>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Serie A [24-25 października 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Wyniki ósmej kolejki do bólu przewidywalne, poza remisem w Neapolu wszyscy z czołówki tabeli wygrali swoje mecze i to minimum różnicą 2 bramek. Sampdoria z Juventusem machnęły razem 11 bramek. Lazio nadzwyczaj spokojnie &quot;trójka do zera&quot; z Sardyńczykami, gdzie debiutował nowy szkoleniowiec.
Środek tygodnia będzie raczej do powtórzenia dla faworytów. Roma i Juventus formalności na swoich stadionach, w sam raz dostają najsłabszych przeciwników w stawce. Możliwość rotacji nawet wskazana.
Z kolei Inter i Napoli o wiele trudniejsze zmagania, bo i Genoa, która od dwóch kolejek wygląda znacznie lepiej i Sampodria, która od początku sezonu w mocnym gazie. Dobrze pamiętam zeszłoroczną wygraną Dorii w Mediolanie (pierwsza victoria od 17 spotkań na SS) zatem czekamy na zemstę Interu.
Tym razem o życie grają Calgiari z Benevento, które w dalszym ciągu nie może zdobyć choćby punktu. Dla Sardyńczyków absolutny must win.
Spotkania w Weronie, Bolonii i we Florencji ciężkie do typowania, spotykają się w miarę wyrównane drużyny, gdzie ta słabsza drużyna ma handi w postaci gry na swoim śmieciach. Milan przełamie się jeszcze w tym roku czy jak?

Transmisje w Eleven:
Inter - Doria
Atalanta - Verona
Genoa - Napoli
Juventus - Spal
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
W Fortunie po @1.71 mamy kurs na brak wygranej Milanu. Całkiem przyjemnie to wygląda. Rossoneri grają w sobotę u siebie z... Juve. Myślę, że to ten mecz będzie tym, na który wyjdą zmotywowani na 200% zwłaszcza w obliczu zwolnienia Montelii, którego posada wisi niemal na włosku. Chievo spisuje się w tym sezonie bardzo przyzwoicie. Na własnym stadionie ograli Fiorentinę czy ugrali remis z Atalantą. Myślę, że @1.71 to dość dobra opcja.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Inter-Sampdoria
Typ: 1/1
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: 10 kolejka włoskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Mediolańskiego Interu na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Sampdorii Genua, ekipa gospodarzy jest oczywiście faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie , bowiem w tym sezonie Inter na razie radzi sobie bardzo dobrze, na chwilę obecną jest wiceliderem i ma 2 punkty straty do zespołu z Neapolu, goście natomiast zajmują 6 pozycję ,ale spotkania wyjazdowe wychodzą im bardzo słabo , ugrali tam tylko 5 oczek , do tego w poprzednich 10 spotkaniach wyjazdowych zanotowali zaledwie 1 zwycięstwo. Inter Mediolan na własnym stadionie gra bardzo dobrze, w lidze wygrał wszystkie 4 spotkania , strzelił 9 bramek stracił zaledwie 2 , do tego zanotował 7 kolejnych wygranych domowych z rzędu co daje im pewności siebie, której goście na wyjazdach nie mają, bramki strzelać potrafią,ale z defensywą jest już znacznie gorzej, dlatego też uważam że w tym spotkaniu gospodarze będą stroną przeważającą, która stworzy sobie więcej okazji do zdobycia bramki, mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Tak jak ktoś wyżej pisał polecam granie na Chievo. W fortunie za ich zwycięstwo kursik 3.5 a 1X za 1.71. Grają w tym sezonie bardzo dobrze. U siebie potrafili postraszyć Lazio i zremisować z Atalantą. Ostatnia wygrana w derbach Werony tylko może dodać im skrzydeł. O grze Milanu nie ma co się rozwodzić. Grają katastrofalnie i przyjadą bez Bonnuciego.
Cagliari-Benevento 1 1.52
fortuna
Wbrew pozorom Cagliari zagrało bardzo dobrze z Lazio. Oddali dwa razy więcej celnych strzałów i gdyby tylko mieli lepszą skuteczność to mogli pokusić się nawet o zwycięstwo. Ewidentnie efekt nowej miotły. Cagliari ma po prostu za dobry skład żeby walczyć o utrzymanie i nie widzę tutaj innej opcji niż ich pewne zwycięstwo.
Fiorentina-Torino 1 1.9
fortuna
Viola gra w kratkę w tym sezonie. Widać że jeszcze nie do końca się zgrali po letniej rewolucji chociaż ostatnio prezentują się lepiej. Toro bez Belottiego to nie ta sama drużyna. Remisy z Crotone i Hellasem pomimo prowadzenia 2-0 tylko to pokazują. Fiorentina powinna odprawić ich z kwitkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
BOLOGNA - LAZIO
Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: Fortuna
Lazio świetnie sobie radzi na wyjazdach, 4 rozegrane mecze w roli gościa i 4 wygrane, w tym wygrana na trudnym terenie z Juventusem. Immobile w świetnej formie teraz, król strzelców z 13 bramkami i 3 asystami. Bologna bardzo mało bramek strzela a ich bilans wynosi 8:9, z 14pkt zajmują 8 pozycję. Tam nie ma kto strzelać bramek, u siebie 5 pkt w 4 meczach, ich terytorium to żaden motywujący argument. Sam zagram mocno Lazio, po takim kursie i patrząc na forme obu zespołów warto!
A Ja właśnie zagrałem w tym meczu,że owszem Lazio wygra ale że Bologna im strzeli bramkę po kursie 3,60. Ta Bologna o której mówisz miesiąc temu potrafiła zremisować z obecnym liderem 1-1 a Lazio owszem skuteczne jest i dużo strzela ale jakoś w defensywie nie błyszczy ogólnie bilans 24:10 a na wyjeździe 10:4 po 4 meczach same zwycięstwa w tym 2 bramki od Genoi (2-3) jedna od Juve (1-2)i jedna od Chievo (1-2).Już nawet nie patrze na LE bo to inna bajka,ale też tracą na wyjeździe.Jutro się przekonamy kto miał racje.Pozdrawiam
Bologna - Lazio
Typ:Lazio wygra i obie drużyny strzelą golą
Kurs: 3,60
buk: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
O grze Milanu nie ma co się rozwodzić. Grają katastrofalnie i przyjadą bez Bonnuciego.
Według mnie to akurat będzie dla Milanu wzmocnienie, że Leonardo nie jedzie do Werony, może ta czerwona kartka w ostatnim meczu da mu trochę do myślenia i wróci do lepszej dyspozycji, którą prezentował w Starej Damie.
Co do samego meczu to jak dla mnie Chievo tego meczu nie przegra. Jednak ja dzisiaj postawiłem parę złotówek na gola Roberto Inglese, który zdobył w derbach dwa gole. (ANALIZA W TYPACH DNIA)

Roberto Inglese strzeli gola - TAK @3,50 Fortuna ZWROT zawodnik nie zagościł na boisku
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Chievo na prawdę gra fajną piłkę i ofensywną przede wszystkim. Bonucci złapał czerwo w ostatnim meczu, a kurs na gospodarzy w okolicach 3.4. Grają u siebie, Milan osłabiony więc czemu nie spróbować takiego kursu ???? ?
Od siebie do kuponu dorzuciłem jeszcze:
Fiorentina handi azjan -1, oglądałem ich mecz z Udinese i też bardzo ofensywny futbol, ale akcje przemyślane. Torino bez Belottiego a więc bez żądła z przodu. Liczę na wygraną 2-ma bramkami ????

----
Fiorentina lekko 3:0 ✅, Torino na chwilę obecną nie ma nic ciekawego do zaprezentowania bez Belottiego.
Chievo in ⛔, szukałem na siłę sensacji ???? Szkoda Chievo bo uwaliło mi kupon, klasycznie #tjmmnw :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus – Spal
Over 10,5 rzutów rożnych.
@1.91
Uni⛔
Jeśli ktoś ma tu być stroną atakującą, to na pewno będzie nią Stara Dama. W Juve bardzo dobrze funkcjonują skrzydła w postaci Mandzukica oraz Cuadrado. Niestety, dziś tego pierwszego nie zobaczymy, a w jego miejsce będzie grać Costa, bardzo szybki zawodnik, który powinien robić dużo zamieszania. Nie wiadomo czy Cuadrado czy Berna od pierwszej minuty. Jeśli Cuadrado, to niezły beton z Maxa, bo kiedy nowy nabytek ma zacząć grać? Przeciwko Milanowi? Musiałby być cud.
Przyjezdni pokazywali już, że w piłkę potrafią kopać. Z Napoli przegrali jedną bramką. Jest to jedna z najsłabszych ekip w Serie A, ale patrząc na statystyki pod danych spotkania wyglądają one przyzwoicie. Uwagę moją zwróciły rożne, których nabijają całkiem sporo, bo: 10,5,12,4,8. W meczu z Napoli mieli 4 rożne, gdzie defensywa Napoli prezentuje się bardzo dobrze.
Uwagę należy zwrócić, że obrona Juve straciła dwóch kluczowych kopaczy, a w ich miejsce nie przyszedł nikt szczególny i ta formacja nie wygląda tak dobrze, jak sezon temu.
 
mat947 20

mat947

Użytkownik
Witam wszystkich!
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Czas: 21.10.17; 18:00
Spotkanie: Chievo - Milan
Typ: BTS ✅
Kurs: 1,8 ✅
Buk: STS
Wynik: 1:4
Większość z Was trafnie dostrzega problemy Milanu w Serie A: 1 pkt w czterech ostatnich spotkaniach; liczne konflikty w drużynie (m.in. między &quot;starą gwardią&quot; a nowymi nabytkami Rossonerich, z Bonuccim na czele), kredyty prezydenta Li, zerwanie przez Adidas umowy sponsorskiej ... Długo można tak wymieniać. Wszystko to działa na niekorzyść Milanu, także w najbliższym spotkaniu z Chievo Verona. Bukmacherzy oczywiście faworyzują ekipę z Mediolanu, jednak Chievo ostatnio bardzo dobrze poczyna. Dobra 7. lokata w tabeli, wygrane derby Verony z Hellasem. Na początku skłaniałem się do zagrania 1X (Chievo nie przegra), lecz nie jestem do tego przekonany w 100% - przynajmniej dla mnie bardzo ciężko wskazać zwycięzcę tego spotkania.
Dlatego osobiście gram BTS, podobnie jak manioloafc . Chievo w formie; gospodarze strzelają średnio 1,8 gola na mecz u siebie, brak absencji. Milan w małej rozsypce; zabraknie Bonucciego i Bonaventury, atak jednak wciąż mają całkiem przyzwoity i moim zdaniem nie powinni mieć problemu ze strzeleniem przynajmniej jednej bramki ekipie Latających Osłów.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wygrana Cagliari 1,65
SPAL nie strzeli 1,65 ⛔
Genoa handi +2,5 @1,2
Wygrana Romy 1,16
@3,33 Totolotek ⛔⛔ Juventus nie dał rady.

Nie ma takiej możliwości by Cagliari udupiło 4 mecz z rzędu u siebie z najgorszym zespołem w stawce. Dostali pod rząd od Chievo, Sassuolo i Genoa. Dwie ostatnie tutaj przełamały swój kryzys. Mimo, że są to tylko średniaki ligi to Benevento i do takich ekip nie ma podejścia. Nie wyobrażam sobie, żeby 3 punkty nie zostały na Sardynii. Trójka ofensywna Jao Pedro, Sau i Pavoletti muszą to rozmontować i to nie jeden raz.
Juventus wychodzi dobrą defensywą. Szczęsny w bramce + Alex Sandro - Rugani, Barzagli - Lichtsteiner. Spokojnie mi taki zestaw odpowiada, nie ma jakichś udziwnień typu Asamoah na lewej czy Sturaro na prawej. Jest dobrze, mecz grany 95% czasu pod dyktando Juventusu + Polak w bramce, który jak na razie po dwóch występach jest na zero z tyłu i szkoda byłoby to zawalić z takim przeciwnikiem.
Napoli nie wygra różnicą 3 bramek a co za tym idzie, dla mnie spokojny bet. W ostatniej kolejce spróbowałem tych wysokich handi po dość niskich kursach ale siadło wszędzie na totalnym luzie. Genoa po przerwie na reprezentację wygląda o niebo lepiej. Przegrać zapewne przegrają, ale nie na takim wysokim handi. 6000 tysięcy kibiców Napoli jest zapowiadane, więc nie wypada odwalić jakiegoś numeru, ale to jest kolejny mecz grany systemem &quot;3 dniowym&quot; nikt nie będzie się zabijał o wysoki wynik.
Roma również strasznie nisko, ale nie róbmy jaj że stracą mega ważne 3 punkty z...Crotone. Kolarov i Dżeko wg. zapewnień Di Francesco dzisiaj mają grać od początku a dopiero z Bolonią odpocząć przed Chelseą w LM. A to są dwie kluczowe postacie w Romie na tą chwilę. Crotone na ostatnich wyjzdach dostało po piątce od Atalanty i Sampdorii, dajcie spokój.
--------------
Ponadto parę betów skierowanych do wspomnianych meczów
Leonardo Pavoletti gol 2,1 ✅
Juventus - Spal over 2,5 i Brak BTS 2,35 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom