>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. Grand Prix Niemiec [20 lipca - 22 lipca 2018]

Status
Zamknięty.
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Też się zdziwiłem kursem na Kimiego ???? Tym bardziej że niemal wszędzie oscyluje on w granicach 2.00, jak się nie mylę. No, ale zobaczymy, jak będzie. Bo to jednak tylko wyścigi i wszystko może się zdarzyć ????
A co Ty puszczasz? Coś więcej, czy tylko to co powyżej?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szybkie pytanie. Z F1 stykam się tylko co jakiś czas, ale dziś akurat naszło mnie na coś takiego:
E. Ocon - M. Ericsson
Typ: E. Ocon (1.50)
M. Verstappen - K. Raikkonen
Typ: K. Raikkonen (3.00)
N. Hulkenberg - C. Sainz
Typ: N. Hulkenberg (1.60)
Jakby ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat moich typów, to byłbym wdzięczny ???? Otwarty jestem na wszelką krytykę i propozycje hehe. Pozdrawiam! Aaaa, no i wszystkie kursy z TOTALbeta. Liczę na opcję cashout ????
Poszaleli z tym kursem na Raikkonena. Sam to pobralem po kursie 3.00 a teraz juz widze usuneli te pare ze swojej oferty. Jak najbardziej dwa pierwsze typy polecam. Hulka z Sainzem raczej bym odpuscil.
V. Bottas - K. Raikkonen @ 3.00 ⛔
Bukmacher: Totalbet

Tutaj tez solidny przestrzal buka z kursami. Merce zdecydowanie gorzej obchodza sie z oponami dlatego taki kursik to prezent w porownaniu do kursow okolo 2.00 u innych bukow. Tempo Ferrari w wyscigu tez powinno miec mocniejsze.
Pierre Gasly wystartuje do wyścigu o Grand Prix Niemiec z ostatniego pola. Zespół Toro Rosso ze względów taktycznych zdecydował się na wymianę większości elementów jednostki napędowej Hondy w bolidzie Francuza. 22-latek podczas dzisiejszych zmagań na Hockenheim będzie korzystał jedynie z dotychczasowego zestawu baterii.
 
gamerski 9

gamerski

Użytkownik
GP Niemiec - Kto lepszy
Bottas V. - Raikkonen @ 1.70 fortuna
✅

Analiza:
Valterii stratuje z drugiego pola startowego a Kimi z trzeciego i według mnie spokojnie utrzyma tę pozycję. Pod nieobecność Hamiltona u czoła stawki oczy skierowanego są na Bottasa, a on lubi takie okazje, gdy nie jest w cieniu Anglika i ma szansę na wykazanie się i powalczenie z kierowcami Ferrari. Fin bardzo dobrze pojechał kwalifikacje, choć Mercedesy tracą na prostych względem Ferrari, to bardzo dobrze radzą sobie w zakrętach i dużo zyskują w trzecim krętym sektorze, a to stworzy naddatek w postaci dwóch, trzech dziesiątych i pomoże przy ewentualnych próbach ataku w 1 sektorze. Raikkonen jest bardzo niepewny i w kwalifikacjach i w wyścigu - nie potrafi dobrze złożyć szybkiego okrążenia, a co dopiero w wyścigu, gdzie po analizie tempa wyścigowego tak samo popełnia błędy i traci czas . Dwa tygodnie temu dla przypomnienia Raikkonen stracił pozycję na starcie na rzecz Bottasa, a później dużo świeższe opony wpłynęły na wynik końcowy pomiędzy nimi w wyścigu. Liczę na równie dobry start, brak kolizji i utrzymanie pozycji.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzięki za odpowiedź. Też się zdziwiłem kursem na Kimiego ???? Tym bardziej że niemal wszędzie oscyluje on w granicach 2.00, jak się nie mylę. No, ale zobaczymy, jak będzie. Bo to jednak tylko wyścigi i wszystko może się zdarzyć ????
A co Ty puszczasz? Coś więcej, czy tylko to co powyżej?
Chodzą mi po glowie typy na to ze jeden z bolidów nie dojedzie do mety i tutaj celuje w Toro Roso, Haasa, Saubera, Williamsa moze Merc lub Red Bull
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja liczę na brak deszczu i pograłem jeszcze teraz na live Ricciardo najszybsze okrążenie @4.0 Fortuna. Zaczął wyścig na najtwardszych oponach więc będzie kończył na najszybszej mieszance ????
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Zapomnieliście chyba, że Raikkonen może też założyć Ultramiękkie pod koniec wyścigu + ewentualnie Safety Car i po kuponie :cwl:
Ja grałem to po 3 okrążeniach w wyścigu ale też się właśnie tego boje. Na Kimiego 3,75 jest teraz...
EDIT: No i już się nie ma co martwić Kimim.....
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ale końcóweczka wyścigu. No ale lipa... Bottas zostanie już za Lewisem :facepalm: Ktoś wie jaki był kurs na win Hamiltona przed wyścigiem?
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
WOW, naprawdę poczułem takie emocje jak podczas GP Belgii 2008(na ostatnich okrążeniach wtedy rownież padało),oby wiecej takich wyścigów. No i najważniejsze,że Ocon dojechał w punktach. Gratuluję wszystkim wygranych
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Lewis Hamilton został wezwany przed obliczę sędziów, po Grand Prix Niemiec na torze Hockenheimring, po tym jak podczas neutralizacji Brytyjczyk przejechał przez białą linie na wjeździe do alei serwisowej odgradzającą tor od pit-lane. Grozi mu utrata zwyciestwa w wyscigu.
Edit: Lewis Hamilton nie straci zwycięstwa w GP Niemiec . Brytyjczyk został ukarany reprymendą za złamanie przepisów regulujących wjazd do pit lane.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ktoś od F1 mógłby mi powiedzieć czy jest szansa walczyć jeśli rozliczyli mi, zakład Któryś z kierowców Mclarena nie dokończy wyścigu - Nie ( Alonso w 65 okrążęniu skończył wyścig, jechali 67) i na chacie piszą,że skoro przejechal ponad 90% wyścigu to jest sklasyfikowany, warto walczyc?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom