>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka Seria A [27.10 - 29.10.2018]

Status
Zamknięty.
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
WŁOCHY: Serie A - Kolejka 10
Spal - Frosinone
28.10.2018 15:00
Typ: 1
Kurs: 1.75
fortuna
Na tą kolejke przewiduje zwycięstwo Spal w spotkaniu z Frosinone. Formy obu ekip jakoś drastycznie się nie różnią, jedna i druga są kiepskie ale za to nastroje to już dwa różne bieguny głównie dlatego że gospodarze wygrali w poprzedniej kolejce wyjazdowe spotkanie z Romą gdzie byli skazywani przez wszystkich na pożarcie dzięki czemu odskoczyli od tej znienawidzonej czerwonej kreski teraz jest idealna sytuacja aby zgarnąć komplet oczek po pierwsze własne boisko na którym potrafili wygrać przykładowo z Atalantą i po walce z Interem ostatecznie przegrać 1-2, po drugie forma Frosinone dwa punkty w dziewięciu kolejkach stosunek bramek 6-24 i pokaz niesamowitych błędów w defensywie. Zwycięstwo gospodarzy jest bardzo prawdopodobne gdyż na pewno będą chcieli pójść za ciosem a wszystkie okoliczności są sprzyjające. W tym sezonie na wyjeździe Frosinone jeszcze punktu nie zdobyło strzeliło 2 bramki tracąc 12.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Sassuolo win @1.9 fortuna
Zacznę od tego, że gospodarze są 6ta ekipa serie A, jeśli chodzi o grę na własnym podwórku, gdzie dla kontrastu Bologna poza własnym boiskiem nie zaliczyła jeszcze trafienia.
Sassuolo w tym sezonie wystartowało z grubej rury, ale nieco spuchli, ja uważam że to dobry mecz pod powrót na właściwe tory, a sprzyja i miejsce i rywal. Z braków kadrowych widzę, że pod znakiem zapytania u gospodarzy stoi występ Boatenga, a u przyjezdnych Krejciego. Tyle, że Boateng jest u nich niecały sezon, a Czech zdecydowanie jest ważnym elementem w ekipie Bolonczykow i nie widzę jutro ich przebudzenia w delegacjach.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
28.10.2018 godz 12.30
Sassuolo - Bologna
Typ BTS
Kurs 1.90
Forbet

17min 1:1
Kolega wyżej już napisał że goście w tym sezonie w 4 meczach na wyjazdach nie zdołali jeszcze strzelić bramki ale jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to w każdym meczu strzelali bramkę ostanie 3 mecze nawet tutaj wygrali a dodając do tego że gospodarze maja dziś wygrać mecz to BTS aż żal nie zagrać ???? Każda seria się kiedyś kończy tak więc oby to było dziś ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
AC Milan - Sampdoria
Sampdoria +1.5 @1.53 ✅
Nie rozumiem tak dużego kursu na Sampe. Nie siedzę w serie A, ale lubię typować, przeważnie gole, jednak tutaj nie przejdę obok. Sampa straciła w tym sezonie tylko 4 gole i nie sądzę żeby ta świetna statystyka legła w gruzach po meczu z Milanem, który jest po porażce u siebie z Betisem w LE i który systematycznie zawodzi, od dłuższego czasu. Tutaj czerwono-czarni mogą nawet wygrać jedną bramką żeby typas siadł, choć ja nie widzę tutaj wygranej gospodarzy, prędzej jakiś mały remisik, ale może o czymś nie wiem...?
Poszło w dublu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
28.10.2018 g. 20.30 Napoli- Roma
Typ: 2 (+1)
Kurs: 1,85
Marathoonbet
Stawka 6/10

Taka dysproporcja kursów w spotkaniu pomiędzy zespołami, które powinny walczyć o Top 3 to dla mnie nieporozumienie. Owszem Roma zawodzi, ale jest to zespół, który stać na wielkie wyniki. Osobiście spodziewałem się kursów pod 2,00 na Napoli. W obliczu takich kursów nie pozostaje nic innego jak uderzyć w kierunku gości, tym bardziej patrząc na H2H:
03.03.18 SA Napoli AS Roma 2 : 4
15.10.16 SA Napoli AS Roma 1 : 3
13.12.15 SA Napoli AS Roma 0 : 0
01.11.14 SA Napoli AS Roma 2 : 0
09.03.14 SA Napoli AS Roma 1 : 0
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
28.10.2018 g. 20.30 Napoli- Roma
Typ: 2 (+1)
Kurs: 1,85
Marathoonbet
Stawka 6/10

Taka dysproporcja kursów w spotkaniu pomiędzy zespołami, które powinny walczyć o Top 3 to dla mnie nieporozumienie.​
Dysproporcja kursów wynika z prostego faktu: Roma na wyjeździe, a Roma u siebie to dwa różne zespoły. W tym sezonie Roma wyjazdowo to co najwyżej przeciętny zespół, który przegrał większość meczy.
A Napoli? Napoli wygrało 9 z 10 ostatnich meczy u siebie ogrywając ostatnio Liverpool.
Co ciekawe - i zapewne dla gospodarzy niesamowicie mobilizujące - to fakt, że wspomniana porażka z Romą 2:4 to ostatni przegrany mecz Napoli u siebie (03.03.2018). Od tamtego czasu zanotowali łącznie 11 wygranych w 12 meczach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom