>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Węgier [28 - 30 lipca 2017]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Grand Prix Węgier



28 lipca - Piątek
Trening 1 - 10:00
Trening 2 - 14:00

29 lipca - Sobota
Trening 3 - 11:00
Kwalifikacje - 14:00

30 lipca - Niedziela
Wyścig - 14:00



OPONY:


Klasyfikacja generalna:

Ostatni weekend wyścigowy przed wakacjami. Zapowiada się kapitalna walka i wielkie emocje. Przez kłopoty Vettela z oponami, Lewis po ostatnim wyścigu zbliżył się do Seba na jeden punkt. Pogoda w ten weekend nie powinna namieszać, bo zapowiadane są wysokie temperatury, w okolicach 30 stopni. To jest tor, który bardzo odpowiada Red Bullowi i zarówno Daniel jak i Max powinni się w ten weekend liczyć w walce o podium. Kto pojedzie na wakacje jako lider mistrzostw świata? Czy Mercedes powiększy przewagę w klasyfikacji konstruktorów? A może to Ferrari zmniejszy stratę? Tego dowiemy się w ten weekend;)

Zapraszam do dyskusji!
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Marcus Ericsson - Joylon Palmer 2 1.7 ✅
Kevin Magnussen - Stoffel Vandoorne 2 2.0 ✅
Pascal Wehrlein - Lance Stroll 2 1.5 ✅

Kwalifikacje sobota godzina 14:00

Kursy wzięte z forbet

Tripel zabójca na początek weekendu, podejrzewam,a nawet jestem pewny,że pp piątkowych treningach kursy spadną albo pary zostaną wycofane.
Pierwsza para to dla mnie pewniak. Joylon Palmer na ten weekend dostaje nowe podwozie z którego korzystał już jego partner zespołowy na GP WB. Wszyscy dobrze wiemy,że Palmer nie jest za bardzo utalentowanym kierowcą ale bolid Renault sprawi,że spokojnie awansuje do Q2 w przeciwieństwie do jego przeciwnika.Ericsson jest skazany na zakończenie kwalifikacji na Q1.Sauber zapowiada co prawdę poprawki na ten weekend ale nie oszukujmy się, ich samochód to złom pod względem prędkości.
Druga para z tego zestawu jest najbardziej ryzykowna ale i tak oceniam szansę na 25% - 75 % na korzyść Belga. Mclaren jest co prawda bardzo zawodny w tym sezonie ale weekend w Monaco pokazał, że z tego bolidu (dzięki pakietowi aerodynamicznemu) da się wycisnąć Q3.Natomiast zespół Haasa, a zwłaszcza Kevin notuje dołek. Brak ulepszeń,problemy z hamulcami powodują,że przewiduje słaby weekend dla amerykańskiego zespołu.Tor Hurgaroring nie jest stworzony pod ten bolid.
Ostatnia para,co do Marcusa to odpuszczę analizę bo mogę napisać to samo co w przypadku jego kolegi zespołowego, natomiast co do Kanadyjczyka to trzeba przyznać,że presją z niego spadła.Życiowy sukces w GP Azerbejdżanu sprawił,że fala krytyki spadła całkowicie w tym sezonie na Palmer i teraz do końca sezonu ma luzik.Bolid Williamsa jest o niebo lepsza konstrukcją. Lance w tym bolidzie osiągnie wynik o około 0.5 sek
od Niemca.
Pragnę wspomnieć,że nie powinno padać w trakcie kwalifikacji,brak loterii
Życzę wysokich wysokich wygranych
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Póki co Ricciardo rządzi na Hungaroring, ale tak czułem, że Red Bull i Torro Rosso będzie tutaj mocne. Specyfika toru im sprzyja.

Jakieś pomysły na kwalifikacje już tam mam w głowie, teraz wszystko zależy od tego co dadzą w ofercie bukmacherzy, niestety w Totolotku trzeba czekać na ofertę bardzo długo więc to jest jedna wielka lipa, kiedy rano człowiek musi wstawać wcześniej by postawić zakład eh, bez komentarza.
Specjalnie pewnie nie dają oferty jeszcze w piątki, a przecież wtedy by się nie dość że pograło na spokojnie, to jeszcze BEZ PODATKU, bo obowiązuje w piątek ich promocja &quot;gram grubo bez podatku&quot;, ale po co?!

Ogólnie to oferta F1 jest już tak okrojona, a tu jeszcze takie schody do przebrnięcia...


Sam weekend zapowiada się ciekawie, wiadomo, wszyscy czekamy na 2 sierpnia najbardziej ;) Będzie dobrze, tak czuję.

Tym czasem wracając do dzisiejszych treningów to oto rezultaty:




Zanim zaczniemy jednak typowanie to warto zabrać się za czytanie, polecam ten artykuł -&gt; http://sokolimokiem.com/wladcy-wegierskiego-pierscienia/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dam wam pewna rade odnosnie typow. Totolotek wszystkie typy i kursy kopiuje z dafabet. Jedyne czym sie roznia Ci dwaj bukmacherzy to to ze w dafabet jest bardzo niski limit na zaklady zwiazane z H2H z F1 za to nieco wyzsze kursy niz na totolotku (totolotek wieksza marze narzuca). Wniosek z tego taki ze jak rozkminiam sobie typy to wchodze na dafabet i patrze na pary jakie sa. Potem jak juz wszystko mam obmyslone czekam tylko az pojawia sie typy na totolotku i tam gram ze wzgledu na zdecydowanie wyzszy limit jesli chodzi o stawke.

GP Węgier - kwalifikacje sobota 14:00
Marcus Ericsson - Joylon Palmer @ 1.70
Kevin Magnussen -
Stoffel Vandoorne @ 1.70
AKO: 2.89 ✅✅✅
szybko, łatwo i przyjemnie ;)
Bukmacher: Dafabet/Totolotek
Typu na Palmera nie bede powtarzal bo szeroko o tym pisalem 2 tygodnie temu podczas GP Wielkiej Brytanii plus kolega @smowky bardzo sensownie go opisal.. Przypomnienie ponizej:
Moze po tym ze stawiam na Palmera w kwalifikacjach do GP Wielkiej Brytanii zostane okrzykniety wariatem ale co tam.. raz sie zyje :grin: Mimo iz uwazam Palmera za bardzo slabego kierowce ktory swoj pobyt w F1 zawdziecza glownie dzieki pieniadzom sposonsorow to uwazam ze akurat na tym torze stac go na pokonanie kierowcow Saubera. Jest to jego domowy wyscig na ktory na pewno motywacji nie zabraknie plus musi w koncu zaczac osiagac dobre rezultaty bo kazdy wie w jakiej sytuacji Palmer sie znajduje. Czarne chmury juz od dawna sie nad nim zbieraja i tylko lepsze wyniki sa w stanie go uratowac. Kierowcy Saubera mysle ze zajma jak w prawie kazdym wyscigu ostatni rzad i niczego tutaj nie zawojuja. Renault ma potencjal co pokazuje czas uzyskany w 2 treningu przez Hulkenberga (7miejsce). Sauber w obu treningach za kazdym razem podwojnie ostatnie czasy. Palmer mial problemy zarowno w 1 jak i 2 treningu przez co nie pokazal na co go faktycznie stac. Mimo tego lepszy byl od Ericssona o 0.9 i 0.8 sekundy w traningach. Jesli 3 trening pojdzie zgodnie z planem a kwalifikacje przebiegna bez usterek to bolid jak i motywacja oraz fakt ze jest to domowy wyscig przemawia zdecydowanie za Palmerem. Widze go spokojnie w czasowce przed slabymi kierowcami Saubera.
Dla mnie Sauber prawie na pewno zajmie w kwalifikacjach dwa ostatnie miejsca. Renault pokazalo w 1 treningu na co ich stac i porownujac czasy z Sauberem nie trzeba wlasciwie nic dodawac.
Drugi typ kolega @smowky rowniez bardzo fajnie opisal. McLaren spisuje sie na tym torze bardzo dobrze. Mimo ze za sprawa kiepskiego silnika nie sa w stanie powalczyc na wiekszosci torow to akurat tutaj na Hungaroringu gdzie moc jednostki napedowej nie odgrywa az tak duzej roli moga troche namieszac. W obu treningach zarowno Alonso jak i Vandoorne uzyskiwali czasy w top 10. Haas na przeciwleglym biegunie bardzo slabo sie zaprezentowali. Do tego Magnussen w 1 treningu wogole nie jezdzil poniewaz musial oddac bolid na cala sesje Giovinazziemu ktory zreszta zdarzyl przejechac raptem 8 okrazen a pozniej.. rozbil bolid. To sprawi ze Kevin bedzie slabo przygotowany do kwalifikacji a do tego bolid rowniez spisuje sie nie najlepiej. Gram te dwa typy bo widze w nich najwieksze szanse na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dam wam pewna rade odnosnie typow. Totolotek wszystkie typy i kursy kopiuje z Dafabet. Jedyne czym sie roznia Ci dwaj bukmacherzy to to ze w Dafabet jest bardzo niski limit na zaklady zwiazane z H2H z F1 za to nieco wyzsze kursy niz na totolotku (Totolotek wieksza marze narzuca). Wniosek z tego taki ze jak rozkminiam sobie typy to wchodze na Dafabet i patrze na pary jakie sa. Potem jak juz wszystko mam obmyslone czekam tylko az pojawia sie typy na totolotku i tam gram ze wzgledu na zdecydowanie wyzszy limit jesli chodzi o stawke.


GP Węgier - kwalifikacje sobota 14:00
Marcus Ericsson - Joylon Palmer @ 1.70
Kevin Magnussen - Stoffel Vandoorne @ 1.70

AKO: 2.89
Bukmacher: Dafabet/Totolotek

Typu na Palmera nie bede powtarzal bo szeroko o tym pisalem 2 tygodnie temu podczas GP Wielkiej Brytanii plus kolega @smowky bardzo sensownie go opisal..
Na wstępie wielkie dzięki za info z Dafabet. Dziś o dziwo Totolotek szybciej dał oferte niż zwykle, świetnie! Dało się pograć, a typy mam bardzo zbliżone co Wy drodzy pasjonaci F1 ;) Bardzo fajnie @smowky, że zacząłeś się udzielać w naszym dziale. Od razu z wysokiego &quot;C&quot; bo analiza rzetelna i w dodatku typy, które jak widać w pełnej zgodzie popieramy i zdaje się, że jedizemy wszyscy na tym samym wózku! Zatem witamy w dziale i obyś częściej zabierał głos ;)

Palmer w piątek miał dwa &quot;dzwony&quot; i dwa razy rozbił bolid mocno. Ale jednak w parze z Sauberem go pograłem. Kurcze aż tak fatalnego weekendu chyba Jolyon nie zaliczy prawda?
W głowie może mieć milion myśli, koszmary z Kubicą, bliskie rozstanie z Renalut itp itd. Ale jednak na Silverstone się spiął i zajął P11 na starcie do wyścigu, a co potem się stało to oddzielna kwestia. wierzę, że bolidu w trzecim treningu już nie rozwali, a wtedy będzie przed Marcusem.



GP Węgier - kwalifikacje sobota 14:00
Marcus Ericsson - Lance Stroll 2 @ 1,50✅20-17
Kevin Magnussen - Stoffel Vandoorne 2 @ 1,70✅✅16-9
AKO @ 2,55 Totolotek

Mój najmocniejszy dubel na ten weekend.
Sauber nie powinien się liczyć w rywalizacji za bardzo. Przeiwduję, że ich pozycja na torze to będzie takie 19-20 miejsce na starcie :p chyba, że ktoś dostanie jakieś liczne kary za wymianę podzespołów po sobotnich jazdach i wtedy coś się może zmienić, ale jednak na ten moment nic tego nie zapowiada.
Stroll i Williams ogólnie może nie zachwycają czasami, ale spokojnie do tego Q2 powinni wejść albo powalczyć o to. Stroll już ma pewność siebie, nie robi już takich szkolnych błedów jak na początku sezonu. Tor szeroki, wierzę, że Marcusa pokona.

Magnussen pojeździł kilka kółek w piątek. Giovinazzi rozbił mu bolid na 1 treningu i Duńczyk w drugiej sesji za dużo na torze nie przebywał. W dodatku jakby na jego niekorzyść działa fakt, że Haas spisuje się tutaj fatalnie i brakuje mu balansu i ogólnie ustawień nie mają dobrych. Tor śliski więc widać było jak za każdym razem wyjeżdzali za szeroko, szczególnie Grosjean, który narzekał standardowo.
Vandoorne i ogólnie McLaren będą tutaj wysoko, Q3 powinno być ich coś czuje. Monaco pokazało, że jak moc silnika nie jest najważniejsza to McLaren walczy. A na Hungaroring nie liczy się moc, ale też aerodynamika ważna więc Stoffel i Fernando będą optymistycznie w top10 co pokazały oba piątkowe treningi, choć i Sainz i Force India się właczy do walki jeszcze pewnie o Q3.


GP Węgier - kwalifikacje sobota 14:00
Romain Grosjean - Carlos Sainz 2 @ 1,65 Totolotek ✅✅15-10

W jednej kombinacji dodałem też taką parę. Grosjean w piątek narzekał niesamowicie, bolid się nie prowadził dobrze. Czasy fatalne!

Romain Grosjean (P16/P18): To był naprawdę ciężki dzień. Cały czas zmagaliśmy się z balansem bolidu. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, iż był to jeden z najgorszych piątków, odkąd dołączyłem do Haasa. Musimy się pozbierać i zrozumieć trapiące nas problemy. Zrobimy co w naszej mocy, aby jutro poszło nam lepiej. Nie wszystko stracone, ale z całą pewnością nie ułatwiliśmy sobie życia.
Sainz ma potencjał, Torro Rosso powinno czuć się tutaj dobrze. Specyfika krętego toru może ich atuty wysupłać. Monaco pokazało, że Sainz czuje się na tego typu torach jak ryba w wodzie. W kwalifikacjach jest też o tyle dobrze, że zagrożeniem raczej nie jest Danił Kwiat, w sensie stricte dosłownym, bo nie powinien wjechać w Sainza...
Grosjean możę odpaść na wczesnym etapie jak się nie pozbierają w Haasie. Sainz o Q3 będzie się bił.


Typ na Sainza zagrałem w triplu z Ericsson - Palmer 2 @1,70 + Wehrlein - Stroll 2 @ 1,50 co dało ładne ako @ 4,21 w Totolotek.

Zagrałem też dubla
GP Węgier - kwalifikacje sobota 14:00
Ericsson - Palmer 2 @1,70 ✅20-11
Wehrlein - Stroll 2 @ 1,50 ✅18-17
AKO @ 2,55 Totolotek

Takie kombinacje najbardziej mi się podobają. Gram bardziej na kierowców z końca i środka stawki,ale wszystko dlatego, że w czołówce ciężko w ogóle cokolwiek przewidywać. Jest taki ścisk, że Q3 będzie niesamowite! Tego jestem pewien, szykuje się niesamowita walka do samego końca.


Ricciardo wygrał dwa treningi, jednak Ferrari i Mercedes na pewno trzyma asa w rękawie. Ferrari bardziej powinna specyfika toru przypadać do gustu, co pokazały czasy Raikkonena i Vettela w obu treningach. Red Bull jednak jest blisko, a to coś co sprawia, że kwalifikacje mogą przebić to co było w Monaco, gdzie emocji było tyle, że ulala.

Ogólnie ciekaw jestem jak to widzicie jutro w kwestii walki o pole position. Ja bym obstawał, że to Vettel zgarnie pole position. Ferrari weszło w rytm. Ale też pytanie co na to Lewis? Pewnie dziś nie poskładał dobrego okrążenia, a jak włączy &quot;Hammer time&quot; to nie będzie trzeba jutro sprzątać, bo pozamiata! ;D haha

Jakie macie zdanie? Zapraszam też do dyskusji na temat tej kwestii ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
heros123 1K

heros123

Użytkownik
kwalifikacje - sobota
Pascal Wehrlein - Lance Stroll @ 1,50
Romain Grosjean - Carlos Sainz Jr @ 1,65
AKO: 2,47(2,32)✅???? forbet
Na dzisiaj przyszykowałem takiego dubla i wydaje mnie się, że mimo wysokich kursów, są duże szanse powodzenia. Już wyjaśniam dlaczego tak uważam. Jak już Panowie przede mną wspomnieli, obaj kierowcy Haasa mieli wczoraj tragiczny piątek, podsterowność, nadsterowność i nie mogli sobie poradzić z tym przez cały dzień. Grosjean powiedział, że to był jeden z jego najgorszych piątków od kiedy jest w Haasie, więc samo to już wiele wyjaśnia. Carlos wczoraj raczej okej, co prawda w pierwszym treningu był daleko, ale zawsze na ten pierwszy trening należy patrzeć z przymrużeniem oka. Drugi trening udany, 9 miejsce i jeśli wszystko pójdzie dzisiaj okej, to powinien uporać się z Francuzem.
O pierwszej parze już chyba wszystko napisali robson, ranczo i smowky. Z kim jak z kim, ale z najsłabszym Sauberem to nawet Stroll powinien sobie spokojnie poradzić. Nie trzeba wiele pisać na ten temat. Wystarczy spojrzeć na wyniki treningów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 531

albuquerque

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nico Hulkenberg zostanie cofnięty o pięć miejsc na starcie Grand Prix Węgier względem rezultatu wywalczonego w kwalifikacjach. Jak potwierdził zespół Renault, po wyścigu w Wielkiej Brytanii wykryto w bolidzie w 30-latka usterkę przekładni i przed rundą na Hungaroringu zapadła decyzja, by dokonać wymiany. Jako, że podzespół nie był wykorzystywany w sześciu wyścigach pod rząd, na Hulkenberga spadnie kara przesunięcia o pięć pozycji przed niedzielnymi zmaganiami na Węgrzech.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GO Węgier-kwalifikacje sobota
Vandoorne -Kwiat 1@1,50✅9-13
Alonso top10@ 1,40 ✅8
Raikkonen -Ricciardo 1 @1,55✅2-6
Ako @2,87 Milenium po podatku

Ferrari mocne i dzis pokazało prawdziwe tempo. Ricciardo problem ze skrzynią biegów w trzecim treningu. Poza tym czasy duuuuza słabsze. Ferrari ponad sekundę lepsze. Czuję że będzie jak w Monaco i dublet Scuderia dziś.

McLaren zadziwia. Vandoorne i Alonso będą top 10. Alonso ma dziś urodziny ale maszyna dobrze się spisuje. Vandoorne 6 MSC więc git. Kwiat nieregularny i raczej znowu coś mu będzie nie grało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
heros123 1K

heros123

Użytkownik
kwalifikacje - sobota
Stoffel Vandoorne - Daniił Kwiat @ 1,50
Fernando Alonso - Sergio Perez @ 1,55
AKO: 2,32 (2,04)✅???? milenium

Jeszcze takiego dubla wytropiłem na kwalifikacje. Po tym co zobaczyłem w ten weekend, to myślę, że warto postawić na McLareny. We wszystkich treningach są w pierwszej dziesiątce, całkiem niezłe tempo i jest spora szansa, że Nando i Stoffel wejdą dzisiaj do Q3. Nie będę się tu za bardzo rozpisywał, bo czasy mówią same za siebie, Nando dzisiaj ponad 0,7 sekundy przed Perezem, a Vandoorne ponad 0,8 sekundy przed Kwiatem i kapitalne 6 miejsce. Życzę im aby dzisiaj pojechali kapitalne kwalifikacje i weszli do Q3.

PS. Bardzo fajnie, że na milenium można obstawiać kwalifikacje do czasu ich rozpoczęcia, a nie tylko do początku 3 treningu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wow, brawo panowie dla was wszystkich. Nie mogę dać wszystkim reputacji, bo wykorzystałem limit, ale jutro odrobię. Nie powiem, bo z paru typów skorzystałem, od @smowky i @robson.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Węgier - wyścig niedziela 14:00
Marcus Ericsson - Lance Stroll @ 1.50
Nico Hulkenberg
- Kevin Magnussen @ 1.60
AKO: 2.40 ⛔

Bukmacher: Dafabet/Totolotek
Williams w ten weekend bardzo slabo. Tor ewidentnie im nie lezy ale tego mozna sie bylo spodziewac. Tor Hungaroring ma bardzo podobna specyfikacje do ulicznego toru w Monaco gdzie rowniez Williamsom sie dobrze w tym sezonie nie wiodlo. Stroll musi w tym wyscigu wziasc sprawy w swoje rece i pod nieobecnosc Massy pociagnac ten wozek. Di Resta raczej w wyscigu nie bedzie sie liczyl bo od roku 2013r. (nie liczac testu w 2014r.) nie jezdzil bolidem praktycznie wogole. Sauber zdecydowanie najgorszy bolid ale o tym juz w tym dziale zostalo juz powiedziane. Strolla stac w tym wyscigu aby troche podskoczyl jesli chodzi o klasyfikacje koncowa. Ericssona startujacy z ostatniego pola raczej gdzies wyzej nie widze.
Hulkenberg swietnie zarowno w treningach jak i kwalifikacjach. Wprost przeciwnie Magnussen ktorego bolid w ten weekend spisuje sie fatalnie. Nico P7 w kwalifikacjach ale po dostaniu kary +5 pozycji na starcie ustawi sie na P12. Kevin z P15 ale uwazam ze bolid Renault bedzie tutaj zdecydowanie wyzej. Haas po za tym od treningow lekko mowiac nie blyszczy i mysle nawet ze Magnussen biorac pod uwage jego wszystkie problemy moze nie dojechac w ogole do mety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O rany, co za kwalifikacje! Panowie, co za robota, wow. wszystko nam siadło! Każdemu wielkie gratulację ;)

Jak wyżej wspominał @abraxas Hulkenberg kara +5 na starcie. A po kwalifikacjach karę +3 otrzymał także Danił Kwiat. Do tego Rosjanin otrzymał kolejny 1 punkt karny do dorobku i jego bilans to już 10 oczek karnych, a jeszcze 2 i będzie musiał przymusowo pauzować w którymś z wyścigów...

Ustawienie na starcie po karach:
1. Vettel; 2. Räikkönen;
3. Bottas; 4. Hamilton;
5. Verstappen; 6. Ricciardo;
7. Alonso; 8. Vandoorne;
9. Sainz; 10. Palmer;
11. Ocon; 12. Hülkenberg;
13. Pérez; 14. Grosjean;
15. Magnussen; 16. Kwiat (+3);
17. Stroll; 18. Wehrlein;
19. di Resta; 20. Ericsson.

Ustawienie bez sensacji większych. Ferrari jednak potwierdziło, że Hungaroring powinien być ich. Hamilton w Q3 błedy i nie udało się o nic więcej powalczyć. Znowu Bottas lepszy od niego. Forma Red Bulla jednak nie taka by powalczyć można było z najlepszymi, ale i tak Verstappen w Q2 super pojechał.
McLaren jednak spodziewaliśmy się, że tak dobrze pojedzie, oby teraz w wyścigu to potwierdzili i dowieźli kilka punktów. Poniżej oczekiwań Force India. Wyciągnięty z telewizyjnego studia Paul di Resta w ostatniej chwili wywalczył 19 pole startowe, ale nie ma co wymagać od niego cudów.

Jutrzejszy wyścig zapowiada się ciekawie.

@ranczo0123 już daje typy ciekawe, klasa ;) Myślę, że to bardzo dobre typy. Stroll co prawda tempo ma słabe, ale jednak Sauber nawet na podkręconych silnikach na maksa nie będzie w stanie walczyć tutaj o punkty. Stroll też nie wrózę by wywalczył cokolwiek, ale będzie wyżej.

Hulkenberg świetne tempo w kwalifikacjach. Magnussen od początku weekendu same problemy. Przyznam szczerze, że po głowie chodzi mi nawet typ na niesklasyfikowanie albo Grosjeana albo Magnussena. Co Ty na to @ranczo0123?


Myślę, że wyścig wielkich roszad nie dostarczy raczej. Powinno być ciekawie, bo zawsze jest ciekawie, ale jednak Ferrari dowiezie dublet, no chyba, że Kimi coś spapra i da się Mercedesom wyprzedzić. oby jednak nie!

Póki co jeszcze nad typami nic konkretnego nie myślałem, wciąż jestem w euforii po tym co na kwalifikacje udało nam się dokonać. Kolejny już raz w tym sezonie dział cały zielony! Grande komplimenti panowie raz jeszcze ;)

Późnym wieczorem albo jutro z rana coś może zapodam od siebie jak wymyślę, a teraz czekam z kolei na Wasze dalsze propozycje, bo pewnie coś macie w zanadrzu prawda? ;)
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Co myślicie o typie że oba bolidy Renault lub Force India nie zdobędą punktów? Nie jestem znawcą F1 a widzę że członkowie działu ogromną wiedzę mają. Potrzebuję do dubla a kursy 1,35 i 1,4. Force India coś słaby weekend w porównaniu z poprzednimi. W Renault nieobliczalny Palmer. Co bardziej pewne? Z góry dzięki za opinie. Pozdrawiam i gratuluję wczorajszych typów na kwalifikacje. ✅
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Panowie,orientuje się ktoś czy virtual safety car zalicza się jako safety car przez bukmacherów? Nie mogę znaleźć takiej informacji. Uważam,że jest duża szansa na pojawienie się samochodu bezpieczeństwa.Szkoda,że na początku weekendu nie postawiłem tego po kursie 2.2 ale nadal 1.85 jest zachęcające.Patrząc na treningi (Palmer,Giovinazzi), dochodzę do wniosku, że wyjazd poza tor, może skończyć się pojawieniem samochodu bezpieczeństwa. Jest kilka niebezpiecznych,szybkich zakrętów(Palmer FP1) na których może dojść do kolizji lub zbyt szerokiego wyjazdu poza tor. Pozdrawiam,życzę miłej niedzieli i wysokich wygranych.
Czy będzie safety car podczas wyścigu, TAK 1.85 forbet ✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom