>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% dwunastka - gra w toto-lige

Status
Zamknięty.
A 0

atforex

Użytkownik
A ja coś mam jeżeli chodzi o Totalizator Piłkarski. Posiadam kilka systemów z których jeden jest naprawde dobry. Kupiłem te ksiązke jeszcze w latach osiemdziesiątych i mam ją do dzisiaj. System składa sie 1458 zakładów. I teraz najlepsze!!! Trzeba tylko wytypować bezbłędnie 5 meczów z 13 co nie jest takie trudne. Pokrótce.
Grałem nim gdy jeszcze zakłady piłkarskie były w kolekturze. Wypełniałem 183 kupony. W 1992 roku graliśmy grupą 5 osób i wygrywaliśmy. Pamiętam ze wtedy z wygranych kupiłem sobie wiele markowych ciuchów jak na owe czasy. Zostawiliśmy sobie na 2 gry ale potem nie siadły zakłady i przestaliśmy grać!!!.
Cała zabawa polega na tym jak już pisałem do wytypowania 5 meczy a dokładniej:
- typujemy dwa pewniaki - tylko dwa
- typujemy 3 pozycje dwudrogowo - tylko 3 ( czyli 1X, 12, X2- ale uwaga odrzucamy ze wejdzie typowanie 3 pozycje po wygrana gospodaży, gości lub że wejdzie 3 razy remis)
- typujemy 8 pozycji trzydrogowo - az 8 ( czyli 1X2 - 100% zawsze wchodzi 7 trafień)
I teraz jeżeli wejdą wszystkie pozycje to znaczy
- dwa pewniaki - wchodzą
- 3 pozycje typowane 2 drogowo - czyli z podpórką
- 8 pozycji typowanych 3 drogowo - 100% wchodzi 7 trafień
to mamy zawsze 12 trafień.
Koszt wysłania to 1020,60PLN
Dlatego najlepsza sprawą jest wg mnie stworzenie dużej grupy np 100 osób(co nie jest takie nierealne) i wpłata po 300 PLN. Mamy wtedy 30.000PLN i wystarczy to na 29 gier. Oczywiście trzeba by było stworzyc regulamin ponadto ktoś by musiał to prowadzić. Tylko jest mały mankament z typowaniem. Ale to też można rozwiazać. Każdy typuje tylko te 5 pozycji i ta pozycja co uzyska najwięcej typów na 1 jest pewniakiem potem ta co uzyska najwięcej typów na 1X zostaje na 1X a pozostałe typowane są 1X2
System mogę udostepnić bezpłatnie. Jest to ksiażka składająca sie z 53 stron.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Taa system 100% ale potrzebuję kasy i co jeszcze :roll:

Chcesz wyjechać z Polski z 30 000zł czy może masz plecy u nas :roll:
 
A 0

atforex

Użytkownik
SYSTEM NA 13 TYPOWAŃ DLA TOTO-LIGI W TOTOMIX
Pierwsza i najłatwiejsza do rospisania a zarazem najtrudniejsza do wytypowania czesc systemu?

1. Dwie pozycje z 13 (tutaj zestwa par jest http://www.totolotek.pl/totoliga/) typujemy jako pewniaki czyli albo 1 (wygrana miejscowych) X (remis) 2 (wygrana przyjezdnych)

Następnie typujemy 3 pozycje dwudrogowo.

2. Z zestawu do którego mamy link podany w punkcie 1 wybieramy trzy spotkania.

Permutacja pełna dla 3 pozycji typowanych 2 drogowo wygląda tak.

pozycje permutacja
1. 1 1 1 X 1 X X X
2. 1 1 X 1 X 1 X X
3. 1 X 1 1 X X 1 X

TERAZ ROZBIJAMY TĄ PERMUTACJE NA BLOKI

A
1 X
1 X
1 X

B
X1
1X
1X

C
1X
X1
1X

D
1X
1X
X2


USÓWAMY BLOK A GDYZ SKRAJNE TYPOWANIE JEST NAJMNIEJ PRAWDOPODOBNE.

W ten sposób mamy w grze trzy bloki B,C,D.

Przykład:
Mamy dowolny zestaw par. od 1 do 13 TO PIERWSZE TYPUJEMY PEWNIAKI. U nas to pozycja 3 - wygrana miejscowych 1 i pozycja 13 - wygrana gosci 2. Typowanie dwudrogowe to pozycja 5 - 1X, pozycja 7 - 12 i pozycja 10 - X2. Pozostałe osiem typowań to 1X2. w TEN SPOSÓB MAMY WYTYPOWANE WSZYSTKIE 13 SPOTKAŃ

ZESTAW PAR.

1. 1X2
2. 1X2
3. 1
4. 1X2
5. 1X
6. 1X2
7. 1 2
8. 1X2
9. 1X2
10. X2
11. 1X2
12. 1X2
13 2


I teraz najwazniejsze!!!!

W typowaniu na trzydrogowym na 100% wchodzi nam 7 trafień !!! CZYLI MAMY W TYPOWANIU 1X2 100% SIEDEM TRAFIEŃ.

TYPOWANIE TRZYDROGOW TO SYSTEM ROZPISANY NA 3 BLOKI X, Y, Z!!!. w każdym bloku jest 243 zakłady!!!

I teraz wypełniajac kupon tworzy się kombinacje TYPOWAŃ DWUDROGOWYCH Z TRZYDROGOWYMI!!!

1. BLOK B Z BLOKIEM X
2. BLOK C Z BLOKIEM Y
3. BLOK D Z BLOKIEM Z

jAK JUŻ WYZEJ PISAŁEM W KAŻDYM Z BLOKU TYPOWANEGO TRZYDOROGOW JEST 243 KOLUMNY!!!

Dokonując odpowiednich obliczeń mamy
1. 243*2=486
2. 243*2=486
3. 243*2=486
RAZEM 1458 ZAKŁADÓW!!! ( JEDEN ZAKŁAD TO 0,70 PLN)


I TERAZ BARDZO WAŻNA SPRAWA.
ZAKŁADAM ZE MAMY TRAFIONE 2 PEWNIAKI MUSZĄ NAM WEJSĆ WSZYSKIE TYPOWANIA DWUDROGOWO. ALE!!!.
1&gt;NIE MOZENAM WEJŚĆ TYPOWANIE SKARAJNE CZYLI SAME ZWYCIESTWA PUB REMISY BO NIE MAMY WTEDY W GRZE PEŁNEGO TRAFIENIA ZA 3
2&gt;GDY NAM WEJDZIE NAPRZYKŁAD KOLUMNA NR 1 Z BLOKU B TO MAMY TRÓJKĘ W GRZE
3&gt;W TYLKO JEDNYM BLOKU TYPOWANYM TRZYDROGOWO JEST 7. CZYLI ALBO W X ALBO W Y ALBO W Z. JEŻLI W BLOKU &quot;Z&quot; MAMY 7 TRAFIEŃ TO W POZOSTAŁYCH BLOKACH JEST TYLKO MAKSYMALNIE PO 6 TRAFIEŃ.
4&gt; BLOK Z TYPOWANIEM TRZYDROGOWYM TAM GDZIE PADNIE 7 TRAFIEŃ MUSI SIE ZEJSĆ Z BLOKIEM GDZIE JEST 3 TRAFIENIA TYPOWANE DWUDROGOWO. CZYLI JEZELI W BLOKU C MAMY 3 TRAFIENIA TO SIÓDEMKA MUSI BYĆ W BLOKU Y!!! JEZELI BEDZIE W BLOKU X BĄD Z TO NIE MAMY DWUNASTKI.

ZAŁOŻENIA
5.&gt; JEZELI TRAFNOSC TRZCH TYPOWAŃ BEZBŁĘDNYCH 2 DROGOWO WEJDZIE W BLOK GDZIE MAMY 7 TRAFIEŃ I WEJDĄ PWENIAMI MAMY: 7 TRAFIEŃ TYPOWANYCH TRZYDROGOWO + 3 TRAFIENIA TYPOWANE 2 + DWA PEWNIAKU = 12 TRAFIEŃ 100%.
6&gt; JEŻELI TRAFIMY 8 TRAFIEN W TYPOWANIU TRZYDROGOWYM {I JEZELI WYTYPUJEMY POZOSTAŁE MECZE BEZBŁĘDNIE} + 2 TRAFIENIA Z TYPOWANIEM TRZYDROGOWYM {NIE JEST TU TERAZ WAŻNE ABY BYŁ BLOK Z TYPOWANIEM BEZBŁĘDNYM DWUDROGOWYM Z BLOKIEM NA TYPOWANIE TRZYDROGOW} + 2PEWNIAKI = 12 TRAFIEŃ {100% - MAMY ZAWSZE}


Praktycznie rzecz biorąc podany tutaj system na 2 pewniaki ,3 pozycje dwudrogowe i 8 pozycji trójdrogowych, PRZY LICZEBNOŚCI 1458 ZAKŁADÓW GWARANTUJE DWUNASTKĘ LUB TRZYNASTKĘ W DWÓCH NA TRZY GRY. Warto zauważyć, że liczebność tego systemu stanowi 1/36 czesc permutacji pełnej. Jest to najmniejszy z możliwych skrótów permutacji pełnej zachwujacy tak duże prawdopodobieństwo uzyskania rozwiązania z jednym błędem. Dokonywanie skrótów permutacji pełnej w stopiniu wyzszym nie jest mozliwe.

I to cały system na 13 typowań

W tej ksiązce jest wiele jeszcze innych systemów. Jest w niej też permutacja skrócona na 13 pozycji dla typowania dwudrogowego!!! Ilość zakładów to 1024. Jezeli prawidłowo wytypuje sie wszystkie 13 pozycji ma to system gwarantuje trzynastek w 1/8 przypadków natomiast 12 w ilości od 1 do 3 - najczęsciej będa zdarzały sie dwie dwunastki.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
systemu moznaby uzyc, ale najpierw trzeba by bylo go przetestowac na &quot;sucho&quot;, a zeby to zrobic, trzeba by siedziec i rozpisywac ogromna ilosc kuponow co zajeloby mnostwo czasu. Nie wiadomo jakby to wygladalo finalnie, ale zeby nastepnie zagrac, znowu trzeba by bylo poswiecic mnostwo czasu i zaryzykowac nie najmniejsze pieniadze...
 
A 0

atforex

Użytkownik
systemu moznaby uzyc, ale najpierw trzeba by bylo go przetestowac na &quot;sucho&quot;, a zeby to zrobic, trzeba by siedziec i rozpisywac ogromna ilosc kuponow co zajeloby mnostwo czasu. Nie wiadomo jakby to wygladalo finalnie, ale zeby nastepnie zagrac, znowu trzeba by bylo poswiecic mnostwo czasu i zaryzykowac nie najmniejsze pieniadze...
Aż wcaje takiej pracy nie ma. Skupiasz sie tylko i wyłącznie na prawidłowym typowaniu tych pięciu pozycji. Jak masz faks mogę ci przefaksować ten system na typowanie osiem pozycji trzydrogowo
 
A 0

atforex

Użytkownik
Taa system 100% ale potrzebuję kasy i co jeszcze :roll:

Chcesz wyjechać z Polski z 30 000zł czy może masz plecy u nas :roll:
Widze ze sie nie odzywasz. Krytykować każdy potrafi i zmieszać z błotem ale trzeba tez umieć coś konkretnego wymyśleć.
 
A 0

atforex

Użytkownik
testuj i pisz na forum jak coś to bede chętny zrozumieć to głębiej :mrgreen:
Zrobimy tona dwa sposoby!!! na Lige angielską i Ligi inne

Liga angielska http://www.totolotek.pl/totoliga/oferta/la/ - zestaw par 962


Zakłady nr 962 na dni: od 2006-08-26 do 2006-08-27

Lp. Zestaw par Prognoza wyników Poprzedni sezon

1 ASTON VILLA - NEWCASTLE 3 4 3 1 - 2
2 BLACKBURN - CHELSEA 2 3 5 1 - 0
3 CHARLTON - BOLTON 3 4 3 0 - 1
4 FULHAM - SHEFFIELD UTD 4 3 3 -
5 MANCHESTER CITY - ARSENAL 2 4 4 1 - 3
6 TOTTENHAM - EVERTON 5 3 2 2 - 0
7 WATFORD - MANCHESTER UTD 2 2 6 -
8 WIGAN - READING 4 4 2 -
9 CRYSTAL PALACE - BURNLEY 4 3 3 2 - 0
10 COLCHESTER - DERBY 3 3 4 -
11 NORWICH - BARNSLEY 4 3 3 -
12 SOUTHAMPTON - PRESTON 4 3 3 0 - 0
13 WOLVERHAMPTON - LUTON 3 4 3 2 - 1




LIGII INNE http://www.totolotek.pl/totoliga/oferta/li/ - ZESTAW PAR 1117

zakłady nr 1117 na dni: od 2006-08-25 do 2006-08-26

Lp. Zestaw par Prognoza wyników Poprzedni sezon

1 BAYERN - NUERNBERG 6 3 1 2 - 1
2 BOCHUM - COTTBUS 3 4 3 2 - 2
3 BORUSSIA M-GBACH - ARMINIA 4 3 3 2 - 0
4 HANNOVER - AACHEN 4 4 2 -
5 LEVERKUSEN - WOLFSBURG 6 3 1 4 - 0
6 SCHALKE 04 - WERDER 3 4 3 2 - 1
7 STUTTGART - DORTMUND 3 4 3 0 - 0
8 LORIENT - NANTES 4 3 3 -
9 TROYES - TOULOUSE 3 4 3 3 - 1
10 SOCHAUX - PSG 4 3 3 0 - 1
11 UTRECHT - SPARTA 5 3 2 1 - 1
12 VITESSE - AZ ALKMAAR 2 4 4 0 - 5
13 WAALWIJK - EXCELSIOR 4 3 3 -


To typujemy na sobotę 26 sierpnia 2006. Postaramsie do piątku rozpisac i zamieścić tutaj bloki do typowaninia trójdrogowego.


Z podanych wyżej 13 pozycji wybiorę i wykreślę te pięć, które bedątypowane dlakażdego zestawu par.
Zaczynam tak jak bym miał kase na 30 gier na każdy zestaw Par czyli około 60.000 tysięcy.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja coś mam jeżeli chodzi o Totalizator Piłkarski. Posiadam kilka systemów z których jeden jest naprawde dobry. Kupiłem te ksiązke jeszcze w latach osiemdziesiątych i mam ją do dzisiaj. System składa sie 1458 zakładów. I teraz najlepsze!!! Trzeba tylko wytypować bezbłędnie 5 meczów z 13 co nie jest takie trudne. Pokrótce.
Grałem nim gdy jeszcze zakłady piłkarskie były w kolekturze. Wypełniałem 183 kupony. W 1992 roku graliśmy grupą 5 osób i wygrywaliśmy. Pamiętam ze wtedy z wygranych kupiłem sobie wiele markowych ciuchów jak na owe czasy. Zostawiliśmy sobie na 2 gry ale potem nie siadły zakłady i przestaliśmy grać!!!.
Cała zabawa polega na tym jak już pisałem do wytypowania 5 meczy a dokładniej:
- typujemy dwa pewniaki - tylko dwa
- typujemy 3 pozycje dwudrogowo - tylko 3 ( czyli 1X, 12, X2- ale uwaga odrzucamy ze wejdzie typowanie 3 pozycje po wygrana gospodaży, gości lub że wejdzie 3 razy remis)
- typujemy 8 pozycji trzydrogowo - az 8 ( czyli 1X2 - 100% zawsze wchodzi 7 trafień)

I teraz jeżeli wejdą wszystkie pozycje to znaczy
- dwa pewniaki - wchodzą
- 3 pozycje typowane 2 drogowo - czyli z podpórką
- 8 pozycji typowanych 3 drogowo - 100% wchodzi 7 trafień

to mamy zawsze 12 trafień.
Koszt wysłania to 1020,60PLN

Dlatego najlepsza sprawą jest wg mnie stworzenie dużej grupy np 100 osób(co nie jest takie nierealne) i wpłata po 300 PLN. Mamy wtedy 30.000PLN i wystarczy to na 29 gier. Oczywiście trzeba by było stworzyc regulamin ponadto ktoś by musiał to prowadzić. Tylko jest mały mankament z typowaniem. Ale to też można rozwiazać. Każdy typuje tylko te 5 pozycji i ta pozycja co uzyska najwięcej typów na 1 jest pewniakiem potem ta co uzyska najwięcej typów na 1X zostaje na 1X a pozostałe typowane są 1X2

System mogę udostepnić bezpłatnie. Jest to ksiażka składająca sie z 53 stron.

I ty pewnie chcesz byc skarbnikiem grupy co ?
Niezle to obmysliles.
100 osob przysle ci po 300zl i bedziesz mial 30 tys
Tylko pomysl ze wygrane w toto-lidze nie sa takie duze jak w toto-lotku i wugrana nawet 13-stka podzielona na 100 osob wychodzi bardzo marnie
 
M 0

marcin7580

Użytkownik
Czemu ten temat już przysechł. AFOREX mam identyczną historie jak ty a na tym forum jestem nowy. 12 lat temu grałem podobnymi systemami jak jeszcze toto-liga była prawie w każdej kolekturze (skutki były zadawalające-pare razy musiałem odbierac wygraną w siedzibie). Mam taką prosbę czy mógłbyś mi podesłać na meila kilka tych systemików. Mój e-mail to [email protected] . Z góry dziękuje.
PS. Można by to wykorzystać w supertoto tylko tam trzeba wytypować 14 drużyn (ale za to przy niespodziankach jaka kasa). Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom