>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Węgier [28 - 30 lipca 2017]

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Panowie,orientuje się ktoś czy virtual safety car zalicza się jako safety car przez bukmacherów? Nie mogę znaleźć takiej informacji. Uważam,że jest duża szansa na pojawienie się samochodu bezpieczeństwa.Szkoda,że na początku weekendu nie postawiłem tego po kursie 2.2 ale nadal 1.85 jest zachęcające.Patrząc na treningi (Palmer,Giovinazzi), dochodzę do wniosku, że wyjazd poza tor, może skończyć się pojawieniem samochodu bezpieczeństwa. Jest kilka niebezpiecznych,szybkich zakrętów(Palmer FP1) na których może dojść do kolizji lub zbyt szerokiego wyjazdu poza tor. Pozdrawiam,życzę miłej niedzieli i wysokich wygranych.
Czy będzie safety car podczas wyścigu, TAK 1.85 forbet
a jak bywalo w poprzednich sezonach z SC? wyjezdzaly ?
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
wyścig - niedziela
Daniil Kvyat - Carlos Sainz Jr @ 1,40
Lewis Hamilton - Sebastian Vettel @ 1,27
Kimi Raikkonen - Daniel Ricciardo @ 1,35
AKO: 2,40 forbet ???? Kapitalny weekend z F1;)

Hiszpan pokazuje dużo lepsze tempo w ten weekend niż jego kolega z zespołu. Wczoraj Carlos zaliczył bardzo dobre kwalifikacje, wszedł do Q3. Co prawda zajął w Q3 ostatnie miejsce, ale po karze dla Hulka i Kwiata, różnica pomiędzy Carlosem i Daniilem już na starcie będzie wynosić 7 miejsc. Jeśli weźmiemy pod uwagę umiejętności obu kierowców, czasy z poprzednich sesji i charakterystykę tego toru, to typ wydaje się dosyć oczywisty.
Wczoraj oba bolidy Ferrari w top2 i jeśli wszystko dzisiaj pójdzie zgodnie z planem, to chyba nie ma innego scenariusza jak dublet Ferrari. Z uwagi na sytuację w klasyfikacji MŚ, to raczej Seb dzisiaj powinien wygrać i myślę, że Kimi nie będzie chciał mu zabrać tego zwycięstwa. Kapitalne tempo zaprezentowali wczoraj i zasłużenie wygrali czasówkę. Lewis i Daniel nie pojechali najgorzej, ale patrząc na formę Ferrari to ich dzisiaj raczej nikt nie dogoni. Na tym torze bardzo ciężko się wyprzedza, więc to jest dodatkowy atut Ferrari.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam. Co myślicie o typie że oba bolidy Renault lub Force India nie zdobędą punktów? Nie jestem znawcą F1 a widzę że członkowie działu ogromną wiedzę mają. Potrzebuję do dubla a kursy 1,35 i 1,4. Force India coś słaby weekend w porównaniu z poprzednimi. W Renault nieobliczalny Palmer. Co bardziej pewne? Z góry dzięki za opinie.
Faktycznie jest na to szansa w obu przypadkach. Renault z reguły ma dobre kwalifikacje, ale potem tempo wyścigowe nie zawsze jest równoznaczne z tym co dzieje się na pojedynczym kółku w sobotę. Hulkenberg już miał wiele takich wyścigów, że startował z P6 czy P7 i potem w wyścigu osuwał się w dół w klasyfikacji.
Palmer jak mówisz nieobliczalny, może wreszcie limit pecha wyczerpał i pod Budapesztem jednak dowiezie punkty?

Co do Force India, to coś czuję, że ich tempo wyścigowe może być znacznie lepsze niż wczoraj, ale czy znowu tak obaj znajdą się w top10 to cieżko powiedzieć. W sumie oba typy bym oceniał dość dobrze i jakbym miał wybierać to chyba jednak to z Renault bym wziął, bo jest Palmer jednak :p


Panowie,orientuje się ktoś czy virtual safety car zalicza się jako safety car przez bukmacherów?
Według mnie VSC się nie liczy jako Safety Car. Ale też ręki nie dam sobie uciąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie,orientuje się ktoś czy virtual safety car zalicza się jako safety car przez bukmacherów? Nie mogę znaleźć takiej informacji. Uważam,że jest duża szansa na pojawienie się samochodu bezpieczeństwa.Szkoda,że na początku weekendu nie postawiłem tego po kursie 2.2 ale nadal 1.85 jest zachęcające.Patrząc na treningi (Palmer,Giovinazzi), dochodzę do wniosku, że wyjazd poza tor, może skończyć się pojawieniem samochodu bezpieczeństwa. Jest kilka niebezpiecznych,szybkich zakrętów(Palmer FP1) na których może dojść do kolizji lub zbyt szerokiego wyjazdu poza tor. Pozdrawiam,życzę miłej niedzieli i wysokich wygranych.
Czy będzie safety car podczas wyścigu, TAK 1.85 forbet
Virtual Safety Car nie zalicza sie jako Safety Car na torze. Musi SC wyjechac normalnie na tor zeby twoj typ byl wygrany
 
gamerski 9

gamerski

Użytkownik
a jak bywalo w poprzednich sezonach z SC? wyjezdzaly ?
W ubiegłym roku nie było samochodu bezpieczeństwa, natomiast był w 2015 roku gdy odpadło skrzydło Nico Hulkenbergowi i nie zdołano uporządkować toru stąd właśnie neutralizacja.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Węgier - wyścig niedziela 14:00
Esteban Ocon - Jolyon Palmer 1 @ 1,65✅9-13
Valteri Bottas- Daniel Ricciardo 1 @ 1,42✅3 - DNF
AKO @ 2,06 milenium po podatku


Ocon startuje tuż za plecami Palmera. Ocon może w treningach nie był najszybszy, ale czuję, że tempo wyścigowe Force India będzie znacznie lepsze niż to z sobotnich kwalifikacji. Tor może nie sprzyja ich specyfice bolidu, ale jednak w Palmera aż tak nie wierzę mocno. Palmer mistrz marnowania okazji.. Ostatnio na Silverstone też miał dobre miejsca startowe a nawet nie ruszył z pól bo awaria... w piątek nie dawał rady w zakrętach i dwa dzwony. Ocon bardzo dobry kierowca. Ocon będzie w punktach, a czy Palmer tam będzie? Ciężkie zadanie, a kurs naprawdę świetny jak na moje oko!

Bottas najbardziej regularny w ostatnich wyścigach. Cztery ostatnie Grand Prix to trzy razy 2 miejsce i raz wygrał. Ricciardo potrafi wykorzystywać swoje okazje, i już sporo razy stawał na podium. Mercedes jednak jest znacznie lepszy niż Red Bull. Tempo piątkowe Ricciardo jednak zostało brutalnie zweryfikowane w sobotę w kwalifikacjach. Wierzę w Bottasa, będzie walczył o podium. Z Red Bulla wyżej dziś widzę Verstappena jednak. A coś nawet czuję, że Ricciardo może dziś mieć problemy z bolidem, w sobotę przecież były problemy z hydrauliką i zakleszczyła mu się skrzynia biegów na 5 i ukończył przedwcześnie 3 trening. Kto wie czy dziś się defekt nie odnowi? Nie życzę mu tego bo bardzo lubię Dana, ale kto wie...

a co sadzicie o typie under 15.5 sklasifikowanych aut? 1.85 na iforBet
Dla mnie to jest zawsze loteria, bo ciężko przewidzieć ile się zdarzy kraks, czy defektów. Nie potrafię tak wróżyć z szklanej kuli by Ci odpowiedzieć ;) Ale tor szeroki, jest margines błędu na poboczach.

W ubiegłym roku nie było samochodu bezpieczeństwa, natomiast był w 2015 roku gdy odpadło skrzydło Nico Hulkenbergowi i nie zdołano uporządkować toru stąd właśnie neutralizacja.
W 2014 roku wyjeżdżał za to kilka razy jak pamiętam. Wtedy wyścig był epicki, co wygrał Daniel Ricciardo! Gdy na samej końcówce bodajże Alonso wydarł wygraną, takiego ścigania sobie i Wam dziś na Hungaroring życzę, by powtórzyli te emocje jakie były w tamtym sezonie na tym torze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Romain podczas sesji treningowych bardzo narzekał na balans, a podczas kwalifikacji pojawiły się problemy z oponami.
Romain Grosjean, P15
&quot;To wszystko, na co było nas stać. Obaj musieliśmy walczyć z bolidem w Q1 i mi się udało przedostać do Q2 po naprawdę trudnym ostatnim kółku. Nie mogłem być wyżej niż 15 miejsce. Praktycznie straciliśmy piątek, po prostu mieliśmy za dużo problemów. Nic nie działało na naszą korzyść. Musimy się poprawić jako zespół. Tylko robiąc dobre czasy okrążeń możemy robić kolejne kroki. Tutaj po prostu walczymy. Miałem wypadek w pierwszym treningu, więc postawiliśmy się w trudnym położeniu. Myślałem, że będzie podobnie jak w Austrii i będziemy generować odpowiednią temperaturę opon. Wszystko sprowadza się do nich, a jak dotąd mieliśmy z ogumieniem sporo problemów. Co jest kluczem? Nie wiem - coś co na razie nie działa.&quot;
Nawet jeśli mechanikom coś udało się poprawić to, istnieje duża szansa, że niedomagać będzie coś innego. Kilka wyjazdów poza tor w treningach, problemy techniczne oraz przyzwoity kurs sprawiają, że wchodzę w poniższy zakład.
Romain Grosjean nie zostanie sklasyfikowany @3,40 Totolotek✅
E: Groszek odpadł na 23 okrążeniu po błędzie jednego z mechaników podczas pit stopu.
Ładne zachowanie ze strony Hamiltona. Bardzo cieszy mnie dobra postawa kierowców McLarena. Oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
egreg 942

egreg

Użytkownik
Hiszpan pokazuje dużo lepsze tempo w ten weekend niż jego kolega z zespołu. Wczoraj Carlos zaliczył bardzo dobre kwalifikacje, wszedł do Q3. Co prawda zajął w Q3 ostatnie miejsce, ale po karze dla Hulka i Kwiata, różnica pomiędzy Carlosem i Daniilem już na starcie będzie wynosić 7 miejsc. Jeśli weźmiemy pod uwagę umiejętności obu kierowców, czasy z poprzednich sesji i charakterystykę tego toru, to typ wydaje się dosyć oczywisty.
Ten typ jest daleki od oczywistości , dlatego że nie w tych kategoriach należy go rozpatrywać. To że Sainz jest lepszy to oczywiste , ale ten typ może nie wejść z różnych innych powodów (kolizja, awaria , czy inne dziwne zdarzenia) i kurs to odzwierciedla.
Tak dla ciekawostki w Betclic jest kurs na Sainza 1,45 że będzie sklasyfikowany, także tego... ????
Ale typu nie neguję , w końcu limit pecha musi się skończyć , za dobry to kierowca...
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Romain podczas sesji treningowych bardzo narzekał na balans, a podczas kwalifikacji pojawiły się problemy z oponami.
Nawet jeśli mechanikom coś udało się poprawić to, istnieje duża szansa, że niedomagać będzie coś innego. Kilka wyjazdów poza tor w treningach, problemy techniczne oraz przyzwoity kurs sprawiają, że wchodzę w poniższy zakład.
Romain Grosjean nie zostanie sklasyfikowany @3,40 Totolotek
Z dwojki Haasa wieksze problemy trapia tego weekendu Magnussena i to jego bardziej nie widzialbym na mecie tego wyscigu.
Kimi Raikkonen - Valtteri Bottas @ 2.00 ⛔
Typ bardziej na czuja ale Bottas startuje z P3 a Kimi z P2. Roznica polega na tym ze Valtteri rusza z czystej strony toru a Raikkonen z brudnej. Tutaj jest duza roznica jesli chodzi o pola nieparzyste i parzyste. Wyprzedza sie na tym torze nieslychanie trudno i jesli zawodnik Mercedesa przesunie sie juz na starcie na P2 to Kimi bedzie mial mega ciezkie zadanie. Po za tym zadownik Ferrari jest jakis chimeryczny i zdecydowanie bardziej przekonuje mnie postawa Bottasa. Ferrari niby mocne w ten weekend ale mysle ze w wyscigu juz tak latwo miec nie beda. Gram tak jak mi podpowiada przeczucie.
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
Jak w kwalifikacjach nie mam oporów przed obstawieniem nawet słabych kierowców tak po ostatnich wyścigach nie obstawiam już kierowców, co do których mam wątpliwości czy zostaną sklasyfikowani. Więc dzisiaj postanowiłem obstawić czołówkę stawki, która raczej nie będzie miała problemów z ukończeniem wyścigu.
Tak więc na dzisiaj:
Vettel S.-Raikkonen K. @1,25 ✅
Hamilton L.-Ricciardo D. @1,30 ✅
Bottas V.-Verstappen M. @1,45 ✅
AKO @2,36 Milenium
Wiadomo, że Vettel jeździ lepiej niż Raikonnen. Do tego startuje z pole position. Raikonnen będzie pewnie w tym wyścigu starał się jak najdłużej trzymać Mercedesy z dala od Vettela żeby ten mógł uzyskać nad nimi jak największą przewagę.
Co do pojedynku Mercedes-Red Bull to Mercedes ma o wiele większy potencjał niż Red Bull. Dodatkowo obaj kierowcy Mercedesa startują z wyższych lokat startowych niż Red Bulla. Myślę,że Red Bullowi może być bardzo ciężko ugrać coś z Mercedesem, w kwalifikacjach mogli coś jeszcze powalczyć, ale jednak wyścig to wyścig.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 531

albuquerque

Użytkownik
Vettelowi wymieniali godzinę temu części w skrzyni biegów, co tylko oznacza, że musi być już nieźle zajechana, więc takiej względnej pewności wobec niego nie ma.
 
Z 19

zajawka

Użytkownik
Co zrobił Hamilton, że stracił 3 miejsce? Jak sprawdzałem na 64 okrążeniu miał chyba 7 sekund przewagi nad Bottasem i co się stało?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ustąpił mu miejsca, bo taki był układ. Fin przepuścił Hamiltona wcześniej, bo miał lepsze tempo, a ten miał nadzieje dogonić Ferrarki, a gdy się to nie udało to oddał miejsce Bottasowi.
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
Co zrobił Hamilton, że stracił 3 miejsce? Jak sprawdzałem na 64 okrążeniu miał chyba 7 sekund przewagi nad Bottasem i co się stało?
Hamilton oddał Bottasowi pozycję na ostatnim okrążeniu zaraz przed metą bo Bottas puścił go wcześniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom