>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

100 zł płaska stawka

E 0

edgewwe10052

Użytkownik
Witam! Chciałbym zaczać grę płaską stawką. Mam budżet wynoszący 100 zł. Moj cel to osiągnięcie 200zł w ciągu miesiąca. Jakie grać kursy i ile stawiać zeby wszystkiego nie tracic ale zeby zarobki były chociaż 4zł na kupon. Myślałem zeby przy pewnejszych dla mnie kuponach stawiać 3 zł a przy bardziej ryzykownych 2 zł. Co o tym myślicie? Z góry dzieki ! ????
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Ja bym grał zakład solo, za 100 zł . Kurs 1.40 minimum do 1.80 . Licząc się oczywiście z podatkiem i tak możesz być na plusie , dobierając oczywiście dobre typy
 
eliar 21

eliar

Użytkownik
Przede wszystkim graj typy które uważasz za &quot;pewne&quot; , nic na siłę. Trzymaj się swoich zasad.
 
eliar 21

eliar

Użytkownik
Ja nie widzę problemu zrobić ze 100 zł w ciągu miesiąca 200 zł. Ale rozumiem że dla niektórych może to stanowić problem.
 
eliar 21

eliar

Użytkownik
To o czym piszesz to &quot;oczywista oczywistość&quot; co nie zmienia faktu że można ugrać 100% budżetu w miesiąc. Wiadomo że czym wyższa kwota tym jest trudniej ale w tym temacie jest kwota 100 zł.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Zaklad bez ryzyka lub freebety wykorzystaj I masz zarobione, gdzies Ci powinno wejsc. Nie kombinuj z jakimis mega tasiemkami , zagraj spotkanie -dwa na kuponie kurs 2 .
Masz zaklad bez ryzyka betclic 200zl , expekt 222zl, fortuna 100zl , betsson 150zl, betsafe 150zl darmowy zaklad ,zaczynasz od najmniejszych czyli fortuna I betsafe. Na tych paru tylko bonusach moze zarobic I to nie stowke a kilka , no chyba ze nie trafisz nic albo juz wykorzystales te bonusy.
 
Do góry Bottom