebie i wygląda lepiej pod względem personalnym.
      Co do drugiego meczu to faworytami wydają się być przyjezdni. Aczkolwiek oba zespoły są po wyjazdowych porażkach. Natomiast gieksa po dobrym początku w Warszawie przegrała 3:1. Bardzo liczyłem na Karola Butryna, który po dwóch setach miał ponad 10 punktów, jednak w dwoch kolejnych zagrał dość słabo. Dzisiaj jednak słabszy rywal i będzie to okazja do poprowadzenia swojej drużyny do zwycięstwa. Tymbadziej, że Będzin w Radomiu praktycznie nie istniał i bardzo szybko przegrali 3:0
      Uwaga!! Zaznaczam, że dopiero od niedawna zacząłem się bardziej interesować siatkówką i polecam niska stawkę :)

Ostatnia edycja: Grudzień 10, 2018
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum