>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Serie A [11-12.11.2006]

Status
Zamknięty.
R 0

robak1984

Użytkownik
11.11.2006

18:00 Fiorentina - Atalanta
20:30 AC Milan - Roma

12.11.2006

15:00 Messina - Cagliari
15:00 Siena - Reggina
15:00 Sampdoria - Chievo
15:00 Palermo - Torino
15:00 Lazio - Udinese
15:00 Catania - Livorno
15:00 Ascoli - Empoli
20:30 Parma - Inter
 
R 0

robak1984

Użytkownik
▶ AC Milan - AS Roma --&gt; 1 lub 1X

Szczerze mówiąc to nie wiem co się dzieje z drużyną Milanu w tym sezonie. Nie myślałem, że będą grali aż tak słabo. W sobotę czeka ich prestiżowy mecz z zajmującą 3 miejsce w tabeli Romą. Patrząc na ostatnie wyniki mediolańczyków rzuca się w oczy pewien ciąg: wygrana, przegrama, wygrana, przegrana, wygrana, przegrana, wygrana. Tak więc Milan w ostatnich spotkaniach nie potrafi wygrać dwóch spotkań z rzędu. Wydaje mi się, że w sobotę to się zmieni. Rossoneri w końcu muszą zacząć grać lepiej. Mają w swoim składzie bardzo dobrych zawodników, którzy raczej nie zapomnieli, jak się gra w piłkę. Dodatkowo do grania na Milan skłania mnie passa 7 spotkań bez porażki drużyny Romy. Milan musi w końcu odbić się od końca tabeli i sobotnia potyczka może być do tego doskonałą okazją. Roma na San Siro nie wygrała już od bardzo dawna. Dla bezpieczeństwa można podepzreć się remisem, jednak myślę, że 3 pkt zostaną w Mediolanie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Parma - Inter --------&gt; 2

Analiza : Inter musi to spotkanie wygrać jeżeli chce utrzymać fotel Lidera na pewno duże znaczenie będzie miało to że Parma przegrała z drugo ligowym Napoli w pucharze grając pełnym skłądem będzie widocznie w tym spotkaniu zmęczenie tego zespołu natomiast Inter wygrał spokojnie swoje spotkanie i to rezerwowym składem Trener dał odpocząc swoim gwiazdą dając szanse dublerą z których najlepiej zaprezentował się Napastnik Cruz .. to po jego strzale Inter wygrał spotkanie i w tym spotkaniu nie widze innego wyniku jak nie wygranej zespołu Interu

Mój typ : 2
 
peja 1

peja

Użytkownik
Siena - Reggina
Typ : X

Zdecydwałem sie opisać ten pojedynek z jednego powodu - bardzo remisowego bilansu obu ekip, zwłaszcza w pojedynkach przeciwko sobie. Trzy ostatnie mecze pomiędzy Sieną i Regginą kończyły się remisami ( odpowiednio: 0-0, 0-0 i 2-2 ) i teraz podział punktów też niejest wykluczony gdyż gospodarze notują serię 8 meczów bez porażki, a goście na wyjeździe niewygrali od 8 spotkań. Osłabień kadrowych brak i obaj trenerzy będą dysponować pełnymi kadrami na to spotkanie.

Jeśli tylko niebędzie to typ masowy na niedzielnych kuponach to za mała stawke warto spróbować postawić na remis, kurs też zachęcający - 2.90
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ascoli - Empoli AC 1 @ 2.50 - BAH
Dobre wiadomosci, dla Ascoli, wielu graczy wraca do skladu po kontuzjach i trener Attilio Tesser bedzie mogl zagrac pelnym skladem. Już dziś u siebie Ascoli zagra z Empoli i powinni dac rade, ale za tydzien zagraja juz z Fiorentina i tam bedzie bardzo trudno. Jedynymi brakami w skladzie są Job i Bocchetti, ale to sa drugoplanowi zawodnicy Ascoli.Nie obecni gracze w Empoli to: Adani, Baldanzeddu, Rincon, Almiron, Ficini i Gasparetto.Jesli Ascoli dzisiaj przegra badz zremisuje to juz o nastepnym sezonie moga myslec w Serie B. Ascoli dzisiaj jednak powinno dac rade, poniewaz beda zmobilizowani na maksa i muszą to wygrac..

Sklady:
ASCOLI – Pagliuca, Nastase, Pecorari, Cudini, Lukovic, Giampa, Boudianski, Zanetti, Fini, Delvecchio, Bjelanovic.
EMPOLI – Balli, Raggi, Vanigli, Pratali, Lucchini, Marianini, Moro, Busce, Vannucchi, Matteini, Saudati
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Messina - Cagliari 1 @ 2.20 - BAH
Messina ma nadzieje, ze tak jak w zeszlym sezonie na Stadio San Filippo wygraja z Calgiari niekoniecznie jak wtedy 1:0, ale by wygrali. Trener Giordano i jego druzyna sa narazie na 9 miejscu i beda chcieli potwierdzic swoja niezla forme z Cagliari. Po porazce z Palermo na wyjezdzie 2:1, zagrali dobry mecz i wygrali z Chievo (2:1), potem w swoim ostatnim spotkaniu na wyjezdzie zremisowali z AC Torino 1:1 i teraz beda chcieli zodbyc kolejne 3 punkty na wlasnym boisku. Przyjezdni: Cagliari, sa znani w Serie A z tego, ze sporo remisuja. W ostatnim czasie zremisowali az 5 razy i jeden mecz wygrali z Sampdoria.Ja zagram tutaj na gospodarzy... ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Palermo v Torino

mój typ: 1

kurs: 1.45


Na Stadio Renezo Barbera przyjerzdża Torino. Palermo jak wiemy, jest to jak do tej pory niespodzianka rozgrywek Serie A. Palermo gra znakomicie, wygrało ostatnie cztery mecze w lidze i obecnie zajmują drugą pozycje w lidze. Torino jest to słaba drużyna, zajmująca 14 pozycje w tabeli. Palermo na swoim boisku gra dobrze, i wygrało dwa ostatnie mecze. Torino na wyjeździe nie wyrało od czterech spotkań, a ostatnie trzy zremisowało. Myśle że passa Palermo będzie trwała dalej. Jest to drużyna która napewno nie odpuści walki o Lige Mistrzów, ponieważ jest to bardzo realne. Myśle że Torino jest to zbyt słaba drużyna by pokonac Palermo na ich boisku.

Parma v Inter Milan

mój typ: 2

kurs: 1.55


Lider przyjerzdża na mecz z słabo grająco Parmą. Inter przed sezonem, po wykluczeniu największych rywali był główny faworytem do zdobycia Mistrzostwa. I jak narazie prowadzą w tabeli. Po nieudanym początku, zaczynają grać systematycznie, i zdobywaćdużo bramek. Inter wygrał swoje trzy poprzednie spotkania i napewno w tym meczu będzie chciało zainkasowac trzy punkty Zazwyczaj na wyjeździe grali dobrze, wygrana z Romą oraz Fiorentiną na ich boisku świadczy o tym że Inter jest mocnym zespołem. Parma mimo iż wygrała swoje dwa ostatnie mecze na swoim boisku, nie jest w tym meczu faworytem. Trzeba przyznac że te zwycięstwa nie były nad jakimiś znakomitymi zespołami. Gdy grali u siebie np. z Romą czy Milanem przegrywali dużą ilością bramek nie stzrelająć ani jednej. Więc myśle że w tym meczu jest jeden faworyt i jest nim Inter.

Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami:

Serie A 2005-06 2006-03-25 Parma - Inter 1 - 0

Serie A 2004-05 2005-02-06 Parma - Inter 2 - 2

Serie A 2003-04 2004-01-10 Parma - Inter 1 - 0

Serie A 2002-03 2002-12-22 Parma - Inter 1 - 2

Serie A 2001-02 2001-09-09 Parma - Inter 2 - 2
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:234102a86c]12 listopada 2006

Lazio Udinese 5 : 0

Siena Reggina 0 : 1

Sampdoria Chievo 3 : 0

Messina Cagliari 2 : 2

Palermo Torino 3 : 0

Ascoli Empoli 0 : 1

Catania Livorno 3 : 2

Parma Inter 1 : 2

11 listopada 2006

Fiorentina Atalanta 3 : 1

Milan Roma 1 : 2
[/center:234102a86c]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom