>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

11. Grand Prix Niemiec [20 lipca - 22 lipca 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-hockenheim,cId,56711
Na czas kwali ma być bez deszczu ale tor na 99% nie wyschnie
Myślałem że będę mógł zrobić cash out po p3 ale nie mogę więc dalej jadę tym wozkiem i mam nadzieję że nie będa ryzykowali crashem i odpuszcza kwali
Co sądzisz, ranczo?
Patrze na radar i chmury burzowe uciekly juz dalej i w tej chwili jest czyste niebo. Wszystko wskazuje na to, ze nie bedzie juz padac a to bedzie skutkowac szybkim przesychaniem toru. Mysle, ze zaczna na oponach typu inter a w Q2 i Q3 pojada juz na slickach.
Sytuacja na torze. Zdjecie z przed chwili z oficjalnego Twittera.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Nie wygląda na to by ricciardo miałby wyjechać na tor w Q2
Nie wygląda na to by ricciardo miałby wyjechać na tor w Q2
I tak też chyba będzie. Jeśli stream był live to Ricciardo udziela już wywiadów. Również był obrazek jak mechanicy grzebia przy jego aucie ale kierowcy w bolidzie nie było. Ciekawe jak się ustosunkuja do tego buki i czy nie zrobią zwrotów...
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie wygląda na to by ricciardo miałby wyjechać na tor w Q2
I tak też chyba będzie. Jeśli stream był live to Ricciardo udziela już wywiadów. Również był obrazek jak mechanicy grzebia przy jego aucie ale kierowcy w bolidzie nie było. Ciekawe jak się ustosunkuja do tego buki i czy nie zrobią zwrotów...
Spokojnie nie zrobia zwrotow na 200% bo czas Ricciardo uzyskal. Lada moment ksiegujemy plusik :cash:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Myślałem ze nie bede próbował tego typu ale pod nieobecność Hamiltona z przodu stawki i mimo wszystko lepsze obchodzenie sie z oponami przez Ferrari na długich przejazdach i klopotami Merca z przegrzewającymi sie gumami co obaj kierowcy potwierdzali stawiam na podwojne zwycięstwo Czerwonych. Z kierowców ktorzy moga to zepsuć największe zagrożenie widze ze strony mimo wszystko Verstappena bo jednak Red Bull dosyć łagodnie obchodzi sie z obiema mieszankami, ale suma sumarum jest wolniejszy od Ferrari co powinni Czerwoni wykorzystac i jeszcze sam moment startu tez ostatnio dziala na ich korzyść. Chociaz Merc ostatnio skupiał sie na tym elemencie. Kurs przed P3 byl 9 teraz pewnie spadnie ale za rozsądną stawke mozna spróbować.
Wyscig GP Niemiec- zwycięski dublet: Ferrari kurs 5⛔
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ustawienie na starcie:
1. Vettel; 2. Bottas;
3. Räikkönen; 4. Verstappen;
5. Magnussen; 6. Grosjean;
7. Hülkenberg; 8. Sainz;
9. Leclerc; 10. Pérez;
11. Alonso; 12. Sirotkin;
13. Ericsson; 14. Hamilton;
15. Ocon; 16. Gasly;
17. Hartley; 18. Stroll;
19. Vandoorne; 20. Ricciardo (kara).
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Niemiec - wyścig niedziela 15:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 1.95 ⛔
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Probuje po raz kolejny taki zaklad. Przede wszystkim uklad toru bedzie sprzyjal roznego rodzaju kolizjom na poczatku wyscigu. Glownie chodzi mi tutaj o zdradziecki, bardzo szybki zakret numer 1, ktory kierowcy przejezdzaja w trakcie wyscigu praktycznie z gazem w podlodzie. Wlasnie w tym zakrecie mielismy 4 lata temu spektakularna &quot;rolke&quot; Felipe Massy po kontakcie z Kevinem Magnussenem tuz po starcie. Sekwencja zakretu numer 2 i 3 tez moze prowokowac kierowcow do ostrej walki. Pozniej mamy bardzo dluga prosta po ktorej nastepuje ostre dohamowanie do zakretu numer 6, ktory kierowcy przejezdzaja na 2 biegu i tutaj rowniez moze byc goraco. Do tego obok siebie beda startowac Verstappen, Magnussen i Grosjean czyli chyba najbardziej elektryczni kierowcy w obecnej stawce. Trzeba tez pamietac, ze na tym torze praktycznie do samego konca kierowcy powinni byc bardzo blisko siebie walczac kolo w kolo i spodziewam sie sporego przetasowywania na poczatku wyscigu. Proponowane pary przez bukmacherow mnie nie przekonuja dlatego bardzo chetnie skorzystam sobie z takiego zakladu i go pogram.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
GP Niemiec - Wyścig Top10
Esteban Ocon - Tak
Kurs: 4.33 - Betsson
Bardzo ciekawy kurs wystawił skandynawski bukmacher na to zdarzenie. Esteban wystartuje do dzisiejszego wyścigu co prawda z 15 pola jednak uważam,że ma duże szanse na przesunięcie się na punktowaną pozycję.Force India w tym sezonie lepiej się spisuje w wyścigu niż we sobotnich kwalifikacjach. Jako przykład mogą posłużyć dwa ostatnie weekendy GP. W Austrii bolidy FI startowały z 17 i 11 pola a ukończyły rywalizację na 6 i 7 miejscu, natomiast w Wielkiej Brytanii w kwalifikacjach Ocon był 10 a Perez 12 i ukończyli rywalizację odpowiednio na 7 i 10 pozycji. Jeżeli Francuz uniknie na 1 okrążeniu kolizji to uważam,że systematycznie będzie odrabiał straty no kolejnych okrążeniach. Udowodnił już w tym sezonie,że umiejętnie potrafi zarządzać oponami co przynosi mu wymierne korzyści. Dla porównania Betsson bardziej wierzy w punktowaną pozycję Ericssona (2.62) niż Francuza co dla mnie jest nieporozumieniem. Dla bardziej odważnych można spróbować po kursie 8 na punkty obu kierowców hinduskiego zespołu (STS).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja pogram dziś 3 typy z F1
Dwa typy w AKO @3,18 STS
Verstappen - Raikkonen @2,05
Bottas - Hamilton @1,55
Ferrari wydają się być najszybsze na tym torze. Kimi chociażby w kwalifikacjach był szybszy o 0,3s a popełniał błędy na swoich okrążeniach. Jeżeli nie dojdzie do awarii czy jakiegoś incydentu (chociażby z Verstappenem ???? ) to moim zdaniem powinno spokojnie wejść a kurs warty zagrania.
Druga para ze względu na pola startowe. Różnica aż 12 miejsc. Wiadomo, że Lewis upora się bez problemu ze wszystkimi do pozycji piątej ale jednak na pewno zajmie mu to trochę czasu a Bottas w tym wypracuje sobie przewagę, której nie straci. Tutaj według mnie też dość pewny typ o ile nie dojdzie do incydentów czy SC w kluczowych momentach wyścigu ????
Bonusowo do innej tasiemki dodałem Magnussena w top10 @1,4 Fortuna
Haasy są tu siłą numer 4 dlatego jeżeli nie wda się w żaden incydent to spokojnie punkty zdobędzie. Na Romana jest 1,45 ale tu widzę większe szanse na jakieś błędy czy incydenty ;)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja zaproponuje jeszcze jeden typ w którym widze szanse powodzenia.
Kimi Raikkonen miejsca 1-3 kurs 1.9 Fortuna✅
Kimi startuje z P3, ostatnio Ferrari bardzo dobrze rusza spod świateł i licze ze tym razem nie bedzie gorzej a moze nawet Kimiemu uda sie przebić przed Bottasa. Na długich przejazdach bolid Czerwonych dość dobrze obchodzi sie obiema mieszankami opon i poki co lepiej od Merca. Myślę ze jezeli nie będzie żadnego incydentu wyscigowego z udziałem Kimiego to spokojnie powinien swoją pozycje startową obronić.
Skoro F1 mozemy typować tak naprawdę tylko 20 weekendów w roku to trzeba poszukać cos z wysokim kursem i tutaj chodzi za mną od rana typ na Ricciadro. Wyżej podałem ze w 1-10 zmieści się lekko chociaż startuje z 20 pola i nawet starczy na miejsca 1-6. Ja jednak spróbuję pójść dalej i postawić na to ze Daniel stanie dzis na podium. Typ jest ryzykowny ale powiedzmy sobie szczerze w F1 nawet kurs z gatunku 1.3 tez jest ryzykowny .Ale dlaczego Daniel mógłby znaleźć sie na podium? Od poczatku weekendu bylo wiadomo ze ruszy z konca stawki. Bolid szykowany na wyścig juz mocno od P2 gdzie Daniel robil długie przejazdy na oponie miękkiej. Red Bull od dawna słynie z dobrego traktowania opon więc z pewnością przejedzie na oponie z żółtym paskiem sporo dystansu a pod koniec wyscigu założy szybszego ultrasofta. Max chciał zastosować podobną taktykę z doborem opon na wyscig ale niestety wyjazd Ericksona poza tor w Q2 i nawiezienie sporej porcji żwiru pokrzyzowalo te plany. I Max rusza na ultra co oznacza szybszy zjazd na PIT stop. Pisze o tym dlatego bo uwazam ze Red Bull w długich przejazdach będzie wyglądał lepiej od Mercedesa . Kierowcy Merca oboje zgodnie stwierdzili ze maja lekki problem z przegrzewającymi sie oponami i zobaczymy jak to wyjdzie w wyscigu. Hockenheimring to tor ktory wybacza drobne bledy bo pobocza sa dość szerokie w kilku miejscach jednak takie wypadniecie poza tor może się tylko skonczyc w zwirze. Licze ze kierowcy przed Danielem takie błędy beda popelniali, ze dojdzie do jakiegos incydentu wyścigowego bo przecież obok siebie startują Grosjean i Verstappen a to juz wygląda niebezpieczne. Poza tym Daniel to walczak i bardzo perfekcyjny jezdzacy z głową kierowca. Musi wiele rzeczy wydarzyć ale kurs jest warty ryzyka. Wiadomo ze stawką nie ma co szaleć a jak to w F1 wszystko sie moze zdarzyć.
Ricciardo miejsca 1-3 kurs 5.5 Fortuna⛔
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Szybkie pytanie. Z F1 stykam się tylko co jakiś czas, ale dziś akurat naszło mnie na coś takiego:
E. Ocon - M. Ericsson
Typ: E. Ocon (1.50) +++
M. Verstappen - K. Raikkonen
Typ: K. Raikkonen (3.00) +++
N. Hulkenberg - C. Sainz
Typ: N. Hulkenberg (1.60) +++

Jakby ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat moich typów, to byłbym wdzięczny ???? Otwarty jestem na wszelką krytykę i propozycje hehe. Pozdrawiam! Aaaa, no i wszystkie kursy z TOTALbeta. Liczę na opcję cashout ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szybkie pytanie. Z F1 stykam się tylko co jakiś czas, ale dziś akurat naszło mnie na coś takiego:
E. Ocon - M. Ericsson
Typ: E. Ocon (1.50)
M. Verstappen - K. Raikkonen
Typ: K. Raikkonen (3.00)
N. Hulkenberg - C. Sainz
Typ: N. Hulkenberg (1.60)
Jakby ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat moich typów, to byłbym wdzięczny ???? Otwarty jestem na wszelką krytykę i propozycje hehe. Pozdrawiam! Aaaa, no i wszystkie kursy z TOTALbeta. Liczę na opcję cashout ????
Jak dla mnie to są szanse. Ocon startuje wyzej bo nie ustawili mu auta na kwale w wyscigu powinno byc duzo lepiej.
Co do drugiej pary to nie wiem skad taki kurs na Kimiego. Ferrari dobrze sie tu sprawuje a Kimi mimo popełnionych bledow byl wyzej w kwalach. Trzecia para . Hulk mocno nastawiony na dobry wynik przed własną publicznością. Będzie gryzl tor.
Ogólnie szanse są
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom